Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polecam żarówki!!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamontowałem takie Narvy do swojej OI. Wrażenia całkiem pozytywne, świecą lepiej niż standardowe h4 Philips, Osram i Tungsram (każde + ileś tam %) które wcześniej używałem. Odcięcie światła całkiem dobre, świecenie na boki również. Oczywiście nie należy się spodziewać efektu samochodu który właśnie wyjechał z salonu z oświetleniem led ale moim zdaniem warto (pomijam efekt legalności).
    Pozdrawiam.
    k-pax

    Komentarz


    • Ok dzięki, jak możesz to napisz proszę:
      1. Jak wygląda barwa światła, czy jest bardziej biała czy niebieska i czy z daleka nie wygląda to odpustowo?
      2. Nie było problemu z montażem, mieszczą się pod te oryginalne pokrywy żarówek i nic się tam nie przegrzewa? Czy te wiatraczki nie hałasują za bardzo?
      3. Czy nie oślepiają innych, nie mrugają nadjeżdżający z przeciwka?

      Komentarz


      • 1. Barwa światła moim zdaniem biała z lekką nutą niebieskiego (nie wiem jak to wygląda dla mnie liczy się efekt).
        2. Nie było problemu z montażem, wszystko się mieści, czy się przegrzewa nie wiem - na razie działają.Hałas mnie nie interesuje - przecież to dzieje się w komorze silnika dodatkowo przymknięte dekielkiem.
        3. Jak pisałem odcięcie światła jest dobre więc jeśli masz dobrze ustawione światła jest wszystko w porządku (mnie nikt nie "mryga")
        Nie odpisywałem bo w końcu udaliśmy się na urlop.
        k-pax

        Komentarz


        • Mam je już u siebie i świecą dobrze, pozdrawiam.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X