Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • A ja pozdrawiam z Blace. Jutro Mostar i wodospad Kravica
    Pisał Sebastian

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Czarna_LK
      I ja się doczekałem, wieczorkiem start.
      ja właśnie ruszam z Zatoru najpierw pletvickie

      Komentarz


      • Koledzy, 1.09 wieczorem chciałem ruszyć z Warszawy do Środkowej Dalmacji i jeśli nic nie ulegnie zmianom chciałbym zaplanować sobie trasę. Tymczasem na mapach Google'a widzę trochę wiecej robót, niż zwykle. Powiedzcie, czy trasa jest przejezdna, czy pomimo tego okresu mogę trafić na poważniejsze utrudnienia ruchu?

        I inne pytanie, czy ktoś z Was praktykował jechać tam na mapach Google'a i pakiecie danych na EU? Czy kierowała Was navi z ominięciem poważniejszych korków?

        Komentarz


        • Crk64, wczoraj szwagier jechał i mówił, ze w Czechach stał 1h w korku. Na G nie jeżdżę :szeroki_usmiech
          Pisał Sebastian

          Komentarz


          • Koledzy mam takie pytanko - jadąc do domu przez objazd w Słowenii (M-L-P) gdzie kupić winietę na Austrię?
            Chyba, że można kupić z wyprzedzeniem i określić od kiedy ma obowiązywać? to wtedy kupiłbym powrotną jadąc do Cro

            Dzięki
            Moja Skodzina

            Skoda Octavia II -
            Opel Astra III -

            Komentarz


            • Ja zawsze kupuję od razu na powrót. Zwłaszcza że zazwyczaj wracam nocą. Na M- L - P wtedy stacje zamknięte.
              pozdrawiam - Darek

              Komentarz


              • potwierdzam, na objeździe MLP, na stacjach benzynowych wiatr hula
                Pisał Sebastian

                Komentarz


                • Zamieszczone przez krzygaj
                  Koledzy mam takie pytanko - jadąc do domu przez objazd w Słowenii (M-L-P) gdzie kupić winietę na Austrię?
                  Chyba, że można kupić z wyprzedzeniem i określić od kiedy ma obowiązywać? to wtedy kupiłbym powrotną jadąc do Cro

                  Dzięki
                  W Murecku, pierwsza stacja za przejściem granicznym, po lewej stronie.
                  Moja Octavia

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez krzygaj
                    Koledzy mam takie pytanko - jadąc do domu przez objazd w Słowenii (M-L-P) gdzie kupić winietę na Austrię?
                    Zawsze tam Lpg tankuję i na powrocie kupuję winete A na Petrolu, Ormo¹ka cesta 26b, 2250 Ptuj, Słowenia Czynne całą dobe :wink:

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez Tobi77
                      W Murecku, pierwsza stacja za przejściem granicznym, po lewej stronie.
                      dokładnie tam, a ropa była tam po 1,02E, taniej niż w Słowenii
                      już nie wspomianjąc o stacjach przy autostradach
                      ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                      ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                      poprzednie modele:
                      ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                      ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                      O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                      Komentarz


                      • mi jeszcze 2 tygodnie zostały i też ruszam w końcu. Nie mogę się tylko jeszcze zdecydować gdzie
                        za duży wybór kurcze
                        Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez Crk64
                          czy ktoś z Was praktykował jechać tam na mapach Google'a i pakiecie danych na EU? Czy kierowała Was navi z ominięciem poważniejszych korków?
                          Ja wczoraj wyjechałam o 17:00 z Częstochowy i leciałem na google mapsie. Całe Czechy są w remontach, stałem max. 10 min. w korku, reszta w miarę przejezdna. O dziwo ruchu dużego nie było. Google Maps podpowiadał żeby coś objeżdżać ale się nie opłacało.

                          Dzisiaj zaliczone: Makarska, Góra Sv. Jury, Medżugorie, wodospady i kwaterunek w Mostarze.
                          Octavia I FL kombi, 1.9 TDI 110 KM ASV, L&K
                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80299

                          _______
                          Piotr

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez Czarna_LK
                            Dzisiaj zaliczone: Makarska, Góra Sv. Jury, Medżugorie, wodospady i kwaterunek w Mostarze.
                            W tym tempie to faktycznie tylko zaliczone :!: :P :szeroki_usmiech :diabelski_usmiech



                            CB Harry II ASC + Triflex

                            Pozdrawiam Mirek!!

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez eaglemirek
                              Zamieszczone przez Czarna_LK
                              Dzisiaj zaliczone: Makarska, Góra Sv. Jury, Medżugorie, wodospady i kwaterunek w Mostarze.
                              W tym tempie to faktycznie tylko zaliczone :!: :P :szeroki_usmiech :diabelski_usmiech
                              I to wszystko w klimatyzowanym wnetrzu. :wink: :diabelski_usmiech

                              Komentarz


                              • krzygaj, Enriquez, niestety kupowałem na tej ostatniej stacji w Polsce (Mszana) i narzut maja naprawde spory :|
                                Zreszta co ciekawe winietka na Czechy taniej niż gdzie indziej,pozostałe zdecydowanie drożej :|
                                Jak ktos potrzebuje konkretnych cen to w samochodzie mam rachunek
                                NajtFukinPatrol North-West

                                UNIDEN 510 XL + ML145

                                BYŁ ASZ
                                PÓŹNIEJ BYŁ BKD
                                BYŁA TEŻ CEGA
                                A TERAZ JEST SUPERB CBBB
                                MAMY NOWEGO KANDYTATA DO OCP,MA JUż JEDENAŚCIE LAT !!!!!!!!!!

                                Komentarz


                                • Wciągać gacie i koszulki... :!: Blokada serwisu - TVN24
                                  O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                                  O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                                  =================================================

                                  Komentarz


                                  • endryu, w Chorwacji są inne miejscowości :diabelski_usmiech
                                    Pisał Sebastian

                                    Komentarz


                                    • endryu, A ja jestem za



                                      CB Harry II ASC + Triflex

                                      Pozdrawiam Mirek!!

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez SS
                                        w Chorwacji są inne miejscowości
                                        Ale jeden Split i Dubrownik :P Inne miasta pójdą za... :szeroki_usmiech
                                        Zamieszczone przez eaglemirek
                                        A ja jestem za
                                        I vice versa
                                        O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                                        O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                                        =================================================

                                        Komentarz


                                        • I vice versa
                                          :?: :?:



                                          CB Harry II ASC + Triflex

                                          Pozdrawiam Mirek!!

                                          Komentarz


                                          • Czyli też za Twoim głosem na tak ( vv za słownikiem pp PWN-<wzajemnie>)
                                            O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                                            O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                                            =================================================

                                            Komentarz


                                            • endryu, Wiesz też mi się tak zrozumiało ale jednak wolałem się upewnić bo
                                              vice versa – Słownik języka polskiego PWN 1



                                              CB Harry II ASC + Triflex

                                              Pozdrawiam Mirek!!

                                              Komentarz


                                              • eaglemirek, zdecydowanie 2
                                                O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                                                O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                                                =================================================

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez endryu
                                                  Ale jeden Split i Dubrownik :P Inne miasta pójdą za... :szeroki_usmiech
                                                  I bardzo dobrze, niech to wprowadzą w całej Chorwacji, co innego lodziarnia, bar, sklepik przy plaży to jest ok., ale reszta..?

                                                  Kto widział w Polsce lub gdzieś indziej w cywilizowanym świecie w kościele w muzeum, czy centrum miasta kolesia w samych majtkach lub laskę w bikini?
                                                  Sami sobie odpowiedzcie na to pytanie, czy Wy z Waszymi połówkami wchodzicie w samych majtkach do kościoła, muzeum , czy centrum handlowego?

                                                  Byłem w tym roku na wodospadach Krka to co się dzieje przy Skradinski Buk woła o pomstę do nieba!

                                                  Wyobrażacie sobie tłumy nie zawsze trzeźwych angielskich, holenderskich, żółtych(chińskich, koreańskich itp) bikiniarzy kąpiących się w Morskim Oku, czy innym "naszym" narodowym parku? Co Wy na to?

                                                  Komentarz


                                                  • Jakby się ktoś wybierał do BiH to uprzedzam przed kolejkami. W Metovic dzisiaj 5h :twisted:
                                                    Octavia I FL kombi, 1.9 TDI 110 KM ASV, L&K
                                                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80299

                                                    _______
                                                    Piotr

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X