Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polecam żarówki!!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Podpinam sie pod temat .....nie chcę zaśmiecać ....
    miałem osramy night breakery ROK :shock: i poszły sie .......(...) .Jakie inne polecicie dobre H7 - czy raczej nic nie ma lepszego od Osram N.B. ? Trochę bez sensu wydawać co rok setkę za dwie żaróweczki , no chyba że się mylę :lol:

    Komentarz


    • gruto, dobre i tanie to Tungsram Megalight Ultra +120% - ok 40zł
      Moja Skodzina

      Skoda Octavia II -
      Opel Astra III -

      Komentarz


      • Zamieszczone przez ruwado
        pstryczek, miałem w OI H 4 i teraz mam w O III H 7 - też jest super
        ale tu akurat mowa o xenonie :wink:
        Też na tym jeżdżę i jest różnica w porównaniu z oem

        Komentarz


        • Zamieszczone przez gruto
          miałem osramy night breakery ROK :shock:
          Masz światła do jazdy dziennej ?

          Komentarz


          • gruto, ojcu wymieniłem ostatnio nightbreakery (H7 za 72zł kpl.). Wcześniej jeździł na tungsram megaligt +120 (wytrzymały 1,5 roku, ok 12tys rocznie). Dobrze było ale w porównaniu do osramów mniej światła. Zobaczymy ile przeżyją.

            Komentarz


            • Zamieszczone przez yunior81
              Masz światła do jazdy dziennej ?
              pewnie że mam ,i widzicie pomimo tego dupa z osramami

              Komentarz


              • Z Osramami Nightbreakerami jeździłem jeszcze Lanosem, dwa latka wytrzymały i poszły do innego właściciela. Ile u niego poświeciły to już dla mnie tajemnica. To były jeszcze te pierwsze - H4.
                Marek

                Komentarz


                • wiem, wiem
                  Zamieszczone przez gruto
                  yunior81 napisał/a:
                  Masz światła do jazdy dziennej ?
                  pewnie że mam ,i widzicie pomimo tego dupa z osramami
                  ja w O I H 4 maiłem po roku, ale i tak wymieniałem przed wyjazdami do Cro - nie wiem ile by jeszcze poświeciły - oczywiście od wersji ulepszonej "plus", te dłużej wytrzymywały.

                  Teraz w O III H7 zobaczymy ile pociągną - oczywiście na co dzień jeżdżę na dziennych.
                  pozdrawiam - Darek

                  Komentarz


                  • Czyli co ......te tungsramy. 120 ?
                    a miał ktoś Bosch + 90 Link

                    Komentarz


                    • Tungsram Mega Light +120 H4 są OK. Dobry stosunek cena/jakość, ale doopy nie urywają. Szczególnie po włączeniu drogowych. Duża plama światła 10m przed maską, kiepski rozkład światła. Ale w cenie 30zł/2szt. nic lepszego nie ma na rynku.

                      Komentarz


                      • Tungsramy +120% H7 kupiłem do Golfa i użytkowniczka jest mega zadowolona. Są w dość dobrej cenie jak na jakość światła
                        Marek

                        Komentarz


                        • Miałem tungsramy 90 i 120% i było ok teraz kupiłem bosche +60 i jest słabej od poprzedników, zobaczę jak z trwałością

                          Komentarz


                          • Uprzejmie zawiadamiam, że Philips ecovision jak dotrwaja do lutego przyszłego roku styknie im równe 4 lata katowania niemal dzień w dzień.

                            H4 w Octavii.


                            Świecą barwą bardziej żółto niż Philipsy Vision Plus minimalnie natężenie światła jest mniejsze. ..subiektywnie ale za to równe pokrycie sceny

                            Bardzo dobry rozkład snopa świateł drogowych.

                            Dla leniwcow, fakturowych parowkojadow we flotach fenomenalne. :diabelski_usmiech

                            Komentarz


                            • Miałem Osram H4 Nightbreak, wytrzymały około 12tys km.
                              Potem Bosch plus 60 Plus Life wytrzymały około 7tys km.
                              Teraz mam Tungsramy +120% H4 i jest trochę mniej światła niż w Osram Nightbreak ale więcej niż dawały Bosch.
                              Niestety trafiło mi się że jedna z żarówek Tungsram ma kiepski "rozkład" światła.
                              Jak była w prawej lampie to słabo doświetlała pobocze, po przełożeniu do lewej jest w ok.
                              Podsumowując to najlepiej świeciły Osram Nightbreak ale Tungsram jest prawie o połowę tańszy i minimalnie gorszy, a Bosch droższy od Tungsram padł bardzo szybko (a była to wersja niby o wydłużonej żywotności Plus Life).

                              Komentarz


                              • ...czy ktoś z was czyścił soczewki w reflektorze - wydaje mi sie że jest przykurzona ...taka mleczna , albo tak mam być ?

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez gruto
                                  ...czy ktoś z was czyścił soczewki w reflektorze - wydaje mi sie że jest przykurzona ...taka mleczna , albo tak mam być ?
                                  tez jestwem ciekaw, nie jest to proste bez rozklejania.
                                  Spalanie - Motostat.pl
                                  Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
                                  Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
                                  Sprzedam na OLX!!

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez gruto
                                    a miał ktoś Bosch + 90 Link
                                    Miałem wytrzymały ok. 3,5 roku czyli ok. 70-80 tys. km. W samochodzie były jeszcze światła do jazdy dziennej h15.

                                    Komentarz


                                    • Żarówki Osram Nightbreaker fajne,tylko mają krótkożywotność ( dwa komplety miałem po 4 miesiące wytrzymały), teraz polecam Philips Blue Vision, super świecą
                                      ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
                                      Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

                                      Komentarz


                                      • Ja w OI FL miałem NightBreaker Unlimited. Świeciły bardzo ładnie, ale w nocy w deszczu moim zdaniem bardzo słabo. Nie wiem, może to wina lamp...
                                        Teraz zmieniłem w OII FL również na Osram NB Unlimited (H7 i H1) i w porównaniu do poprzednich (jakieś zwykłe...) jest bardzo duża różnica. Wiadomo, świecą bardziej na biało, dłuższy strumień światła. No i w nocy w deszczu również sprawdzone - jestem bardzo zadowolony. Zobaczymy tylko ile poświęcą :wink:
                                        P.S. światła do jazdy dziennej posiadam.
                                        Damian

                                        Sprzedam/Oddam

                                        Komentarz


                                        • Spaliła mi się ostatnio jedna H7 Osram Nightbreaker +90 po niecałych dwóch latach. Zamówiłem Tungsram +120, do czasu jak przyjdą wsadziłem jakąś niefirmową H7. Okazuje się, że ta nowa niefirmowa lepiej świeci od dwuletniego Osrama. Także moim zdaniem, nie ma co narzekać, że żarówki wytrzymują rok, dwa lata bo po takim okresie nadają się i tak do wymiany. Zobaczę jak Tugsramy się spiszą.

                                          Komentarz


                                          • Dlatego u mnie nie wiem ile by wytrzymały H 4 NB + - bo jak pisałem zawsze przed wyjazdem do Cro na wakacje (dużo nocnej szybkiej jazdy) wymieniałem na nowe. Chociażby dlatego, żeby nie stanąć w nocy i nie wymieniać.
                                            pozdrawiam - Darek

                                            Komentarz


                                            • Podpisuję się pod dwoma powyższymi postami. Od czasu jak zużyłem 3. czy 4. z rzędu parę Night Breaker i zdarzyło mi się wymienić na szybko jedną z nich na nową - ale tylko jedną, a nie całą parę, i to w nocy - to wówczas zobaczyłem różnicę między rocznym NB a nowym zwykłym Tungsramem - oczywiście na korzyść nowej żarówki! Odtąd dałem sobie absolutnie spokój z "żarówkami premium". Zwykła, markowa żarówka, gwarantująca poprawny rozkład światła - to wystarczy. I nie dorzynać jej przez pięć lat, tylko wymieniać raz w roku.
                                              NB pięknie świeci, ale po wyjęciu z pudełka, a nie po 10,000 km.

                                              M .
                                              666 4U

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez beaviso
                                                Zwykła, markowa żarówka, gwarantująca poprawny rozkład światła - to wystarczy.
                                                Pełna zgoda
                                                Silnik R18A2.
                                                http://www.dadrl.org.uk
                                                http://www.lightmare.org

                                                Komentarz


                                                • Ma ktoś porównanie Tungsram +90 vs +120% które lepiej świecą?

                                                  Komentarz


                                                  • Osram NightBreaker Unlimited wytrzymały 20tys km (rok czasu)
                                                    AUTOFAB - Nowe części do Twojego auta

                                                    www.AUTOFAB.pl Oleje Millers, Liqui Moly, Motul, Mobil, Castrol, Shell, Total, Elf, Orlen, Lotos
                                                    Felgi JR, zawieszenia obniżające, kosmetyki Meguiars, Shiny Garage, TuningKingz, Poorboy's oraz wiele innych

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X