Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie tarcze kupic

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    tylko prosze o widełki cenowe i miejsce gdzie można je kupić???
    TURBO ŻYJE - TURBO PIJE

    Zobacz fotoblog

    Komentarz


    • #77
      Cenowo poniżej 200 zł spokojnie
      www.soft-car.pl
      www.chiptuning-gdansk.pl


      - Chiptuning silników benzynowych oraz diesla
      - Wyłączanie DPF
      - Hamownia Obciążeniowa

      Komentarz


      • #78
        co oznacza jesli na zaciskach z przodu mam wytłoczone "FS III"???
        TURBO ŻYJE - TURBO PIJE

        Zobacz fotoblog

        Komentarz


        • #79
          Ehhh.
          Słuchajcie! Szukam nowych tarcz i klocków. najlepiej żeby ktoś mi do nich dopłacił. Aha, i niech hamują jak w F1.
          Ludzie! Nauczcie się, że za darmo albo tanio to można po ryju dostać

          Przyznam się, że nie przeczytałem całego wątku ....ale...

          Właśnie wymieniłem sobie tarcze z przodu na nawiercane Zimmermany i klocki Ferodo. Dotarły sie już w miare i hamulczyki są przestraszliwe. Wymieniłem jeszcze przy okazji płyn hamulcowy....
          Jakby ktoś mi pomógł z wrzuceniem fotek to całą operację mam sfotografowaną i chętnie opiszę dla potomnych


          PZDR

          Komentarz


          • #80
            Ryży Koń, Wyslij tu: [email protected] bedzie umieszczone gdzie trzeba
            Spritmonitor.de

            Komentarz


            • #81
              A jak w porównaniu z serią textar sprawują się EBC Greenstuff? Chodzi o efektywność hamowania i wytrzymałość?
              1.8 TSI - 160KM

              Komentarz


              • #82
                buzisylwek, w porównaniu z seryjnymi klcokami sprawuje się dużo lepiej
                ćwiczę taki zestaw od ponad 30 kkm - klocki Green Stuff, tarcze seria i płyn hamulcowy BF307+
                polecam :diabelski_usmiech
                With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                Komentarz


                • #83
                  Właśnie mam do wymiany tył i się zastanawiałem nad tym rozwiazaniem. Myślę, że mnie przekonałeś. A jak ich wytrzymałość w porównaniu z serią? I jak sie do tego mają EBC Red?
                  1.8 TSI - 160KM

                  Komentarz


                  • #84
                    Zamieszczone przez buzisylwek
                    A jak ich wytrzymałość w porównaniu z serią? I jak sie do tego mają EBC Red?
                    ponieważ kupiłem używane auto i w nim zmieniałem klocki, więc nie wypowiem się o trwałości serii,
                    natomiast GreenStuff'y trzymaja się dzielnie od ponad 30 kkm i nie wołają jeszcze o wymiane

                    RedStuffów jeszcze na sobie nie testowałem (niedostepne w tym rozmiarze),
                    ale powinny hamować "ostrzej", ale za to kosztem szybszego zużycia
                    With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                    Komentarz


                    • #85
                      Zamieszczone przez Nexus6
                      Zamieszczone przez buzisylwek
                      A jak ich wytrzymałość w porównaniu z serią? I jak sie do tego mają EBC Red?
                      ponieważ kupiłem używane auto i w nim zmieniałem klocki, więc nie wypowiem się o trwałości serii,
                      natomiast GreenStuff'y trzymaja się dzielnie od ponad 30 kkm i nie wołają jeszcze o wymiane

                      RedStuffów jeszcze na sobie nie testowałem (niedostepne w tym rozmiarze),
                      ale powinny hamować "ostrzej", ale za to kosztem szybszego zużycia
                      RedStuff nie są zadobre do seryjnej jazdy. potrzebują ciepła aby dobrze chamowały
                      a jesli chodzi o zyżycie to wykonszą tarcze .

                      Komentarz


                      • #86
                        Zamieszczone przez bartolini1978
                        RedStuff nie są zadobre do seryjnej jazdy. potrzebują ciepła aby dobrze chamowały
                        a jesli chodzi o zyżycie to wykonszą tarcze .
                        tylko jedno pytanie - sam eksploatowałeś czy tylko o tym słyszałeś ? :szeroki_usmiech
                        With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                        Komentarz


                        • #87
                          Zamieszczone przez bartolini1978
                          RedStuff nie są zadobre do seryjnej jazdy. potrzebują ciepła aby dobrze chamowały
                          a jesli chodzi o zyżycie to wykonszą tarcze .
                          redów grzać nie trzeba ale i tak one ciepło lubią...
                          a do jazdy codziennej nadają sie niemniej niż ferodo 2500...
                          niemozna tego powiedzieć o serii żółtej i niebieskiej ale ich zastosowanie jest inne...
                          pozdrawiam
                          ASV 147PS@307Nm

                          Komentarz


                          • #88
                            Zamieszczone przez bartolini1978
                            RedStuff nie są zadobre do seryjnej jazdy. potrzebują ciepła aby dobrze chamowały
                            Kolego mam u siebie red stuffy czerwone i na zimo hamuja o wiele lepiej niz seria, a w miare rozgrzewania ich sprawnosc minimalnie rosnie.
                            Jesli miales w u siebie zalozone i tak nie bylo, to idz je reklamuj bo sa wadliwe.
                            rozumiem ze chamowaly to od slowa cham - wtedy rozumiem ze sa bardziej chamskie po rozgrzaniu? ? o ile mi dobrze wiadomo to w jezyku naszym ojczystym czynnosc zatrzymywania tudziez spowalniania np. samochodu zwiemy hamowaniem.
                            jak mozesz to przetlumacz mi jeszcze:
                            Zamieszczone przez bartolini1978
                            zyżycie to wykonszą
                            Moze udalo by sie administratorom zainstalowac jakis modul sprawdzania pisowni?
                            Na innych forach dosc ostro traktuje sie takie niechlujne pisanie (jakby nie bylo to troche brak szacunku dla innych) - no chyba ze to forum typu "co spalilem dzisiaj rano" - nie chodzi o opony
                            Pozdrawiam bez urazy :szeroki_usmiech
                            nasza droga: www.wpzs.pl

                            Komentarz


                            • #89
                              Zamieszczone przez Jabar1975
                              Moze udalo by sie administratorom zainstalowac jakis modul sprawdzania pisowni?
                              Racja... niektórzy to ostro przeginają z błędami :?

                              Jeżeli ktoś nie wie jak się pisze dane słowo to polecam Słownik języka polskiego PWN

                              Komentarz


                              • #90
                                199,7KM @ 292Nm 0-96km/h - 6.78s
                                o rzesz k....... :shock: miło QBA, :diabelski_usmiech sorry za OT :roll:
                                były:
                                L&K Combi 1.9 Ahf 2001r - ehhhhh
                                Passat Combi highline 1.8T Awt 2001r
                                jest:
                                Golf highline 3d 1.9 Asz 2001r

                                Komentarz


                                • #91
                                  Zamieszczone przez pyza99
                                  199,7KM @ 292Nm 0-96km/h - 6.78s
                                  o rzesz k....... :shock: miło QBA, :diabelski_usmiech sorry za OT :roll:
                                  No całkiem całkiem się teraz zwija EOT

                                  Komentarz


                                  • #92
                                    Zamieszczone przez QBA
                                    No całkiem całkiem się teraz zwija EOT
                                    To jak juz OT... ten wynik to po korekcie u mr mondaya?
                                    TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                                    SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                                    SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                                    Komentarz


                                    • #93
                                      Samiec, tak. Po drobnej korekcie, wyczyszczeniu przepływomierza i przepustnicy oraz usunięciu nieszczelności przy BOV Ale teraz serio... EOT :!: bo zaraz ostrzeżenia polecą :roll:

                                      Komentarz


                                      • #94
                                        Po pierwsze...... witam wszystkich

                                        Tak czytam po ilu wam padły tarcze... to mi pierwsze "bicie" kierownicy wyszło przy 35k km.

                                        Drobne przetoczenie tarcz, przejechane 5k.... pojawiło się następne delikatne "bicie". :|

                                        To które konkretnie tarcze są rekomendowane przez was ?
                                        Klocki już mam nowe (stare są jeszcze OK o dziwo) Ferrodo Premier.

                                        Komentarz


                                        • #95
                                          bezduszny, EBC turbo Groove polecają, sam je będe zakładał.
                                          Mam przyjemność latać z moim bratem który ma te tarcze i powiem jedno...WYPAS :!:
                                          Nalatane już 10tyś przechodzą Takie Testy że mucha nie siada i jest OK.
                                          Życie jest bezwzględne nie lituje się nad nikim...
                                          Pokój jego duszy...KRIS 27.09.03
                                          BMW serii 3... Radość z jazdy.

                                          Komentarz


                                          • #96
                                            Ja póki co latam na seryjnych ale jak tylko sie skoncza to przesiadam sie na rozmiar RS'owy i nawiercane Zimmermanny :roll:

                                            Co do EBC TurboGroove to AFAIR KarolZ nie był specjalnie zadowolony z tych tarcz :roll:
                                            Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                                            http://www.disi-tune.pl
                                            Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                                            Był WRX
                                            Była Octa

                                            Komentarz


                                            • #97
                                              Tak a to czemu :?:
                                              Ja na temat Zimermanów słyszałem złą opinię, że pękają itp...
                                              Chodzi mi głownie o Hamowanie z ponad 2xxkm/h i o trwałość w takich warunkach, tutaj właśnie słyszałem złe opinie na temat Zimermanów :roll:
                                              Życie jest bezwzględne nie lituje się nad nikim...
                                              Pokój jego duszy...KRIS 27.09.03
                                              BMW serii 3... Radość z jazdy.

                                              Komentarz


                                              • #98
                                                Zamieszczone przez Tymon
                                                Tak a to czemu :?:
                                                Ja na temat Zimermanów słyszałem złą opinię, że pękają itp...
                                                Chodzi mi głownie o Hamowanie z ponad 2xxkm/h i o trwałość w takich warunkach, tutaj właśnie słyszałem złe opinie na temat Zimermanów :roll:
                                                wydaje mi sie ze skoro u BaPita sie sprawdzily to raczej daja rade :wink: a o szczegoly zwiazane z EBC TG pytaj Karola :roll:
                                                Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                                                http://www.disi-tune.pl
                                                Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                                                Był WRX
                                                Była Octa

                                                Komentarz


                                                • #99
                                                  Zamieszczone przez Tymon
                                                  Tak a to czemu :?:
                                                  Ja na temat Zimermanów słyszałem złą opinię, że pękają itp...
                                                  Chodzi mi głownie o Hamowanie z ponad 2xxkm/h i o trwałość w takich warunkach, tutaj właśnie słyszałem złe opinie na temat Zimermanów :roll:
                                                  Jeżeli takie ostre hamowanie z 200km/h zakończył w jakiejś kałuży... to żadna tarcza tego nie wytrzyma

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez MisiekWAW
                                                    nawiercane Zimmermanny :roll:
                                                    lepiej seryjne tarcze 312 - zimer. zbyt czesto pekaja wokol nawiercen, a do tego te cholerne dziury caly czas sie zapychaja - bedziesz je co 1000km przepychal jakims drutem? bez sensu. Jesli pelne tarcze daja rade w RS to po co szukac jakiejs pozornej poprawy (bo w hamowaniu roznica niewielka bedzie) za to w trwalosci spora. Pamietajmy ze np rajdowe auta w N-ce jezdza (bo nie moga inaczej) na seryjnych tarczach - pelnych - i hamuja tak ze galki oczne laduja na przedniej szybie - jedyna zmiana to klocki. Jak juz zmieniac tarcze na jakies inne to na pewno na cos lepszego niz jakis tam Zimermann.
                                                    nasza droga: www.wpzs.pl

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X