Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • no to spoko myślę ze sie wybiorę na wycieczkę
    BYŁA o1 rs
    BYŁA o2 1.6
    JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

    Komentarz


    • Byłem bardzo niedaleko i tym razem wybór na Polskę. Ile można jeździć za granicę. Szukam pensjonatu i jadę!

      Komentarz


      • Zamieszczone przez michur_zyg
        Byłem bardzo niedaleko i tym razem wybór na Polskę. Ile można jeździć za granicę. Szukam pensjonatu i jadę!
        O tak! Tylko ze ja bym sie tam wybral teraz,uwielbiam gory zima.
        Kondziu

        OCP

        Komentarz


        • Zamieszczone przez lu5asz
          O tak! Tylko ze ja bym sie tam wybral teraz,uwielbiam gory zima.
          i zima i lato - od niecałych 2 godzin jestem po trasie z Poronina do domu. Góry sa cudne, tylko, że kiedyś bywałem w nich 3 - 4 razy w roku i latem i zima. Teraz tylko zimą. Mój synek latem woli chorwackie morze, chodzenie po górach odpada. Tylko zima wchodzi w grę i narty. Dobre i to. Chociaż tyle.
          pozdrawiam - Darek

          Komentarz


          • grali nam to na fishpikniku na Brać i Hvar

            [youtube] [/youtube]

            Komentarz


            • Faaajne
              Działam, żeby sobie z jeden niechciany już w PL biznes przenieść do HR. Trzymajcie kciuki, jak wyjdzie to będzie co najmniej jedna meta do wykorzystania

              Komentarz


              • Zamieszczone przez dato
                Faaajne
                Działam, żeby sobie z jeden niechciany już w PL biznes przenieść do HR. Trzymajcie kciuki, jak wyjdzie to będzie co najmniej jedna meta do wykorzystania
                Polska już w Unii na dobre, teraz trzeba Chorwatów uczyć jak Unię na swoje potrzeby używać)

                Komentarz


                • Dokładnie tak :-)

                  Komentarz


                  • Ktoś pod koniec sierpnia , poczatek wrzesnia wybiera sie do Chorwacji? Ja na chwile obecna chyba do Pakostane ale nie na 100%
                    Renault Megane Grandtour 1.4TCe Dynamique

                    Komentarz


                    • Tajemnicze zjawisko w Chorwacji. Ludzie w strachu - Wiadomości
                      :shock:
                      pozdrawiam - Darek

                      Komentarz


                      • ...Zjawiska krasowe kształtują tamtejszy krajobraz od milionów lat.
                        Myślisz, że ten proces definitywnie się już zakończył?
                        :wink:

                        Komentarz


                        • Voit, myślę, żeby nie wpaść w taką dziurę w lipcu
                          pozdrawiam - Darek

                          Komentarz


                          • My dziś zaklepaliśmy termin od 29-go czerwca - zaraz po zakończeniu roku szkolnego u córy odpalamy silniki i ogień

                            Na Korculi co roku przełom czerwca / lipca jest zarąbista impreza "Sylwestrowa", a w tym roku Chorwacja ma 1-07 "wUniowstąpienie" i zapowiadają, że będzie mega

                            Polecam

                            Komentarz


                            • Ja 5 - 15 lipca w Jelsie bawię
                              pozdrawiam - Darek

                              Komentarz


                              • Cześć.

                                Pytanie do tych co byli i wiedzą co i jak.
                                Czy warto na pierwszy wypad bazę noclegową zrobić w okolicach Trogiru/Splitu?
                                Myślimy sobie nad najbliższym urlopem , znajomi tam byli, maja dają namiar na sprawdzoną kwaterkę w Trogirze, dwa kroki do morza , twierdzą, ze tam warto... co o tym sądzicie? Potencjalnie wyjazd VII - bardziej VIII.
                                Trochę "grilowanie ciałka" i objazdówki jednodniowe coby poznać to i owo w Cro.

                                ????
                                Pzdr

                                Komentarz


                                • Alonzo_, jest to dobre miejsce wypadowe do zwiedzania okolicznych miejsc. Uważaj tylko na kwaterę aby nie była zbyt blisko centrum i portu znajdującego się w okolicy mostu bo strasznie woda brudna i śmierdzi. Lepiej znajdź gdzieś w okolicznych małych miejscowościach z czystą wodą np. okolice Priomosten lub Rogoznicy i wdedy masz blisko do Splitu, Sibenika, Trogiru, wodospadów KRKA, Omisu.
                                  Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez AdamB
                                    Alonzo_, jest to dobre miejsce wypadowe do zwiedzania okolicznych miejsc. Uważaj tylko na kwaterę aby nie była zbyt blisko centrum i portu znajdującego się w okolicy mostu bo strasznie woda brudna i śmierdzi. Lepiej znajdź gdzieś w okolicznych małych miejscowościach z czystą wodą np. okolice Priomosten lub Rogoznicy i wdedy masz blisko do Splitu, Sibenika, Trogiru, wodospadów KRKA, Omisu.
                                    Dzięki AdamB za szybką odpowiedź.
                                    To w sumie nie Trogir tylko rejony - a dokładnie coś takiego:

                                    Apartments Barbara – Apartments Barbara, Seget Donji, Trogir, Croatia

                                    Znajomi co nam to zapodali byli już kilka razy i zdarzyło sie naciąć im na kwatery ze standardem opłakanym w stosunku do tego co rezerwowali w necie. Z tego byli zadowoleni i polecają na pierwszy raz. Podobno, morze bliziutko (jak widac z okna) woda ok, plaża też, blisko "zaplecze spożywcze" itd. Ja w sumie z dziećmi niekoniecznie muszę lecieć na sam dół Cro. Południe cieplejsze ale my nie przepadamy za mega upałami. Żeby było przyjemnie ciepło, pogodnie i ciepła woda....ale jak tam się trafi w tym okresie nie wiem.
                                    Niby ta "meta" spełnia nasze wymagania.

                                    Komentarz


                                    • Alonzo_, Osobiście polecałbym pociągnąć gdzieś dalej w okolice Makarskiej (nie sama Makarska tylko coś mniejszego) Chyba lepsza opcja na wypady (moim skromnym zdaniem ) do zwiedzania.
                                      Osobiście przez 3 lata stacjonowałem w Baśka Voda (urzekła mnie :szeroki_usmiech )
                                      Z tych okolic będziesz mógł sobie spokojnie zaliczyć w 1 dniowych wypadach Split, Trogir, Sibenik czy wodospady Krka a w drugą stronę Mostar, Dubrownik, czy wodospady Kravica w BiH. Na wyspę Hvar popłyniesz promem z Drvenika Propozycja do zaliczenia to szczyt Sv Jure (1762m) :diabelski_usmiech Masz jeszcze opcje całodziennych wypadów statkiem np. "Mały Dubrownik" Korcula

                                      U mnie też już zapadła decyzja urlopowa - tym razem Црна Гора :szeroki_usmiech więc tak przy okazji jak macie jakieś wskazówki odnośnie wczasowania w tym kraju (ciekawe miejsca do zaliczenia) to będę wdzięczny. Jako że planuję miejscówkę w okolicach Ulcinj więc i info na temat Albanii też mile widziane.
                                      Droga do przez Czechy,Austria z przerwą na odpoczynek i zaliczenie wodospadów Plitwickich (jeszcze mnie tam nie widzieli :diabelski_usmiech )
                                      Powrót jeszcze nie sprecyzowany ale myślę czy nie wracać przez Sarajewo, Vukovar, Budapeszt :?:
                                      Wyjazd początek VIII 14-16 dni



                                      CB Harry II ASC + Triflex

                                      Pozdrawiam Mirek!!

                                      Komentarz


                                      • eaglemirek (dzieki za odzew)
                                        To tylko 50 km niżej a może i "logistycznie" lepiej jak piszesz.
                                        A skoro tom bywałeś masz może jakieś namiary na sprawdzone kwatery. Apartamenty raczej, coś z min. dwoma oddzielnymi pomieszczeniami ( pokój i kuchnia/jadalnia z dostawką do spania)

                                        Jak coś możesz polecić do poproszę na PW.
                                        Z góry dzięki.

                                        Pzdr

                                        Komentarz


                                        • Alonzo_, trudno doradzić Ci, bo nie wiem co Ty i twoja rodzina lubicie. Na pierwszy wyjazd miejsce wydaje się być OK. Pojedziesz pierwszy raz to wyrobisz sobie zdanie i ustawisz sobie wymaganie wg swoich upodobań. Ja osobiście jeżdżę do mniejszych miejscowości i tylko robię wycieczki.
                                          Z podanego miejsca będziesz miał sporo miejsc do zwiedzania w odległości do powiedzmy 50 do 100km w jedną stronę. eaglemirek, zaproponował Ci wersję z trochę dalszymi wypadami.
                                          Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez AdamB
                                            Alonzo_, trudno doradzić Ci, bo nie wiem co Ty i twoja rodzina lubicie. ......
                                            Jasne, zdaje sobie z tego sprawe. Ale wymagań specjalnych nie mamy - chyba standardowe.
                                            Pogoda, czysta, ciepła woda, fajna plaża, kwatera w oczekiwanym standardzie imlokalizacji - czyli co reklamują i czego oczekujesz ma być. Pierwszy wypad w nieznane jak zawsze jest zagadką, następny już wiesz zazwyczaj gdzie jedziesz. Dlatego jeśli pojadę to na luzaku ale żonka nie chce w ciemno lecieć bez rezerwacji a może uda się jeszcze znajomych namówić to wtedy niech juz są te lokale załatwione i będę miał spokojną głowę -"bez suszenia" po drodze. Także jeśli już sie zabukuje tam coś to raczej będziemy w tym miejscu stacjonować.
                                            Tam widzę na mapie, że to nie są odległości -set km żeby coś zwiedzić coby męczyło dzieciaki i zabierało czas.
                                            Jak dojdzie do skutku i decyzja na TAK zapadnie to prawdopodobnie weźmiemy coś polecanego przez kogoś i sie będzie zwiedzać - szukać przy okazji co w razie następnej wizyty

                                            Komentarz


                                            • Alonzo_, Apartament Ivana
                                              [email protected]
                                              tel. +385 (0) 21620920

                                              Zamieszczone przez AdamB
                                              eaglemirek, zaproponował Ci wersję z trochę dalszymi wypadami.
                                              w granicach 2 h w jedną stronę chyba że się trafi konkret korek no ale kto jedzie do Dubrownika w sobotę :diabelski_usmiech
                                              1 wyjazd to i tak trzeba potraktować jako rozpoznanie bojem, ważne aby się nie zrazić trafiając jakąś paść Tak czy inaczej myślę że będziesz zadowolony :!: :!: :!:
                                              2 lata temu z Baśki zaliczyłem wycieczkę do Sarajewa (widoki :P ) Ja jestem na wakacjach a samochód nie :diabelski_usmiech



                                              CB Harry II ASC + Triflex

                                              Pozdrawiam Mirek!!

                                              Komentarz


                                              • Dysponuje ktoś może namiarami na fajną, niedrogą kwaterę z Wi-fi dla 2 osób w okolicach Pakostane? Lub podobnej klimatycznie miejscowości?
                                                Renault Megane Grandtour 1.4TCe Dynamique

                                                Komentarz


                                                • Trogir/Split może być - idealnie w połowie - do zwiedzania i południa i północy. Tylko nie w miasteczkach, bo to duże miasta. Lepiej gdzieś w małej mieścinie.

                                                  [ Dodano: Pon 11 Mar, 13 21:12 ]
                                                  Zamieszczone przez eaglemirek
                                                  Ja jestem na wakacjach a samochód nie :diabelski_usmiech
                                                  ja jestem na wakacjach i samochód też i tłuczemy razem kilometry
                                                  pozdrawiam - Darek

                                                  Komentarz


                                                  • Planuje ktoś w tym roku wyjazd? Tak się zastanawiam, ale w ciemno jechać to nie za bardzo. Jak by ktoś jechał to może bym się podczepił :P
                                                    "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
                                                    ----------------------------------------------------

                                                    !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X