Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jak patrzę na kamerki, to się chyba tam w końcu lampa robi.

    Kto jest na miejscu niech zda relacje..

    Jutro rano wyjazd, w końcu na wyspę. :wink: 8)

    Komentarz


    • Ja w Cro kuny wymieniałem na poczcie, za 100€ płacili 751kun, w kantorze 740, w PL kuny kupowałem po 0.57zł, 428pln = 751kun, czyli praktycznie to samo.

      Komentarz


      • Rok z Bagien, oj robi się ta lampa wreszcie
        Pisał Sebastian

        Komentarz


        • Zamieszczone przez SS
          Rok z Bagien, oj robi się ta lampa wreszcie
          Gracie, spasiba, danke i w ogóle miłego wypoczynku :wink:

          pzdr

          Komentarz


          • Zamieszczone przez dylan80
            jedzie ktoś w sobote wieczorem ze śląska?
            po 17-tej startujemy, jade przez Słowacje od strony Cieszyna -> HU -> CRO.

            :szeroki_usmiech
            OII sprzedana


            Następca dużej czarnej - Mała czarna MC 1Z1Z

            Komentarz


            • kapi, też startuję po 17tej, z tym że przez Czechy...., jakoś lepiej mi się tamtędy jedize i szybciej

              Komentarz


              • dylan80, szerokości i do zobaczenia na drodze, może sie gdzieś miniemy
                OII sprzedana


                Następca dużej czarnej - Mała czarna MC 1Z1Z

                Komentarz


                • dziękuję i wzajemnie. Dzisiaj jest ze słońcem na bogato, znaczy po Chorwacku. Szerokiej drogi
                  Pisał Sebastian

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez Enriquez
                    za 30 godzin START !!!
                    już mi się miska cieszy
                    To już pewnie korek się rozjedzie.
                    Początek hen hen przed bramkami , potem stłuczka, no i pierwszy tunel...
                    +- 50 km z małymi przerwami
                    Info z powrotu wczoraj po południu.
                    Generalnie pogoda w ubiegłym tygodniu słabiutka. Deszcz padał kilka x, w tym ze dwie ulewy.
                    Trafił mi się Trogir. Daję 4+.
                    www.k-mot.pl
                    Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
                    Autoholowanie.
                    Robert Kulma

                    Komentarz


                    • dzisiaj kolejny udany dzień się zapowiada. Słońce wysoko i je widać :szeroki_usmiech
                      Pisał Sebastian

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez SS
                        dzisiaj kolejny udany dzień się zapowiada. Słońce wysoko i je widać :szeroki_usmiech
                        Tak się zapowiadało, a już od godziny u mnie w Baska Voda pada sobie deszczyk.
                        Dobrze, że ja w hotelu mam basen zewnętrzny i wewnętrzny, tak więc mi to nie przeszkadza.
                        Generalnie polecam miejscowość, na plażach tłoczno ale wystarczy 5 min w stronę Makarskiej i jest już bardziej cywilizowanie.

                        Ja przyjechałem w zeszłą sobotę i jechałem w sumie 15,5 gpdz, z Łodzi przez Austrię i Słowację (z ominięciem autostrady), korek dopiero na wylocie z autostrady w SLO, który ominąłem nadrabiając trochę drogi ale za to fajne dróżki zaliczyłem, później korek przed Zagrzebiem do drugich bramek, później około 50 km jechałem średnio 80 km/h bo bo Ci Słowacy, Czesi i Węgrzy na autostradach nie potrafią jeździć. Polaka od razy było widać jak wyprzedza prawym pasem, który okazywał się szybszy.

                        Co do pogody to będąc 7 raz na Bałkanach faktycznie takiej jeszcze nie było - ale mi to nawet pasuje bo nie lubię upałów no i przede wszystkim po deszczy się nie kurzy :-)
                        O III 4x4 2,0TDI Elegance+dynamic+amazing+GSM i inne
                        Poprzednia O II FL 2.0 TDI elegance + dynamic

                        Komentarz


                        • JerzyM73, u mnie już świeci słońce (Stanici przy Omiś) więc u Ciebie chwila moment też powinno być :szeroki_usmiech
                          Też jechałem w sobotę, a właściwie w niedzielę bo była 1 w nocy jak wystartowałem i po 14h z 3 przystankami byłem na miejscu, korków brak, też w Słowenii nie dałem zarobić na autostradzie
                          Powrót w sobotę zobaczymy jak będzie z korkami :?

                          [ Dodano: Nie 03 Sie, 14 16:38 ]
                          a wczoraj byłem w Makarskiej maja promocje na Ożujsko w tym Konzumie co się na Tucepi jedzie (powyżej Lidla), za 2l płaciłem 16,99K i winogrona po 12,99
                          Pisał Sebastian

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez SS
                            JerzyM73, u mnie już świeci słońce (Stanici przy Omiś) więc u Ciebie chwila moment też powinno być :szeroki_usmiech
                            Też jechałem w sobotę, a właściwie w niedzielę bo była 1 w nocy jak wystartowałem i po 14h z 3 przystankami byłem na miejscu, korków brak, też w Słowenii nie dałem zarobić na autostradzie
                            Powrót w sobotę zobaczymy jak będzie z korkami :?

                            [ Dodano: Nie 03 Sie, 14 16:38 ]
                            a wczoraj byłem w Makarskiej maja promocje na Ożujsko w tym Konzumie co się na Tucepi jedzie (powyżej Lidla), za 2l płaciłem 16,99K i winogrona po 12,99

                            U mnie też się już przejaśniło, zaraz wybieram się do Podgory na obiad - poleci ktoś dobra restauracyjkę ???
                            O III 4x4 2,0TDI Elegance+dynamic+amazing+GSM i inne
                            Poprzednia O II FL 2.0 TDI elegance + dynamic

                            Komentarz


                            • JerzyM73, ja nic nie polecę bo jestem w wieku świńskim, znaczy moje dzieci to małe świnki i wstyd gdziekolwiek iść. Do tego nerwy że coś popsują, zmajstrują, wszędzie wejdą i zaglądną. Więcej za nimi biegam niż siedzę i się cieszę potrawami... Spróbuj na forum Cro.pl tam jest sporo recenzji konoba
                              Pisał Sebastian

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez damian1975
                                wolę Karlovacko takie zimniutkie
                                a ja jednak Ożujsko - teraz popijam przywiezione do domu. Zapasy się kurczą
                                pozdrawiam - Darek

                                Komentarz


                                • Panowie- poszukuję 8 dniowego noclegu dla 4 osób od 01/09 w okolicach miasta SENJ- macie jakieś namiary na pokoje/apartmanety?

                                  Komentarz


                                  • JerzyM73, jaki hotel ? zamawiałes z polski czy na miejscu ?
                                    O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                    GVI 1.4TSI
                                    LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                    tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                    Komentarz


                                    • zajas, Od 1.09 to możesz spokojnie w ciemno jechać, i szukać cos na miejscu.
                                      Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                      Komentarz


                                      • No i dotarliśmy..
                                        Enriquez i Rok z Bagien na wakacjach.
                                        Postojna zaliczona, teraz przed nami Plitvickie, a potem Brać...

                                        Zdjęcia za chwilkę.

                                        Komentarz




                                        • Pozdrawiam
                                          Marcin

                                          Komentarz


                                          • Rok z Bagien, Enriquez, Takim to dobrze :!: :szeroki_usmiech :diabelski_usmiech



                                            CB Harry II ASC + Triflex

                                            Pozdrawiam Mirek!!

                                            Komentarz


                                            • Te plastiki to nasze, szkło dostaliśmy od właściciela apartmana pod Plitvicami.

                                              Te ze szkła lepsze, tzw. cudzesy... :lol:

                                              Zapad zmierzch, budzą się cykady.
                                              Czujecie to ?

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez Rok z Bagien
                                                Zapad zmierzch, budzą się cykady.
                                                Czujecie to ?
                                                :zastrzelic


                                                :szeroki_usmiech :diabelski_usmiech



                                                CB Harry II ASC + Triflex

                                                Pozdrawiam Mirek!!

                                                Komentarz


                                                • Panowie nie wkur...cie :P
                                                  Moja FLka:

                                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=xcracer

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez Rok z Bagien
                                                    Zapad zmierzch, budzą się cykady.
                                                    Czujecie to ?
                                                    tak, za oknem to samo :szeroki_usmiech
                                                    Pisał Sebastian

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X