Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ceny paliw

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • dziś rano:
    Poznań - Neste:
    ON - 4,96
    PB95 - 5,03

    Na Orlenie:
    ON Diesel - 5,03
    ON Verva - 5,25
    PB95 - 5,09
    LPG - 2,64
    SPOT Poznań:
    .....
    ruszyć (_)_) i przyjeżdżać !!! ZAPRASZAMY


    Error 503 Wojtas Unavailable :P

    Komentarz


    • Dziś na Lukoil i Szelu ON po 4,91, E95 po 4,99zł
      Na BP ocipieli ON po 5,08, a E95 po 5,09zł :shock: (ON ultimate - 5,29, E98 - 5,37)
      MARCIN
      Mój szkodnik

      Komentarz


      • Wejdzcie na 1 strone i zobaczcie post AdamB jego przepowiednia się sprawdziła
        Octavia 1.9 TDI ASZ


        .

        Komentarz


        • A u mnie potaniało na LOTOSie

          Wczoraj ON 5,06 a dzisiaj 4,99 PLN
          Alfee
          Ford Mondeo MKIII kombi Duratec HE 1.8 16V + LPG
          Kawasaki ER5 :-)

          Komentarz


          • alfee, i tak to działa, najpierw windują cenę sztucznie, a na drugi dzień opuszczają i mordy się nam cieszą... a to jednak to złodziejstwo 4.99!!!! :los
            bkc+dsg

            Komentarz


            • Lukoil na trasie do warszawy 4.97zł E95, 4.98zł E98

              Komentarz


              • Statoil Modlin PB95 5,18 :shock: :shock: :shock:
                O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                Komentarz


                • Wczoraj Orlen na Srebrnej Pb98 5,27 a Pb95 5,01. Zalałem ten drugi, nerw mnie złapał :twisted:

                  Komentarz


                  • 1.40 (diesel)funta bp edinburgh,shell 1.35 funta :szeroki_usmiech (diesel) edinburgh
                    prawidłowa odległość ,mniejsza od większej

                    Komentarz


                    • 4.82 ON w Krakowie na stacji MPO
                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                      Komentarz


                      • Dzisiaj szlag mnie trafił - wracam do kraju nad Wisłą po krótkim, łsużbowym pobycie w usa (bena po 3,55/galon i psiocza że drogo...) - jadę z lotniska pod dom, wypada zatankować :
                        Lukoil G-ce przczyńska
                        ON 4,93
                        95 4,99
                        98 5,03

                        Kufa, a w zeszłym tygodniu było po 4,75 on...

                        Komentarz


                        • Lukoil Katowice, Lukoil Mikołów
                          ON 5,01
                          95 5,03
                          Octavia

                          Komentarz


                          • Gdańsk Bp na Grunwaldzkiej
                            Pb95 - 5.09 :shock:

                            [ Dodano: Sro 16 Mar, 11 23:03 ]
                            Wczoraj stacja przy Leclerk'u
                            Pb95 - 4,92
                            Za to na BP
                            Pb95 - 5,05
                            AniaM
                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0
                            O2 FL 2009 Combi Ambiente 1,8TSI (160KM)

                            Komentarz


                            • A ja dzisiaj na BP na Kamińskiego koło Castoramy za litr ON ultimate 5,30 płaciłem, a chyba z tydzień temu (parę stron wcześniej się wpisałem) po 5,20 był :evil:
                              Moje MU: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=586830#586830
                              6n leichtwagen: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=886072#886072
                              Rozpórki, mocowania foteli: http://gorny-sport.pl/

                              Komentarz


                              • Kurde dziwie się bo jak jechałem na ferie do Zakopca na całej trasie PB i ON były po 4,84 i 4,59 a w Krakowie dolałem pół baku PB95 za 4,61 czyli było różnica niż w Łodzi jakieś 20 gr a teraz jak jest w KRK nie ma żadnej różnicy ? Tankowałem na Lukoil na tej przelotówce przez Krk
                                autoKOWALSKIszkoła ul. Lutomierska 69 Łódź tel. 602 465 680 ZAPRASZAM !!!

                                VW POLO 9N 2004r. obecnie
                                Skoda Octavia II 2007r. SPRZEDANA
                                Skoda Octavia Combi II FL 2010r. obecnie

                                Komentarz


                                • Ja w Krakowie ON na Shellu w lutym lałem za 4,39 :evil: , a teraz juz prawie 1 zł wiecej trza dawac
                                  Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                  Komentarz


                                  • piotrek_os, no właśnie podobno Częstochowa i Kraków słynie z najtańszego paliwa
                                    autoKOWALSKIszkoła ul. Lutomierska 69 Łódź tel. 602 465 680 ZAPRASZAM !!!

                                    VW POLO 9N 2004r. obecnie
                                    Skoda Octavia II 2007r. SPRZEDANA
                                    Skoda Octavia Combi II FL 2010r. obecnie

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez Kowal_ldz
                                      piotrek_os, no właśnie podobno Częstochowa i Kraków słynie z najtańszego paliwa
                                      a Kielce i okolice w ta druga strone - kiedys o tym mówili w Wiadomosciach TVP (choc ostatnio z cenami nie było tak źle patrzac dalej w polske)
                                      Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                      Komentarz


                                      • taka dowcipna wypowiedź :helm naszych władz :szeroki_usmiech
                                        Blokada serwisu - TVN24
                                        O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

                                        Komentarz


                                        • a kto jest za nami pod względem płac?
                                          Litr może sobie kosztować nawet i 10 zł byle pensje były proporcjonalne.
                                          U mnie na szelu pękło 5 zł/L
                                          on 5,07 ( + 8 gr )
                                          pb 5.09
                                          Mój Szkodnik

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez loru
                                            taka dowcipna wypowiedź naszych władz
                                            Aha, no czyli wszytko w porządku, paliwo jest tanie i proszę się cieszyć......

                                            Banda pierdolonych darmozjadów. Wczoraj była debata nad OFE w Sejmie, jak ktoś oglądał to wie jak bardzo zapełniona była sala................. :roll: :evil: :evil: :evil:

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez Dzida
                                              Aha, no czyli wszytko w porządku, paliwo jest tanie i proszę się cieszyć......
                                              dokładnie tak trzeba odczytać ta wypowiedź.
                                              O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez Kowal_ldz
                                                piotrek_os, no właśnie podobno Częstochowa i Kraków słynie z najtańszego paliwa
                                                No ja spotkałem się z opinią, że to w Poznaniu BYŁO najtaniej ...

                                                Komentarz


                                                • Heee heee przy moich zarobkach będę wyjeżdżał tylko w niedziele

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez kiniors
                                                    Heee heee przy moich zarobkach będę wyjeżdżał tylko w niedziele
                                                    Sądzę ,że faktycznie na lizach się zaraz zrobi pusto ....
                                                    Chyba faktycznie LPG i silniczek 1.1 to najlepsze wyjście na dzień dzisiejszy. :roll:
                                                    Była : Skoda Octavia I '04 1,4 16V 75 KM
                                                    Był : Opel Vectra C 1.9 CDTI 150KM
                                                    Jest : Seat Cordoba 1.9 TDI 101 KM
                                                    Jest: Skoda Octavia 1.9 TDI 105 KM

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X