Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polecam żarówki!!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Re: PHILIPS POWER GT150

    Zamieszczone przez jedrzejm
    Ja tam juz pol auta wymienilem, xenony, poziomowanie, spryski, chipy, sportowa turbina itd....
    To moze kolega zlozy nowy topic co juz w aucie dokladnie wymienil/zmodifikowal i ile co dalo :diabelski_usmiech
    TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
    SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
    SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

    Komentarz


    • #52
      Jakie żaróweczki najlepiej wyglądają w halogenach?? chodzi mi o to które będą dawały nebieski odcień na soczewce.
      PerfectService by DGW
      Skoda Octavia 2FL Combi L&K 2.0 TDI BKD+
      Skoda Octavia 1 Combi 1.9 TDI AHF
      Skoda Fabia RS 1.9 TDI ASZ+

      Komentarz


      • #53
        Jak długo wytrzyma żarówka ksenonowa .Moje świecą 3,5 roku jezdze cały czas na światłach.
        Skoda octavia combi 1,9tdi L&K
        Przebieg 212000

        Komentarz


        • #54
          Teoretycznie dożywotnio...
          Pozdrawiam

          "Teoria jest wtedy gdy wiesz wszystko, a nic nie działa.
          Praktyka jest wtedy, gdy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
          Tu łączymy teorię z praktyką.
          To znaczy nic nie działa i nikt nie wie dlaczego."

          Komentarz


          • #55
            Zamieszczone przez Adrian
            Jakie żaróweczki najlepiej wyglądają w halogenach?? chodzi mi o to które będą dawały nebieski odcień na soczewce.
            W soczewce ciezko o taki efekt.
            TDI 205PS

            Komentarz


            • #56
              Re: Polecam zarowki!!!

              Zamieszczone przez Jacek Nowak
              wlasnie zalozylem do swojej octy nowe zaroweczki firmy philips GT150.Wczesniej jezdzilem na blue vision ale te lepiej swieca i daja fajna niebieska poswiate na kloszu-polecam!!! :P
              Wstawilem tez GT150 i fucktycznie duza róznica na korzysć w porównaniu do BV. Mam nadzieje, ze klosze wytrzymają :diabelski_usmiech
              BMW E46 320d by MT 184PS@406Nm
              CR-V 2,2 i-ctdi
              Perfectservice by Dobrygrześwawa

              Komentarz


              • #57
                Troche temat odgrzebalem :szeroki_usmiech ale co powiecie na temat tych zarowek Silver Vision : opis np. tu: Link bo ja to jakos za tymi z niebieskim to nie przepadam :wink:
                TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                Komentarz


                • #58
                  xenon zawsze bedzie świecił ale po ładnych paru latach one bedą świecić ale świeczka da wiecej światła 8) :lol:

                  Komentarz


                  • #59
                    Wczoraj mijałem się z octą i jeden xenon miała spalony więc nie są dożywotnie.
                    Skoda octavia combi 1,9tdi L&K
                    Przebieg 212000

                    Komentarz


                    • #60
                      Moze nie padla zarowka tylko zaplonnik Ja i KarolZ cos o tym wiemy :szeroki_usmiech
                      Spritmonitor.de

                      Komentarz


                      • #61
                        W Norauto teraz promocja Philips GT150 kosztuja teraz 76 zł
                        Bardzo ładnie świecą i co najważniejsze nie na niebiesko tylko z lekka poświata niebieskiego
                        Seria 188KM/270Nm na 95RON

                        Komentarz


                        • #62
                          Odgrzewam kotleta:

                          Wbrew temu co pisalem kilka miesiecy temu w tym topicu okazalo sie, ze zarowki Philipsa to taki szam shit jak Zenony i inne wynazlaki.

                          Lewy klosz zaszedl mi wlasnie wyraznie zauwazalna mgla. :evil: :x :x

                          Jeszcze dzis wypierdzielam to cale badziewie i kupuje zwykle standardowe zarowki uv-protected.

                          :evil:
                          TDI 205PS

                          Komentarz


                          • #63
                            MiKruS, ale ja ci polece żarówki philipsa Vision plus dają plus 50 % i nie niszczą kloosza

                            Komentarz


                            • #64
                              Zamieszczone przez djczas
                              MiKruS, ale ja ci polece żarówki philipsa Vision plus dają plus 50 % i nie niszczą kloosza
                              Vision plus mam w halogenach i nie wiem czy to nie one sa wlasnie sprawczyniami zamieszania.
                              Nie jestem w stanie ustalic, ktora konkretnie zarowka dala dupy.

                              Generalnie wszystkie zarowki Philipsa ktore mam teraz on-board sa teoretycznie bezpieczne dla poliweglanu. Jak sie okazuje tylko teoretycznie... :x
                              TDI 205PS

                              Komentarz


                              • #65
                                MiKruS, gt 150 własnie są niezbyt bezpieczne widziałem kilka reflektorów po tych żarówkach jak miałem zwykłe reflektory od nowości jeździłem na Vision Plus i nic ise im nie działo

                                Komentarz


                                • #66
                                  Zamieszczone przez djczas
                                  MiKruS, gt 150 własnie są niezbyt bezpieczne widziałem kilka reflektorów po tych żarówkach jak miałem zwykłe reflektory od nowości jeździłem na Vision Plus i nic ise im nie działo
                                  Pewnie masz racje, ale ja juz nie bede ryzkowal. Jeden komplet lamp juz wymienilem, kolejnego nie mam ochoty.
                                  TDI 205PS

                                  Komentarz


                                  • #67
                                    Zamieszczone przez Sebastian_M26
                                    W Norauto teraz promocja Philips GT150 kosztuja teraz 76 zł
                                    Bardzo ładnie świecą i co najważniejsze nie na niebiesko tylko z lekka poświata niebieskiego

                                    Ja kupiłem żonie do ibizy i powiem ze świecą bez rewelacji, już chyba blue vision lepiej świeciły :roll:
                                    Uki
                                    Premium Car Care - Auto Kosmetyka

                                    S-maxD
                                    V 50

                                    325ic

                                    Komentarz


                                    • #68
                                      Zamieszczone przez MiKruS
                                      Lewy klosz zaszedl mi wlasnie wyraznie zauwazalna mgla. :evil: :x :x
                                      A moze to taka sama mgla jak u mnie byla ,czyli pojawil sie kurz? :? :roll: Osadzil sie nie wiadomo z kad :evil: Tylko ja zarowki jeszcze mam seryjne orginalne 100kkm i nie padaja jeszcze k
                                      TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                                      SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                                      SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                                      Komentarz


                                      • #69
                                        Zamieszczone przez MiKruS
                                        Pewnie masz racje, ale ja juz nie bede ryzkowal. Jeden komplet lamp juz wymienilem, kolejnego nie mam ochoty.
                                        A ile dałeś za lampy :?:
                                        Ja mam to samo///lewa lampa wygląda jak za mgłą :x
                                        Życie jest bezwzględne nie lituje się nad nikim...
                                        Pokój jego duszy...KRIS 27.09.03
                                        BMW serii 3... Radość z jazdy.

                                        Komentarz


                                        • #70
                                          Zamieszczone przez Tymon
                                          Zamieszczone przez MiKruS
                                          Pewnie masz racje, ale ja juz nie bede ryzkowal. Jeden komplet lamp juz wymienilem, kolejnego nie mam ochoty.
                                          A ile dałeś za lampy :?:
                                          Ja mam to samo///lewa lampa wygląda jak za mgłą :x
                                          Ale jaja u mnie tez lewy...
                                          Była: O1 + B6, Turbo ARL, SMIC by Ali soft virus by Zoltar. Jest www.terracan.pl i Croma JTD

                                          Komentarz


                                          • #71
                                            Zamieszczone przez Tymon
                                            A ile dałeś za lampy :?:
                                            Zakupilem je po kolezensko-okazyjnej cenie od naszego kolegi z forum, ktorego nicka nie bede wymienial, bo nie wiem czy sobie tego zyczy.

                                            Tymon, Masmo - czy Wam zaszlo mgla na standardowych zarowkach czy tez na jakis tjuninkofanych?
                                            TDI 205PS

                                            Komentarz


                                            • #72
                                              Zamieszczone przez MiKruS
                                              Tymon, Masmo - czy Wam zaszlo mgla na standardowych zarowkach czy tez na jakis tjuninkofanych?
                                              Ja miałem różne wynalazki: Philips BlueVison, 100/90W Noname a teraz mam GT150. Kurcze nie myślałem że można zepsuć te cholerne plstikowe lampy przez złe żarówki. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
                                              Ja chce szkalne lampy buuuuu :cry: :cry: :cry:
                                              Była: O1 + B6, Turbo ARL, SMIC by Ali soft virus by Zoltar. Jest www.terracan.pl i Croma JTD

                                              Komentarz


                                              • #73
                                                Dobrze, że w modelach przed face-liftingiem lampy są ze szkła :P

                                                Komentarz


                                                • #74
                                                  reflektory po lifcie maja jedna mala wade po pewnym czasie albo zachodza mgla jak uwas albo pojawia sie woda kropelki tak jakby ktos strzykawka spryskal ja tak mialem na standartowych lampach po nieclym pol roku tak sie stalo

                                                  Komentarz


                                                  • #75
                                                    Dodatkowa wada jest szybkie rysowanie ,od kamyczkow jakis itp . Po zimie moje lampy wygladaly jak by mialy z 10 lat :shock: tak zrysowana ze napewno pogorszylo to swiecenie :evil:
                                                    Idzie z polerowac ta plastikowa powierzchnie ? :roll:
                                                    TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                                                    SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                                                    SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X