Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

OPONY zimowe - temat zbiorczy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • leszekmw, ja kupowałem Dębicę Frigo HP2 w rozmiarze 225/45/R17 w cenie 1034 zł za komplet (dot 2616). Więc wcale tak drogo nie jest. :szeroki_usmiech

    Komentarz


    • bohen, cena podskoczyła o 200 zł za komplet

      Seat Leon ST FR by mirek_p11

      Fotki
      Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
      Fotki

      Komentarz


      • Zamieszczone przez bohen
        ja kupowałem Dębicę Frigo HP2 w rozmiarze 225/45/R17 w cenie 1034 zł za komplet (dot 2616).
        jakoś Ci się udało w jakiejś hurtowni ?
        O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
        GVI 1.4TSI
        LANCIA YPSILON 1.2 MPI
        tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

        Komentarz


        • leszekmw, kupowaliśmy u tego sprzedawcy. Wczoraj była cena 1249 zł a dzisiaj już ją obniżyli do 1179,99.

          Seat Leon ST FR by mirek_p11

          Fotki
          Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
          Fotki

          Komentarz


          • Zamieszczone przez PAOLO ESCO
            Zamieszczone przez tomek evo
            wg. testów
            wszelkie testy ... zwłaszcza te niemieckie wg. ADAC/DECRA to sobie można w włożyć ... niemcy (zawsze "niemcy" piszę z małej) kłamali, fałszowali wyniki testów i ... robią to nadal ! ... by dyskredytować towary-marki których oni nie produkują... Czy nie dziwne jest, że opony Debicy są regularnie pomijane w niemieckich testach :roll:
            Lepiej opierać się na własnym doświadczeniu...
            Zgadzam się ale chodziło mi głównie o testy w tygodniku Motor wykonywane przez polską ekipę - myślę, ze są w miarę obiektywne. ADAC jest dla mnie mało obiektywne i nawet Niemcy nie mają do nich zaufania. AMuS już bym prędzej zaufał.

            Komentarz


            • leszekmw, mirek_p11, ja akurat brałem od
              Link
              mirek_p11, miałem brać tam gdzie ty, ale znalazłem jeszcze taniej. A ceny faktycznie nieźle podskoczyły.

              Komentarz


              • Zamieszczone przez tomek evo
                Zamieszczone przez PAOLO ESCO
                Zamieszczone przez tomek evo
                wg. testów
                wszelkie testy ... zwłaszcza te niemieckie wg. ADAC/DECRA to sobie można w włożyć ... niemcy (zawsze "niemcy" piszę z małej) kłamali, fałszowali wyniki testów i ... robią to nadal ! ... by dyskredytować towary-marki których oni nie produkują... Czy nie dziwne jest, że opony Debicy są regularnie pomijane w niemieckich testach :roll:
                Lepiej opierać się na własnym doświadczeniu...
                Zgadzam się ale chodziło mi głównie o testy w tygodniku Motor wykonywane przez polską ekipę - myślę, ze są w miarę obiektywne. ADAC jest dla mnie mało obiektywne i nawet Niemcy nie mają do nich zaufania. AMuS już bym prędzej zaufał.
                "Kapitał nie ma narodowości" :diabelski_usmiech Motor = wydawnictwo Bauer. Kapitał o narodowości niemieckiej. Ostatnio drukowali testy organizacji GTÜ. Na pewno nie napiszą źle o reklamodawcach.

                Komentarz


                • PAOLO ESCO, ta Dębica to już nie stara Frigo z klockowym bieżnikiem, która szła jak czołg w śniegu, ale w trasie po suchym lub mokrym z dużą prędkością była tragiczna. To bieżnik zbliżony do najnowszych Dunlopów, 4 D lub 5. Kwestia składu mieszanki, ale sprawia dobre wrażenie. Sam jestem ciekaw błotka pośniegowego lub śniegu. Ma dwa boczne grube rowki wzdłużne do odprowadzania wody i błota przez boczne grube poprzeczne rowki w kształcie drabinki. Ma środek rozdrobnionych klocków, które powinny dawać dobry uciąg na śniegu, np. pod górkę.
                  pozdrawiam - Darek

                  Komentarz


                  • [youtube] [/youtube]

                    [youtube] [/youtube]

                    [youtube] [/youtube]

                    Seat Leon ST FR by mirek_p11

                    Fotki
                    Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
                    Fotki

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez ruwado
                      To bieżnik zbliżony do najnowszych Dunlopów, 4 D lub 5.
                      a także do wielu innych, szczególnie zbliżony do Savy Eskimo HP2
                      taki bieżnik "obowiązuje" od 2 sezonów, w moich Yokohamach V905 z 2015 też wygląda podobnie.
                      *** Cicho, łatwo i przyjemnie ***

                      Komentarz


                      • Cześć, odbieram O3 kombi 1.4tsi w styczniu, zastanawiam się jaki indeks prędkości i nośności obowiązuje w tym aucie dla opon zimowych w rozmiarze 225/45/R17 - 91H czy 94V?

                        Komentarz


                        • H jest wystarczające
                          O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                          GVI 1.4TSI
                          LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                          tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                          Komentarz


                          • Panowie, miał ktos okazje śmigać na Fuldzie Kristall Montero 3 ? Warto zainteresować sie ta opona ?

                            Komentarz


                            • nie warto.
                              O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                              GVI 1.4TSI
                              LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                              tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                              Komentarz


                              • leszekmw, Leszku, ale co pisze homologacja 91 czy 94 ?? To jest wazniejsze.

                                Superb 2 ma 94, a Octavia 1 i 2 91. Jak jest z O3 i S3 nie wiem
                                Spritmonitor.de

                                Komentarz


                                • no do octavii xl jest chyba zbędne.
                                  ale jeżeli producent sobie tak wymyślił.. :roll:
                                  nie wiem jak jest w instrukcji..jak ktoś ma może szybko zajrzeć...
                                  O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                  GVI 1.4TSI
                                  LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                  tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez piotrw87
                                    Cześć, odbieram O3 kombi 1.4tsi w styczniu, zastanawiam się jaki indeks prędkości i nośności obowiązuje w tym aucie dla opon zimowych w rozmiarze 225/45/R17 - 91H czy 94V?
                                    letnie miałem fabryczne V, ale zimówki kupiłem H. Nad T to już chyba nie warto myśleć, bo nawet jak nie będziesz śmigać powyżej 190, to jednak indeks prękości wiąże się z indeksem nośności.
                                    pozdrawiam - Darek

                                    Komentarz


                                    • A co powiecie o nowej zimówce np Sava,tylko że rok produkcji 2012r.Warto nad tym pomyśleć?
                                      Cała Polska woła z nami wyp...dalać z uchodźcami.

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez piotrw87
                                        Cześć, odbieram O3 kombi 1.4tsi w styczniu, zastanawiam się jaki indeks prędkości i nośności obowiązuje w tym aucie dla opon zimowych w rozmiarze 225/45/R17 - 91H czy 94V?
                                        W swojej 1.8 mam 225/45/17 91H

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez paweł2
                                          A co powiecie o nowej zimówce np Sava,tylko że rok produkcji 2012r.Warto nad tym pomyśleć?
                                          To zależy o ile będą tańsze w zakupie od rocznika 2016, ile jeździsz (ile lat będą mieć u kresu swoich właściwości) i jaki to model.
                                          Jak zajedziesz je w max 3 sezony i będą za 60-70% wartości świeżej produkcji, to można wziąć je pod uwagę pod warunkiem że masz pewność co do prawidłowego przechowywania.

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez Maliniak
                                            Zamieszczone przez piotrw87
                                            Cześć, odbieram O3 kombi 1.4tsi w styczniu, zastanawiam się jaki indeks prędkości i nośności obowiązuje w tym aucie dla opon zimowych w rozmiarze 225/45/R17 - 91H czy 94V?
                                            W swojej 1.8 mam 225/45/17 91H
                                            Tez czekam na odbiór kombi.
                                            Zakupiłem właśnie na zime Yokohamy - 91

                                            Komentarz


                                            • Co polecicie do Passta B6 Kobi w rozsadnej cenie. U marki oponki. Wywalone w zeszlym sezonie. Jezdzi glownie po kiesci i raczej spokojnie wiec potrzebne sa dobre ale w tez normalnej cenie.
                                              Na poczatku miala Nokiaby G2 WR ale teraz nie wiek co jest warte swijej ceny i optymalne wzgledem budzety
                                              Spalanie - Motostat.pl
                                              Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
                                              Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
                                              Sprzedam na OLX!!

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez siemi1
                                                Co polecicie do Passta B6 Kobi w rozsadnej cenie. U marki oponki. Wywalone w zeszlym sezonie. Jezdzi glownie po kiesci i raczej spokojnie wiec potrzebne sa dobre ale w tez normalnej cenie.
                                                Na poczatku miala Nokiaby G2 WR ale teraz nie wiek co jest warte swijej ceny i optymalne wzgledem budzety
                                                Jak budzety to Dymbice.
                                                Seria 188KM/270Nm na 95RON

                                                Komentarz


                                                • albo Beram . a najlepiej to Dyntyona :lol:
                                                  O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                                  GVI 1.4TSI
                                                  LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                                  tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez Sebastian_M26
                                                    Zamieszczone przez siemi1
                                                    Co polecicie do Passta B6 Kobi w rozsadnej cenie. U marki oponki. Wywalone w zeszlym sezonie. Jezdzi glownie po kiesci i raczej spokojnie wiec potrzebne sa dobre ale w tez normalnej cenie.
                                                    Na poczatku miala Nokiaby G2 WR ale teraz nie wiek co jest warte swijej ceny i optymalne wzgledem budzety
                                                    Jak budzety to Dymbice.
                                                    Któe Dembice?
                                                    Spalanie - Motostat.pl
                                                    Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
                                                    Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
                                                    Sprzedam na OLX!!

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X