A ja pozdrawiam z Blace. Jutro Mostar i wodospad Kravica
Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli
Zwiń
X
-
Koledzy, 1.09 wieczorem chciałem ruszyć z Warszawy do Środkowej Dalmacji i jeśli nic nie ulegnie zmianom chciałbym zaplanować sobie trasę. Tymczasem na mapach Google'a widzę trochę wiecej robót, niż zwykle. Powiedzcie, czy trasa jest przejezdna, czy pomimo tego okresu mogę trafić na poważniejsze utrudnienia ruchu?
I inne pytanie, czy ktoś z Was praktykował jechać tam na mapach Google'a i pakiecie danych na EU? Czy kierowała Was navi z ominięciem poważniejszych korków?
Komentarz
-
-
Zamieszczone przez krzygajKoledzy mam takie pytanko - jadąc do domu przez objazd w Słowenii (M-L-P) gdzie kupić winietę na Austrię?
Chyba, że można kupić z wyprzedzeniem i określić od kiedy ma obowiązywać? to wtedy kupiłbym powrotną jadąc do Cro
Dzięki
Komentarz
-
-
Zamieszczone przez Tobi77W Murecku, pierwsza stacja za przejściem granicznym, po lewej stronie.
już nie wspomianjąc o stacjach przy autostradach->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
poprzednie modele:
->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003
Komentarz
-
-
mi jeszcze 2 tygodnie zostały i też ruszam w końcu. Nie mogę się tylko jeszcze zdecydować gdzie
za duży wybór kurczeOpel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3
Komentarz
-
-
Zamieszczone przez Crk64czy ktoś z Was praktykował jechać tam na mapach Google'a i pakiecie danych na EU? Czy kierowała Was navi z ominięciem poważniejszych korków?
Dzisiaj zaliczone: Makarska, Góra Sv. Jury, Medżugorie, wodospady i kwaterunek w Mostarze.Octavia I FL kombi, 1.9 TDI 110 KM ASV, L&K
http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80299
_______
Piotr
Komentarz
-
-
Zamieszczone przez eaglemirekZamieszczone przez Czarna_LKDzisiaj zaliczone: Makarska, Góra Sv. Jury, Medżugorie, wodospady i kwaterunek w Mostarze.:szeroki_usmiech :diabelski_usmiech
Komentarz
-
-
krzygaj, Enriquez, niestety kupowałem na tej ostatniej stacji w Polsce (Mszana) i narzut maja naprawde spory :|
Zreszta co ciekawe winietka na Czechy taniej niż gdzie indziej,pozostałe zdecydowanie drożej :|
Jak ktos potrzebuje konkretnych cen to w samochodzie mam rachunekNajtFukinPatrol North-West
UNIDEN 510 XL + ML145
BYŁ ASZ
PÓŹNIEJ BYŁ BKD
BYŁA TEŻ CEGA
A TERAZ JEST SUPERB CBBB
MAMY NOWEGO KANDYTATA DO OCP,MA JUż JEDENAŚCIE LAT !!!!!!!!!!
Komentarz
-
-
Wciągać gacie i koszulki... :!: http://tvn24bis.pl/ze-swiata,75/zaka...ji,669814.htmlO I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
=================================================
Komentarz
-
-
Zamieszczone przez SSw Chorwacji są inne miejscowości
Zamieszczone przez eaglemirekA ja jestem zaO I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
=================================================
Komentarz
-
-
endryu, Wiesz też mi się tak zrozumiało ale jednak wolałem się upewnić bo
http://sjp.pwn.pl/sjp/vice-versa;2579372.html 1
Komentarz
-
-
Zamieszczone przez endryuAle jeden Split i Dubrownik :P Inne miasta pójdą za... :szeroki_usmiech
Kto widział w Polsce lub gdzieś indziej w cywilizowanym świecie w kościele w muzeum, czy centrum miasta kolesia w samych majtkach lub laskę w bikini?
Sami sobie odpowiedzcie na to pytanie, czy Wy z Waszymi połówkami wchodzicie w samych majtkach do kościoła, muzeum , czy centrum handlowego?
Byłem w tym roku na wodospadach Krka to co się dzieje przy Skradinski Buk woła o pomstę do nieba!
Wyobrażacie sobie tłumy nie zawsze trzeźwych angielskich, holenderskich, żółtych(chińskich, koreańskich itp) bikiniarzy kąpiących się w Morskim Oku, czy innym "naszym" narodowym parku? Co Wy na to?
Komentarz
-
-
Jakby się ktoś wybierał do BiH to uprzedzam przed kolejkami. W Metovic dzisiaj 5h :twisted:Octavia I FL kombi, 1.9 TDI 110 KM ASV, L&K
http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80299
_______
Piotr
Komentarz
-
Komentarz