Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rejestrator jazdy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez SP9XWW
    Właśnie gryzę temat Mio 358 czy rzeczywiście warte jest tych pieniędzy...
    miałem (sprzedałem na na allegro i żałuję) i powiem tyle... warte jest kupna.
    Obecnie mam MIO MiVue 388 tylko ze względu na moduł GPS w tym urządzeniu
    Oblicz ile więcej pali Twój samochód przez włączone światła w dzień:
    http://dadrl.pl/bin/KosztySwiatelMijania.zip
    Jacy ustawodawcy takie prawo. Jakie prawo taki kraj. Jaki kraj takie w nim życie...

    Komentarz


    • Zamieszczone przez mkania777
      Zamieszczone przez SP9XWW
      Właśnie gryzę temat Mio 358 czy rzeczywiście warte jest tych pieniędzy...
      miałem (sprzedałem na na allegro i żałuję) i powiem tyle... warte jest kupna.
      Obecnie mam MIO MiVue 388 tylko ze względu na moduł GPS w tym urządzeniu
      Mam. Póki co sprawuje się bez zarzutu.

      >>>moja srebrna kombi strzała<<<

      Komentarz


      • Zamieszczone przez TwoB
        Przetestuję dokładniej - opiszę wrażenia.
        TwoB i jak tam? Zwróciłem uwagę na ten sprzęt ze względu na stosunkowo niską cenę vs możliwości. Sprzęt mało znanej polskiej firmy (do tej pory klepali nawigacje). Trochę przeraża mnie cena Mio 358... :roll:

        [ Dodano: Czw 02 Sty, 14 10:45 ]
        Zamieszczone przez piotrek_os
        a to kupowałeś przez neta?
        Piotrek_os, tak.
        Vy 73! de S!@w

        Komentarz


        • SP9XWW, szału nie ma ale cena do jakości uważam, że dobra. Kolega ma Prestigio 300 i filmy porównywalne. W dzień jako rejestrator jazdy więcej mi nie potrzeba, jestem zadowolony, w nocy te diody praktycznie nic nie dają.
          Gdyby Mio byłoby tańsze to pewnie wziąłbym Mio. Nie zmienia to faktu, że narazie jestem zadowolony.

          Co do filmu to na jutjubie znalazłem
          i u mnie wygląda podobnie.
          SATYNOWA O2 Tour
          Z pozdrowieniami
          Bartek

          Komentarz


          • Zamieszczone przez renegat83
            Modecom MC CC10. Nie mogłem się powstrzymać i kupiłem taką.
            Zamieszczone przez renegat83
            Jak znajdę chwilę to wrzucę jakiś kawałek na youtube
            No i jak tam z tymi obiecanymi nagraniami :P
            Była O1 AGR

            Jest O1FL ALH

            Komentarz


            • Ktoś z was używa BlackSys CF-100?
              Według mojego rozeznania jest znacznie lepsze niż Mio - plus można zamontować dwie kamerki

              Komentarz


              • Zamieszczone przez bishop
                ma wygaszacz ekranu ze regulowaną jest zwloką ?
                sprawdziłem - ma :szeroki_usmiech

                można ustawić wygaszanie ekranu po minucie, po trzech minutach albo wogóle (ekran swieci cały czas)
                Diesel Service Śmietana
                43-210 Kobiór
                ul. Kobiórska 77 tel. (32) 218 86 16

                uwaga
                nie robimy pompowtryskiwaczy

                Komentarz


                • Odgrzeję kotleta, a co...może i wzbudzę irytację wśród przedmówców, ale właśnie planuję zakup kamery samochodowej. Ten zakup nie ma na celu "kablowania" na kogokolwiek. Mam zamiar oglądać przebieg swoich tras, a przy okazji zawsze to jakiś materiał przy ewentualnej kolizji. Takie jest moje zdanie i tyle.
                  1.9TDI ASV TOUR/ 1.9TDI ALH COMBI/M W. 1.9jtd
                  moje auto: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...248021#1248021

                  Komentarz


                  • Tour - sprawdzałeś to, co napisałem powyżej? Ja myślę o czymś takim - a Ty, na co wpadłeś szukając kamerki?

                    Komentarz


                    • Do zakupu przekonała mnie seria filmów pt. Polskie drogi (kilka części): m. in.

                      Może się ktoś z tym się nie zgadza, ale to moje zdanie i też pieniążek, zdecydowałem i tyle.

                      sebamis, na razie uderzę w coś budżetowego. W którymś numerze AŚ był test kamer i jedna z tańszych sprawowała się porównywalnie z droższymi konkurentami, muszę dotrzeć do tego wydania.
                      1.9TDI ASV TOUR/ 1.9TDI ALH COMBI/M W. 1.9jtd
                      moje auto: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...248021#1248021

                      Komentarz


                      • @Tour - polskie drogi to pikuś - zobacz na Wschód - Google Workspace Updates: New community features for Google Chat and an update on Currents

                        Komentarz


                        • Za wschodnią granicą to inna bajka, ale u nas też jest nie najlepiej. Chociaż trochę jeździłem po Ukrainie i było przyzwoicie, jedyne co mnie irytowało to miasta i jeżdżenie bez świateł w nocy!!!
                          A wracając do tematu to znajomy miał kiedyś kamerę zintegrowaną, ale montowaną na zlecenie monitorującą to co się dzieje przed i za pojazdem. Muszę go podpytać jak to było skonstruowane. Na początek model na przód, w przyszłości może i podwójna. I najlepiej mobilna, czasem zmieniam samochody więc wezmę ją pod pachę razem z cb i w drogę.
                          1.9TDI ASV TOUR/ 1.9TDI ALH COMBI/M W. 1.9jtd
                          moje auto: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...248021#1248021

                          Komentarz


                          • @Tour - to ta, o której piszę, jest właśnie przód i tył, ale ... nie jest mobilna - za to jakość ma super, poszukaj testów, bije np. MiO w nocy (jak i całą resztę) na głowę

                            Komentarz


                            • sebamis, po obejrzeniu filmu...jestem pod wrażeniem ładnie ściąga patrzyłem na alle... cena ok. siedmiu stówek- trochę to jest.
                              1.9TDI ASV TOUR/ 1.9TDI ALH COMBI/M W. 1.9jtd
                              moje auto: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...248021#1248021

                              Komentarz


                              • Ładnie, ładnie - zwłaszcza w nocy i w sytuacjach jak wyjazd z tunelu czy w samym tunelu.
                                Za 650 możesz mieć z 1 kamerką, za 800 - z dwiema
                                Ja mam taką cenę w jednym sklepie, bo w grę wchodzą 2 kpl - szukam tylko potwierdzenia, że warto.
                                Coś inni nie chcą się wypowiadać w tym wątku

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez Tour
                                  Do zakupu przekonała mnie seria filmów pt. Polskie drogi (kilka części): m. in.
                                  od 2:42-3:00 tutaj miał farta kierowca renówki.....
                                  Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                  Komentarz


                                  • Akcja z ciężarówką (3:00 do 3:17) to akurat koło mnie...


                                    sebamis, ja na początek coś do trzech stówek może za jakiś czas coś lepszego... trochę mnie podłamałeś tą Twoją kamerką bo właśnie kiedyś prestigio wydawało mi się przyzwoite (jak na moje potrzeby), ale teraz to przemyślę, dzięki
                                    1.9TDI ASV TOUR/ 1.9TDI ALH COMBI/M W. 1.9jtd
                                    moje auto: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...248021#1248021

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez mattyah4x4
                                      Zamieszczone przez bishop
                                      ma wygaszacz ekranu ze regulowaną jest zwloką ?
                                      sprawdziłem - ma :szeroki_usmiech

                                      można ustawić wygaszanie ekranu po minucie, po trzech minutach albo wogóle (ekran swieci cały czas)
                                      8) dzięki
                                      Pytałem też sprzedawców na alle , ten mój' powiedział że nie ma , ten Twój' że ma :lol: czyli typowe dla handlarzy. Z filmików na YT tez dopatrzyłem się że ma, tylko nie wiadomo czy każdy soft.

                                      Komentarz


                                      • wychodzi na to, że "nowe blue menu" ma :lol:

                                        generalnie zadowolony jestem ze sprzętu, żadnych niedomagań

                                        już "udało" mi się nakręcić jedno potrącenie pieszego na pasach przez furgonetkę jadącą przede mną :roll:
                                        Diesel Service Śmietana
                                        43-210 Kobiór
                                        ul. Kobiórska 77 tel. (32) 218 86 16

                                        uwaga
                                        nie robimy pompowtryskiwaczy

                                        Komentarz


                                        • Luki80a mam już wybrane 2 kawałki: jeden w nocy, drugi w ładny dzień, ale zostawiłem kartę z kamery w aucie i nie chce mi się dzisiaj już iść. Spróbuję jutro wrzucić na youtube.

                                          Komentarz


                                          • renegat83, Ok. nie pali się :P
                                            Na razie jestem na etapie poszukiwań. A wiadomo, że jak już coś kupić, to konkretnego.
                                            Była O1 AGR

                                            Jest O1FL ALH

                                            Komentarz


                                            • Pokręciłem się trochę po necie i przypadkiem znalazłem fajne forum ]AUTOWRZUTA"]Link ze sporą liczbą tematów dot. rejestratorów DVR.

                                              Kto jest zainteresowany zakupem - warto pośledzić tam kilka wątków.

                                              Po kilkugodzinnej lekturze i oglądnięciu tony materiałów na YT zdecydowałem się na DVR firmy Shadow - model ]GT680W"]Link. Łącznie z opcjonalnym modułem GPS oraz kartą San Disk 32GB Class 10 - całość wyniosła mnie 432,73 PLN. 8) Dostawa z Singapuru - myślę, że sprzęt dojdzie max w 2 tygodnie.

                                              Dlaczego taki model? Miałem budżet max 450 PLN i chciałem powiesić na szybie coś z DVR'ów które wyrastają z jakości dostępnej na naszym rynku. Firma Shadow-Tec jest chwalona za jakość rozwiązań a i same nagrania na ]YouTube"]Link pokazują, że to maleństwo pozwala na wiele. Darmowa dostawa pozwoliła mi na szaleństwo z modułem GPS. Nie do końca jestem przekonany czy się przyda, ale jak znam życie później żałowałbym że jednak go nie wziąłem.

                                              Jak go powieszę i trochę ponagrywam, nie omieszkam podzielić się z Wami swoimi odczuciami.

                                              Vy 73! de S!@w

                                              Komentarz


                                              • licz miesiąc do półtora
                                                Diesel Service Śmietana
                                                43-210 Kobiór
                                                ul. Kobiórska 77 tel. (32) 218 86 16

                                                uwaga
                                                nie robimy pompowtryskiwaczy

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez mattyah4x4
                                                  licz miesiąc do półtora
                                                  Dzięks za info. Nie mam na razie presji. Omega padła mi miesiąc temu i jakoś tam żyję. ...Ale przyznam szczerze, że be DVR'a na pokładzie ciężko jest. :lol:
                                                  Vy 73! de S!@w

                                                  Komentarz


                                                  • SP9XWW, a w razie "W" to gdzie Ty to będziesz wysyłał w ramach gwarancji?
                                                    Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X