Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie wycieraczki?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
    HQ Aero Dynamic. 600/475 mm.
    Nowy komplet zamówiony. Poprzednie na razie jeszcze dają radę, ale zima i kilka razy przejechane po lodzie swoje zrobiło. Generalnie zbierają po około 7-8 misiącach dobrze, ale na wakacje założę już nowe, żeby w razie nocnej jazdy w deszczu po obcych autostradach widzieć jak trzeba. Cena 52 zeta. Najtańszy Bosch aerotwin był za 70 zeta na alledrogo.
    pozdrawiam - Darek

    Komentarz


    • Szkoda że akurat do mojej na tył nie mają

      Komentarz


      • Płaskie wycieraczki ALCA podrywało mi na końcówkach przy 140km/h. Płaskie Bosch podrywają się przy 145km/h...
        Adam... Używam:
        Rolka: e11FL 97KM/130Nm
        Passek: B6 175KM/366Nm

        Komentarz


        • Alca to kibel raczej, marketowy. b. szybko mi sie zużywały i hałasowały potem mocno.
          Ja miałem German Automotive przedostatnio, b. ładnie i dość długo pracowały - tzn. z 5 miechów, nawet przy wyższych prędkościach, bez dźwięków żadnych.
          Teraz mam z jakimś uniwersalnym uchwytem Valeo, ale według mnie gorsze są ciut, albo podrabiane bo na Alledrogo kupione, choć tragedii ni ma.

          Komentarz


          • Damian, a jaką masz na tyle? ja zapodałem Oximo z jakiejś wyprzedaży u nich na sklepie internetowym, dobra wycieraczka na tył. Może taka?:
            Wycieraczka OXIMO tylna WR311400 - Wycieraczki AERO/OXIMO

            Komentarz


            • albo od razu takie zestawik mogę polecić, u mnie w fordzinie dobrze pracowały i się nie przepłaca:
              WYCIERACZKI SKODA OCTAVIA II (2004-) 3 (przód+tył) błyskawiczna dostawa prosto do Twojego domu

              Komentarz


              • Zamieszczone przez sew1981 Zobacz wpis
                Alca to kibel raczej, marketowy. b. szybko mi sie zużywały
                Moje po 1,5 roku wciąż wycierały szybę idealnie.

                Adam... Używam:
                Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                Passek: B6 175KM/366Nm

                Komentarz


                • Agamek zależy jaki przebieg też w tym czasie zrobiony, ja mało nie robię jak na prywatne użytkowanie, średnio 35 tkm rocznie

                  Komentarz


                  • HQ Aero Dynamic nowy komplet założony. Mocowanie pewne, zbierają idealnie.
                    pozdrawiam - Darek

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                      HQ Aero Dynamic nowy komplet założony. Mocowanie pewne, zbierają idealnie.
                      Również polecam od kilku dni na aucie.

                      Komentarz


                      • Ja mam od nowości wycieraczki i maja sie dobrze wiec co Wy ze swoimi robicie ze tak szybko sie zużywają Hmm
                        Kondziu

                        OCP

                        Komentarz


                        • to chyba w ogole nie jeździsz oczywiście części ori założone na auto mają najdłuższą wytrzymałość.

                          Komentarz


                          • 90kkm przejechane.
                            Kondziu

                            OCP

                            Komentarz


                            • to aż dziw założbyś nówki zauważyłbyś różnicę na pewno....

                              Komentarz


                              • Ja ostatnio zamówiłem wycieraczki (foto poniżej). Ogólnie mówiąc to beznadzieja - smużą niesamowicie i są głośne (stukały przy każdej zmianie kierunku). Zareklamowałem je - nawet nie musiałem odsyłać - oddali kasiorkę razem z kosztami przesyłki.

                                Tak się zastanawiam nad tymi HQ Aero Dynamic - polecacie ?


                                wycieraczki.jpg






                                Moje MPI

                                ...Dominik...

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez cichy_ocp Zobacz wpis
                                  HQ Aero Dynamic - polecacie ?
                                  Ja tak. Założyłem teraz drugi komplet. Po pierwszych jestem zadowolony.
                                  pozdrawiam - Darek

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez sew1981 Zobacz wpis
                                    albo od razu takie zestawik mogę polecić, u mnie w fordzinie dobrze pracowały i się nie przepłaca:
                                    WYCIERACZKI SKODA OCTAVIA II (2004-) 3 (przód+tył) błyskawiczna dostawa prosto do Twojego domu
                                    Zamówiłem do O1 i wczoraj zamontowałem. Od strony kierowcy ujdzie. Zbiera, ale strasznie wiotka jest. Od strony pasażera guma tak się kładła, że szkielet jechał po szybie- od razu poszła w kosz. Tylna nie nie przylega do szyby.

                                    Straszna tandeta!!

                                    Komentarz


                                    • Do O I kiedyś kupiłem płaskie ALCA - ze względu na mocowanie poszły do kosza. Zaczep uniwersalny był do d....py. Ta klapka zamykająca nie chciała wyraźnie kliknąć. Latała luźno. Nie ryzykowałem porysowania szyby.

                                      W O I po fabrycznych zwykłych, płaskie miałem Bosch Aerotwin - polecam

                                      W O III po fabrycznych mam drugi komplet HQ Aero Dynamic - polecam
                                      pozdrawiam - Darek

                                      Komentarz


                                      • Klima no cóż powiedzieć....ja miałem/mam w Focusie 2 (dwa komplety, na dwóch autach) i mi b. dobrze pracowały/pracują, ale jeszcze w starym kartonie zestaw dostałem, trochę inaczej wyglądało opakowanie, ale nazwa ta sama.

                                        Koledzy oprócz jakość wycieraczek zauważcie, że z czasem mechanizm ramion wycieraczek ma spory luz - jeśli chodzi o dociskanie do szyby. Wiem, że u mnie różnie bywało z tą sztywnością\luźnością ich i niezależnie od wycieraczek, jak było za luźno to do dupy pracowały. OI też nie ma idealnie tego rozwiązanego.....i z czasem się partoli i nie dociska dobrze
                                        Ostatnio edytowany przez sew1981; 6296.

                                        Komentarz


                                        • Czy ktos mi może podac nr samych gumek (do OCtavi II FL 2012r. HB) które mozna zamówić w WV
                                          wyczytałem ze takie 1K0 955 429 B czy to prada i czy kupić takie 2 szt czy w komplecie sa juz 2 szt

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
                                            Ja tak. Założyłem teraz drugi komplet. Po pierwszych jestem zadowolony.
                                            Po takiej rekomendacji ruwado kupiłem HQ Aero Dynamic - założyłem. Po montażu spadł deszcz i powiem że rewelacja. Polecam i dzięki za polecenie


                                            Moje MPI

                                            ...Dominik...

                                            Komentarz


                                            • nikt nie podpowie jak to z samymi gumkami jest

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez cichy_ocp Zobacz wpis

                                                Po takiej rekomendacji ruwado kupiłem HQ Aero Dynamic - założyłem. Po montażu spadł deszcz i powiem że rewelacja. Polecam i dzięki za polecenie
                                                Bardzo mi miło
                                                pozdrawiam - Darek

                                                Komentarz


                                                • mati8201: potrzebujesz 2 x to samo.


                                                  O kvalitach Skody Octavia moze pohybovat ino blazen !

                                                  Komentarz


                                                  • Jeszcze jedno pytanie które z tych są warte zakupu
                                                    1. HQ Aero Dynamic
                                                    2. oximo
                                                    3.Valeo First

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X