Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

sprzedaż zasłonek

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • mail i kasa poszły - czekam na szybką wysyłkę
    "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

    Komentarz


    • przelew i maile :szeroki_usmiech poszły
      Bóg stworzył kobietę-piwo to wynagrodzenie za tą pomyłkę.
      Skoda Octavia Combi 2001 AGR
      Skoda Superb 2004 AWX
      Skoda Octavia Combi RS 2010 CCZA

      Komentarz


      • A czy do o2FL liftback można kupić gdziekolwiek roletę na tylną szybę ?

        Komentarz


        • Zamieszczone przez kurczak1985
          A czy do o2FL liftback można kupić gdziekolwiek roletę na tylną szybę ?
          kup zwykła pasuje jak ori :diabelski_usmiech
          Załączone pliki
          Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

          Komentarz


          • Zasłonki doszły w dzień w jaki chciałem, solidnie zapakowane.

            Założone.
            Wygląda bardzo dobrze, jak się będzie spisywać ? Pożyjom uwidzim.
            Spasowanie przy aptekarskim podejściu (w skali od 1 do 10) oceniam na 8.
            Spasowanie przy normalnym użytkowaniu już po założeniu - 10.


            Jedna uwaga. Naprawdę nie da się dołożyć po jednej spince na boczne szyby przestrzeni bagażowej ? Jedna zasłonka spadła mi w drodze. :roll:

            pzdr

            Komentarz


            • Zamieszczone przez piotrek_os
              kup zwykła pasuje jak ori
              ja taką włąsnie mam i pasuje ok cena 35 zł szerokośc na dole 100 uważaj bo 110 juz nie wejdzie
              BYŁA o1 rs
              BYŁA o2 1.6
              JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

              Komentarz


              • Czy są już dostępne zasłonki do O1 Kombi?

                Komentarz


                • dzisiaj dostałem zasłonki. Autko fajnie się prezentuje i ciekawie wygląda. Natomiast muszę dodać łyżkę dziegci... Zasłonki niby dokładnie spasowane do O2, ale chyba dostałem jakąś wadliwą partię, albo jestem zbyt szczegółowy - moje zasłonki na samym dole odstają o jakieś 5 mm tak, że można włożyć palca :|
                  "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                  Komentarz


                  • Paczka dotarła cała :szeroki_usmiech ,montaż potrwał chwilę ale dałem radę .
                    Zamieszczone przez Biszczu
                    - moje zasłonki na samym dole odstają o jakieś 5 mm tak, że można włożyć palca
                    moje także ale nie aż tyle może 2-3 mm.Efekt z zewnątrz super,nic się nie marszczy i cieszy otwieranie szyby bez potrzeby demontażu zasłonek.
                    Bóg stworzył kobietę-piwo to wynagrodzenie za tą pomyłkę.
                    Skoda Octavia Combi 2001 AGR
                    Skoda Superb 2004 AWX
                    Skoda Octavia Combi RS 2010 CCZA

                    Komentarz


                    • skemenhs, za taka kwotę powinieneś dodawać po 5 zaczepów np. na zapas - trzy to za mało
                      "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez Biszczu
                        skemenhs, za taka kwotę powinieneś dodawać po 5 zaczepów np. na zapas - trzy to za mało
                        ostatnio jak widziałem w ASO ori to jest 5 uchwytów
                        Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                        Komentarz


                        • tyle, że te z ASO są I D E A L N I E dopasowane :wink:
                          "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez Parch
                            Czy są już dostępne zasłonki do O1 Kombi?
                            zawsze są dostępne
                            Sprzedaż zasłonek dedykowanych do skody, volkswagena i busów www.autozaslonki.com - http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=39811 . Gięcie drutu CNC - www.gieciedrutu.com.pl

                            Komentarz


                            • WITAM, w ostrym słońcu trochę synkowi świeciło po oczach więc dokonałem doróbki, polecam......404 - Page not found - tesa
                              Passat b8 2.0 TDI

                              Komentarz


                              • dzisiaj jechałem z otwartymi szybami i zasłonkami przy prędkości 40 km/h myślałem, że urwie mi zasłonki z drzwi - to kolejny powód żeby dawać więcej zaczepów.

                                Skoro dostałem tylko po 3 zaczepy więcej zaczepów gdzie mogę dostać ?
                                "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez Biszczu
                                  dzisiaj jechałem z otwartymi szybami i zasłonkami przy prędkości 40 km/h myślałem, że urwie mi zasłonki z drzwi
                                  ja jechałem 60 km/h i więcej :szeroki_usmiech i nic się nie działo,może zaczepy rozmieściłeś w złych punktach...
                                  Bóg stworzył kobietę-piwo to wynagrodzenie za tą pomyłkę.
                                  Skoda Octavia Combi 2001 AGR
                                  Skoda Superb 2004 AWX
                                  Skoda Octavia Combi RS 2010 CCZA

                                  Komentarz


                                  • skemenhs, a czy masz w planach sprzedaż zasłonekdo Avensisa T25 liftback?
                                    Adam... Używam:
                                    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                    Passek: B6 175KM/366Nm

                                    Komentarz


                                    • Przeczytałem ten topic i . . . kupiłem zasłonki od Miltoteca (380 PLN z przesyłką). Jak mam zapłacić 200 PLN i się denerwować, to wolałem dołożyć i kupić coś porządnego. Nie żałuję bo towar naprawdę pierwsza klasa, polecam.

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez Dzida
                                        Przeczytałem ten topic i . . . kupiłem zasłonki od Miltoteca (380 PLN z przesyłką). Jak mam zapłacić 200 PLN i się denerwować, to wolałem dołożyć i kupić coś porządnego. Nie żałuję bo towar naprawdę pierwsza klasa, polecam.
                                        Moim zdaniem zupełnie niepotrzebnie zapłaciałes 2x tyle :diabelski_usmiech ale Twoja sprawa!
                                        Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                        Komentarz


                                        • Ja jestem zadowolony chociaz moozna by dolozyc dodatkowe zaczepy chociaz poki co nic nie wypadlo ;]
                                          Prowadzi NaviExpert Lifetime
                                          Ostrzega Yanosik
                                          Nagrywa Vicovation TF-2 EZ

                                          Komentarz


                                          • Nadal sa potrzebne zasłonki do OII liftback na tylną klapę ?
                                            Bez sensu kupowac boczne i skoro od tylnej szyby bedzie nieublaganie swicilo slonce.
                                            >kup se bylejaka roletke i bedzie lux, bo zasłonkami są problemy zeby zrobic
                                            problem polega na tym, ze tylna zaslonka bedzie skladala sie z dwuch czesci?
                                            czy jest jakis inny problem?
                                            Jezeli kupic bylejaka , to prosze o fotki jak to "bylejak" wyglada, no i kieryjac sie ta porada to boczne tez mozna kupis bylejakie
                                            Skoro powiedzialo sie A (i zrobiliscie boczne) to powiedzcie B i zrubcie tylnia !!!

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez JoeR
                                              Nadal sa potrzebne zasłonki do OII liftback na tylną klapę ?
                                              Bez sensu kupowac boczne i skoro od tylnej szyby bedzie nieublaganie swicilo slonce.
                                              >kup se bylejaka roletke i bedzie lux, bo zasłonkami są problemy zeby zrobic
                                              problem polega na tym, ze tylna zaslonka bedzie skladala sie z dwuch czesci?
                                              czy jest jakis inny problem?
                                              Jezeli kupic bylejaka , to prosze o fotki jak to "bylejak" wyglada, no i kieryjac sie ta porada to boczne tez mozna kupis bylejakie
                                              Skoro powiedzialo sie A (i zrobiliscie boczne) to powiedzcie B i zrubcie tylnia !!!
                                              było przeczytać cały wątek, przepatrzyc fotki....to bys zobaczył, ze na tył wystarczy zwykla roletka za ok 30 zl.
                                              Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez Agamek12
                                                skemenhs, a czy masz w planach sprzedaż zasłonekdo Avensisa T25 liftback?
                                                Sorry za opóźnienie. Niestety narazie nie mamy w planach.
                                                Sprzedaż zasłonek dedykowanych do skody, volkswagena i busów www.autozaslonki.com - http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=39811 . Gięcie drutu CNC - www.gieciedrutu.com.pl

                                                Komentarz


                                                • W Octavii zasłonki świetnie spisują się, teraz do rodziny dołączyła fabia I hatchback i też przydałyby się, macie zasłonki do takiej fabii?

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez osclbn
                                                    W Octavii zasłonki świetnie spisują się, teraz do rodziny dołączyła fabia I hatchback i też przydałyby się, macie zasłonki do takiej fabii?
                                                    Do cennika dołożone zasłonki do fabii

                                                    Zmodyfikowany cennik dla Klubu OCP z dnia 13.05.2011 (Cennik ważny do 01.03.2012)

                                                    O1 Kombi 275 zł + Koszt wysyłki
                                                    O2 Kombi 275 zł + Koszt wysyłki
                                                    O1 Sedan (hatchback) 170 zł + Koszt wysyłki
                                                    O2 Sedan (hatchback) 170 zł + Koszt wysyłki
                                                    SuperB 2 Limuzyna 175 zł + Koszt wysyłki
                                                    SuperB 1 Limuzyna 175 zł + Koszt wysyłki (w procesie produkcji)
                                                    SuperB 1 KOMBI 175 zł + Koszt wysyłki
                                                    Skoda Fabia 1(hatchback) 170 zł + Koszt wysyłki
                                                    Skoda Fabia 2(hatchback) 170 zł + Koszt wysyłki


                                                    Podzielone zestawy wychodzą drożęj

                                                    Okienka boczne przestrzeni bagażowej: 125 zł + Koszt wysyłki
                                                    Zasłonki tylnej klapay 135 zł + Koszt wysyłki
                                                    Cena wysyłki 30 zł . Kurier GLS
                                                    Komplet składający się z okienek bocznych przestrzeni bagażowej i tylnej klapy do O1/O2 Kombi 225 zł + Wysyłamy kurierem GLS.
                                                    Komplet składający się z drzwi bocznych i okienek bocznych przestrzeni bagażowej do O1/O2 Kombi 225 zł + Wysyłamy kurierem GLS

                                                    Koszt wysyłki to 30 zł. Zbyt duże gabaryty paczki aby z tym włóczyć się po urzędach pocztowych

                                                    Procedura zakupu.

                                                    Dane do przelewu to:
                                                    Electronica Punto Com S.C
                                                    Nazwa Banku :ING BANK SLASKI
                                                    Numer Konta :35 1050 1490 1000 0023 0819 6985
                                                    W tytule przelewu należy wpisać nazwę użytkownika z forum.
                                                    Po przelaniu pieniędzy należy przesłać emaila z pełnym adresem i numerem telefonu na następujący email - [email protected] wpisując również nazwę użytkownika i rodzaj zakupionych zasłonek i podanie czy ma być paragon fiskalny czy faktura. Jeżeli faktura VAT to proszę o dane do faktury
                                                    Sprzedaż zasłonek dedykowanych do skody, volkswagena i busów www.autozaslonki.com - http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=39811 . Gięcie drutu CNC - www.gieciedrutu.com.pl

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X