Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ceny paliw

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Spoko, wczoraj na Shellu widzialem 2,68zl, gdzie ON byl po 5,4 wiec taka srednio-wysoka cena na rynku
    Spritmonitor.de

    Komentarz


    • Orlen/Poznań: ON=5.47, Pb95=5.53, LPG=2.49 .... złodziejstwo :diabelski_usmiech
      SPOT Poznań:
      .....
      ruszyć (_)_) i przyjeżdżać !!! ZAPRASZAMY


      Error 503 Wojtas Unavailable :P

      Komentarz


      • W Bydgoszczy od początku tygodnia na Auchan LPG po 2,28 w weekendowej promocji jak co tydzień, tańszy był bo po 2,26. Ciekawe do ilu teraz zjadą?

        Komentarz


        • ON na Auchan Bonarka w Krakowie po 5,15....
          Była O1 kombi ALH++ 150/340
          Obecnie Pyzio 206 1.4HDi+ ~90/200

          Komentarz


          • To i tak staniało, bo ja płaciłem ostatnio 5,20
            przeprowadzki warszawa

            Komentarz


            • Zamieszczone przez kazik4x4
              Zamieszczone przez bishop
              To zdanie było trochę w formie żartu ,stąd ikonka" ", ale nawet po montazu nowej instalacji zawsze jest kurz brud i inne w przewodach, zbiornikach , rurach, więc jeżeli nie było odpowiedniego pukania instalcji, nie pchałbym się pierwszy do tankowania,... nie bój się kamieni tam nie ma
              Nie będę się czepiać gramatyki i ortografii, tylko skupię się na kwestii technicznej- tylko zupełny laik albo humanista skończony myśli, że wybudują stację, napełnią zbiorniki gazem i podjeżdża auto i sprzedaje się gaz.
              Kolego, jak się buduje instalację napełniania lpg to po wykonaniu instalacji robi się próby ciśnieniowe - sprężone powietrze wydmuchnie co trzeba, potem się napełnia gazem, odpowietrza instalację, sprawdza działanie dystrybutora, pomp, zaworów, napełnia się próbnie kilka zbiorników, potem odbiory itp.
              Więc zanim podjedzie pierwsze auto instalacja jest już dobrze "wyczyszczona".
              Komentowanie żartobliwych postów w tak nadęty sposób ,przybliży Cie do forumowych popierdółek.
              Chociaż byś wynalazł 100 przepisów , paragrafów i procedur, ...żyjemy w Polsce, wkoło dziadostwo , tandeta i kolesiostwo.

              Bliska Zabkowice-lpg 2,27 pln , Auchanik w Sosnowcu przy niej słabo , ...ale 2.25pln.

              Komentarz


              • Znacie jakąś stronę www, na której mozna sprawdzić uśrednioną cenę paliwa w zadanym okresie?
                Adam... Używam:
                Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                Passek: B6 175KM/366Nm

                Komentarz


                • Na Podhalu nadal LPG ponad 2,60 a PB95 5,60 :evil:

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez bishop
                    Komentowanie żartobliwych postów w tak nadęty sposób ,przybliży Cie do forumowych popierdółek.
                    Chociaż byś wynalazł 100 przepisów , paragrafów i procedur, ...żyjemy w Polsce, wkoło dziadostwo , tandeta i kolesiostwo.
                    Jak narazie to ty z siebie robisz popierdółke Najlepiej pisac na forum na tematy na które niemasz zielonego pojecia. Ktoś przeczyta i jeszcze uwierzy. Polska to nie Rosja, tam jest różnie. Polska ma jeden z bardziej surowych nadzorów urządzen cisnieniowych. NoBo pozawala na duzo mniej niz np holenderski Lloyd... ale ty wiesz lepiej...
                    Inline 5 cylinders

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez Agamek12
                      Znacie jakąś stronę www, na której mozna sprawdzić uśrednioną cenę paliwa w zadanym okresie?
                      Nie wiem czy będzie odpowiadał, ale zobacz ten przebieg cen Agamek12. Może podpasi.
                      Pozdrawiam
                      Northeusz

                      Komentarz


                      • Znam tą stronkę i czasami są tam bardzo nieaktualne dane, ale co zrobić.
                        listwa przyokienna

                        Komentarz


                        • Northeusz, dzięki, ale chodziło mi o trochę dłuższy okres... Poradziłem sobie z motostat - trochę się namęczyłem, ale upewniłem się w trafności swojej decyzji (lub raczej jej zaniechaniu :szeroki_usmiech ).
                          Adam... Używam:
                          Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                          Passek: B6 175KM/366Nm

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez Agamek12
                            Northeusz, dzięki, ale chodziło mi o trochę dłuższy okres... Poradziłem sobie z motostat - trochę się namęczyłem, ale upewniłem się w trafności swojej decyzji (lub raczej jej zaniechaniu :szeroki_usmiech ).
                            Tzn, że nie montowałeś LPG?

                            [ Dodano: Czw 25 Kwi, 13 22:14 ]
                            Zamieszczone przez Agamek12
                            ale chodziło mi o trochę dłuższy okres
                            A to od kiedy Ty chcesz Agamek liczyć te paliwa? Tam są dane od 2001 roku
                            Pozdrawiam
                            Northeusz

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez byq
                              Zamieszczone przez bishop
                              Komentowanie żartobliwych postów w tak nadęty sposób ,przybliży Cie do forumowych popierdółek.
                              Chociaż byś wynalazł 100 przepisów , paragrafów i procedur, ...żyjemy w Polsce, wkoło dziadostwo , tandeta i kolesiostwo.
                              Jak narazie to ty z siebie robisz popierdółke Najlepiej pisac na forum na tematy na które niemasz zielonego pojecia. Ktoś przeczyta i jeszcze uwierzy. Polska to nie Rosja, tam jest różnie. Polska ma jeden z bardziej surowych nadzorów urządzen cisnieniowych. NoBo pozawala na duzo mniej niz np holenderski Lloyd... ale ty wiesz lepiej...
                              Czy ja coś do Ciebie napisałem? Bo mnie się wydaje ze do kazika, a Ty tylko szukasz zaczepki?
                              Nie Ty będziesz decydował co napiszę, i w co ludzie będą wierzyć

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez bishop
                                Czy ja coś do Ciebie napisałem? Bo mnie się wydaje ze do kazika, a Ty tylko szukasz zaczepki?
                                Nie Ty będziesz decydował co napiszę, i w co ludzie będą wierzyć
                                Widze ze bardzo cie to poruszyło, skoro wysyłasz mi PW z cytuje: "
                                Zamieszczone przez bishop
                                Masz 24h na zmianę posta.
                                "

                                Dorosnij człowieku to nie przedszkole, tylko forum publiczne.
                                Inline 5 cylinders

                                Komentarz


                                • Dziś nad ranem tankowałem Pb95 na Lukoil w W-wie za 5,20zł/l :? Potem dłuuugo nie patrzyłem na ceny, ale tuż przed samym Rzeszowem na SHELL to samo Pb95 kosztowało 5,99zł/l :shock: (no ale "ludzka" stacja to była: za płatność gotówką rabat 10gr/l :szeroki_usmiech ). W Rzeszowie Pb95 5,20-5,40zł/l (najtaniej na "bezfirmowej") i LPG za 2,10zł/l :shock: Potem za Rzeszowem przynajmniej 5,40-5,50, w Sanoku 5,60zł/l i za Sanokiem 5,70zł/l i więcej...
                                  Adam... Używam:
                                  Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                  Passek: B6 175KM/366Nm

                                  Komentarz


                                  • LPG:
                                    BP Prymasa Tysiaclecia 2,29 (Lukoil obok 2,25)
                                    BP przy Bluecity 2,28.

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez byq
                                      Widze ze bardzo cie to poruszyło, skoro wysyłasz mi PW z cytuje: "bishop napisał/a:
                                      Masz 24h na zmianę posta.
                                      "
                                      A mazgaj żali się na forum lacze , a co myślałeś że laurkę dostaniesz, jak się przypinasz nie wiadomo o co?
                                      Może i dobrze że opublikowałeś prywatną wiadomość na forum publicznym, teraz dokładnie widać pipmusia forumowego. :lol: .
                                      Dla mie jesteś złoty.

                                      Sorry za OT ,ale próbowałem na PW , ...klient :los

                                      No name ,na drodze do Złotego Potoku lpg-2.25 pln, ale ze względu na "stację" powinno być 2,15- dwa zbiorniki w placu , a cena wypisana kredą na tabliczce, nie polecam :?

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez bl
                                        BP przy Bluecity 2,28.
                                        no to i do Kielc po tyle lpg zawitał na 123 Statoil
                                        Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                        Komentarz


                                        • Wczoraj Kraków Orlen:
                                          ON 5,24.
                                          Po rabacie 5,16 :szeroki_usmiech

                                          >>>moja srebrna kombi strzała<<<

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez kabanos
                                            Wczoraj Kraków Orlen:
                                            ON 5,24.
                                            Po rabacie 5,16 :szeroki_usmiech
                                            to juz ceny ON takie jak sprzedawalem 0II w tdi :x
                                            Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                            Komentarz


                                            • piotrek_os, sam się zdziwiłem, jak podjechałem na stację.

                                              >>>moja srebrna kombi strzała<<<

                                              Komentarz


                                              • Auchan Rumia ON wczoraj 5,07 i kolejki baaardzo długie

                                                Komentarz


                                                • Zabrze Lukoil gaz za 2.31 zł

                                                  PIS to kretyni

                                                  Komentarz


                                                  • Sanok "no name": Pb95 - 5,56zł/l :?
                                                    Adam... Używam:
                                                    Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                                    Passek: B6 175KM/366Nm

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X