Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez leszekmw
    na tej fotce to Enriquez :?:
    No ja to bym pewnie w kadrze się nie zmieścił... :roll: :diabelski_usmiech

    Komentarz


    • leszekmw, też zawsze jeździłem w ciemno i zawsze znajdywałem, ba, nawet mogłem wybierać, a w tym roku nic nie udało sie znaleźć na dłużej.,.. wszystko pozajmowane, też sie tym zdziwiłem... nocowaliśmy w Breli tylko jedną noc, bo na tyle znaleźliśmy, teraz w Rogoznicy siedze, ale w piątek musimy się wynosić, bo też miejsca nie ma... i nie wiem, czy od razu do kraju wracać, czy spróbować jeszcze raz się wrócić do breli i poszukać jeszcze czegoś na 3-4 dni... nie wie ktoś coś o wolnej kwaterze od piątku ?

      Komentarz


      • Chyba się dziś "zeszpadlujemy" :diabelski_usmiech
        Pozdrawiam
        Marcin

        Komentarz


        • Zamieszczone przez dylan80
          ostrzegam, widziałem ludzi bez kwatery z małymi dziećmi bez szans na przespanie się w pokoju i aż mi żal było.. zresztą nad nami też widniało widmo spania w wozie
          Znam to, 22lata temu dałem się namówić, żeby jechać w ciemno do Jastrzębiej Góry, miały już od Gdyni czekać na nas tłumy z wolnymi pokojami. W jakich warunkach i za ile znalazłem lokum w Jastrzębiej nie będę opisywał, mieliśmy wtedy po 20lat, czasy kawalerskie, byliśmy z narzeczoną tylko we dwoje więc było ok. :wink:
          Od tej pory powiedziałem, że nigdy więcej nie pojadę w ciemno!!! I nikt mnie nie przekona, że warto jechać w ciemno. Moi znajomi w tamtym roku spali dwie noce w CRO we czwórkę w dwuosobowym namiociku kupionym z desperacji w Konzumie. :diabelski_usmiech

          Pozdrawiam wypoczywających w Cro, ale macie zajebiście 8)

          Komentarz


          • witam, ja dzisiaj spędziłem 47 miunt w korku przed Omiś wracając ze Splitu. Ku..a taki mały Omis a korki jak w Częstochowie na DK1 :evil: Jedyny plus to zakupy w czasie stania, zona wyszła kupiła pieczywo i wróciła, a ja się przesunąłem o 3 samochody :twisted:
            Pisał Sebastian

            Komentarz


            • Niespełna tydzień temu wróciłem z pierwszego wypadu do CRO, padło na Makarską.
              Z noclegiem dla 2 osób nie było większego problemu apartament w dobrym standardzie, klima, taras, częściowy widok na Adriatyk, zacienione miejsce parkingowe :szeroki_usmiech
              jedynie brak wifi...sobota rano, 2 godziny szukania.

              Pozdrowienia dla wszystkich Cro-urlopowiczów

              Komentarz


              • wlasnie stacjonuje w drveniku, odwiedziliśmy dziś Dubrovnik, i wiele osób w miejscowościach po drodze stało z kartkami że maja apartmany wolne ....
                a to jest ze 120 km jadąc wybrzeżem - na pewno coś sie znajdzie.

                no i bardzo mnie zaskoczył nowy tunel za 2,50 Eur na zjeździe z autostrady na makarską. - polecam wszystkim - bardzo skraca dojazd do Jadranskiej magistrali
                :szeroki_usmiech
                OII sprzedana


                Następca dużej czarnej - Mała czarna MC 1Z1Z

                Komentarz


                • Zamieszczone przez kapi
                  bardzo skraca dojazd do Jadranskiej magistrali
                  czytałem, że wcale nie tak bardzo. A zjazd Sestanovacu z widokiem na Jadran - bajka.
                  pozdrawiam - Darek

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez chesttero
                    ...padło na Makarską.
                    Z noclegiem dla 2 osób nie było większego problemu apartament w dobrym standardzie, klima, taras, częściowy widok na Adriatyk, zacienione miejsce parkingowe :szeroki_usmiech
                    jedynie brak wifi...sobota rano, 2 godziny szukania...
                    za ile $ ?
                    wiesz np za 100ojro za noc dla 2 osób to nigdzie nie będzie problemu
                    www.SPAmobile.pl

                    Komentarz


                    • no i bardzo mnie zaskoczył nowy tunel za 2,50 Eur na zjeździe z autostrady na makarską. - polecam wszystkim - bardzo skraca dojazd do Jadranskiej magistrali
                      :szeroki_usmiech
                      _________________
                      hmm..pierwsze słyszę a niedługo być może będę jechał..
                      jak się zjeżdża w takim razie ? przed sestanowcem ?
                      O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                      GVI 1.4TSI
                      LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                      tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                      Komentarz


                      • @no fear
                        30 jurków za dobę
                        Znajomi tydzień wcześniej inna kwatera 35e, ale z internetami

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez leszekmw
                          jak się zjeżdża w takim razie ? przed sestanowcem ?
                          za. Zjazd Zagvozd.
                          O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                          O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                          =================================================

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez kapi
                            wlasnie stacjonuje w drveniku...
                            Pozdrów od nas Drvenik (Donja Vala) :-) Wróciliśmy tydzień temu.


                            Zamieszczone przez kapi
                            no i bardzo mnie zaskoczył nowy tunel za 2,50 Eur na zjeździe z autostrady na makarską. - polecam wszystkim - bardzo skraca dojazd do Jadranskiej magistrali
                            :szeroki_usmiech
                            Skraca czasowo trochę - fakt. Dystans prawie dokładnie ten sam co Jadranką (3km na "niekorzyść" tunelu ;-)
                            OII RS BMN - 205KM@435Nm by R-Performance :-)
                            SPRZEDAJĘ NA OLX: http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1G8sP/

                            Komentarz


                            • looker, jest sens tym tunelem czy raczej normalnie jadranką ?
                              O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                              GVI 1.4TSI
                              LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                              tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                              Komentarz


                              • Ja tunel olałem ale kolega wracając do PL pojechał i podobało mu się.
                                Jak masz żonę/dzieci nie lubiące serpentynek na początku "riwiery" to wal na tunel. Koszt żaden (20kn)
                                OII RS BMN - 205KM@435Nm by R-Performance :-)
                                SPRZEDAJĘ NA OLX: http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1G8sP/

                                Komentarz


                                • looker, bardziej chodzi mi o czas , serpentynek na jadrance juz sie dość naoglądałem..
                                  ; ostatnio pół godziny sie przez targ przebijałem , bliżej sestanowca..
                                  kiedy to otworzyli ?
                                  O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                  GVI 1.4TSI
                                  LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                  tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                  Komentarz


                                  • kiedy to otworzyli ?
                                    Już w ubiegłym roku był otwarty tunel do Makarskiej



                                    CB Harry II ASC + Triflex

                                    Pozdrawiam Mirek!!

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez eaglemirek
                                      Cytat:
                                      kiedy to otworzyli ?

                                      Już w ubiegłym roku był otwarty tunel do Makarskiej
                                      no w biegłym nie byłem ..ale już wiem o co chodzi - tunel sv. ilija . nie zczaiłem od razu..
                                      O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                      GVI 1.4TSI
                                      LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                      tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez no_fear
                                        Zamieszczone przez chesttero
                                        ...padło na Makarską.
                                        Z noclegiem dla 2 osób nie było większego problemu apartament w dobrym standardzie, klima, taras, częściowy widok na Adriatyk, zacienione miejsce parkingowe :szeroki_usmiech
                                        jedynie brak wifi...sobota rano, 2 godziny szukania...
                                        za ile $ ?
                                        wiesz np za 100ojro za noc dla 2 osób to nigdzie nie będzie problemu
                                        Brela w lipcu, 40€/ dobę /2 osoby w ciemno, godzina biegania, wyposażenie - 'all'
                                        ~~ pozdrawiam ~~
                                        JaceK
                                        _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
                                        Black eleganzze in combi
                                        President Johnny II ASC+ President MaryLand...


                                        _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

                                        Komentarz


                                        • a ja dzisiaj podzielę się refleksją nt zachowania rodaków. Do szału mnie doprowadza palenie papierosów na plaży wśród innych, kiepy na plaży... :evil: O puszkach po Żywcu, Lechu i Tyskim nie wspomnę porozrzucanych po krzakach, pod ławkami itp. Człowiek pojechał na wypoczynek a musi się denerwować. Jakoś inni wczasowicze potrafią odejść na bok z papierosem, posprzątać po sobie...
                                          Pisał Sebastian

                                          Komentarz


                                          • SS, smutna prawda jest taka człowiek ze wsi wyjdzie,wieś z człowieka nigdy :!: :evil: ciężko co nie którym wyrzucić puszkę do kosza czy też odejść na fajkę parę kroków :twisted:


                                            TAXI 2153 KATOWICE CHYBIE

                                            Komentarz


                                            • damian1975, a później wróci do kraju i "na Chorwacji byłem" :x
                                              Pisał Sebastian

                                              Komentarz


                                              • SS, szkoda nerwów i zdrowia :evil: ciesz się wypoczynkiem :!:


                                                TAXI 2153 KATOWICE CHYBIE

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez SS
                                                  witam, ja dzisiaj spędziłem 47 miunt w korku przed Omiś wracając ze Splitu. Ku..a taki mały Omis a korki jak w Częstochowie na DK1 :evil: Jedyny plus to zakupy w czasie stania, zona wyszła kupiła pieczywo i wróciła, a ja się przesunąłem o 3 samochody :twisted:
                                                  Witaj w klubie, jak też tak miałem i plułem sobie w twarz, że nie pojechałem autostrada do Splitu - w obie strony korek - masakra, byłem 4 lata temu w Cro i o samo.
                                                  Kto, przy zdrowych zmysłach robi "badziew sztrasse " przy głównej ulicy Cro - stwierdziłem, że już nigdy nie przejadę przez Omiś - może i to fajne miasto itd

                                                  [ Dodano: Czw 07 Sie, 14 21:02 ]
                                                  Zamieszczone przez SS
                                                  a ja dzisiaj podzielę się refleksją nt zachowania rodaków. Do szału mnie doprowadza palenie papierosów na plaży wśród innych, kiepy na plaży... :evil: O puszkach po Żywcu, Lechu i Tyskim nie wspomnę porozrzucanych po krzakach, pod ławkami itp. Człowiek pojechał na wypoczynek a musi się denerwować. Jakoś inni wczasowicze potrafią odejść na bok z papierosem, posprzątać po sobie...
                                                  Kurcze i znów takie same odczucie.

                                                  fotkę zatytułowałem idąc śladami klasyka P. Sztura -"nasi tu byli"

                                                  [ Dodano: Czw 07 Sie, 14 21:07 ]
                                                  Zamieszczone przez leszekmw
                                                  looker, bardziej chodzi mi o czas , serpentynek na jadrance juz sie dość naoglądałem..
                                                  ; ostatnio pół godziny sie przez targ przebijałem , bliżej sestanowca..
                                                  kiedy to otworzyli ?
                                                  Dziś przetestowałem, bo jak przyjeżdżałem do Cro to Navi mi nie widział tego tunelu.

                                                  Jak stacjonuje w Baśka Voda to rozwiązanie super - na pewno szybciej - no ale nie zobaczysz wtedy tego napisu - " witamy na riwierze Makarskiej"

                                                  PS. Dziś leciałem autostrada do Dubrownika -na razie tylko do Ploce, ale autostrada idzie dalej w kierunku BiH na Mostar - wie ktoś do jakiej miejscowości można dojechać, jeżeli chodzi o kierunek Mostar ???
                                                  Załączone pliki
                                                  O III 4x4 2,0TDI Elegance+dynamic+amazing+GSM i inne
                                                  Poprzednia O II FL 2.0 TDI elegance + dynamic

                                                  Komentarz


                                                  • JerzyM73, to zdjęcie to takie delikatne, u mnie chyba z 10 puszek było... koniec wracam do grila i rybek i piva oczywiście :szeroki_usmiech
                                                    Pisał Sebastian

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X