Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kamera cofania

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ma taką jak ja wklejałem wyżej, z chińskiego Allegro, jest to nieoryginalna część ale powinna pasować bez problemu w otwór po fabrycznej, są oferowane z rożnymi rozdzielczościami kamer. Z klamka z kamerą nie ma tej blachy mocującej od wewnątrz, myśle, że będzie pasowała ta co jest dotychczas.

    Komentarz


    • Nie paieyam czy pab567, ial blavhe w zestawie. Jesli nie to ta co jest fabrycznie pasowala wiec nie powinno byc problemy. W czw bede mial kamerke u siebue jest juz na poczcie i czeka na odbior.
      Spalanie - Motostat.pl
      Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
      Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
      Sprzedam na OLX!!

      Komentarz


      • Nie ma blachy w zestawie - montujesz tę, która jest przy oryginalnej klamce.
        Żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce...

        Komentarz



        • Przyszła.
          Spalanie - Motostat.pl
          Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
          Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
          Sprzedam na OLX!!

          Komentarz


          • Mogę mieć do Ciebie prośbę, żebyś zrobił fotorelacje jak będziesz ją montował? ;-)
            Moje 1.6 MPI BSE

            Komentarz


            • No pewnie zrobię ale bedzie to raczej nie prędko.
              Spalanie - Motostat.pl
              Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
              Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
              Sprzedam na OLX!!

              Komentarz


              • Zamieszczone przez pab567
                Nie ma blachy w zestawie - montujesz tę, która jest przy oryginalnej klamce.

                rozumiem, że nie ma uszczelki pod klamką jak w przypadku lampek od tablicy.
                Garbus jest zawsze uśmiechnięty

                Komentarz


                • Sama makerka jest z takiej ala gumy. Wiec uszczelka nie bedzie potrzebna.
                  Spalanie - Motostat.pl
                  Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
                  Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
                  Sprzedam na OLX!!

                  Komentarz


                  • Ja zanotowałem tą kamerkę, blacha od ori klamki pasuje bez przeróbki, od wewnętrznej strony trzeba dorobić dystans, podłożyć podkładkę ok. 0,5 cm. bo nie da się tej chińskiej klamki dokręcić, klamka na wymiar pasuje bez problemu. Największy problem to przeciągnięcie kabla w klapie bagażnika.

                    Komentarz


                    • a juz przełozyłeś?Jakies porady jak sie za to zabrać?
                      Spalanie - Motostat.pl
                      Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
                      Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
                      Sprzedam na OLX!!

                      Komentarz


                      • No trzeba plastiki klapy zdjąć, kabel przeciągnąć przez przepust i dalej jak ktoś woli, dołem lub górą do przodu kabiny. Kamera ma w miarę dobry obraz, choć ja się do tego obrazu nie mogę przyzwyczaić przy parkowaniu.

                        Komentarz


                        • greg44, a brałeś tę wersje z SONY z mojego linka? Powiem Ci, że ja ja oglądałem o pab567 i całkiem spoko było.
                          Spalanie - Motostat.pl
                          Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
                          Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
                          Sprzedam na OLX!!

                          Komentarz


                          • Polecam OVERMAX CAMROAD 6.1. Daje radę

                            Komentarz


                            • Kolego chyba nie ten temat...
                              Spalanie - Motostat.pl
                              Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
                              Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
                              Sprzedam na OLX!!

                              Komentarz


                              • Tak mam z kamerą Sony, ja kupowałem tą kamerkę jakieś pół roku temu wiec nie wiem już od jakiego sprzedawcy brałem.

                                Co do jakości to nawet w nocy, całkowitym mroku, bez świateł wstecznego widać w miarę kontury przeszkody i nie tylko.

                                Komentarz


                                • Kamerka zamontowana,n a razie bez modułu bp go jeszcze nie mam.

                                  Co i jak tutaj:

                                  Forum - Octavia Club Polska ]FAQ: [O2] [O2FL] - KOMBI - Montaż kamery cofania w klamce klapy[/url]
                                  Spalanie - Motostat.pl
                                  Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
                                  Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
                                  Sprzedam na OLX!!

                                  Komentarz


                                  • Kabel na długość ci starczył ten dostarczony z kamerką, wiesz, że tam są trzy żyły, sygnał video nawet nie jest w koncentraku, aby niwelować zakłócenia.

                                    Komentarz


                                    • Weź mnie nie denerwuj teraz, czyli co powinniennem jakis ekranowany kupic zamiast tego?
                                      Spalanie - Motostat.pl
                                      Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
                                      Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
                                      Sprzedam na OLX!!

                                      Komentarz


                                      • :P Ja cię nie denerwuje, tylko informuje. Generalnie sam się zdziwiłem, bo mi ten kabelek fabryczny/chiński nie starczył i sygnał video nie był w koncentraku. Po przecięciu okazało się, że idą tam trzy żyły nieosłonięte, z tego co wiem taki kabel może zbierać zakłócenia, choć u mnie nic takiego nie stwierdziłem, przynajmniej na razie.

                                        Komentarz


                                        • Przyjdzie moduł to zobaczymy jak to działa na chinskim kabelku i czy da zakłócenia.
                                          Spalanie - Motostat.pl
                                          Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
                                          Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
                                          Sprzedam na OLX!!

                                          Komentarz


                                          • Będzie Pan zadowolony.
                                            Wtyczka u ciebie od klamki pasowała bez problemu, zabezpieczałeś ją w jakiś sposób przed wypadnięciem?

                                            Komentarz


                                            • Nie bede to robil jak modul przyjdzie. Musze zasila ie kamerki pod Lecha izm wycieraczki podpiac ale nie wiem jak bi sie nie znam ty jak podpinales?

                                              Wtyczka dosyc ciasno weszla ale pewnie materiałowa taśma ja złapie dla pewnosci.
                                              Spalanie - Motostat.pl
                                              Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
                                              Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
                                              Sprzedam na OLX!!

                                              Komentarz


                                              • Zasilanie pociągnąłem przez ten kabel czerwony, który jest w wiązce kamery, ten co wychodzi z wtyczki Cinch, to jest trzeci kabel w tej wiązce. Plus podłączyłem pod kabel w module AV, w moim istnieje takie zasilanie, masę wziąłem z brązowego kabla we wtyczce wycieraczki.

                                                Komentarz


                                                • Moduł dotarł, Wygląda to tak:






                                                  Teraz pytanie jak popodłączac to, poniżej schemat z cyferkami.
                                                  Zasilanie pab567 polecił aby wpiąć w tylna wycieraczke (1,2,3,4) ale co do czego?

                                                  kabel zasilający na razie podłaczony jest ten od kamerki 9, 10 (z modułem przyszedł jakiś z pudełeczkiem i rezystorami po co to? kabelki 9a, 10a)




                                                  Kodowanie:







                                                  W weekend planuje montować uzupełnię wtedy FAQ.
                                                  Spalanie - Motostat.pl
                                                  Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
                                                  Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
                                                  Sprzedam na OLX!!

                                                  Komentarz


                                                  • Te czarne pudełeczko to jakiś filtr, brązowy w wtyczce wycieraczki to masa, plus jak chcesz w wycieraczce to poszukałbym który pokazuje się po przekręceniu kluczyka.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X