Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Alternatywa dla navi Skody

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • mam climatic (manualna)
    czyli jednak ramka do wymiany, ile taka kosztuje?

    [ Dodano: Nie 11 Sty, 15 20:30 ]
    PAOLO ESCO, luknij, który kombajn brać?

    Forum - Octavia Club Polska

    do GMS trzeba by ramkę, do nvoxa nie trzeba ramki
    ceny obu kombajnów takie same

    Komentarz


    • Zamieszczone przez skipper.u
      ma ktoś to radyjko?

      GMS ADAYO CE4KC8 VW SEAT SKODA OD 2009

      Audiopol


      edit2: jakby ktoś zerknął na ten mój link do GMS ADAYO CE4KC8, jak myślicie trzeba nową ramkę czy ta od swinga będzie pasowała?
      Mam takie ustrojstwo u siebie .... ramka nie pasuje od Swinga trzeba szukać od nawi
      [center:8e1c38bf2b]Pomóż Kindze www.pomoz.eu [/center:8e1c38bf2b]


      [center:8e1c38bf2b]"Mów łagodnie i miej przy sobie gruby kij, a zajdziesz daleko." - Teodor Roosevelt
      [/center:8e1c38bf2b]
      Ona pochłania

      Komentarz


      • Zamieszczone przez marek_kloss
        Mam takie ustrojstwo u siebie ....
        jak się sprawuje? jak dźwięk i automapa? bo to mnie najbardziej interesuje

        Komentarz


        • skipper.u, adayo ma kolega z pracy u siebie. dał za to rok temu ok 2300zł chyba. Automapa działa super. BT z zewnętrznym mikrofonem również. Ogólnie radio spoko tylko trochę zalatuje chińczykiem i tak (miałem chińczyka za 700zł i praktycznie zero różnicy). Tyle tylko, że ten adayo ma niby markowe podzespoły.
          Do Adayo musisz mieć nowa ramkę. Do tego NVOX zostaje twoja stara.
          Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

          Komentarz


          • ok, dzięki , ta ramka ma być taka jak do Columbusa? Ile może kosztować?

            Komentarz


            • skipper.u, od 200 w górę używka w ASO ponad 300 :szeroki_usmiech
              Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

              => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
              => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
              => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
              "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

              Komentarz


              • Zamieszczone przez skipper.u
                ile może kosztować?
                Link nowa 250 zł , szału nie ma ...poniżej na stronie masz inne ramki za 35 zł ale te nie będą pasowały.
                PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                Komentarz


                • właśnie przeglądnąłem całe allegro i moich ramek nie ma,
                  są do swinga po 25 zł - 35 zł

                  zdzierstwo w tym ASO

                  Komentarz


                  • Różnie z tym ASO bywa.
                    Swoją ramkę do columbusa (wersja 02 FL z climatronikiem) kupiłem w sierpniu 2014 w ASO w Wieliczce - cena brutto z wysyłką na fakturę 155.00 zł.
                    Montowałem columba w EuroCarAudio w Bydgoszczy. Tam dowiedziałem się od chłopaków, że gdybym nie miał ze sobą ramki, to w ASO w Bydgoszczy są po 170.00 zł.
                    W Trójmieście po 340.00
                    Trzeba szukać...
                    Maciek
                    terminarz trójmiejskich spotów klubowych
                    Zapraszamy....

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez marek_kloss
                      Zamieszczone przez skipper.u
                      ma ktoś to radyjko?

                      GMS ADAYO CE4KC8 VW SEAT SKODA OD 2009

                      Audiopol


                      edit2: jakby ktoś zerknął na ten mój link do GMS ADAYO CE4KC8, jak myślicie trzeba nową ramkę czy ta od swinga będzie pasowała?
                      Mam takie ustrojstwo u siebie .... ramka nie pasuje od Swinga trzeba szukać od nawi
                      marek_kloss jak Ci się sprawuje ta stacja? dobry dźwięk? bo AM i multimedia pewnie ładnie chodzą...
                      Już się zdecydowałem na ADAYO tylko waham się nad modelem CE69C8 czy nowszy i tańszy o 150 zł CE4KC8.
                      Ramkę pod Columbusa już zamówiłem...

                      Komentarz


                      • Seite wurde nicht gefunden. | Autohaus Krammer - w miarę świeżynka. Clarion zrobił navi dla VW. Cena może nie jest szałowa, ale przewyższa Amu+ do Columbusa mu trochę brakuje. Jest DVD, DiviX, może dokupić DAB, DVB-T, kamerę cofania. Jest wsparcie dla OPSa itd Bluetooth jest wbudowany odchodzi grzebanie, jest wejście na zewnętrzny mikrofon. Jest Polskie menu :shock: Jak ktoś chce upgraedować Swinga o bluetooth i dotyk to ciekawa opcja.
                        - Superb
                        - Panda 1.2

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez crom.de
                          Jest wsparcie dla OPSa
                          Ale tylko w Octavii II po FL.

                          Komentarz


                          • Zamieszczam test nawigacji GPS

                            Test
                            OIII 1,4 TSI Elegance

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez greg44
                              Ale tylko w Octavii II po FL.
                              Ważny hint o którym zapomniałem, bo parę postów wyżej szukają ludzie do Turków.
                              - Superb
                              - Panda 1.2

                              Komentarz


                              • crom.de, a widziałeś cenę tego? na ebaju ponad 800 ojro...
                                Opel Vectra 1.6 16V --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ALH+ --> Skoda Octavia I 1.9 TDI ASZ+ --> Ford Mondeo ST220 3.0V6 --> Skoda Octavia II 2.0 TDI BKD -->Vectra C OPC 2.8T -->Mitsubishi Lancer X 2.0DI-D --> Skoda Octavia 2 FL -->Renault Laguna III GT 2.0dci-->obecnie Toyota Auris IIFL Hybrid i Ford Focus MK3

                                Komentarz


                                • lukasz3112, 805 w moim linku. Wiadomo, że można kupić chińczyka za 100€. Ten sprzęt robi Clarion (też w chinach pewnie) więc będzie dobry jakościowo i przynajmniej nie ma problemu z gwarą oraz jest w pełni kompatybilny z ori elektroniką.
                                  - Superb
                                  - Panda 1.2

                                  Komentarz


                                  • witam,
                                    czy miał ktoś może styczność z czymś takim, na pierwszy rzut oka wygląda ciekawie

                                    radio

                                    Komentarz


                                    • Jest na miejscu. Podjechałbym, kazał podłączyć na wtyczki (10 min.) i sprawdził ja to działa.
                                      Sparował jakiś telefon, zobaczył ile czasu się uruchamia ten Android, Jaka jest czułość radia itd. Z wyglądu przypomina mi radio które już testowałem i oddałem po 3 dniach.

                                      Komentarz


                                      • u mnie ADAYO już zamontowane




                                        jutro wysprzątam Octavię to zrobię więcej zdjęć i może filmik,
                                        i napiszę coś więcej...

                                        najbardziej jestem zadowolony z Nawigacji i bluetootha, pięknie się zsynchronizowały kontakty (Lumia 520) i rozmowy prowadzi się rewelacyjnie...

                                        Komentarz



                                        • Daj znać jak się sprawuje, tez jestem zainteresowany
                                          czarna perła

                                          Komentarz


                                          • skipper.u, no i ile ta przyjemność kosztuje?
                                            - Superb
                                            - Panda 1.2

                                            Komentarz


                                            • 1900 zł samo radio
                                              w sumie montaż można zrobić w swoim zakresie, tylko trzeba mieć przejściówkę do anteny...

                                              Komentarz


                                              • skipper.u, dlaczego wybrałeś ten model a nie np. NVOX JDZ7005 ?
                                                Porównywałeś te modele może ?
                                                OII RS BMN - 205KM@435Nm by R-Performance :-)
                                                SPRZEDAJĘ NA OLX: http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1G8sP/

                                                Komentarz


                                                • Wybrałem GMSa bo miałem na miejscu sprzedawcę, serwis i montaż a Nvoxa nie porównywałem i nie znalazłem wsparcia dla tego w Krakowie, poza tym ADAYO to Blaupunkt na dobrych podzespołach firmowych, Nvox to czysty Chińczyk, zobaczymy jak to będzie w praktyce...

                                                  Adayo podoba mi się też bardziej wizualnie, jest podobny do Columbusa, pasuje do tej samej ramki co Columbus, wygląda jak fabryczne radio...

                                                  Komentarz


                                                  • skipper.u, Napisz jak będziesz gdzieś jeździł dalej na trasę jak się sprawuje tuner radiowy. Chodzi mi o to czy nie ma problemu z odbiorem.
                                                    "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
                                                    ----------------------------------------------------

                                                    !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X