Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polecam żarówki!!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kurde ja myślałem, że w Octavii sa te takie rurkowe w podświetleniu tablicy. Te co wrzuciłeś normalnie wejdą w miejsce starych zwykłych żarówek czy trzeba coś modzić ?

    Komentarz


    • wejda bez prblemu i najlepiej sie do nich dostac od srodka tzn trzeba zdjac ta plastikowa oslne od srodka (lekko odchodzi) i wtedy masz latwy dostep do zarowek. U mnie z zewnatrz nie dalo rady odkrecic sie tych wkretow taki zardzewiale
      pekool

      Komentarz


      • pekool, zdjąć to pikuś, ale weź to potem zakładaj z powrotem :twisted:
        رافال
        Spoty
        Cause freedom is a lonely road
        My O2FL

        Komentarz


        • Fr4n3k, Jeżeli moge ci doradzić to zrób tak raz a porządnie.Po pierwsze odkręć szybki od tych lampek nawet jak byś miał zniszczyć śrubki bo dasz nowe,od razu wyczyść te szybki czy jak to sie zwie.Druga sprawa ściągnij tapicerke klapy,wyciąg oprawki,wsadz nowe żarówki i zakładając oprawki daj je na klej np.kropelka a po to że następnym razem odkręcisz tylko szybki a oprawki nie wpadną ci do środka przy wciskaniu nowej żaróLink sprawdzony na mojej octavce.
          http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
          Pozdrawiam ANIOL

          Komentarz


          • rafiki, zaden problem juz kilka razy to robilem i nie mialem wiekszych prblemow zalozeniem, chcialem tak jak pisze aniol, ale nie dalo rady odkrecic jednego wkreta
            pekool

            Komentarz


            • pekool, może w kombi macie łatwiej, ale w lifcie jak pomyślę, że muszę to zdjąć a potem założyć, to mnie kur.ica strzela :lol:
              رافال
              Spoty
              Cause freedom is a lonely road
              My O2FL

              Komentarz


              • pekool, Jak robiłem to co opisywałem wcześniej to dwie śrubki potraktowałem wiertarką,inaczej nie szło.Ale potem oczywiście wszystkie dałem nowe.
                http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
                Pozdrawiam ANIOL

                Komentarz


                • drodzy forumowicze interesują mnie jakieś fajne żarówki h3... na co dzień mam philips diamond vision 5000k i chciał bym zeby coś do tego troszke pasowało...ew moze byc jakies 4300k uzywa ktos coś takiego w halogenach poleci,i pokaże jak świeci....?
                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...combi-czcz-vrs

                  Komentarz


                  • promader, ja mam H4 i H3 takie. Nie wiem czy Ci spasują, bo mają 3400K. Jak dla mnie świecą bardzo dobrze. Przy lampach w dobrym stanie H4 dają zasięg światła ok. 100 metrów, a i przy mokrej drodze nie można narzekać.
                    رافال
                    Spoty
                    Cause freedom is a lonely road
                    My O2FL

                    Komentarz


                    • rafikiBez urazy ale to co w linku z taką bańką nie może dobrze świecić, może ładnie ale do czasu jak się pogorszą warunki atmosferyczne.Miałem żarówki z taką mocno niebieską bańką i szybko się ich pozbyłem, zresztą prosta sprawa markowe żarówki dobrych firm mają delikatny filtr, albo miejscowy więc coś to znaczy, a straganowe pseudo xenony aż granatowy aby bielej było....
                      promader, jak barwa 4300K to polecałbym wstawić jakiś xenon wtedy było by chyba najbardziej wizualnie ładnie i efektowne a cenowo praktycznie podobnie wychodzi jak za dobre markowe żarówki co do żywotności to oba przypadki nie grzeszą .Osobiście miałem wsadzone xenony 8000K i efekt był jak dla mnie ciekawy, bo wyglądało to jak ledy o barwie zimnej tyle że mi padła przetwornica i wsadziłem zwykłe żarówki ale bańkę mają jakąś taką tęczową co daje z lekka inną barwę jak nie zapomnę to sprawdzę firmę (kupione w kauflandzie 2pak)
                      Było : Skoda Favorit 1.3 LPG
                      Peugeot 306 1.9 D
                      Daewoo Nubira II kombi 2.0 LPG
                      VW Polo 1.4 PB
                      Daewoo Nexia 1.5 LPG

                      Jest: Fiat Panda 1.1 PB
                      Skoda Octavia I 1.8T LPG

                      Komentarz


                      • Qstachu, spoko, powiem Ci, że ja nie narzekam na te żarówki, ale oczywiście nikomu nic nie narzucam.
                        رافال
                        Spoty
                        Cause freedom is a lonely road
                        My O2FL

                        Komentarz


                        • Być może jakieś lepsze są bo jak ja miałem tego typu to jedynie ładnie wyglądało , biały słup światła ful bajer, ale w deszczu była masakra.Tej firmy nie miałem więc tylko tak spekuluje póki co mam zwykłe Osramy i jestem zadowolony nie będę nic kombinować.
                          Było : Skoda Favorit 1.3 LPG
                          Peugeot 306 1.9 D
                          Daewoo Nubira II kombi 2.0 LPG
                          VW Polo 1.4 PB
                          Daewoo Nexia 1.5 LPG

                          Jest: Fiat Panda 1.1 PB
                          Skoda Octavia I 1.8T LPG

                          Komentarz


                          • Mógłby ktoś mi polecić żarówki H4 które są dobrej jakości i w dość rozsądnej cenie a barwą imitują xenon.
                            Temat trochę rozwinięty to ciężko by było znaleźć a i wszystko idzie do przodu ciągle

                            Komentarz


                            • To zależy jakiego efektu oczekujesz 4300 czy bardziej 8000 K, chyba takie najbardziej popularne to Philips Blue Vision ale trzeba się liczyć że żywotność nie jest największa.
                              Było : Skoda Favorit 1.3 LPG
                              Peugeot 306 1.9 D
                              Daewoo Nubira II kombi 2.0 LPG
                              VW Polo 1.4 PB
                              Daewoo Nexia 1.5 LPG

                              Jest: Fiat Panda 1.1 PB
                              Skoda Octavia I 1.8T LPG

                              Komentarz


                              • ja mam blue vision ultra plus i jestem z nich zadowolony wczesniej mialem osram nb ale philipsy lepiej swieca
                                pekool

                                Komentarz


                                • ja, od 2 tyg. śmigam na H4kach tych:

                                  OSRAM Super 64193SUP +30%

                                  cenowo: klasa bardzo ekonomiczna - ok. 15 PLN za sztukę

                                  ile wytrzymają: who knows?

                                  jak jeżdzę: 80% day 20% night - nocą widać efekt ich działania... nie wiem czy dają 30% więcej lichtu, ale lepiej oświtelają dróżkę od standardowych H4...

                                  ogólnie: polecam, dla osób skąpych jak ja :twisted: i z rzadka, mało intensywnie jeżdżących po nocach...
                                  Moja ex - Łasica
                                  BHP... budowlanka... - Nasz FanPage

                                  Komentarz


                                  • Link

                                    Dobre te zarowy?
                                    Kondziu

                                    OCP

                                    Komentarz


                                    • Na pewno lepsze niż jakieś no name 1000% więcej światła i lansu. Ale trzeba się liczyć że długo nie będą świecić zwłaszcza h7 i h1.
                                      Było : Skoda Favorit 1.3 LPG
                                      Peugeot 306 1.9 D
                                      Daewoo Nubira II kombi 2.0 LPG
                                      VW Polo 1.4 PB
                                      Daewoo Nexia 1.5 LPG

                                      Jest: Fiat Panda 1.1 PB
                                      Skoda Octavia I 1.8T LPG

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez lu5asz
                                        Link

                                        Dobre te zarowy?
                                        Blue Vision używałem w Golfie 4 H1 i H7 i chyba więcej jak rok nie wytrzymały, ale świeciły fajnie; w Octavii mam H4 Vision plus +60% i już ponad 2 lata fakt, cena za komplet ok 80zł no ale jeżdżę dużo w nocy i dość fajnie świecą.
                                        był: VW Golf IV 1.9 TDI AJM '01 ->
                                        jest: Skoda Octavia 1 1,6 BFQ '04



                                        komputer VAG - Rybnik i okolice -> info PW.

                                        Komentarz


                                        • Ja mogę polecić taki komplecik:

                                          - OSRAM NIGHT BREAKER UNLIMITED H4
                                          oraz

                                          - OSRAM DIADEM do kierunkowskazów PY 21W 12v

                                          Wydaje mi się, że nowe Night Breakery świecą lepiej niż poprzedni model. Stare żarówki przepaliły mi się po około 14 miesiącach w odstępach tygodniowych (jedna i za tydzień kolejna). Teraz wsadziłem Unlimited i światło dają jasne i zimne. Mnie osobiście bardzo odpowiadają.

                                          Do kompletu kupiłem DIADEMy. Mają na sobie warstwę, która przykrywa kolor pomarańczowy kiedy nie świecą. Fajnie to wygląda jak się obok przechodzi bo klosz kierunkowskazu mieni się jak tęcza. Samo światło kierunkowskazu jest bardzo jasne.





                                          Zgrywanie wsadów z kości, programowanie BIOS, programowanie pamięci.

                                          Komentarz


                                          • dzięki panowie za odpowiedzi ale patrzac po forum natrafiłem na coś takiego...
                                            Link
                                            tylko to jest 100w są i 55 ale czy 100 to mimo wszystko że soczewka nie za duzo do plastikowego reflektora...?ma ktos jakies 100w ?
                                            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...combi-czcz-vrs

                                            Komentarz


                                            • promader, ktoś z poprzednich właścicieli mojej O1 jeździł na 100W i po 11 latach (wiek auta) spec od regeneracji lamp powiedział, że są tak zjechane, że nic im już nie pomoże. Z zewnątrz były ok, ale od środka zmatowione kompletnie.
                                              رافال
                                              Spoty
                                              Cause freedom is a lonely road
                                              My O2FL

                                              Komentarz


                                              • Według mnie to głupota montowanie takich wynalazków bo prawdopodobnie mogą nie mieć tych 100 W albo tylko pobór :-D A świecić będą jak świeczki albo będą tak świecić i wszystkim po oczach walić. W sumie chcesz do halogenow h3 więc raczej do sporadycznego użytku no chyba że będziesz jeździć na nich zamiast na światłach mijania, tak czy siak to szkoda kasy na taki chłam, szkoda instalacji, szkoda klosza, szkoda zachodu z wymianą. Taką mam opinię;-)
                                                Było : Skoda Favorit 1.3 LPG
                                                Peugeot 306 1.9 D
                                                Daewoo Nubira II kombi 2.0 LPG
                                                VW Polo 1.4 PB
                                                Daewoo Nexia 1.5 LPG

                                                Jest: Fiat Panda 1.1 PB
                                                Skoda Octavia I 1.8T LPG

                                                Komentarz


                                                • nie no spokojnie przecież ich nie kupuje narazie tylko zbieram opinie czy warto...ale chyba zostane przy 55w a o oslepianiu i tak nie mam mowy to soczewka skierowana w dół...bo halogen wiec po oczkach inny i tak nie będę swiecił...
                                                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...combi-czcz-vrs

                                                  Komentarz


                                                  • promader, bosma to bardzo dobra firma, długo trzymają ich żarówki. ale 100 w bym nie wsadził, za mocne według mnie też, a po co Ci takie coś?

                                                    [ Dodano: Pon 12 Maj, 14 21:41 ]
                                                    lepiej kup je w wersji 55, też poświatę lekką dadzą i barwę fajną (bez wieśniackich efektów), a nie będzie przepalać Ci klosza, ani razić innych:
                                                    Link

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X