Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez SS
    chyba aż tak źle nie jest. Kolega był w Ploce i mówił, że o 6 rano miejsce na plaży zajmował :shock:
    to az do Ploce musiał jechać? nie prościej było do Władka? Przynajmniej bliżej było :szeroki_usmiech
    If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
    _______________________________________
    a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

    Komentarz


    • Mógł przed Ploce w Gradacu zatrzymać się. mała mieścina
      pozdrawiam - Darek

      Komentarz


      • Zamieszczone przez aro_40
        Przynajmniej bliżej było :szeroki_usmiech
        podobno ma obrzydzenie do parawanów
        Pisał Sebastian

        Komentarz


        • Czy to faktycznie się zacieśnia coraz bardziej?
          Link
          pozdrawiam - Darek

          Komentarz


          • ruwado, Powoli może się okazać że wakacyjny wyjazd na Bałkany może być bardzo ryzykowny :!: :evil:



            CB Harry II ASC + Triflex

            Pozdrawiam Mirek!!

            Komentarz


            • Do wczoraj jeszcze tak nie myślałem. Teraz już nie ma pewności co będzie. Zwłaszcza że wczorajsza jatka na pewno długo była szykowana. Nie wiadomo czy nie szykują się też na wakacje gdzie wiadomo że są duże skupiska ludzi w konkretnych miejscach.
              pozdrawiam - Darek

              Komentarz


              • jak tam wygląda po drodze i na miejscu sytuacja z imigrantami? można bezpiecznie przekimać na stacji paliw na Węgrzech bez ryzyka że się zostanie obudzonym przez bohaterskich obrońców swoich krajów, którzy wieją do Merkel po zasiłki?
                Była 01 2.0 AQY + LPG, jest Focus Mk2 1,6 + LPG

                Komentarz


                • Zamieszczone przez Waśka
                  jak tam wygląda po drodze i na miejscu sytuacja z imigrantami? można bezpiecznie przekimać na stacji paliw na Węgrzech bez ryzyka że się zostanie obudzonym przez bohaterskich obrońców swoich krajów, którzy wieją do Merkel po zasiłki?
                  na narty do CRO jedziesz ? :shock:
                  czy raczej chodzi o letni wyjazd i pytasz pół roku wcześniej ? :lol:

                  jeżeli opcja nr 2 to za pół roku wszystko się może 10 razy zmienić :wink:
                  www.SPAmobile.pl

                  Komentarz


                  • My w tym roku tutaj:
                    Access Denied

                    Są jeszcze wolne dwa apartamenty.
                    Pozdrawiam
                    Marcin

                    Komentarz


                    • pytam z ciekawości, żen mieć wiarygodne informacje inne niż ci z prawa (inwazja barbarzyńców) i ci z lewa (nic się nie stało, nic się nie stało)
                      takie filmy dają do myślenia
                      [youtube] [/youtube]
                      wiem że to nie Węgry, ale tam akurat też nie jest wesoło.
                      Była 01 2.0 AQY + LPG, jest Focus Mk2 1,6 + LPG

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez Enriquez
                        My w tym roku tutaj:
                        Ale jeszcze w tym , czy w 2016?

                        Komentarz


                        • W 2016, lipiec.
                          Wzięliśmy cały dom na dwa tygodnie - 7 "apartamentów".

                          [ Dodano: Pią 04 Gru, 15 13:49 ]
                          Waśka, mam nadzieję, że do wakacji wszystkich wystrzelają, albo wyślą na Antarktydę.
                          Pozdrawiam
                          Marcin

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez Enriquez
                            W 2016, lipiec.
                            Wzięliśmy cały dom na dwa tygodnie - 7 "apartamentów".

                            [ Dodano: Pią 04 Gru, 15 13:49 ]
                            Waśka, mam nadzieję, że do wakacji wszystkich wystrzelają, albo wyślą na Antarktydę.
                            No to trochę Was tam jedzie :shock:

                            Ale dla mnie jak CRO to tylko camping

                            Komentarz


                            • Waśka, ale to jest film co się dzieje we Francji w Calais, a nie w Cro, Ci na filmie chcą się dostać z Fr do UK :wink:

                              Komentarz


                              • leonn, widzę że nie doczytałeś mojego postu z filmem do konca.

                                teraz ja mogę
                                oraz 8)
                                Była 01 2.0 AQY + LPG, jest Focus Mk2 1,6 + LPG

                                Komentarz


                                • "Od 1 stycznia 2016 roku na Słowacji wprowadzone zostaną winiety elektroniczne, które zastąpią klasyczne winiety naklejane na przednią szybę samochodu.

                                  Gdzie i jak kupić winiety?

                                  Winiety elektroniczne można zakupić od 1 grudnia 2015 roku na wybranych stacjach paliw na Słowacji, w punktach sprzedaży i samoobsługowych automatach na przejściach granicznych, a także poprzez stronę internetową Elektronické diaľničné známky v Slovenskej republike albo za pomocą smartfonu lub tabletu przez aplikację mobilną „eznamka”."


                                  Auto Świat - Portal motoryzacyjny
                                  pozdrawiam - Darek

                                  Komentarz


                                  • Dobra koledzy wiem że wątek jest obszerny i go czytałem ale mam pytanie o konkrety. Interesują mnie okolice Omis i Makarska ewentualnie Baśka Voda. Czy ktoś poleci jakieś konkretne miejsce (pokoje ew. apartamenty). Szukam coś sprawdzonego. Chcemy wybrać się w dwie rodziny czyli 2+1 i 2+2. Nie ukrywam że nie szukamy najdroższych opcji ale raczej coś budżetowego (tylko bez przesady :szeroki_usmiech ). Termin wyjazdu 25.06 do 04.07.

                                    Polecicie coś ?? Będę bardzo wdzięczny.
                                    Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                                    Spalanie - Motostat.pl

                                    Komentarz


                                    • Panowie, wiem że to nie watek o Macedonii ale nie chcę zakładać osobnego wątku, czy był ktoś w Macedonii, dokładniej nad jeziorem Ochrydzkim?
                                      superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                      poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                                      Komentarz


                                      • maxpaynemm, mogę polecić z czystym sumieniem ten obiekt,byłem tam już dwukrotnie,im wcześniej zarezerwujesz tym będzie lepsza cena Ostrzeżenie o przekierowaniu


                                        TAXI 2153 KATOWICE CHYBIE

                                        Komentarz


                                        • damian1975, możesz powiedzieć jak zarezerwować tam pokój i jakimi pokojami dysponują?? Można do nich pisać bezpośrednio?? Masz jakieś namiary???
                                          Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                                          Spalanie - Motostat.pl

                                          Komentarz


                                          • Ludzie, jedźta do CRO na camping a nie kisić sie w murach... Tym bardziej jak ktoś małe dzieci.
                                            Ja raczej nie wyobrażam sobie pobytu w Chorwacji "nie na campingu"

                                            Jak ktoś nie ma swojej przyczepy/campera, nie ma namiotu to może sobie wynająć domek.

                                            Komentarz


                                            • maxpaynemm, można do nich pisać bezpośrednio,dysponują apartamentami 3 osobowymi,jak i większymi z osobnymi sypialniami


                                              TAXI 2153 KATOWICE CHYBIE

                                              Komentarz


                                              • piramida,
                                                Zamieszczone przez piramida
                                                dokładniej nad jeziorem Ochrydzkim?
                                                widziałem zdjęcia w necie - raj na ziemi. Ja w tym roku mam zamówione już kanikuły 1/2 na 1/2 Cro i MNE. Macedonia jeszcze ciągle przede mną. Jedź i opisuj.

                                                [ Dodano: Nie 10 Sty, 16 21:24 ]
                                                maxpaynemm, z tego co wiem to eaglemirek, bywał w Basce kilka razy - pisz PW
                                                pozdrawiam - Darek

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez kazik4x4
                                                  Ludzie, jedźta do CRO na camping a nie kisić sie w murach... Tym bardziej jak ktoś małe dzieci.
                                                  Ja raczej nie wyobrażam sobie pobytu w Chorwacji "nie na campingu"

                                                  Jak ktoś nie ma swojej przyczepy/campera, nie ma namiotu to może sobie wynająć domek.
                                                  A mógłbyś polecić jakiś camping przyjazny rodzinie, najlepiej między Rijeką a Pulą?
                                                  Wybieramy się do Chorwacji w tym roku w 4 osoby plus jeden partyzant 3-letni.
                                                  Chcielibyśmy wynająć jakiś fajny domek.
                                                  Rafał

                                                  Komentarz


                                                  • Co do campingu to ja byłem w ubiegłym roku na campie Solaris. To jest trochę dalej bo w okolicy Sibenika. Camping mogę z czystym sumieniem polecić. Znajdziesz tam zarówno basen jak i plac zabaw dla dzieci. Za dodatkową opłatą jest aqua park. Ja byłem we wrześniu ale i tak spotkać można było dużo rodzin z dziećmi.
                                                    Była O I 1,9 TDI,
                                                    Jest O II 1,9 TDI

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X