Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • ruwado, Tak mi się wydaje, że takich jak my, że mieliśmy w tym roku na Bałkanach po 14 dni słonecznych i praktycznie bezdeszczowych to jest niewielu :!:
    Miejmy nadzieję że w kolejnych latach nie będzie taka pogoda normą w tamtych rejonach :!:



    CB Harry II ASC + Triflex

    Pozdrawiam Mirek!!

    Komentarz


    • Oby tak bylo. Na 10 dni pobytu, plazowalem..... 4 razy
      Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
      Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
      Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.
      Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

      Komentarz


      • Orebic, Lumbarda, Tucepi, teraz Primosten - tak się przemieszczam od 1.09... codziennie plażujemy :roll:
        www.SPAmobile.pl

        Komentarz


        • Wróciliśmy i my , na 13 dni 4 dni nie pogody więc nawet się udało. Powrót masakra wyjechałem w piątek o 18 po 100km na autostradzie złapała nas burza,(takiej burzy i ulewy w aucie jeszcze nie przeżyłem) prędkość nie przekraczała 40km/h ! a i tak nie widziałem gdzie jade, a stanie na poboczu było ryzykowne. Praktycznie aż do Polski jechaliśmy w ulewie, po 17 godz byliśmy w domu.
          Moja skodzinka o2
          Blacharstwo i lakiernictwo Autoklinika

          Komentarz


          • Zamieszczone przez eaglemirek
            ruwado, Tak mi się wydaje, że takich jak my, że mieliśmy w tym roku na Bałkanach po 14 dni słonecznych i praktycznie bezdeszczowych to jest niewielu :!:
            Miejmy nadzieję że w kolejnych latach nie będzie taka pogoda normą w tamtych rejonach :!:
            Można zrobić listę, haha
            Ja też się dopisuje. Moje 2 tygodniowe wczasy w Cro w połowie lipca były rewelacyjne.

            I nie chcę tu wkurzać kolegów/koleżanki co się nie udało w tym roku. Po prostu jak czytam, słucham znajomych zastanawiam się czy planować z wyprzedzeniem Cro za rok...?

            Komentarz


            • a ja narzekałem na dwa dni zachmurzenia na przełomie lipca i sierpnia
              Pisał Sebastian

              Komentarz


              • wszyscy piszą o pogodzie to i ja dorzucę swoje 2 grosze. Na 10 dni deszcz był niecałe 1,5 dnia.
                Jednego dnia pojechaliśmy do Splitu i kiedy parkowałem, to była mała mżawka, ale zobaczyliśmy goscia idącego pod rozpiętym parasolem plażowym. Usmialiśmy się z niego do łez Wkrótce żałowaliśmy tego, bowiem woda przelewała sie nam przez sandały i klapki :P ale dzięki temu miałem niesamowite wrażenia, bowiem po raz pierwszy chodziłem uliczkami Pałacu Dioklecjana, które były zupełnie puste !!! I wcale nie żałowaliśmy, że lało jak z cebra
                A drugi deszczyk dorwał nas ostatniego dnia pobytu. Jednak z córeczką nie zrezygnowaliśmy z kąpieli w morzu i jak napiszę, że było zajebiście, to i tak nie odda tej radochy pływania w pustym morzu i przy padającym deszczu. A co ciekawsze, to bardzo szybko znaleźliśmy naśladowców i to całkiem spora grupa się zebrała. Tak więc wcale nie żałuje że padało :szeroki_usmiech
                If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                _______________________________________
                a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                Komentarz


                • Ja już w PL.
                  Piąty raz w CRO (czwarty raz we werześniu) upłynął pod znakiem ulew, deszczu, chmur i niskiej temperatury. Oczywiście nie uogólniam, bo były chwile naprawdę fajnej pogody, jednak od Crikvenicy do Zadaru gdzie się przemieszczaliśmy, śledziła nas głównie niepogoda.

                  Dla zainteresowanych krótki przykładowy filmik pogodowy jaki nagrał mój rejestrator. Przykładowy, bo nie wybierałem specjalnie najbardziej ekstremalnego (chociażby z potężną burzą). Ten po prostu nagrał się w trybie "emergency", reszta materiału nadgrała się aktualnymi nagraniami

                  Małe podsumowanie:
                  3 bite dni przelotnych ulew które przeplatały się z krótkimi chwilami słońca
                  następne 2,3 dni lżejszych opadów, ale ze względu na niskie temperatury o wylegiwaniu się na plaży można było zapomnieć
                  Reszta była OK 8)

                  [youtube] [/youtube]

                  eaglemirek SUKCES!! Dzięki Tobie zwiększyła się ilość zwojów mózgowych w mojej głowie k

                  Cóż... na 5 wyjazdów, jeden umiarkowanie nieudany, więc pozostaje mieć nadzieję że podczas następnego wyjazdu pogoda będzie bardziej sprzyjać
                  Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                  Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                  Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.
                  Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

                  Komentarz


                  • wróg, http (bez s)

                    [youtube] [/youtube]



                    CB Harry II ASC + Triflex

                    Pozdrawiam Mirek!!

                    Komentarz


                    • Dzisiaj rozmawiałem z jednym z Klientów w pracy - też co roku jeździ do Cro. W tym roku jego żona powiedziała, że wyjedli się muszli za całe wieki Większość czasu przesiedzieli w knajpach, bo nie było pogody. Najdłuższa burza trwała całą noc. Wracał uciekając przed nawałnicą. Ale ich chorwacki gospodarz powiedział, że taka pogoda....

                      zdarza się raz na 10 lat w Cro!!!!!!

                      Więc w przyszłym roku będzie jak dawniej
                      pozdrawiam - Darek

                      Komentarz


                      • To skoro tak lało to jakieś grzyby znaleźli :?:

                        Komentarz


                        • eaglemirek, teraz mam bez es i dalej lipa... chyba za głupi jestem :roll:
                          ruwado, hubert78, można i tak. W trakcie deszczu przecież można znaleźć alternatywne zajęcia dla plażowania, tyle że byłem z 5 letnią córką (w sumie już duża dziewczyna), ale też miałem na pokładzie 4 miesięcznego synka, a w tej sytuacji zawęża się pole działania w trakcie niepogody :cry:
                          Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                          Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                          Nie ponoszę winy za obrażenia psychiczne, jakie możesz odnieść w tym temacie.
                          Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

                          Komentarz


                          • wróg, [youtube][/youtube] w środek dajesz link tylko ma być http



                            CB Harry II ASC + Triflex

                            Pozdrawiam Mirek!!

                            Komentarz


                            • wróg, deszcz deszczowi nie jest równy

                              Blokada serwisu - TVN24
                              Ulewy w Chorwacji. Stan wyjątkowy w kilku miejscowościach – Wprost
                              Widziałem też dzisiaj w necie zdjęcie z Dubrovnika - główną ulicą płynęła woda. Teraz nie mogę znaleźć.
                              pozdrawiam - Darek

                              Komentarz


                              • deszcz?
                                1. schody w Trogirze
                                2. uliczka w Trogirze
                                3. miejscowośc Solin
                                Załączone pliki
                                If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                                _______________________________________
                                a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez trooper

                                  Niestety jednak na granicy HR - MNE chorwaci bardzo skrupulatnie sprawdzali Skodę - kazali podnosić maskę i sprawdzali VIN... Ale cóż \

                                  Chyba starsze Skody są dla nich bardzo podejrzane.

                                  myślałem, że to tylko ja miałem zaszczyt związany z dokładną kontrolą na granicy CRO-MNE, w tym i sprawdzanie VIN :szeroki_usmiech :diabelski_usmiech
                                  ~~ pozdrawiam ~~
                                  JaceK
                                  _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
                                  Black eleganzze in combi
                                  President Johnny II ASC+ President MaryLand...


                                  _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

                                  Komentarz


                                  • Teraz Policija w Cro wozi się trójkami



                                    Komentarz


                                    • Koledzy

                                      Planuję w przyszłym roku wypad do Chorwacji w sierpniu w 3 rodziny z dzieciakami więc "w ciemno" odpada.

                                      Macie może namiary na kwaterki 2+1 ? w cenie max 50/60euro?
                                      Wi-Fi mile widziane, max 200/300m do morza - plaża kamienista (betony odpadają).

                                      Miejcówki - małe miasteczka / większe wioski np. Podaca/Igrane/Omis/Rogoznica/Primosten/Tribunj/Pakostane, ewent. wyspa ale dojazd z lądu (Pag/Murter).
                                      MARCIN
                                      Mój szkodnik

                                      Komentarz


                                      • mam fajną w primosten blisko moża tylko nie moge znaleźc namiaru. cena ok 45 była. super luksus to nie byl ale lokalizacja fajna.
                                        jak znajde namiar to podam
                                        BYŁA o1 rs
                                        BYŁA o2 1.6
                                        JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                        Komentarz


                                        • blackrs,
                                          Jak byś miał jeszcze fotki to podeślij na email'a
                                          MARCIN
                                          Mój szkodnik

                                          Komentarz


                                          • blackrs, tez poprosze ten namiar
                                            Kondziu

                                            OCP

                                            Komentarz


                                            • A co powiesz na Seline( okolice Starigrad Paklenica)?

                                              Wg mnie świetne miejsce na wakacje z dziećmi. Plaże szerokie, długie, łagodne zejście do morza...
                                              Moja FLka:

                                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=xcracer

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez bzyq_74
                                                Koledzy

                                                Planuję w przyszłym roku wypad do Chorwacji w sierpniu w 3 rodziny z dzieciakami więc "w ciemno" odpada.

                                                Macie może namiary na kwaterki 2+1 ? w cenie max 50/60euro?
                                                Wi-Fi mile widziane, max 200/300m do morza - plaża kamienista (betony odpadają).

                                                Miejcówki - małe miasteczka / większe wioski np. Podaca/Igrane/Omis/Rogoznica/Primosten/Tribunj/Pakostane, ewent. wyspa ale dojazd z lądu (Pag/Murter).
                                                Dobra miejscówka w Tucepi: nr ++385(0)21/623-220
                                                Właścicielka nazywa się Slavica Viskovicz. Adres to Tucepi, Kamena 3.
                                                Strony internetowej nie mają.
                                                Od drzwi wejściowych do plaży - 4 m.
                                                W 2014 za kawalerkę (2 os. + dziecko) płaciłem 55E.

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez xcracer
                                                  A co powiesz na Seline( okolice Starigrad Paklenica)?
                                                  Wg mnie świetne miejsce na wakacje z dziećmi. Plaże szerokie, długie, łagodne zejście do morza...
                                                  Też fajna okolica - podejrzałem SV/panomario
                                                  Jak możesz podeslij namiar.

                                                  Yarwa,
                                                  Czy miałeś tam aneks kuchnenny
                                                  Jak z parkowaniem auta (miejsca nie widzę)?
                                                  Jak późnym wieczorem czy jest cicho bo widzę że miejscówka przy deptaku.
                                                  MARCIN
                                                  Mój szkodnik

                                                  Komentarz


                                                  • niestety stronki to ona chyba nie ma dokaldny adres to ul. raduca 18
                                                    Mapy Google ,+Chorwacja/@43.5889414,15.9241756,18z/data=!4m2!3m1!1s0x13352285a126b841:0xa0444300c8544 de0
                                                    płaciłem 43E za pokój w którym było łóżko dla 2 osób + jedynka, odzielna kuchnia w której byly też 2 wersalki i odczielna łazienka. ale mówie taki troche gierek jeżeli chodzi o wyposażenie. parking przy ulicy jest 5 mijesc z czego dwa pod winoroslami na podjeździe. jak się dobrze zagada właścicielka daje bilecik na oddalony o ok 70 m parking strzeżony i można parkować w cieniu pod drzewkiem. na przeciwko budyku piekarni codziennie rano świeże bułki były. ja nie szukałem tam za długo byłem w ciemno i znalazłem szybko pasowało mi miejsce bliskość plaży.
                                                    z minusów to to że przy drodze. samochodów dużo tam w nocy nie ma ale to droga do hotelu więc jeżdżą do niego autokary i spory ruch pieszych.
                                                    włascicielka ciągle chodzi pod wpływem alko wiec można się łatwo z nią targować
                                                    na wyposazeniu tv, lodówka darmowe wi-fi

                                                    [ Dodano: Sob 29 Lis, 14 18:58 ]
                                                    Mapy Google .5886987,15.9239353,3a,75y,17.95h,84.84t/data=!3m4!1e1!3m2!1sCJ6Zs6RFUWlhh9-nInaq5A!2e0
                                                    tej konoby okok w tym roku nie było
                                                    BYŁA o1 rs
                                                    BYŁA o2 1.6
                                                    JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X