Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rejestrator jazdy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dziś byłem w Media Markt i popatrzyłem na wideorejestratory i np. Wideorejestrator HP F210 lub HP F200 mają podobny wygląd zewnętrzny (przyciski, rozmiary) oraz takie samo menu/soft (wygląd, wiersze i opcje) jak MIO i nie mają języka Polskiego. Niestety nagrywania nie mogłem włączyć (brak karty mSD), ale jakość wyświetlacza podobna do 366/388.

    [ Dodano: Pią 16 Maj, 14 20:47 ]
    mackowski, krissos, leonn, gdzie macie zamiar zamówić ten filtr MIO?
    Oblicz ile więcej pali Twój samochód przez włączone światła w dzień:
    http://dadrl.pl/bin/KosztySwiatelMijania.zip
    Jacy ustawodawcy takie prawo. Jakie prawo taki kraj. Jaki kraj takie w nim życie...

    Komentarz


    • Kupiłem G1WH moje pytanie czy wam też słabo trzyma uchwyt kamerę ( sama sie wysuwa)

      Komentarz


      • giiiienek, nawet jak wciskałeś mocno to wciśnij jeszcze mocniej i uwierz wejdzie dalej i będzie ok. Proponuje wymienić jednak w uchwycie przyssawkę bo ta co jest no cóż
        OCTAVIA 2 FL MINT 1.6 MPI + GAZ Landi Renzo
        CITIGO 1.0 MPI + GAZ Landi Renzo

        PIŁEŚ NIE JEDŹ - JECHAŁEŚ NIE DZWOŃ

        Komentarz


        • Zamieszczone przez mkania777
          [ Dodano: Pią 16 Maj, 14 20:47 ]
          mackowski, krissos, leonn, gdzie macie zamiar zamówić ten filtr MIO?
          Sam nie wiem Miałem nadzieję że ktoś będzie zamawiał to ja się podepnę :diabelski_usmiech
          "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
          ----------------------------------------------------

          !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

          Komentarz


          • krissos, mam takie o ile chcesz
            Forum - Octavia Club Polska
            Oblicz ile więcej pali Twój samochód przez włączone światła w dzień:
            http://dadrl.pl/bin/KosztySwiatelMijania.zip
            Jacy ustawodawcy takie prawo. Jakie prawo taki kraj. Jaki kraj takie w nim życie...

            Komentarz


            • mkania777,
              Wydawało mi się że są sporo tańsze To na razie muszę się wstrzymać z zakupem.
              "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
              ----------------------------------------------------

              !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

              Komentarz


              • jakie jest Wasze zdanie na temat tych rejestratorów:
                SmartGPS DVR 100.
                SmartGPS DVR 500
                SmartGPS DVR 600
                SmartGPS DVR 900
                "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                Komentarz


                • Również kupiłem G1WH na e-bay z Hong Kongu. Wyszło 192 zł, żadnych ceł , VAT itp. Szło równo 2 tygodnie. Na pierwszy rzut oka jestem mile zaskoczony, porządne wykonanie, niewielkie rozmiary.
                  Jutro montuję i przystępuje do testów. W piątek trasa 200 km.
                  Był: Nissan Almera, 2001 rok
                  VW Passat, 1999 rok
                  BMW 318 iT, 2000 rok
                  Jest: Skoda Octavia, 2009 rok

                  Komentarz


                  • G1WH Jakie najlepsze ustawienia dla tej kamerki?

                    Komentarz


                    • A u mnie pojawiła się Panorama II firmy Powerucc.
                      Octavia II FL 1.4TSI Rosso Brunello

                      Komentarz


                      • Czy to sens wydawać 150-500 zł na taki coś ? nie lepiej jest wgrać program na androida/ios i cieszyć się o wiele lepszą jakością ? na swoim przykładzie powiem wam że zainstalowałem program na telefonie,oczywiście rozdzielczość do wyboru 640x480,1280x720 i 1920x1080p w każdej rozdzielczości można wybrać 10/15/30 kl/s
                        ustawienia nagrywania to:ustawiam po ile ma się nagrywać filmik i potem ustawiam żeby włączyła się pętla(można nagrywać bez tej opcji)i tak moi zdaniem najlepsze rozwiązanie plus kabelek usb do ładowania(to tylko moje spostrzeżenie)dodam że opcje położenia geograficznego jak i prędkość i inne opcje są wyświetlanie jak i godzina i data(nagrywane)
                        pozdrawiam.

                        Komentarz


                        • buldoggg, wszyscy co kupili kamerki wiedzą o takiej możliwości jaką Ty przedstawiłeś.
                          Natomiast zasadność wydawania pieniędzy, zostaw pod ocenę każdemu kto to robi, bo nie Ty pracowałeś na czyjąś pensję...
                          Oblicz ile więcej pali Twój samochód przez włączone światła w dzień:
                          http://dadrl.pl/bin/KosztySwiatelMijania.zip
                          Jacy ustawodawcy takie prawo. Jakie prawo taki kraj. Jaki kraj takie w nim życie...

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez buldoggg
                            Czy to sens wydawać 150-500 zł na taki coś ? nie lepiej jest wgrać program na androida/ios
                            i tak za każdym razem montować tel na szybie, odpalać program, podłączać ładowarkę, ustawiać pole widzenia... po tygodniu znudziłoby mi się.
                            Dla mnie takie rozwiązanie nie ma sensu. Rejestrator ma być bezobsługowy, działać w tle i nie zawracać gitary kierowcy.
                            Sam się włącza, sam wyłącza, jest ukryty i na takie coś imo jest sens wydać nawet 500zl

                            ...ale jeden woli zupę pomidorową a inny jak mu skarpety śmierdzą więc wolny wybór

                            Komentarz


                            • Ja mam BlackSysa u siebie - kosztował ponad 500 zł, ale w porównaniu do tych za 150 zł niebo a ziemia - kupowanie tańszych odpowiedników moim zdaniem nie ma sensu.

                              Obecnie są na nie dobre ceny (mogę załatwić kod rabatowy do zakupu bezpośrednio u importera) - sprzecik fajny, bo można mieć też tylną kamerę plus GPS

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez Sebastian75
                                Ja mam BlackSysa u siebie - kosztował ponad 500 zł, ale w porównaniu do tych za 150 zł niebo a ziemia - kupowanie tańszych odpowiedników moim zdaniem nie ma sensu.

                                Obecnie są na nie dobre ceny (mogę załatwić kod rabatowy do zakupu bezpośrednio u importera) - sprzecik fajny, bo można mieć też tylną kamerę plus GPS

                                Obrazek
                                Sprzęt zamontowany na stałe ?
                                Czy codziennie montaż/demontaż ? :lol:

                                Dla mnie podstawa podstaw w przypadku rejestratora - zamontować, zapomnieć...
                                www.SPAmobile.pl

                                Komentarz


                                • Na stałe - ale można w kilka sekund zdemontować.
                                  Rejestrator ma opcję parkingu z detekcja ruchu

                                  Komentarz


                                  • Zjechaliście mnie a chciałem zapytać jaki sens jest kupowania osobnego urządzenia i tyle.
                                    Ja nie ustawiam ponieważ mam zamontowany uchwyt na szybie i tam zawsze zakładam telefon,jeden klik włączam,2 klik rejestracja(a wiem że są takie które automatycznie nagrywają jeżeli program jest w tle.

                                    Komentarz


                                    • Telefon to taki zamiennik. Poza tym musisz go podłączyć do zasilania bo po paru godzinach padnie bateria
                                      Dla mnie telefon jest do dzwonienia.
                                      Poszukaj w sieci jak nagrywa BlackSyS nocą - a potem porównaj telefon.
                                      W dzień tez jest różnica. Tam jest optyka Sony - a nie cyfrowe namiastku ...

                                      Komentarz


                                      • Kolejny absurd Rejestrator nielegalnie!!

                                        http://motoryzacja.interia.pl/wiadom...ive_1_position
                                        "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
                                        ----------------------------------------------------

                                        !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

                                        Komentarz


                                        • Niedługo idąc ulica będziemy musieli mieć zgodę na mijanie się ze wszystkimi innymi pieszymi, czy możemy oddychać tym samym powietrzem, czy trzeba będzie przechodzić na nieuczęszczane miejsce. Całe te GIODO to na głowie stoi.

                                          Komentarz


                                          • Ciągle jestem przed kupnem wideorejestratora i doczekałem się nowych modeli Mio.

                                            Zamiast Mio 358 pojawił się Mio MiVue 528 oraz Mio MiVue 538.

                                            Czy warto dopłacać te 100zł do 538, żeby mieć GPS?
                                            Czy te modele się tylko tym różnią?
                                            Ma ktoś już taki model?

                                            Komentarz


                                            • marvin7, Też miałem ten dylemat i wybrałem 358 Na razie jestem zadowolony. Jedynie co muszę dokupić to filtr (ale to do każdego modelu by się przydał)
                                              Ten 538 niby ma lepszą optykę ale chyba
                                              "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
                                              ----------------------------------------------------

                                              !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

                                              Komentarz


                                              • Ci myslicie o tym?

                                                G1WH 2.7" LCD 1080P Full HD Car DVR Dash Camera Recorder G-sensor Novatak 96650 140 Degree Angle

                                                Page Not Found - Aliexpress.com
                                                (from AliExpress Android)
                                                Spalanie - Motostat.pl
                                                Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
                                                Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
                                                Sprzedam na OLX!!

                                                Komentarz


                                                • posiadam i jestem zadowolony . działa lepiej niż prestigio ( w mocy np więcej widać ) także polecam . kupowałem przez ali i czekałem misiąc pocztą , ale bez cła . jedyny minus to zasilacz mocmo szumi i zakłuca radio

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez klon
                                                    posiadam i jestem zadowolony . działa lepiej niż prestigio ( w mocy np więcej widać ) także polecam . kupowałem przez ali i czekałem misiąc pocztą , ale bez cła . jedyny minus to zasilacz mocmo szumi i zakłuca radio
                                                    to minus jest spory, dla mnie i 99 procent kierowców porządny odbiór radia to podstawa
                                                    Sławka wozi Superb 2 FL
                                                    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-by-slawko80rr

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X