Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie wycieraczki?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Panowie,ku przestrodze.
    Cały czas używałem wycieraczek Boscha,jednak teraz skusiłem się na takie:
    http://allegro.pl/teflonowe-wycierac...927104712.html
    Działały dobrze przez dwa dni, teraz mażą akurat na wysokości wzroku, na łączeniu wycieraczki z ramieniem.Do tego ładnie hałasują. Bosch'e miałem 2 lata i żadnych problemów.
    Dałem się skusić i znowu czeka mnie zakup wycieraczek. No ale tylko bogaty może kupować tanio
    Pozdrawiam

    Komentarz


    • No to i ja ku przestrodze..... Link Dzis wycieraczki byly wykorzystane do pomiaru blebokosci kosza.... Tak wczoraj glosno chodzila prawa, bo lewa na 2gi dzien po zalozeniu zamienilem na stara. :evil:

      Na allegro wystawiłem komentarz negatywny żeby przestrzec następnych klientów - w odpowiedzi oczywiście dostałem również negatywny komentarz ale to już świadczy o firmie. "Klient nie potrafi zrozumieć, że wpływ na poprawne usuwanie wody z szyb samochodowych poza piórami wycieraczek mają inne czynniki"
      Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

      Komentarz


      • to jakie polecacie wycieraczki do tych na ramina z golfa v do octavi I??

        Komentarz


        • ja mam takie : ALCA SUPER FLAT
          kupione w casto , ale musiałem dokupić odpowiednie adaptery do ramion w skodzie
          O II fl kombi elegance

          Komentarz


          • Zamieszczone przez przemo9
            ja mam takie : ALCA SUPER FLAT
            kupione w casto , ale musiałem dokupić odpowiednie adaptery do ramion w skodzie
            to suma sumarum ile Cię kosztowały z adapterami? Czy to opłacalny zabieg...
            Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

            Komentarz


            • wycieraczki -o ile dobrze pamiętam - ok 30 sztukę na przód a 4 adaptery z przesyłką ok 20 -30
              wcześniej też używałem wycieraczek alco , ale zwykłych - felicia peugeot 307 - kupowanych w hipermarektach , casto,,
              Ostatni nigdzie nie widzę tych wycieraczek
              O II fl kombi elegance

              Komentarz


              • przemo9, korzystałem z ALCA przez jakiś miesiąc może 1,5 i poszły do kosza, bo już zostawiały takie smugi, że nic nie było widać.
                رافال
                Spoty
                Cause freedom is a lonely road
                My O2FL

                Komentarz


                • Ostatnio tez byłem zmuszony wymienić przednie wycieraczki, kupiłem komplet MOT GUM, miałem je kilka razy w różnych autkach, byłem bardzo zadowolony, lecz w Octavii była masakra. Grabie lepiej by się sprawowały niż te Mot gumy, dlatego zreanimowałem ori wycieraczki, wymieniając same gumki z salonu VW i jest super Cisza i czysto :wink: Wiec jeśli masz co ratować to wymień same gumy. MOT GUM ok ale w tradycyjnych wycieraczkach :szeroki_usmiech a nie płaskich niestety
                  Èeský vùz http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=82621

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez piotrek_os
                    wpływ na poprawne usuwanie wody z szyb samochodowych poza piórami wycieraczek mają inne czynniki
                    szyba musi być czysta i trzeba było ją wyczyścić a nie kupować wycieraczki do czyszczenia szyby :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech
                    Marcin



                    My ©koda is fantastic

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez sosna1
                      szyba musi być czysta i trzeba było ją wyczyścić a nie kupować wycieraczki do czyszczenia szyby
                      toż to może być tylko produkt do ozdoby :diabelski_usmiech Szkoda, ze tego nie napisali...
                      Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                      Komentarz


                      • Panowie szybkie pytanie. W oryginalnych wycieraczka dq się wymienić same gumki? Czy nie da się? A jak tak to jakie polecacie? Zwykle te po 5zl z allegro?

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez rytcher
                          Panowie szybkie pytanie. W oryginalnych wycieraczka dq się wymienić same gumki? Czy nie da się? A jak tak to jakie polecacie? Zwykle te po 5zl z allegro?
                          Da się wymienić - piszę o płaskich wycieraczakach- ale szukałbym ORI gumek z serwisu volkswagena....
                          O II fl kombi elegance

                          Komentarz


                          • Jaki koszt oryginałów?

                            Komentarz


                            • rytcher, Syriously?


                              Link - tył

                              Link - prżód
                              Spalanie - Motostat.pl
                              Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
                              Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
                              Sprzedam na OLX!!

                              Komentarz


                              • chyba chodziło o ori gumki VW - przód ok. 50zł

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez siemi1
                                  chyba chodziło o ori gumki VW - przód
                                  Mają nr 1K0955429B z długością 650 mm do przycięcia. Do zakupu w aso VW
                                  O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                                  O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                                  =================================================

                                  Komentarz


                                  • Kupiłem OXIMO i przednie są OK. Tył niestety mazał w jednym miejscu i musiałem wrócić do starej. Jednak mam inny problem - zdecydowałem się wymienić wycieraczki, bo w jednym miejscu mi delikatnie rozmazywały na przedniej szybie. Oryginały tak miały i te nowe również. Pożyczyłem od kolegi pióro i znowu to samo. Pytanie czym to jest spowodowane? Pióro dobrze przylega, ramię nie jest wygięte, a szyba jakoś zbytnio nie jest porysowana. Może ktoś ma pomysł.
                                    ŚKODA 120 L z 1977 roku.
                                    ŚKODA OCTAVIA II z 2007 roku.

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez Tabel
                                      Kupiłem OXIMO i przednie są OK. Tył niestety mazał w jednym miejscu i musiałem wrócić do starej. Jednak mam inny problem - zdecydowałem się wymienić wycieraczki, bo w jednym miejscu mi delikatnie rozmazywały na przedniej szybie. Oryginały tak miały i te nowe również. Pożyczyłem od kolegi pióro i znowu to samo. Pytanie czym to jest spowodowane? Pióro dobrze przylega, ramię nie jest wygięte, a szyba jakoś zbytnio nie jest porysowana. Może ktoś ma pomysł.
                                      Mam dokładnie tak jak Ty, gdzieś czytałem, ze skoda miała jakąś partię krzywych szyb :shock: Może akurat nam się takie trafiły. Na szczęście u mnie lekko rozmazuje, w jednym miejscu, ale po stronie pasażera.

                                      Komentarz


                                      • Wszyscy tak mają, nie ma żadnych krzywych szyb, rozmazują jak jest solny syf na drogach, poza tym jest ok.
                                        SIMPLY CLEVER
                                        Wiesz co dobre :-)

                                        Moja Maszyna
                                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=53846

                                        Komentarz


                                        • krzywe szyby, dobry motyw, lepiej posluchajcie Octavianos,

                                          Komentarz


                                          • Dodam od siebie, że mam OXIMO i są bardzo OK ! Już ponad rok i dopiero po tym okresie delikatnie rozmazują ale na szczęście po stronie pasażera Do tego ta cena... 50 zł za komplet.

                                            Komentarz


                                            • Bosch banan 65 zł. rewelacja w porównaniu do zwykłych ori.

                                              Komentarz


                                              • Moja opinia odnpsnie wycieraczek:

                                                Brico - kupilem kiedys komplet, zbieraly zadowalajaco, ale szybko zaczely piszczec, 'przeskakiwac'. Regulacja kata poch7ylenia niec nie dawala.

                                                Teraz mam Kamoka - zainstalowane 1,5 roku temu, dzialaja bez zarzutu.

                                                Obie wersje bananowe
                                                Sprzedam nowe sprezyny Lesjofors O1 tył

                                                Jeżdżę w blasku
                                                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...339092#1339092

                                                Komentarz


                                                • Jakie wycieraczki dobrze zbierają wodę przy prędkościach powyżej 140-150km/h?
                                                  Moja czeska kochanka :-D http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=37223 serwisowana przez DGW. ;-]

                                                  "Superbaśka" zastępcza http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...perb+++tdi+awx

                                                  Masz coś do mnie? Lepiej przeczytaj to ;-] http://tomianek.pinger.pl/m/839401

                                                  Komentarz


                                                  • zepter00, ja kupiłem Oximo i nie narzekam nawet przy większych prędkościach.
                                                    رافال
                                                    Spoty
                                                    Cause freedom is a lonely road
                                                    My O2FL

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X