Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O Emilu co ze SM walczył, a teraz SM walczy z nim

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Agamek12, te Wanaty pod Częstochową? :szeroki_usmiech a właśnie jak ze szwagrem oglądałem jego program, to pomyśleliśmy, że może by tu do nas przyjechał :szeroki_usmiech
    رافال
    Spoty
    Cause freedom is a lonely road
    My O2FL

    Komentarz


    • #77
      Zamieszczone przez rafiki
      Agamek12, te Wanaty pod Częstochową? :szeroki_usmiech a właśnie jak ze szwagrem oglądałem jego program, to pomyśleliśmy, że może by tu do nas przyjechał :szeroki_usmiech
      Tak, pod Częstochową
      Jak za parę tygodni będzie reportaż z tego wydarzenia, to machającym obydwoma dłońmi jestem ja :diabelski_usmiech
      Adam... Używam:
      Rolka: e11FL 97KM/130Nm
      Passek: B6 175KM/366Nm

      Komentarz


      • #78
        Zamieszczone przez Agamek12
        Jak za parę tygodni będzie reportaż z tego wydarzenia, to machającym obydwoma dłońmi jestem ja :diabelski_usmiech
        O ile Cię nie wytną :lol:

        Komentarz


        • #79
          Zamieszczone przez Agamek12
          Jak za parę tygodni będzie reportaż z tego wydarzenia, to machającym obydwoma dłońmi jestem ja :diabelski_usmiech
          znaczy, że masz parcie na szkło :diabelski_usmiech
          رافال
          Spoty
          Cause freedom is a lonely road
          My O2FL

          Komentarz


          • #80
            Odcinek 2
            [youtube] [/youtube]

            Komentarz


            • #81
              kornat, popraw link jak jest https to nie wchodzi
              رافال
              Spoty
              Cause freedom is a lonely road
              My O2FL

              Komentarz


              • #82
                O faktycznie Już poprawione, dzięki za informację.

                Komentarz


                • #83
                  Zamieszczone przez rafiki
                  Zamieszczone przez Agamek12
                  Jak za parę tygodni będzie reportaż z tego wydarzenia, to machającym obydwoma dłońmi jestem ja :diabelski_usmiech
                  znaczy, że masz parcie na szkło :diabelski_usmiech
                  Ne ma potrzeby walczyć z przeznaczeniem :szeroki_usmiech

                  [ Dodano: Pon 24 Mar, 14 19:53 ]
                  Zamieszczone przez kornat
                  Odcinek 2
                  [youtube] [/youtube]
                  i już go nie ma... :-(
                  Adam... Używam:
                  Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                  Passek: B6 175KM/366Nm

                  Komentarz


                  • #84
                    Zamieszczone przez Agamek12
                    Jak za parę tygodni będzie reportaż z tego wydarzenia, to machającym obydwoma dłońmi jestem ja :diabelski_usmiech
                    oglądałem wczoraj jak Emil był w Wanatach, ale nikogo takiego nie było widać, więc chyba jednak Cię wycięli :P
                    رافال
                    Spoty
                    Cause freedom is a lonely road
                    My O2FL

                    Komentarz


                    • #85
                      Zamieszczone przez rafiki
                      Zamieszczone przez Agamek12
                      Jak za parę tygodni będzie reportaż z tego wydarzenia, to machającym obydwoma dłońmi jestem ja :diabelski_usmiech
                      oglądałem wczoraj jak Emil był w Wanatach, ale nikogo takiego nie było widać, więc chyba jednak Cię wycięli :P
                      Dzięki Bogu... Pewnie jestem tak brzydki, że kamera popsuła się od samego patrzenia na mnie :diabelski_usmiech
                      Adam... Używam:
                      Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                      Passek: B6 175KM/366Nm

                      Komentarz


                      • #86
                        Kamerzysta do Emila:
                        "Kręcimy jeszcze raz bo wlazł nam w kard mistrz 2-go planu" :lol:
                        MARCIN
                        Mój szkodnik

                        Komentarz


                        • #87
                          I straznikowi zapier..... fotoradar. Błąd 404 pewnie spał :diabelski_usmiech
                          Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                          Komentarz


                          • #88
                            Zaginiony sprzęt był jedynym takim na wyposażeniu strażników z Krosna
                            To teraz pewnie wszyscy, którzy w najbliższym czasie będą tamtędy jechać się cieszą :szeroki_usmiech :diabelski_usmiech
                            رافال
                            Spoty
                            Cause freedom is a lonely road
                            My O2FL

                            Komentarz


                            • #89
                              Ad. pracy SM w Sulechowie. Moi rodzice przejeżdżali przez tą gminę w ostatnim tygodniu czerwca... A w pierwszym tygodniu lipca ojciec odebrał list z tamtejszej SM, że przekroczył prędkość o 17km/h i dostał 100zł + 2pkt. Mają tempo wysyłania skubańcy...
                              Adam... Używam:
                              Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                              Passek: B6 175KM/366Nm

                              Komentarz


                              • #90
                                Agamek12, pewnie mało roboty mają...ja z ITD dostałem po 2 miesiącach, a szwagier pewnego dnia przejechał na czerwonym w Kole, był to chyba wtorek, a w piątek zanim wrócił przyszedł do niego polecony od SM w Kole - to dopiero jest tempo :diabelski_usmiech
                                رافال
                                Spoty
                                Cause freedom is a lonely road
                                My O2FL

                                Komentarz


                                • #91
                                  Zamieszczone przez piotrek_os
                                  I straznikowi zapier..... fotoradar. Błąd 404 pewnie spał :diabelski_usmiech
                                  Pewnie ukryli go w krzakach i nie nałożyli kamizelki skoro SW też tego nie czyni :diabelski_usmiech
                                  MARCIN
                                  Mój szkodnik

                                  Komentarz


                                  • #92
                                    Zamieszczone przez rafiki
                                    Agamek12, pewnie mało roboty mają...ja z ITD dostałem po 2 miesiącach, a szwagier pewnego dnia przejechał na czerwonym w Kole, był to chyba wtorek, a w piątek zanim wrócił przyszedł do niego polecony od SM w Kole - to dopiero jest tempo :diabelski_usmiech
                                    Bo radary ITD są państwowe, a w SM pewnie prywatne i tam mają od dzieła płacone czyli na tzw. akord

                                    Komentarz


                                    • #93
                                      Zaczeła się 2ga seria "Emil łowca..."

                                      SM z Poręby k.Zawiercia sprawdziła by się w partyzantce, ...nikt z jadących nie mógł zauważyć fotoradaru.

                                      Komentarz


                                      • #94
                                        Moze nie jechali zgodnie z przepisami ruchu drogowego ??
                                        sa przeciez tacy :evil:
                                        Sprzedam nowe sprezyny Lesjofors O1 tył

                                        Jeżdżę w blasku
                                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...339092#1339092

                                        Komentarz


                                        • #95
                                          Zamieszczone przez zsolpyw
                                          Moze nie jechali zgodnie z przepisami ruchu drogowego ??
                                          Faktycznie może ten FR jest dobrze ustawiony

                                          [youtube] [/youtube]

                                          Komentarz


                                          • #96
                                            bishop, normalnie jak separatyści :lol:
                                            superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                            poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                                            Komentarz


                                            • #97
                                              Grom się powinien od nich uczyć

                                              Komentarz


                                              • #98
                                                :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech
                                                Zamieszczone przez hubert78
                                                Grom się powinien od nich uczyć
                                                Jest 230 i 500 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=74730

                                                Komentarz


                                                • #99
                                                  Zamieszczone przez hubert78
                                                  Grom się powinien od nich uczyć
                                                  Grom stał obok :wink:
                                                  Pisał Sebastian

                                                  Komentarz


                                                  • Czy to koniec straży miejskiej? Mieszkańcy wielu miast mówią "nie" tej formacji - WP Finanse

                                                    "Obywatele kolejnych polskich miast buntują się przeciwko straży miejskiej. Od Przemyśla po Elbląg, od Suwałk po Bielsko-Białą trwa zbieranie podpisów pod wnioskami o likwidację lokalnych straży.

                                                    Miesiąc wystarczył zwolennikom referendum w sprawie likwidacji przemyskiej straży miejskiej, aby zebrać wymaganą liczbę podpisów. 5200 osób (czyli 10 proc. obywateli miasta uprawnionych do głosowania) poparło ideę rezygnacji z usług strażników, a wniosek ciągle podpisują kolejni mieszkańcy.

                                                    Jak argumentują inicjatorzy akcji, straż miejska jest w Przemyślu zbyt rozbudowana, zwłaszcza w porównaniu ze znacznie większym Rzeszowem. Przeciwnicy tej formacji wskazują, że jej zadania mogą z powodzeniem wypełniać policjanci.

                                                    Co ciekawe, szef przemyskiej policji jest zdecydowanie za utrzymaniem straży miejskiej. Podobnie władze miasta. Referendum jednak będzie musiało się odbyć – prawdopodobnie razem z wyborami samorządowymi 16 listopada.

                                                    Właśnie bliskość wyborów, umożliwiających przeprowadzenie referendum bez dodatkowych kosztów, skłania do działania przeciwników straży w różnych miastach. W ciągu ostatnich tygodni inicjatywy podobne do przemyskiej pojawiły się w całym kraju.

                                                    Zbieranie podpisów pod wnioskiem o referendum w sprawie likwidacji straży miejskiej trwa też w Elblągu. Inicjatorzy akcji mają już poparcie kilku tysięcy osób. Elblążan irytuje na przykład to, że strażnicy mają prawo do... bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską. Nastroje podgrzał też obecny prezydent Elbląga: w kampanii wyborczej deklarował, że straż zlikwiduje.

                                                    W Bielsku-Białej przeciwnicy zebrali już – jak sami twierdzą – 15 tys. podpisów za referendum. To wystarczy, by doszło do głosowania, ale aktywiści... zbierają dalej. Wyjaśniają, że wolą mieć spory zapas, bo urzędnicy mogą negować jakość poszczególnych podpisów. Nastawienie urzędu miasta do zwolenników referendum faktycznie nie jest pozytywne – ale dotyczy to praktycznie wszystkich miast, gdzie pojawia się pomysł likwidacji straży miejskiej.

                                                    Władze miast swoje straże cenią, bo dla wielu samorządów praca strażników jest bezcennym źródłem dochodu. Na przykład we Wrocławiu mandaty wystawiane przez funkcjonariuszy przynoszą miastu 6 mln złotych rocznie. Tylko w 2013 roku wrocławscy strażnicy umieszczali blokady na koła aut... 17 tysięcy razy. Dla niektórych małych gmin dochody z mandatów to główna część budżetu.

                                                    Właśnie irytacja na rozdawane przez strażników mandaty napędza w wielu miastach inicjatywy referendalne. Jednak w Suwałkach głównym argumentem zwolenników likwidacji straży miejskiej jest jej niska skuteczność. Na funkcjonowanie tej instytucji samorząd wydaje milion złotych, a z mandatów „odzyskiwane” jest tylko 50 tysięcy złotych.

                                                    Propozycje likwidacji straży miejskiej pojawiły się także w Częstochowie oraz jeszcze w kilku innych większych i mniejszych miastach. Na pewno nie wszystkim aktywistom uda się doprowadzić do referendów, ale i tak możemy być pewni tego, że wraz z wyborami samorządowymi 16 listopada dojdzie do największej w historii publicznej oceny pracy strażników miejskich."
                                                    pozdrawiam - Darek

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X