Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polecam żarówki!!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Polecam żarówki!!!

    Jak rozbierzesz tylny boczek to sie przekonasz czy sa czy nie przewody.
    Ale SLX z tego co pamietam bedzie mial przewody bo w nim fabrycznie byl pelny zestaw glosnikow z fabrycznym radiem. Tym bardziej tak powinno byc w wypadku SLX-a z szyber dachem bo potem przestal byc standardem, a to byly te bardziej "wypasione" wersje.

  • #2
    Polecam żarówki!!!

    wlasnie zalozylem do swojej octy nowe zaroweczki firmy philips GT150.Wczesniej jezdzilem na blue vision ale te lepiej swieca i daja fajna niebieska poswiate na kloszu-polecam!!! :P
    Skoda Octavia 19-TDI Elegance 136/304NM

    Komentarz


    • #3
      Jaka orientacyjna cena?

      Wqrza mnie w tych wynalazko-zarowkach, ze sie bardzo szybko przepalaja... :?
      TDI 205PS

      Komentarz


      • #4
        Dokladnie. BV swieca super, ale przepalaja sie srednio co 3-4 msc :evil:
        Ciekawe czy te beda mialy dluzsza zywotnosc?
        "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
        Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

        STOP ECO-TERRORISM!

        Komentarz


        • #5
          Jaka orientacyjna cena?
          znalazłem w necie 403 Forbidden

          i cena 85zł - H4 (2szt)
          130zł - H7 , nawet nie wiem jakie do Octy ops:

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez arci9
            znalazłem w necie 403 Forbidden

            i cena 85zł - H4 (2szt)
            130zł - H7 , nawet nie wiem jakie do Octy ops:
            H4 8)

            wprawdzie dawno nie kupowałem, ale wydaje mi się, że te ceny to taka "okazja inaczej" i w NorAuto czy FeuVert będzie sporo taniej :roll:
            Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
            http://www.disi-tune.pl
            Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
            Był WRX
            Była Octa

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez MisiekWAW
              wprawdzie dawno nie kupowałem, ale wydaje mi się, że te ceny to taka "okazja inaczej" i w NorAuto czy FeuVert będzie sporo taniej :roll:
              W Norauto za Philipsy BV placilem ostatnio wlasnie kolo 85zl, czyli te jako "nowosc" moga byc drozsze.
              Moze zobaczyc w tej hurtowni co Mach ostatnio polecal ?
              "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
              Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

              STOP ECO-TERRORISM!

              Komentarz


              • #8
                Wiatam wszystkich,ja za tez zaroweczki zaplacilem 67zl w sklepie ale na alegro sa po 57-cos kolo tego.Jak znajde to podesle link :?
                Skoda Octavia 19-TDI Elegance 136/304NM

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Purchawa
                  W Norauto za Philipsy BV placilem ostatnio wlasnie kolo 85zl, czyli te jako "nowosc" moga byc drozsze.
                  Moze zobaczyc w tej hurtowni co Mach ostatnio polecal ?
                  Pewnie warto k Ja jak BV w Feli założyłem to byłem wprost zachwycony :shock: ale przepaliły się błyskawicznie więc poszły w odstawkę :?
                  A z decyzja o ewentualnym zakupie żarówek wstrzymam się kilka dni :szeroki_usmiech

                  [ Dodano: Sro Mar 09, 2005 12:20 ]
                  Zamieszczone przez Jacek Nowak
                  wlasnie zalozylem do swojej octy nowe zaroweczki firmy philips GT150.Wczesniej jezdzilem na blue vision ale te lepiej swieca i daja fajna niebieska poswiate na kloszu-polecam!!! :P
                  Przepraszam... nawiązując do Twojego zdania o tuningu... nie boisz się że Ci się lampy uszkodzą jak włożysz żarówki inne niż seryjne :?: :shock:





                  PPNMSP :lol: :lol: :lol: no offence of course :wink:
                  Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                  http://www.disi-tune.pl
                  Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                  Był WRX
                  Była Octa

                  Komentarz


                  • #10
                    Link tak jak obiecalem -link do tych zaroweczek :P

                    [ Dodano: Sro 09 Mar, 05 12:25 ]
                    co ty!!!przeciez to sa normalne zarowki z atestem.Wczesniej jezdzilem ponad rok na blue vision i tez bylem bardzo zadowolony,a GT 150 to podobno jest ich nowszy wyrob. k
                    Skoda Octavia 19-TDI Elegance 136/304NM

                    Komentarz


                    • #11
                      BV swieca super, ale przepalaja sie srednio co 3-4 msc
                      Ja jakoś nie mam takich problemów. Ostatni raz wymieniałem prawie rok temu, a jeżdżę cały rok na światłach. Oby się niedługo przepaliły, bo te GT-150 to ciekawa propozycja.

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez MisiekWAW
                        Pewnie warto k Ja jak BV w Feli założyłem to byłem wprost zachwycony :shock: ale przepaliły się błyskawicznie więc poszły w odstawkę :?
                        Dokladnie. Roznica w porowaniu do seryjnych jest ogromna, dlatego wole wydac te pare zlotych raz na kwartal, szczegolnie jak ostatnimi czasy jezdzilem duzo w trasie.

                        [ Dodano: 09 Mar 2005 12:47 pm ]
                        Zamieszczone przez QBA
                        BV swieca super, ale przepalaja sie srednio co 3-4 msc
                        Ja jakoś nie mam takich problemów. Ostatni raz wymieniałem prawie rok temu, a jeżdżę cały rok na światłach. Oby się niedługo przepaliły, bo te GT-150 to ciekawa propozycja.
                        No mi padaja niestety regularnie. I to praktycznie obie naraz, w odstepach kilkudniowych
                        "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                        Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                        STOP ECO-TERRORISM!

                        Komentarz


                        • #13
                          no wlasnie,ja jezdzilem na blue vision okolo roku i wlasnie jedna padla.Poszedlem do sklepu zeby dokupic tylko jedna i mi odradzili.Powiedzieli ze jak teraz padla jedna to druga tylko kwestia paru dni.Tak wiec kupilem odrazu komplet GT -150. Fajnie wygladaj go w octach jest przeszklony reflektror przez to daje lekko niebieska poswiate przed autem dalej juz swieca mocno na bialo nie na zolto.Jak jade na trasie to mi czasem migaja ze jade niby na dlugich choc reflektory sa obnizone na max.Dlaczego???dlatego bo jest ostre biale swiatlo-naprawde polecam :diabelski_usmiech
                          Skoda Octavia 19-TDI Elegance 136/304NM

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez Jacek Nowak
                            Jak jade na trasie to mi czasem migaja ze jade niby na dlugich choc reflektory sa obnizone na max.Dlaczego???dlatego bo jest ostre biale swiatlo-naprawde polecam :diabelski_usmiech
                            Nie zgodzę sie ja jeżdzę na ksenonie i białe światło mam a nikt mi nie mryga.

                            Może warto ustawić lampy :roll:
                            Uki
                            Premium Car Care - Auto Kosmetyka

                            S-maxD
                            V 50

                            325ic

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez Uki
                              Zamieszczone przez Jacek Nowak
                              Jak jade na trasie to mi czasem migaja ze jade niby na dlugich choc reflektory sa obnizone na max.Dlaczego???dlatego bo jest ostre biale swiatlo-naprawde polecam :diabelski_usmiech
                              Nie zgodzę sie ja jeżdzę na ksenonie i białe światło mam a nikt mi nie mryga.

                              Może warto ustawić lampy :roll:
                              Zgadzam się z Ukim k
                              Życie jest bezwzględne nie lituje się nad nikim...
                              Pokój jego duszy...KRIS 27.09.03
                              BMW serii 3... Radość z jazdy.

                              Komentarz


                              • #16
                                A znacie jakies ciekawe propozycje na postojówki ?? Bo te fabryczne to takie żłótawe lekko.
                                Niestety tylko 160.4 KM i 380 Nm

                                Komentarz


                                • #17
                                  bylem akurat 2 dni temu w aso i sprawdzalem czy cos jest nie tak-ale wszystko gra.Nie wiem czemu pare razy mrygneli ???chyba mysleli ze jade na dlugich-powtarzam mocno swieca :evil:
                                  Skoda Octavia 19-TDI Elegance 136/304NM

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    powtarzam mocno swieca
                                    a to są 90/100w ? czy seria?
                                    ASV + Aligator MT K-ce 150 KM 320Nm
                                    www.wasilewski-foto.pl
                                    KIA 2,2 d (245KM i 523Nm)

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      12v 60/55 to chyba seria
                                      Skoda Octavia 19-TDI Elegance 136/304NM

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamieszczone przez Jacek Nowak
                                        no wlasnie,ja jezdzilem na blue vision okolo roku i wlasnie jedna padla.Poszedlem do sklepu zeby dokupic tylko jedna i mi odradzili.Powiedzieli ze jak teraz padla jedna to druga tylko kwestia paru dni.Tak wiec kupilem odrazu komplet GT -150. Fajnie wygladaj go w octach jest przeszklony reflektror przez to daje lekko niebieska poswiate przed autem dalej juz swieca mocno na bialo nie na zolto.Jak jade na trasie to mi czasem migaja ze jade niby na dlugich choc reflektory sa obnizone na max.Dlaczego???dlatego bo jest ostre biale swiatlo-naprawde polecam :diabelski_usmiech
                                        No dobrze a jak się ma sytuacja pdczas rutynowej kontroli drogowej :diabelski_usmiech pan sierżant :twisted: nie czepia się bardzo :lol: :lol:
                                        była czeszka jest franca ale wolałem czeszkę

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez lyzy100
                                          No dobrze a jak się ma sytuacja pdczas rutynowej kontroli drogowej pan sierżant nie czepia się bardzo
                                          A no tak ze jak trafimy na panow w polonezie to trzeba im nawymyslac od tego czym to jezdza i ze nigdy nie widzieli porzadnych swiatel (dziala na 100% ta technika juz kilka razy testowana ) Jak beda wielkimi udupami odesla nas na badanie techniczne ktore jesli nie stwierdzi nieprawidlowosci bedzie na koszt panstwa - czyli nasz. To przy seryjnych zarowkach, a przy tych 100-110W to roznie bywa. W Polsce sa one nielegalne.
                                          Spritmonitor.de

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez Maicroft
                                            A no tak ze jak trafimy na panow w polonezie to trzeba im nawymyslac od tego czym to jezdza i ze nigdy nie widzieli porzadnych swiatel (dziala na 100% ta technika juz kilka razy testowana )
                                            Ale na moje nie zawsze bedzie skuteczna np. u mnie w miescinie jeden policjant z drogowki jezdzi prywatnie bmw ,chata wyjebana,a do pracy smiga maluchem. I jakims poldkiem na sluzbie tez moze latac :wink:
                                            TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                                            SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                                            SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez Samiec
                                              Zamieszczone przez Maicroft
                                              A no tak ze jak trafimy na panow w polonezie to trzeba im nawymyslac od tego czym to jezdza i ze nigdy nie widzieli porzadnych swiatel (dziala na 100% ta technika juz kilka razy testowana )
                                              Ale na moje nie zawsze bedzie skuteczna np. u mnie w miescinie jeden policjant z drogowki jezdzi prywatnie bmw ,chata wyjebana,a do pracy smiga maluchem. I jakims poldkiem na sluzbie tez moze latac :wink:
                                              Wiesz o odmiencach nie mowimy, i sam sobie prawie wytlumaczyles skad ma ta kase :wink:
                                              A potem dziwic sie ze takie bardzo ciekawe nadruki na bluzach mozna spotkac.
                                              Spritmonitor.de

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Policja cie nie zatrzyma bo zarowki sa z homologacja -tak wiec problemu niema :lol: nie zapominaj ze to jest Philips i zarowki robia naprawde dobre .Pozdrawiam k
                                                Skoda Octavia 19-TDI Elegance 136/304NM

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Zapasowy komplet BV zmienilem z tydzien temu, tak wiec nastepne sprobuje te GT150
                                                  "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                                                  Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                                                  STOP ECO-TERRORISM!

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X