Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Alternatywa dla navi Skody

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez crom.de
    są w ogóle ramki pod takie radia do O2? Pod 1DIN są na pewno.
    masz rację pod DIN-1 są ori zestawy - np. zestaw do montażu nieoryginalnego nr AZO630001 natomiast dla 2 din hmmm coś jak na foto poniżej.

    Mnie interesują jednak Wasze odpowiedzi na pytanie - "co sądzicie o takim radiu - Blaupunkt New Orleans 220" ...

    [ Dodano: Nie 04 Sty, 15 22:48 ]
    Zamieszczone przez crom.de
    za nowym patrzysz
    oj tam oj tam ... jeszcze nie kupiłem i nie wiem czy przed wakacjami zmienię a w podróży nie chcę słuchać zagranicznej muzy tylko polską no i CD nie znoszę w samochodzie... wiem zwykły transmiter "rozwiązuje" sprawę ale jakoś tego u siebie w aucie nie widzę :roll:
    Załączone pliki
    PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

    Komentarz


    • Bardzo fajne radyjko widziałem słuchałem???? p.s. jak swing bedzie na sprzedaz to sie polecam

      Komentarz


      • PAOLO ESCO, jak coś mam taką ramkę 2Din od siebie ze swojej Skody.
        Idealnie nie pasowała do kolumny.
        Ogólnie wróciłem do firmowego radia.
        Pozdrawiam
        Marcin Szarejko
        Skoda Octavia II, 2011, MPI, PB/LPG

        Komentarz


        • Zamieszczone przez PAOLO ESCO
          Mnie interesują jednak Wasze odpowiedzi na pytanie - "co sądzicie o takim radiu - Blaupunkt New Orleans 220" ...
          Na pewno nie będzie gorzej niż Swing. Ja bym jednak pozostał przy ori radiu - ładujesz mp3 na płytę i heja. Lub rozejrzyj się za Bolero wtedy będziesz miał slot SD.
          - Superb
          - Panda 1.2

          Komentarz


          • Ramka AZO630001.jpg
            jest do "1_842.jpg" (fotka z "naszego" forum).
            Wygląda bardzo ładnie. Pewnie też można znaleźć pod 2DIN.

            Ramka "RAMKA 2 din Octavia.JPG" jest do szerokiej ramki w O2 tour lub O2 FL - jest beznadziejna, szpetnie wygląda. Mam taką w zestawie z super radyjkiem SONY 1DIN - ramka odstaje od górnej krawędzi ramki skody i wpada lekko do środka z prawej strony (wystarczy ją lekko dotknąć).
            Kombinowałem z dystansami blokadami ale nic się nie da zrobić.
            Stąd będę ją wymieniał na coś innego.
            Moim zdaniem można nie mieć alu itp. ale w środku radyjko musi być ładne.
            Załączone pliki

            Komentarz


            • Zamieszczone przez octavia fan
              fajne radyjko widziałem słuchałem
              dzięki, właśnie o takie info mi chodziło.
              Zamieszczone przez octavia fan
              jak swing bedzie na sprzedaz to sie polecam
              wezmę pod uwagę jak zmienię :wink:
              Zamieszczone przez ejko
              mam taką ramkę 2Din od siebie ze swojej Skody.
              a u siebie miałeś Swinga czy Octavka była bez radia ?
              Zamieszczone przez Ra
              Ramka AZO630001.jpg jest do "1_842.jpg" (fotka z "naszego" forum).
              tak wiem - radio pod 1din oglądałem montaż tego radia wcześniej właśnie na forum.
              Zamieszczone przez Ra
              Wygląda bardzo ładnie.
              zgadzam się wygląda naprawdę fajnie i biorę tez pod uwagę radio 1 din ale właśnie z tą ramką a nie innym badziewiem. Już nawet wiem gdzie i od kogo można kupić poza ASO.
              Zamieszczone przez Ra
              jest do szerokiej ramki w O2 tour lub O2 FL - jest beznadziejna, szpetnie wygląda. Mam taką w zestawie z super radyjkiem SONY 1DIN - ramka odstaje od górnej krawędzi ramki skody i wpada lekko do środka z prawej strony (wystarczy ją lekko dotknąć). Kombinowałem z dystansami blokadami ale nic się nie da zrobić.
              hmmm no właśnie obawiam się o wygląd ...
              Zamieszczone przez Ra
              Pewnie też można znaleźć pod 2DIN.
              no i tutaj jakoś niestety nie znalazłem ORI rozwiązania pod radio z 2 din, jak ktoś będzie miał info lub pomysła z lepszym rozwiązaniem to poproszę

              Z tego co widzę Swing dla OIII ma już wejście na SD :roll:
              Załączone pliki
              PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

              Komentarz


              • Link nie jakoś specjalnie daleko od Ciebie. Może trafisz jakieś na giełdzie u nas. Bez kombinowania z ramkami i innymi, ma co trzeba i plug&play Ty chyba nie masz maxidota w melexie?
                - Superb
                - Panda 1.2

                Komentarz


                • crom.de, nie wiem co jest 'głupsze' - obrażanie kogoś pisząc o jego aucie "melex" czy proponowanie by kupił przynajmniej 5 letnie radio od handlarza (więc na 95% kradzione).
                  Znajdź proszę takie nowe szerokie bolero, to z pewnością wielu ludziom pomożesz.
                  Sam był kupił gdyby się dało.

                  Więc alternatywą zostaje zmiana na coś w kształcie RCD-510(np. z Chin)/columbus. Tylko trzeba dokupić ramkę (nowa około 250zł - złodziejstwo ).

                  Natomiast będąc już przy S2. Bardzo ładnie by wyglądało bolero w nowszej obudowie w O2. Sam myślę by takie zamontować, bo starych używanych jakoś nie chcę.
                  Tylko trzeba trochę pokombinować podczas montażu.

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez Ra
                    obrażanie kogoś pisząc o jego aucie "melex"
                    spoko spoko - nikt się nie obraża, bynajmniej ja Sam nazywam moją Octavkę "melexem" - to od silnika 1,4 16V - większość piszących na forum nazywa Octavki z tym silnikiem "melexami", to nawet zabawne, więc luzikkk :wink:

                    Zamieszczone przez Ra
                    alternatywą zostaje zmiana na coś w kształcie RCD-510
                    hmmm na allegro jest coś takiego - Link niby nowe, niby facet ma 20 sztuk ... obsługuje USB i karty pamięci - pewnie będzie potrzebna nowa ramka bo ja mam Swinga :roll:

                    Jest też chinol VW RCN210
                    Załączone pliki
                    PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                    Komentarz


                    • Ra, jak się nie znasz to nie baw się w "obrońców uciśnionych" i nie gadaj o głupocie. Kolega PAOLO sam nazywa tak swoją Octavię więc co to za obrażanie? Poza tym auto też kupujesz tylko nowe, że to Bolero musi być nówka sztuka? Jak od handlarza = kradzione to może znajdzie się na forum.
                      - Superb
                      - Panda 1.2

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez crom.de
                        Kolega PAOLO sam nazywa tak swoją Octavię więc co to za obrażanie?
                        spoko Panowie dajcie luzzzz

                        Zastanawiam się czy nie zaryzykować z tym radiem Link :roll:
                        Zmiana ramki jednak będzie zapewne potrzebna ...
                        PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                        Komentarz


                        • Też mam O2 Combi Tour.
                          Natomiast 1,5 roku temu ukradli mi nową F1 1,9TDI. Po roku w mojej dzielnicy ukradli prawie taką samą mojemu koledze. Jestem przewrażliwiony na punkcie handlarzy i mam przekonanie, że to kradzione.
                          Ponad 15 lat temu byłem na giełdzie podczas nalotu - bardzo dużo aut nie miało właścicieli.
                          Od jakiegoś czasu szukam radyjka i już sam nie wiem co kupić - chyba jednak zostanę przy tym nowszym z S2 z przeróbkami mechanicznymi (napiszę jak zrobię). Poczekaj ze 2 tygodnie - dam znać co mi się uda zrobić.
                          Pisałem do około 20 ludzi sprzedających takie radyjka z "ich własnych aut". Pytałem o datę produkcji radyjka - odpisywali mi, np. że autko "prawdopodobnie z 2009..2010 roku" i tego typu bzdury świadczące, że auta nawet nie widzieli.

                          PAOLO ESCO, zastanów się nad tym radyjkiem. Podświetlenie czerwone będzie się gryzło z zielonym. Tak mi się wydaje. Chyba że zmienisz resztę podświetlenia na czerwone - opis jest na innym forum skody. No i do tego radyjka potrzebujesz ramki - nowa ~250zł, używaną lepiej widzieć podczas zakupu.
                          Ja przez rok jeździłem z moim radyjkiem sony z podświetleniem czerwonym - ale po roku dorwałem instrukcję obsługi i odkryłem, że jest przestawiane na zielone - o niebo lepiej.

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez Ra
                            opis jest na innym forum skody
                            opis jest na TYM forum skody

                            Zamieszczone przez Ra
                            Jestem przewrażliwiony na punkcie handlarzy i mam przekonanie, że to kradzione
                            twoja opinia- zachowaj ja dla siebie
                            nie każdy handlarz to złodziej

                            Zamieszczone przez Ra
                            Ponad 15 lat temu byłem na giełdzie podczas nalotu - bardzo dużo aut nie miało właścicieli.
                            może od tamtej pory nieco się zmieniło - teraz chyba bardziej opłaca się kręcić liczniki :wink:

                            sorki za OT ale nie mogłem się powstrzymać :roll:
                            przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                            wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                            Komentarz


                            • PAOLO ESCO, wiem, że trochę drogo ale może coś takiego:
                              Gratulacje! Twoja domena została zarejestrowana w OVH!
                              SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                              ​​​
                              Grzegorz

                              Moja Ambitna Czarnula

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez georgg
                                może coś takiego
                                dziękuję za info. Muszę przemyśleć dziś i jutro i wtedy zdecyduję, bo narazie to szybciej "kręćka" dostanę :zlosnik1:
                                PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                                Komentarz


                                • georgg, poszukałem na temat tego sprzętu i on NIE ma żadnego napędu CD ani DVD. Jest za to nawigacja To tak tylko gwoli ścisłości, ale na płytach Ci PAOLO ESCO chyba nie zależy? Poza tym cena jest mocno przystępna patrząc, że wersja z napędem kosztuje 2600 zł lub 1100€ :lol:

                                  Wydaje się, że ten RCD320 powinien podejść idealnie (znalazłem jakiś Wołodia montował w Fabii II) prócz koloru podświetlenia ale jakiś magik może Ci zrobić na zielone albo białe i będzie git. Plus tego radia taki, że nie ma niebieskiego wyświetlacza jak dla VW tylko cz-b jak Swing wtedy by było gorzej. Chyba, że chcesz dotyk ale z OPSa i tak nie korzystasz ani climatronica nie masz.
                                  - Superb
                                  - Panda 1.2

                                  Komentarz


                                  • Ramka za 250 zł to faktycznie ździerstwo. Ja kupiłem za 35 zł RAMKA NAVI COLUMBUS SKODA OCTAVIA II CLIMATRONIC - 4325483264 - oficjalne archiwum Allegro . Oryginalna

                                    Komentarz


                                    • jacek1708, - ramka jest od Nexusa a nie Columbusa- bo w przedlifcie Columbus nie wystepował :wink:
                                      poza tym - cena 250- 270 w ASO dotyczy polifta a nie przedlifta i jest uzalezniona od rodzaju dekora
                                      przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                                      wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                                      Komentarz


                                      • Tak czy inaczej to ździerstwo, a gość miał różne ramki do Octavii. Teraz nic nie wystawia, ale można napisać i zapytać.

                                        Komentarz


                                        • witam

                                          zamówiłem coś takiego :

                                          Page Not Found - Aliexpress.com

                                          cena śmieszna jakość pewnie też,ale mam pytanie czy można dobrać ramkę do octavi II z kwadratowym "otworem"

                                          Komentarz


                                          • Jestem ciekawy jakości za 26 USD. Daj relacje jak przyjdzie i zagra.

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez PAOLO ESCO
                                              a u siebie miałeś Swinga czy Octavka była bez radia ?
                                              kolego, miałem Swinga i powróciłem do Swinga
                                              Pozdrawiam
                                              Marcin Szarejko
                                              Skoda Octavia II, 2011, MPI, PB/LPG

                                              Komentarz


                                              • marek73, nie da się zrobić takiego radyjka za 26$ i wysłać go na inny kontynent. Aukcja się niebawem kończy i pewnie dostaniesz zwrot kasy jeśli płaciłeś przez ali.
                                                Pytanie tylko czy ochrona kupujących nie trwa krócej niż "on-time delivery: 60days" u tego sprzedawcy -- lepiej brać 30 dni.

                                                Co do ramek - można sobie pooglądać:
                                                made in Italy, Skoda OCTAVIA-2 2004-2013 +inne Ramka pod radio 1DIN

                                                Pod napisem "lub do wersji bez fabrycznego radia" jest ramka z O2 FL (lub O2 tour)
                                                Niżej jest fotka ramki pod 2x 1DIN - widać szczelinę między górą czarnej ramki a górą ramki srebrnej --- wygląda to badziewnie. Lepiej poszukać jakiejś lepiej zrobionej.

                                                Ciekawostka - jeszcze ciutkę niżej pod "+ dodatkowo (n.p.) pojemnika do przechowywania 8szt. płyt CD" - zmieniarka półautomatyczna.

                                                Komentarz


                                                • ma ktoś to radyjko?

                                                  GMS ADAYO CE4KC8 VW SEAT SKODA OD 2009

                                                  Audiopol


                                                  edit1: uwaga do wszystkich: jak podajecie co kupiliście lub macie zamiar to oprócz linków podajcie też model bo linki po paru dniach już nie działają i nie wiadomo o jaki model radia chodzi...

                                                  edit2: jakby ktoś zerknął na ten mój link do GMS ADAYO CE4KC8, jak myślicie trzeba nową ramkę czy ta od swinga będzie pasowała?

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez skipper.u
                                                    jak myślicie trzeba nową ramkę czy ta od swinga będzie pasowała?
                                                    wg mnie NIE będzie pasowała.
                                                    Potrzebujesz taką ramkę jak na ostatnim foto.

                                                    Jak masz Swinga to masz inną ramkę ... oczywiście kwestia czy masz climatronic czy climatic.
                                                    Załączone pliki
                                                    PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X