Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • eaglemirek, a masz jakieś strony z kwaterami tam , z ciekawymi nadmorskimi miejscowościami..?
    O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
    GVI 1.4TSI
    LANCIA YPSILON 1.2 MPI
    tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

    Komentarz


    • Zamieszczone przez JerzyM73
      Zaraz za bramkami autostradowymi jest zjazd na miejscowość Trakośćian (droga 508) , później na Cvetlin i do samego Ptuja (droga 690 ).
      a można też zjechać z autostrady przedostatnim zjazdem (Durmanec) jak jest duży ruch i i starą drogą wzdłuż autostrady, potem 508 do Cvetlina
      pozdrawiam - Darek

      Komentarz


      • Ja znalazlem miejsce ale do piatku. Potem przeprowadzka w okolice primosten. Jak ktos ma namiar na kwatere to poprosze. Lampa jest niesamowita
        BYŁA o1 rs
        BYŁA o2 1.6
        JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

        Komentarz


        • Zamieszczone przez leszekmw
          eaglemirek, a masz jakieś strony z kwaterami tam , z ciekawymi nadmorskimi miejscowościami..?
          W MNE jak dla mnie Petrovac jest fajnym miejscem wypadowym do poznawania okolic tych bliższych i tych dalszych (względnie dobry wyjazd i w środku wybrzeża) Kotor i okolice oraz Budva warte zwiedzenia ale mnie się nie widzi jako miejsce odpoczynku. Tłoczno jak w Makarskiej czy naszych Międzyzdrojach :szeroki_usmiech W drugą stronę to Bar i Ulcinij

          Jako tako to adresów nie posiadam, mogę pokazać na mapie gdzie kwaterowałem

          Link Tu kwaterowałem w 2013



          Całe piętro z balkonem było nasze. Pokój z 3 wersalkami połączony z dużym aneksem kuchennym, mały przedpokój z szafą, łazienka z ubikacją, klima. Niestety bez WiFi Trochę na uboczu ale nie przeszkadzało nam to za to cisza i spokój Około 16.00 po samodzielnym pokonaniu 1500km nie chciało mi się już szukać czegoś innego i porównywać :!:

          W tym roku również praktycznie z marszu znaleźliśmy w centrum Petrovac z takim widokiem


          Link Tutaj w tym roku

          Link Hotel Marikseli w Ksamil



          Linki do folderów z Picasa i YT już zamieszczałem ale jeżeli ktoś chce to mogę powtórzyć



          CB Harry II ASC + Triflex

          Pozdrawiam Mirek!!

          Komentarz


          • Zamieszczone przez eaglemirek
            Linki do folderów z Picasa i YT już zamieszczałem ale jeżeli ktoś chce to mogę powtórzyć
            no to daj , poogladam sobie..
            O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
            GVI 1.4TSI
            LANCIA YPSILON 1.2 MPI
            tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

            Komentarz


            • Zamieszczone przez ruwado
              Zamieszczone przez JerzyM73
              Zaraz za bramkami autostradowymi jest zjazd na miejscowość Trakośćian (droga 508) , później na Cvetlin i do samego Ptuja (droga 690 ).
              a można też zjechać z autostrady przedostatnim zjazdem (Durmanec) jak jest duży ruch i i starą drogą wzdłuż autostrady, potem 508 do Cvetlina
              Pewnie tak, nie próbowałem, największy korek był przed bramkami w Lucko (35 min do zjazdu na bramki płatne kartą), na ostatnich bramkach jak pisałem nie było tragedii jak stałem około 10 min ale tylko dlatego, że płaciłem gotówką (miałem resztę kun), ale do bramek gdzie płaciło się kartą stało po 2-3 samochody -korek dopiero większy był za bramkami więc zjazd na Tkakośćan jest wg mnie optymalny (jeżeli ktoś omija autostradę w Słowenii )
              O III 4x4 2,0TDI Elegance+dynamic+amazing+GSM i inne
              Poprzednia O II FL 2.0 TDI elegance + dynamic

              Komentarz


              • Zamieszczone przez leszekmw
                no to daj , poogladam sobie..
                Mówisz i masz ale 4-pak :kufel będzie mało :diabelski_usmiech

                Czarnogóra 2013

                Bałkany 2014 Petrowac,Kanion Tary,Bar

                Bałkany 2014 - Park Narodowy Lovćen

                Bałkany 2014 - Przełęcz Sedlo 1910 m n.p.m.

                Ksamil-Albania 2014

                Mirosław Jurczyk - YouTube



                CB Harry II ASC + Triflex

                Pozdrawiam Mirek!!

                Komentarz


                • Mirek!!!!
                  Do jasnej.....
                  Tu trzeba pracować a Ty takie foty zapodajesz :evil:
                  Litości nie masz chłopie.
                  Zerknąłem na tegoroczne (Albanię) pobieżnie i baaaardzo fajne zwłaszcza plaża i woda....i skoda . Już kiedyś pisałem masz chyba najładniejszy kolor jaki w O2 wychodził - wg mnie. Ładniutka.
                  Ech...znowu rok czekania :cry:
                  Resztę obejrzę wieczorem

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez JerzyM73
                    Pewnie tak, nie próbowałem, największy korek był przed bramkami w Lucko (35 min do zjazdu na bramki płatne kartą), na ostatnich bramkach jak pisałem nie było tragedii jak stałem około 10 min ale tylko dlatego, że płaciłem gotówką (miałem resztę kun), ale do bramek gdzie płaciło się kartą stało po 2-3 samochody -korek dopiero większy był za bramkami więc zjazd na Tkakośćan jest wg mnie optymalny (jeżeli ktoś omija autostradę w Słowenii )
                    nieraz można utknąć właśnie na ty ostatnim odcinku (jak jest duży ruch) - między Rogatec a ostatnimi bramkami. Jak się korkuje, to dodatkowo zamykają tunele i puszczają co jakiś czas po trochu. Można wtedy postać. i patrzeć, jak bokiem stara drogą ludzie jadą :evil:
                    pozdrawiam - Darek

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez eaglemirek
                      Mirku, skąd tyle goryczy w słowach ???? ;-)

                      P.S. możesz podłożyć na YT jakąś fajna muzyczkę aby nie było słychać pasażerów - looknij na mój wczesniej wklejony filmik

                      [ Dodano: Wto 12 Sie, 14 17:03 ]
                      Jak ktoś sie wybiera do Dubrownika to polecam wjazd na górę SRD - piekne widoki i nie musimy płacić 100 kun za osobę za kolejkę.
                      Na forum o Cro pisali, że droga jest ciążka i takie tam - pewnie dla tych co zasiadają raz na tydzień w niedzielę w kapeluszu. Na górze jest darmowy parking (większość to auta z Polski) ale zawsze jest miejsce (w tym roku w Dubrowniku ceny parkingów poszły w górę, ale można i za 5 kum/h zaparkować.

                      Jak ktoś chce to może obejrzeć jak to wygląda




                      O III 4x4 2,0TDI Elegance+dynamic+amazing+GSM i inne
                      Poprzednia O II FL 2.0 TDI elegance + dynamic

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez Alonzo_
                        Mirek!!!!
                        Do jasnej.....
                        Tu trzeba pracować a Ty takie foty zapodajesz :evil:
                        Sam się prosiłeś :diabelski_usmiech

                        Zamieszczone przez Alonzo_
                        Ładniutka.
                        Dziękuję :!:

                        Zamieszczone przez Alonzo_
                        Ech...znowu rok czekania :cry:
                        Zleci ani się obejrzymy :!: :szeroki_usmiech :diabelski_usmiech

                        Zamieszczone przez JerzyM73
                        Mirku, skąd tyle goryczy w słowach ???? ;-)
                        A Ty byś się nie wkur... :?: :szeroki_usmiech Specjalnie dałem z ori podkładem :diabelski_usmiech
                        Pozostałe filmiki mają już muzyczkę :!: Na YT jeszcze 4 wylądują ale to dopiero w przyszłym tygodniu bo teraz mam tylko neta z komórki :!:

                        [ Dodano: Wto 12 Sie, 14 17:57 ]
                        Zamieszczone przez JerzyM73
                        Jak ktoś sie wybiera do Dubrownika to polecam wjazd na górę SRD
                        Popieram :!: jak również muzeum Fort Imperial.



                        CB Harry II ASC + Triflex

                        Pozdrawiam Mirek!!

                        Komentarz


                        • eaglemirek, o pici włos i byłoby urwał nać :!: :diabelski_usmiech


                          TAXI 2153 KATOWICE CHYBIE

                          Komentarz


                          • [quote="eaglemirek"]
                            Zamieszczone przez leszekmw

                            Bałkany 2014 - Przełęcz Sedlo 1910 m n.p.m.
                            przejeżdżając tamtędy 28-07-2014, mieliśmy 13 stopni...
                            było to ok godziny 13:00

                            ze względu na wiatr i temperaturę czułem się jak na klifach w Irlandii :diabelski_usmiech

                            ale trasa godna polecenia, a w szczególności :szeroki_usmiech okolice miejscowości Plużine :szeroki_usmiech
                            ~~ pozdrawiam ~~
                            JaceK
                            _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
                            Black eleganzze in combi
                            President Johnny II ASC+ President MaryLand...


                            _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez JerzyM73
                              zjazd na Tkakośćan jest wg mnie optymalny (jeżeli ktoś omija autostradę w Słowenii )
                              Bardziej optymalniejszy jest zjazd w Krapinie. Tu tankowanie (na całodobowej INA) taniej niż na autostradzie. Z Krapiny drogą D1 do Gornji Macelj i dalej drogą 508 do Trakośćan i dalej na przejście Cvetlin jak pisze JerzyM73, . Na przejściu w Cvetlinie postój ok 30 s. A dalej rzut beretem do Ptuja :idea:
                              Wcześniej (było wiele razy o tym na forum) aby ominąć Lućko zjazd z A1 na D1 w Jastrebarsko lub dalej w Donja Zdenćina i powrót na A2 w Jankomir :idea:

                              Jadąc w stronę Jadrana też tak można lecz odwrotnie :idea:
                              O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                              O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                              =================================================

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez Buba
                                mieliśmy 13 stopni...
                                Ja miałem około 20 st ale wiało niesamowicie co widać na zdjęciach

                                Zamieszczone przez Buba
                                ale trasa godna polecenia, a w szczególności :szeroki_usmiech okolice miejscowości Plużine :szeroki_usmiech
                                Ale ta miejscowość nie leży na trasie przejazdu przez przełęcz Sedlo chyba że chodzi ci już o sam zjazd do Jeziora Pivskiego Przejazd przez przełęcz Sedlo



                                CB Harry II ASC + Triflex

                                Pozdrawiam Mirek!!

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez eaglemirek
                                  Ale ta miejscowość nie leży na trasie przejazdu przez przełęcz Sedlo chyba że chodzi ci już o sam zjazd do Jeziora Pivskiego Przejazd przez przełęcz Sedlo
                                  Wracaliśmy przez Zablijaka, dalej przełęcz Sedlo, Plużine, ©ćepan Polje i nocleg w Sarajevo
                                  ~~ pozdrawiam ~~
                                  JaceK
                                  _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
                                  Black eleganzze in combi
                                  President Johnny II ASC+ President MaryLand...


                                  _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez Buba
                                    Wracaliśmy przez Zablijaka, dalej przełęcz Sedlo, Plużine, ©ćepan Polje i nocleg w Sarajevo
                                    No to że z Zabliaka do ©ćepan Polje jechałeś przez Sedlo to czaję ale po zjeździe od Trsa po co pojechałeś na południe do Pluzine skoro potem pojechałeś na północ :diabelski_usmiech Ale spoko tak tylko się zdziwiłem. Bo pewnie pisząc okolice miałeś na myśli sam końcowy zjazd a nie bliskie sąsiedztwo samej miejscowości. Fakt widoki z góry na J. Pivskie i przejazd kutymi tunelami które zakręcają o prawie 180st robi wrażenie :szeroki_usmiech

                                    [ Dodano: Wto 12 Sie, 14 23:57 ]
                                    Sarajewo zwiedzałeś :?: Jak aleja snajperów :?: Ja tam byłem 4 lata temu

                                    [ Dodano: Wto 12 Sie, 14 23:58 ]
                                    Robiło wrażenie ale chyba bardziej jeśli można tak powiedzieć to podobało mi się w Vukovar



                                    CB Harry II ASC + Triflex

                                    Pozdrawiam Mirek!!

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez eaglemirek
                                      ... ale po zjeździe od Trsa po co pojechałeś na południe do Pluzine skoro potem pojechałeś na północ :diabelski_usmiech Ale spoko ...
                                      Mirek,
                                      właśnie po to, by pojeździć sobie tymi tunelami,
                                      niesamowite
                                      mam też kilka filmików,

                                      Sarajevo średnio mi przypadło do gustu
                                      ~~ pozdrawiam ~~
                                      JaceK
                                      _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
                                      Black eleganzze in combi
                                      President Johnny II ASC+ President MaryLand...


                                      _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez Buba
                                        Mirek,
                                        właśnie po to, by pojeździć sobie tymi tunelami,
                                        Sorki ale już zgłupiałem teraz całkowicie :shock: Chyba się nie rozumiemy :P Jadąc od Trsa zjeżdżasz właśnie tymi tunelami do drogi E762 ostatni tunel przy samej drodze i w lewo (tak jak ja jechałem) masz na Pluzine a w prawo na ©ćepan Polje
                                        [youtube] [/youtube]
                                        dokładnie 44 minuta jest drogowskaz dlatego się zdziwiłem po co po zjeździe jechać w lewo a nie wprawo - tam ewentualnie jest już tylko fajny most :szeroki_usmiech



                                        CB Harry II ASC + Triflex

                                        Pozdrawiam Mirek!!

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez eaglemirek
                                          zdziwiłem po co po zjeździe jechać w lewo a nie wprawo - tam ewentualnie jest już tylko fajny most :szeroki_usmiech
                                          Mirek,
                                          najzwyczajniej w świecie zjechałem tam z ciekawość, a przy okazji zjeść obiad, a potem z powrotem do granicy w ©ćepan Polje :diabelski_usmiech

                                          Każdy z nas może jeździć wg swojego pomysłu :szeroki_usmiech :diabelski_usmiech
                                          ~~ pozdrawiam ~~
                                          JaceK
                                          _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
                                          Black eleganzze in combi
                                          President Johnny II ASC+ President MaryLand...


                                          _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez Buba
                                            Każdy z nas może jeździć wg swojego pomysłu :szeroki_usmiech :diabelski_usmiech
                                            Zgadzam się w 200% To nie podlega nawet jakiejkolwiek dyskusji :!:
                                            Zamieszczone przez Buba
                                            Mirek,
                                            najzwyczajniej w świecie zjechałem tam z ciekawość, a przy okazji zjeść obiad, a potem z powrotem do granicy w ©ćepan Polje :diabelski_usmiech
                                            I to jest dla mnie super wyjaśnienie :!: :!: :!:

                                            Z całej tej wczorajszej dyskusji zmyliło mnie i nie mogłem zrozumieć (taki był tok mojego rozumowania) Jechał gość od Zabliaka przez Sedlo i Trsę, przejechał końcowy odcinek tej trasy przez kute tunele i skręcił na Pluzine zamiast w prawo na granicę pisząc
                                            Zamieszczone przez Buba
                                            ale trasa godna polecenia, a w szczególności :szeroki_usmiech okolice miejscowości Plużine :szeroki_usmiech
                                            Która to miejscowość leży poza ww trasą a potem dopisał jeszcze
                                            Zamieszczone przez Buba
                                            Mirek,
                                            właśnie po to, by pojeździć sobie tymi tunelami,
                                            Gdzie tuneli już nie ma owszem są ale jadąc drogą E762 właśnie od wyjazdu z Trsy do granicy wzdłuż J. Pivskiego
                                            Dla uściślenia jechałeś trasą którą podałem wczoraj czy tą :?:
                                            trasa nr 2
                                            Bo tu też jest kilka ciekawych zawijasów :!: W ubiegłym roku w tym rejonie duże stado kóz zatarasowało mi drogę i nic sobie nie robiły z samochodu :diabelski_usmiech
                                            Sorki że drążę temat :szeroki_usmiech ale nie lubię niezrozumienia :szeroki_usmiech

                                            Jak masz ciekawe zdjęcia i filmiki to pochwal się również :!: W przyszłym roku ponownie planuję Bałkany i może coś podpatrzę do zwiedzenia :diabelski_usmiech



                                            CB Harry II ASC + Triflex

                                            Pozdrawiam Mirek!!

                                            Komentarz


                                            • Czy ktos z was byl na wycieczce statkiem po Kornati i moze polecic sprawdzony statek na ktorym daja dobre zjesc i ta wycieczka faktycznie ma ses? Z gory dzieki
                                              BYŁA o1 rs
                                              BYŁA o2 1.6
                                              JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                              Komentarz


                                              • blackrs, My w 2010 roku płynęliśmy ze Sv. Filip i Jakov - Martina Tours. Było całkiem fajnie.
                                                pozdrawiam - Darek

                                                Komentarz


                                                • no i ja juz w Primosten. 2 zapytanie i apartament znaleziony. za 43 niecałe 100 m od wody i centrum. aż nie wierzę że tak łatwo poszło. w tym apartamencie to z 6 osób spokojnie moze mieszkać. jak coś moge kogos przygarnąć:P jedyny minus słaby parking :/
                                                  BYŁA o1 rs
                                                  BYŁA o2 1.6
                                                  JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                                                  Komentarz


                                                  • Panowie Duce warto odwiedzić?

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X