Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Alternatywa dla navi Skody

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przypominam o sprzedaży Bolero

    Komentarz


    • Zamieszczone przez rezon
      dwie przejściówki - radia na 2 fakra aby obsłużyć dwie ori anteny
      jak to wygląda, nazywa się i gdzie można kupić?
      moje Adayo coś słabo odbiera i może to by pomogło...

      Komentarz


      • Error Page | eBay

        Komentarz


        • Witam serdecznie!! Mam pytanie : co sądzicie na temat V&S VSI 7037 VT podobno odpowiednik columbusa RNS 510 / mam Octavie 2 FL / i nie wiem co kupić ?

          Komentarz


          • Moim zdaniem cena nieadekwatna do parametrów. "najlepszej jakości 6,5 calowy ekran dotykowy - 100% lepsza widoczność w słońcu" - czyli w innych modelach tej firmy nic nie widać? 6,5" to w zamiennikach mały ekran."jedyny model który wczytuje książkę tel-ną z telefonów z systemem android i innych" - jakoś i RNS315, i obecny mój "chińczyk", i poprzedni chińczyk też to robią. A taktowanie procesora 800Hz to już zabytek (porównaj do Quad Core 4x1,6GHz). Po obecnych doświadczeniach z Androidem nie pchałbym się w Windowsa 6.0 tylko szukał czegoś na Androidzie - chociażby na poprzedniej stronie :lol:

            Komentarz


            • Czy jest jakieś Androidowe cudo które nie obetnie mi funkcjonalności Sound Systemu w mojej OII RS ?
              Potrzebuję modułu BT do telefonu, kolorowego wyświetlacza, współpracy z SS i wejścia na kartę pamięci. Nie są to wygórowane wymagania przecież...
              OII RS BMN - 205KM@435Nm by R-Performance :-)
              SPRZEDAJĘ NA OLX: http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1G8sP/

              Komentarz


              • looker, Śmigam od dzisiaj na Navipremium 7cali ekran 1024/600, procesor Quad core 1.6GHz, RAM 1GB, Android 4.4, idealnie pasuje w ramkę z radiem Swing. Super sprzęcik, wada jaką jedynie zauważyłem to niestety ekran który wszystko odbija. Kwestia dobrego ustawienia wyświetlacza.
                p.s Mam Swinga do sprzedania ;-)

                Komentarz


                • prezes73,
                  A mógłbyś wstawić jakieś foty jak to wygląda.
                  Gdzie kupowałeś, ile kosztowało. Jakieś szersze dane. Czy można podłączyć kamerę cofania, czy ma aktualną navi, czy język polski, czy można oglądać dvd. Czy odtwarza płyty nagrywane, czy ma zestaw głośnomówiący itd..
                  Z góry dzieki
                  Ślicznotka: O2 FL :-)

                  Komentarz


                  • prezes73, ale Ty masz auto po FL. No i nie masz Sound Systemu chyba tak ?
                    OII RS BMN - 205KM@435Nm by R-Performance :-)
                    SPRZEDAJĘ NA OLX: http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1G8sP/

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez looker
                      prezes73, ale Ty masz auto po FL. No i nie masz Sound Systemu chyba tak ?
                      zgadza się, cos pisali na ten temat na forum superba. poczytaj tutaj: Forum Skoda Superb - Zaloguj się
                      Zamieszczone przez karoldab82
                      A mógłbyś wstawić jakieś foty jak to wygląda.
                      Gdzie kupowałeś, ile kosztowało. Jakieś szersze dane. Czy można podłączyć kamerę cofania, czy ma aktualną navi, czy język polski, czy można oglądać dvd. Czy odtwarza płyty nagrywane, czy ma zestaw głośnomówiący itd..
                      Fotki wstawię przy okazji, kupione na allegro
                      Ich strona: Projektowanie stron i sklepów internetowych | Konrad Krauze
                      Mozna podłączyć i kamerkę cofania i rejestrator jazdy,navi sam sobie wgrywasz jaką chcesz, język polski w 90%, można oglądać DVD w czasie jazdy, ma zestaw głośnomówiący.
                      W linku co podałem są wszystkie dane, ja wybrałem 7cali ze względu że idealnie pasuje w ramkę po SWINGu, 8 cali pod ramkę navi

                      [ Dodano: Czw 17 Mar, 16 15:30 ]
                      Jeszcze jedno, dla mnie bardzo ważne, mają super wsparcie techniczne i od strony montażu jak od strony technicznej.

                      Komentarz


                      • Cześć wszystkim.
                        Zastanawiam się nad radiem z Androidem do mojej Octavii 2. Problem w tym, że w samochodzie mam sound system i z tego co się zorientowałem to nie każdy "chińczyk" go obsługuje. Od czego to jest zależne?
                        Przeczytałem parę stron tematu, ale nadal nie wiem co wybrać. Co byście polecili?

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez iii77
                          sound system
                          Chyba żaden chińczyk tego nie obsługuje, może przez jakiś emulator. Jak chcesz takie radio to przeróbka instalacji Audio cię czeka.

                          Komentarz


                          • Dzwoniłem dzisiaj do navipremium i powiedzieli mi, że zrobili już wiele samochodów z fabrycznym sound systemem. Ponoć ich urządzenia to obsługują. Czy ktoś wie więcej na ten temat?

                            Komentarz


                            • alternatywa dla navi Skody

                              Zamieszczone przez iii77
                              Dzwoniłem dzisiaj do navipremium i powiedzieli mi, że zrobili już wiele samochodów z fabrycznym sound systemem. Ponoć ich urządzenia to obsługują. Czy ktoś wie więcej na ten temat?
                              też szukam dobrego radia...
                              jak masz jakieś namiary na model to daj znać na priv

                              [ Dodano: Sob 04 Cze, 16 12:38 ]
                              Zamieszczone przez piotrwinczak
                              Ja nie chce nic sciagac chce kupic w pl bo wiadomo gwarancja. A z tamtad to do 3miesiecy. I szukam na allegro wlasnie cos. Mozecie jeszcze cos polecic?

                              kupiłeś już coś...

                              też chcę kupić w PL, na allegro jest dużo ofert tylko brak pewności czy będzie działać jak należy...

                              Komentarz


                              • Też rozglądam się za czymś z androidem 5.1, popatrz na to Link lub coś podobnego samemu kupić prosto z Chin 403 Forbidden . Ewentualnie ten sam model który sprzedaje navipremium 403 Forbidden

                                Komentarz


                                • [ Dodano: Nie 05 Cze, 16 15:28 ]
                                  Zamieszczone przez Octava4x4
                                  Też rozglądam się za czymś z androidem 5.1, popatrz na to Link lub coś podobnego samemu kupić prosto z Chin 403 Forbidden . Ewentualnie ten sam model który sprzedaje navipremium 403 Forbidden
                                  Dzięki za podpowiedź...

                                  już szukałem na allegro
                                  moje typy... :roll:
                                  Link

                                  Link

                                  Link

                                  tylko które :?: wybrać :?: :!:

                                  może ktoś już ma coś podobnego w Warszawie (Nowodwory/Bielany) ... chętnie bym zobaczył... mogą być fotki :roll:


                                  czekam na priv lub tel. 505 129 975
                                  Piotr

                                  Komentarz


                                  • ten drugi ma lepsze parametry. Ja jeżdżę z podobnym tylko na androidzie 4.4

                                    Komentarz


                                    • Link

                                      tutaj chyba takie same radio, takie same parametry a tańsze. Chyba, że jest jakaś różnica, której nie widzę.
                                      Garbus jest zawsze uśmiechnięty

                                      Komentarz


                                      • Nurek, w aukcji podanej przez Piotr76, masz sprzedaż tej nawigacji + gwarancja, polskie kwity itp.
                                        W aukcji podanej przez Ciebie jest usługa zamówienia tego produktu w twoim imieniu z Chin. A więc tak samo jakbys sobie sam zamówił tylko pewno marża dorzucona. JEśli celnik dorzuci cło to będziesz musiał dopłacić cło i jeszcze VAT. Reklamacja na zasadzie wysyłki do Chin.
                                        I tu jest ta różnica w cenie.

                                        Komentarz


                                        • Dzięki za wyjaśnienie.

                                          Mam jeszcze pytanie, jak wygląda pozim przetłumaczenia menu w radiach z androidem? Czytałem, że tłumaczenie jest w 70-90%. Czy duże są błedy itp. Czy nawigacja "mówi płynną polszczyzną"?
                                          Garbus jest zawsze uśmiechnięty

                                          Komentarz


                                          • Menu ma bardzo dużo polskiego, ale navi to mówi w takim języku, jaki program sobie zainstalujesz. Automapa mówi w kilku językach, mapy Googla w kilkudziesięciu. ja kupowałem navi bezpośrednio przez Aliexpress - cło +VAt to raptem 180zł.

                                            Komentarz


                                            • rezon, a w tym Twoim jak masz wyłączone navi wyświetla się pakrtronick? Tak jak ma to miejsce w ORI.
                                              - Superb
                                              - Panda 1.2

                                              Komentarz


                                              • czasami wyświetla, a najczęściej nie, albo z opóźnieniem. Ale pikanie działa bez problemów i mi zazwyczaj wystarcza.

                                                Komentarz


                                                • rezon, przy wyłączonym calkowicie radiu czy mówisz ogólnie? Dźwiękowo idzie zawsze, bo to pewnie moduł komfortu robi.
                                                  - Superb
                                                  - Panda 1.2

                                                  Komentarz


                                                  • Pewnie to jest loteria bo nawet Navipremium nie chwali się tym jak to działa w ich stacjach za 2200 zł.Na żadnym filmie nie ma pokazanej wizualizacji parktroników,sterowania z kierownicy i łączenia rozmowy telefonicznej przez BT. Te trzy rzeczy są najważniejsze i warte większych pieniędzy a to że muzyka gra,internet działa,filmy można oglądać to tak oczywiste że tym nie trzeba się chwalić.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X