Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyjazdy w rejon Chorwacji - PODPOWIEDZI od tych co byli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Hestia Car assistansce opcja prestige. Właśnie dostałem od agenta OWU i wynika z niego, że mam lawetę w Polsce bez limitu kilometrów, a za granicą do 1000 km ( OWU mówi, że limity się sumują - jak to rozumieć? Że pewnie max 1000 km łącznie, ale skoro do celu mam 1300 km to i tak mam niemal całą trasę pokrytą lawetowo. OWU mówi też, że mam prawo do auta zastępczego na 5 ( nie więcej niż 2 razy - więc na 10 dni? - znów nie rozumiem) po potencjalnym fakapie mojego wozidła. Może jest tu jakiś spec o ubezpieczeń i mi to wyjaśni przy okazji

    Komentarz


    • Ja nie jechałem MLP na Macelj, tylko na Ormoż i Varażdin. Spoko. Potem dobautostrady z Letenye i na Zagreb. Kolega z pracy jechał na Macelj i motał się po Ptuju przez roboty. Poza tym w Ptuju były korki.

      Kawałek autostrady od Zwardonia sporo ułatwia przez te przygraniczne wioski.
      pozdrawiam - Darek

      Komentarz


      • Napisz mi na Pw jak leciałeś na Ormoz od Murecka jak możesz. Ja za 3 dni lecę i planowałem na Cvetlin śmignąć.

        Komentarz


        • masz tu.

          Jadąc M L P wjeżdżasz do Ptuja i na pierwszych światłach skręcasz w lewo ulica Dornavska cesta. Znaki powinny kierować na Zagreb. Jedziesz trasą na nowy most. Jedno rondo prosto, drugie w prawo. Puhova ulica. Cały czas na Ormoż i Zagreb. Kolejne rondo prosto. Za salonem skody po lewej skrecasz na rondzie w lewo. Ormoska cesta. Znaki na Ormoż i Varażdin. Jedziesz w kierunku Spuhli. W Spuhli mozna odbic w prawo na Zawrc, ale jak jechalismy to znaki były przekreślone. Jedziesz caly czas prosto za znakami na Ormoż. W Ormoż kierujesz się na prawo. Znaki na HR.
          Ostatnio edytowany przez ruwado; 6444.
          pozdrawiam - Darek

          Komentarz


          • M L P znasz? Czy też dać opis?
            pozdrawiam - Darek

            Komentarz


            • Znam Latam od dawna. Dzięki. Octa w tym roku jednak wygrała z jettą i lecę dieslem

              Komentarz


              • Wielu cromaniaków jadąc MLP jedzie na Cvetlin i sobie chwali.
                Też jechałem tak kilka razy i też sobie chwalę.
                O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                =================================================

                Komentarz


                • Oczywiście . Cvetlin to o wiele mniejsze kółko. My jechaliśmy na Ormoż, bo chcieliśmy zwiedzić Varażdin. Przez Cvetlin jeździliśmy. Droga całkiem fajna.
                  pozdrawiam - Darek

                  Komentarz


                  • W poniedziałek wróciłem z Chorwacji i można jechać w ciemno w okolice Split-Podstrana-Omiś stali z tabliczkami wolne pokoje.

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez maj0nez Zobacz wpis
                      W poniedziałek wróciłem z Chorwacji i można jechać w ciemno w okolice Split-Podstrana-Omiś stali z tabliczkami wolne pokoje.
                      Zwasze stoją a oferta to nawet pokój w podziemiu
                      If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                      _______________________________________
                      a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                      Komentarz


                      • Przynajmniej jest miejsce gdzie mozna posiedziec w chlodniejszym pokoju
                        Spritmonitor.de

                        Komentarz


                        • Tutaj od wczoraj jest prawie 40 stopni i ma tak być do poniedziałku za tydzień. Nawet miejscowi nie wychodzą
                          Pisał Sebastian

                          Komentarz


                          • a jak z oblężeniem kwater? widać coś wolnego na horyzoncie? co prawda będę od 20.08 i mam nadzieję, że już będzie prawie luźno
                            Moja Skodzina

                            Skoda Octavia II -
                            Opel Astra III -

                            Komentarz


                            • tutaj gdzie jestem nie widziałem nigdy "staczy" z kartonami Zimmer frie. Ale tutaj wrony zawracają i mało kto jeździ w ciemno. Ogólnie Polaków jest wszędzie pełno więc i Chorwaci coraz lepiej mówią po naszemu
                              Pisał Sebastian

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez SS Zobacz wpis
                                Ale tutaj wrony zawracają i mało kto jeździ w ciemno.
                                To gdzie ty jesteś???


                                If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
                                _______________________________________
                                a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

                                Komentarz


                                • Na samym dole Chorwacji, przy ujściu rzeki Neretva, Blace się miejscowość nazywa. Co ciekawe to cały dom to Polacy, z Katowic, Gliwic i chyba Kutna (tak po rejestracjach)
                                  Pisał Sebastian

                                  Komentarz


                                  • A jak sytuacja wyglada z tymi pozarami ?? Dalej wystepuja czy sytuacja zostala opanowana??

                                    40'C - hmm jak w Polsce nad morzem, jak wskoczy sie do basenu termalnego w hotelu
                                    Spritmonitor.de

                                    Komentarz


                                    • Dwa dni temu niedaleko paliły się wzgórza. Widok przerażający po zmroku. Wcześniej latały samoloty gaśnicze ale okazało się że to w Bośni. A co do temperatury to tutaj wieje od morza i jest znośnie ale i tak zaczynam mieć dość skwaru. Nie było dnia odpoczynku od upału a ostatni tydzień to non stop 40 na termometrze. W środę wracam. Oby poszło z trasą jak w tę stronę
                                      Ostatnio edytowany przez SS; 10227.
                                      Pisał Sebastian

                                      Komentarz


                                      • Witam, Niedawno wróciłem...chciałem podzielić się wnioskami.... wracałem w sobotę 05/08... temperatura dobiła do 57 stopni.....
                                        Jechałem na Cvetlin , M L P , poźniej na Graz, Wiedeń , Vyskow , Gorzyczki... Polecam jazdę nocą....
                                        Wyjechałem o 11.20 z Baski Vody i o 4,50 bylem już w Wawie... ok 2,5 godziny trwały przerwy ( jedzenie , tankowanie ...)
                                        Kwater wgl nie rezerwowałem, znaleźliśmy na miejscu.... Ceny od 20jurków doba

                                        Jeśli ktoś miałby jakieś pytania , służę pomocą.
                                        sprzedam do OI :

                                        szyby cala lewa strona
                                        nadkole nowe LP
                                        kontakt PW

                                        Komentarz


                                        • vince123 czyli chcesz powiedzieć, że nie ma problemu z wolnymi kwaterami?
                                          Moja Skodzina

                                          Skoda Octavia II -
                                          Opel Astra III -

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez krzygaj Zobacz wpis
                                            czyli chcesz powiedzieć, że nie ma problemu z wolnymi kwaterami?
                                            zdam wnet relacje bo wybieram się w ciemno
                                            Dawid
                                            czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                            Komentarz


                                            • dawcio gdzie jedziesz? ja startuję 20.08 do Tucepi także w ciemno
                                              Moja Skodzina

                                              Skoda Octavia II -
                                              Opel Astra III -

                                              Komentarz


                                              • To zależy gdzie jedziesz. U mnie ostatnio słyszałem jak gospodarz obok pozwolił jedną noc na betonie przespać ale nie wiem czy czasem cena nie była zaporowa na inne AP.
                                                Pisał Sebastian

                                                Komentarz


                                                • śmiało możesz jechać w ciemno... my byliśmy w 5 osób w najgorętszym okresie sezonu . przeszliśmy pare kwater i wzieliśmy najlepsza ....
                                                  sprzedam do OI :

                                                  szyby cala lewa strona
                                                  nadkole nowe LP
                                                  kontakt PW

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez krzygaj Zobacz wpis
                                                    dawcio gdzie jedziesz? ja startuję 20.08 do Tucepi także w ciemno
                                                    ja startuje 14.08 nad ranem w stronę KRK-a
                                                    Dawid
                                                    czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X