Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ceny paliw

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • 4x4BKF, dwa lata temu moj kolowrotek w USA kosztowal 150$ i z wysylka wyszedl mnie 349 zl ...

    Teraz taki sam zamawialem dla kumpla, cena kreciola taka sama, koszt wysylki taki sam, tylko z karty sciagneli mi 511 zl.


    Teraz widzisz o czym zapomniales mowiac o tym, ze kosztowala iles tam $ ?

    Zyjemy w PL - wiec wszystko idzie po kursie USD/PLN. Druga sprawa, jest drozej, bo w ciagu tych dwoch lat byly 2 podwyzki na paliwo, 1 podwyzka VATU, a do tego sa spekulacje biznesowe w zwiazku z konfiltem w Libii.
    Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
    Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
    ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

    TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


    Komentarz


    • misiek^wro, rozumiem że też wędkujesz :wink:
      Moje MU: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=586830#586830
      6n leichtwagen: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=886072#886072
      Rozpórki, mocowania foteli: http://gorny-sport.pl/

      Komentarz


      • Teraz te sq...y podnoszą dziennie paliwo nawet 20 gr/l - a jak beda spadki to 2 gr od świata! Żeuna! :evil:
        Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

        Komentarz


        • Zamieszczone przez misiek^wro

          Zyjemy w PL - wiec wszystko idzie po kursie USD/PLN.
          Ale jak płacisz kartą to waluta rozliczeniowa to EURO. Wiec USD/EUR i dopiero EUR/PLN. A na żadnym z tych przeliczeń banki nie tracą.
          To samo np z Anglii GPB/EUR EUR/PLN. Sprawdź na wyciągu z karty.

          Inna rzecz że ceny paliw to .....(bardzo niecenzuralny potok słów).... głównie spekulacja.
          Była O1 kombi ALH++ 150/340
          Obecnie Pyzio 206 1.4HDi+ ~90/200

          Komentarz


          • Jeszcze tsunami japońskie nam podniesie ceny no bo zaraz się okaże że Japonia to pewnie jakiś potentat naftowy
            4x4

            Komentarz


            • Zamieszczone przez soszek81
              Ale jak płacisz kartą to waluta rozliczeniowa to EURO. Wiec USD/EUR i dopiero EUR/PLN. A na żadnym z tych przeliczeń banki nie tracą.
              To samo np z Anglii GPB/EUR EUR/PLN. Sprawdź na wyciągu z karty.
              Jezeli placi VISA powinno byc przeliczenie odrazu na USD, jezeli MasterCard to wpierw na EUR i dopiero na USD.
              TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
              SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
              SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

              Komentarz


              • Statoil Racibórz
                ON - 5.02
                95 - 5.08
                Dotychczas Statoil ostatni podnosił ceny am dziś pierwsi wyskoczyli ponad 5 zeta za zwykły ON :zastrzelic

                Komentarz


                • qwno nie spekulacja, rzad robi nas od tylu, popatrzcie sobie na to, oczywiscie juz kapke nieaktualne bo juz sobie znowu doliczyli ZLODZIEJE:

                  Old Octavia 1.9 AHF - New Leon 2.0 BKD - New Passat 2.0 HGW ;-) Pontiac Trans Am 7.5

                  Spoty Lublin - kazda pierwsza sroda miesiaca. Zapraszamy

                  Komentarz


                  • Pytalem przed chwila kolege z USA i mowi ze u nich poszla wacha do gory. Teraz wychodzi ok. dolara za litr. Czyli na nasze ~2,95zl
                    VW Vento 1.9TDI 1Z ++
                    Na potęge Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!
                    Captain Planet, he's our hero. Gonna take pollution down to (Euro)0 :lol

                    Komentarz


                    • Galon - 4,5459 l
                      Cena za galon - najwyższa ok 3,9$ ( Link )

                      0,86$/l = (dzisiejszy średni kurs $ w NBP 2,8783) co daje 2,5PLN za litr. Więc jeszcze mniej niż podajesz, a liczyłem zaokrąglając w górę.

                      Połowa tego co u nas. Bez komentarza.
                      Była O1 kombi ALH++ 150/340
                      Obecnie Pyzio 206 1.4HDi+ ~90/200

                      Komentarz


                      • Ja podawalem ceny z Rhode Island

                        Tak czy siak 2zl mniej
                        VW Vento 1.9TDI 1Z ++
                        Na potęge Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!
                        Captain Planet, he's our hero. Gonna take pollution down to (Euro)0 :lol

                        Komentarz


                        • Ale Wy nie kumacie że Polska lezy w Europie i weszła do UE, gdzie jest coś za coś.
                          Z jednej strony jest min akcyza na paliwa:

                          Kod:
                          W obecnym stanie prawnym, zgodnie z ustawą z dnia 6 grudnia 2008 r. o podatku akcyzowym (Dz. U. z 2009 r. Nr 3, poz. 11 i Nr 98, poz. 918), stawka akcyzy na sprzedawaną w kraju benzynę silnikową bezołowiową wynosi 1565 zł/1000 l, na olej napędowy 1048 zł/1000 l, a na ciężki olej opałowy 60 zł/1000 kg.
                          a drugiej strony płyną euro do Polski na drogi, rozwój przedsiebiorstw itd.
                          Nie weszlibysmy do UE to bylibysmy na poziomie Ukrainy z kolejkami na granicach iwieksza korupcją (bo gdzie bieda tam większe przekręty).
                          MARCIN
                          Mój szkodnik

                          Komentarz


                          • Bzyku, czemu nie dajesz najświeższych informacji. :szeroki_usmiech
                            Statoil Zabrze - Zaborze.
                            ON - 5,00zł
                            95 - 5,00zł

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez bzyq_74
                              stawka akcyzy na sprzedawaną w kraju benzynę silnikową bezołowiową wynosi 1565 zł/1000 l, na olej napędowy 1048 zł/1000 l
                              I z tego powodu ON i PB maja taka sama cene? :lol: Ten kraj nigdy nie przestanie zaskakiwac obywatela jego pokretna logika.
                              VW Vento 1.9TDI 1Z ++
                              Na potęge Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!
                              Captain Planet, he's our hero. Gonna take pollution down to (Euro)0 :lol

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez Mickul
                                ON - 5,00zł
                                Czyli powtórka z "rozrywki". :x
                                mkII 20VT (600h worked)
                                Roooooomster

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez Mickul
                                  Bzyku, czemu nie dajesz najświeższych informacji. :szeroki_usmiech
                                  Statoil Zabrze - Zaborze.
                                  ON - 5,00zł
                                  95 - 5,00zł
                                  Przez Zaborze dawno nie jechałem :bow
                                  Dziś ON na Lukoil 4,88 i Szelu 4,91
                                  MARCIN
                                  Mój szkodnik

                                  Komentarz


                                  • Dzisiaj na Auchanie w Bielsku ON był za 4.82 ... nie wiem jakim cudem ale udało mi się zalać 47 litrów :shock: od siebie dosłownie emerycka jazda... średnie na 80km wyszło mi 4,7l / 100km

                                    O2 1,9 BXE+ 143KM/312Nm

                                    Komentarz


                                    • Warszawa

                                      Statoil Bemowo - PB98 5,35
                                      Auchan Modlinska PB98 4,96

                                      czlowiek na ziemi jest tylko sekunde, nie zmieni nic a zostawi burdel

                                      Komentarz


                                      • Nie wiem ile benzyna bo nie zwrocilem uwagi, ale ON na stacji przy Rafinerii w Trzebini 4,82/l
                                        jak tylko nie mam wlasnego paliwa to tankuje tam bo zawsze maja sporo taniej niz wszystkie stacje w okolicy.

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez piotrek_os
                                          Teraz te sq...y podnoszą dziennie paliwo nawet 20 gr/l - a jak beda spadki to 2 gr od świata! Żeuna! :evil:
                                          jakie spadki? przecież wielkimi krokami zbliża się lato, wyjazdy zwiększony popyt. może po wakacjach, choć nie, wtedy zima, zwiększony popyt. może po zimie, ale wtedy wakacje ....... i tak w koło.

                                          Techno200, na tych słupkach marża stacji to "dystrybucja"?
                                          bo według wyliczeń jakie widziałem z miesiąc temu to zysk stacji kształtuje się między 40 a 50 gr.

                                          U mnie na shellu pb wyleciało 10 gr w górę - 5,09
                                          ON o grosz - 4,99
                                          Mój Szkodnik

                                          Komentarz


                                          • Statoil trasa toruńska na wysokości Bródna ON 5,05 :evil:
                                            https://www.facebook.com/tapicerekpranie

                                            Komentarz


                                            • Nie wiem jaka jest sytuacja w dużych miastach, ale w około dwudziestotysięcznym Opocznie, są dwie stacje, i ceny w nich są po prostu ustalane... ON - 4.99 , Pb - 5.10 I to jest tak, gdy jedna obniża, to i druga, tylko że zawsze jest różnica 3-4 groszy. To jest najgorsze. Aczkolwiek, LPG już jest normalnie. Tydzień temu był 2.55/litr, a teraz - 2.45/litr. I to jest optymistyczne, bo ja posiadam auto na LPG. 8)
                                              Octavia jest jak dobry lokaj - czasami zapominasz, że on w ogóle istnieje, ale gdyby go nie było, to świat zwaliłby Ci się na głowę.

                                              Komentarz


                                              • Link prezydent Tarnobrzega zaczyna walke z tymi oszustami.....
                                                Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                                Komentarz


                                                • jest sposób na tych złodziei od przyszłego tygodnia do pracy śmigam rowerem i mogą mi skoczyć nawet na 10 za litr zbiornik miesięcznie wystarczy
                                                  https://www.facebook.com/tapicerekpranie

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez Marcello01
                                                    jest sposób na tych złodziei od przyszłego tygodnia do pracy śmigam rowerem i mogą mi skoczyć nawet na 10 za litr zbiornik miesięcznie wystarczy
                                                    pogoda w sam raz na rower :szeroki_usmiech
                                                    MARCIN
                                                    Mój szkodnik

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X