Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowa Skoda Superb III

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • kura ze slaska - prawie seria...

    sprzedam magnetyzer do O3 RS

    Komentarz


    • Zamieszczone przez marlej108
      ja obstawiam, ze zdjec nie zamiescil, bo auto skasowane poltorej godziny po odbiorze...
      no tak z lekka dowaliłeś.. :szeroki_usmiech
      kolega rozwalił kiedyś golfa 10 minut po wjeździe z komisu , piekny 2gtd. do kasacji poszedł w końcu a raty jeszcze z 3 lata spłacał..

      taki lekki znajomek , były klient własnie huracana kupił , ciekawe czym sie takie furki oblewa.. :wink:
      O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
      GVI 1.4TSI
      LANCIA YPSILON 1.2 MPI
      tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

      Komentarz


      • Zamieszczone przez piramida
        Na S jest ch.owo, tak jak piszesz, muskasz gaz a obroty nie potrzebnie rosną, zdaję się że nie doczekam do końca gwarancji i skończy się na programie silnika jak i skrzyni :wink:
        Profile jazdy oczywiście są, najciekawsze jest to że ten samochód nie nadaję się do dynamicznej jazdy i szaleństw więc obecna moc mod maską to i tak za dużo do normalnej jazdy :szeroki_usmiech W trybie sport jest tak komfortowo jak nigdy w octavii, w octavii za to było madafaka super hiper twardo w porównaniu do superba :lol:
        Ja jestem jakiś dziwny, albo w octavii z dsg jest inaczej, bo mi jazda na D pasuje - chcę zamulać to muli, chcę żeby zmieniał wyżej to deptam gaz do połowy. S faktycznie tylko do zapierdzielania po zakrętach albo żeby sobie głośnika posłuchać - w jeździe na wprost 50-200 w octavii nie ma różnicy w przyspieszeniu między D przed kickdownem i S z butem w podłodze (taka ciekawostka).
        No i to ważne co piszesz, że sportu w superbie nie uświadczysz, mimo, że po programie będzie to zapierdzielać.
        "k..., aleś pan tu bestię postawił"

        Komentarz


        • maro rs, Mnie w S2 też praca DSG nie przeszkadza. W dieslu był dramat, bo jak zbyt wcześnie zmieniał to telepało budą. A tutaj, jak chce to jeździ na 1300 rpm, jak potrzebuje to dokręca do końca. Wystarczy kilka dynamiczniejszych wciśnięć i skrzynia się szybko adaptuje do bardziej dynamicznej jazdy. Poza tym cały czas się uczy.

          Dla DSG nie tylko jest isotny kąt dociśnięcia pedału gazu, ale też to jak dynamicznie to robimy. Mnie kręci jakieś 500 rpm niżej na D niż na S. Ale za to żona potrafi tak go depnąć, że idzie tak samo na D jak i na S.

          piramida, generalnie może potrzebujecie z S3 trochę więcej czasu na nauczenie siebie nawzajem
          Czekamy na wątek w Show roomie.
          Ja tu tylko sprzątam...

          Komentarz


          • Zamieszczone przez Puchacz
            piramida, generalnie może potrzebujecie z S3 trochę więcej czasu na nauczenie siebie nawzajem
            też mi sie tak wydaje..
            O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
            GVI 1.4TSI
            LANCIA YPSILON 1.2 MPI
            tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Puchacz
              Dla DSG nie tylko jest isotny kąt dociśnięcia pedału gazu, ale też to jak dynamicznie to robimy. Mnie kręci jakieś 500 rpm niżej na D niż na S. Ale za to żona potrafi tak go depnąć, że idzie tak samo na D jak i na S.
              Bo to jest tak, że dopóki nie wciśniesz guzika pod pedałem, to W D zmienia biegi niżej, a jak wciśniesz (kick-down) to jak w S, kręci do maxa przewidzianego przez producentów.
              Ale bez względu, czy kreci do 6 czy do 6,5, czasy w moim są takie same.

              Z dynamiką/szybkością/ naciśnięcia pedału masz oczywiście rację - jak się trochę (niedługo) pojeździ, to bardzo łatwo nogą "wrzucać" bieg który się w danej chwili chce.
              "k..., aleś pan tu bestię postawił"

              Komentarz


              • dziś widziałem na żywo SIII kombi w kolorze czerwonym. i powiem wam że kurcze fajnie wygląda. jakos tak inaczej niż reszta
                BYŁA o1 rs
                BYŁA o2 1.6
                JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                Komentarz


                • Zamieszczone przez blackrs
                  dziś widziałem na żywo SIII kombi w kolorze czerwonym. i powiem wam że kurcze fajnie wygląda. jakos tak inaczej niż reszta
                  No wlasnie - zgadzam sie - mimo ze red is bad ;-)
                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                  Spalanie - Motostat.pl

                  Komentarz


                  • Sam jesteś bad :szeroki_usmiech
                    "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez leszekmw
                      Zamieszczone przez Puchacz
                      piramida, generalnie może potrzebujecie z S3 trochę więcej czasu na nauczenie siebie nawzajem
                      też mi sie tak wydaje..
                      Tak, macie rację, muszę nauczyć się jazdy z dsg, automat ZF w bmw trochę inaczej reaguje na pedał gazu i też się musiałem "wjeździć w niego" po za tym nie chcę za bardzo cisnąć bo silnik ma dopiero 150km zrobione ale już widzę że potencjał jest, pięknie liniowo rozwija moc, do jazdy po bułki w zupełności wystarcza tym bardziej że superb nie zachęca do zapierdalania w przeciwieństwie do poprzedniej octavii :szeroki_usmiech
                      superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                      poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                      Komentarz


                      • Ciekaw jestem opinii i porównania ZF do DSG. Co na plus, a co na minus.

                        Komentarz


                        • ryjeks, ZF jeździ jak automat, przytrzymuje obroty na tym samym poziomie mimo że samochód przyspiesza, inne odczucie, dsg to taki szybki "manual", miesza biegami góra/dół a obroty rosną naturalnie, w ZF jest inne odczucie "pracy" obrotów :szeroki_usmiech
                          superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                          poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                          Komentarz


                          • Za jakiś czas napisz gdzie jest większy komfort, gdzie jest po prostu fajniej i gdzie jest bardziej irytująco, kiedy i dlaczego :wink:

                            A teraz nawijaj km, bo 280 koni samo się nie dogoni

                            Komentarz


                            • Dzisiaj byłem na spacerze wzdłuż Płaskowickiej w Warszawie i powiem Wam że tych S3 juz się tyle wysypało że naliczyłem 47 sztuk (czterdzieści siedem), łacznie z manewrującą wersją Laurin & Klement przed Biedronką

                              Będzie mega popularne auto - jeszcze Octavię III przeskoczy ;-)
                              algi
                              O3 Combi 1.4TSI Elegance + AMAZING + KESSY

                              Komentarz


                              • algi, w Krakowie nie wiele tego jeździ, przynajmniej na razie
                                superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                                Komentarz


                                • piramida, oj jeździ, jeździ. Na Taxi na Conrada kręcą się dwa SIII Active , koło biurowca na Conrada koło Shella czarny parkuje.
                                  Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                  Komentarz


                                  • AdamB, to chyba za mało po mieście jeżdżę :szeroki_usmiech
                                    superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                    poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                                    Komentarz


                                    • piramida, Teraz już masz czym
                                      Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez piramida
                                        w Krakowie nie wiele tego jeździ, przynajmniej na razie
                                        w lublinie równierz.
                                        co do kolorów to jeszce raz potwierdzam że szary b. jest brzydki jak noc. robi się niebieskawy jakiś taki.. :roll:
                                        widziałem lava w kombi , lekko brudny..też nie bardzo..
                                        O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                        GVI 1.4TSI
                                        LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                        tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez algi
                                          Dzisiaj byłem na spacerze wzdłuż Płaskowickiej w Warszawie i powiem Wam że tych S3 juz się tyle wysypało że naliczyłem 47 sztuk (czterdzieści siedem), łacznie z manewrującą wersją Laurin & Klement przed Biedronką

                                          Będzie mega popularne auto - jeszcze Octavię III przeskoczy ;-)
                                          To chyba strasznie długi spacer sobie zrobiłeś Ja jeżdżę w sumie sporo po mieście i dziennie zwykle widuję pewnie z ~15 S3. Chociaż fakt faktem, auto na tyle spowszedniało, że może człowiek najzwyczajniej nie zwraca już uwagi..

                                          A swoją drogą, ul. Płaskowickiej to moje rejony
                                          BMW 130i - klik
                                          kiedyś: Octavia 1.4 TSI - klik
                                          BMW E36 '92 na tor

                                          Komentarz


                                          • W 3miescie prawie nie widac nowych S3.
                                            Przynajmniej na razie.
                                            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                            Spalanie - Motostat.pl

                                            Komentarz


                                            • w wawie sporo tego, za to widziałem na jerozolimskich nowego thalismana. robi robote

                                              Komentarz


                                              • w lublinie też niema ich.
                                                O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                                GVI 1.4TSI
                                                LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                                tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                                Komentarz


                                                • W Krakowie i na "7" często można spotkać SIII
                                                  Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                                  Komentarz


                                                  • za chwilę będzie tego pełno - sprzedawca mi mówił, że samych L&K czeka na produkcję ponad 700 sztuk, a gdzie tańsze wersje?
                                                    Pozdrawiam
                                                    Marcin

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X