Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ceny paliw

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez piotrek_os
    Dzis widzialem najdrozszy gaz po 2,89 zł - jest gdzies drozszy? Jakby ktos zobaczył 3zł to prosze o fotke - wtedy bede miał wygrany zakład.......z jednym niedowiarkiem
    Cyknij fotkę jakiejkolwiek wywieszki z ceną LPG, a potem w Photoshopie przerób na 3.00 i masz zakład wygrany :diabelski_usmiech
    Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
    MOJA FURKA

    Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

    Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Eidos71
      Zamieszczone przez piotrek_os
      Dzis widzialem najdrozszy gaz po 2,89 zł - jest gdzies drozszy? Jakby ktos zobaczył 3zł to prosze o fotke - wtedy bede miał wygrany zakład.......z jednym niedowiarkiem
      Cyknij fotkę jakiejkolwiek wywieszki z ceną LPG, a potem w Photoshopie przerób na 3.00 i masz zakład wygrany :diabelski_usmiech
      nie ze mna te numery Bruner :diabelski_usmiech
      Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

      Komentarz


      • Shell Wolności 384 3,00zł (6/10) Zabrze
        123 Statoil Kilińskiego 3,13zł (4/10) Ełk
        Shell Warszawska 68 3,23zł (5/10) Legionowo
        PP Czerwony Dwór 3,23zł (6/10) Węgorzewo

        Nie trzeba oszukiwać

        Komentarz


        • Zamieszczone przez tomekc
          Shell Wolności 384 3,00zł (6/10) Zabrze
          123 Statoil Kilińskiego 3,13zł (4/10) Ełk
          Shell Warszawska 68 3,23zł (5/10) Legionowo
          PP Czerwony Dwór 3,23zł (6/10) Węgorzewo
          To ceny LPG? Serio?

          Komentarz


          • Zamieszczone przez tomekc
            Shell Wolności 384 3,00zł (6/10) Zabrze
            Nie trzeba oszukiwać
            Zrobię dziś zdjęcie.

            Komentarz


            • Ceny paliw w Polsce | Cenapaliw.pl

              Komentarz


              • Zamieszczone przez tomekc
                Ofpizdu, niezły bajzel. :shock: :shock:

                Komentarz


                • zaklad byl, ze do konca roku, a tu juz dzis. wczoraj w kielcach na shellu nie bylo gazu...hurtownicy widac nakrecaja cene
                  Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                  Komentarz


                  • Kur** to są jakieś jaja.. Niedługo to mnie taniej będzie wynosił dojazd gdziekolwiek PKS lub PKP :/
                    "Byli to ludzie, których łączyło coś więcej niż tylko wspólna gra w piłkę. Dla których honor i obrona barw klubowych nie były pustymi pojęciami."

                    "Możemy działać na zasadach demokratycznych ale rację będę miał Zawsze Ja"- Hubert Jerzy Wagner(1941-2002)

                    www.zoltar.bielsko.pl

                    Komentarz


                    • Juz po wyborach wiec pora na podniesienie ceny paliwa..... wiec ciekawe kiedy beda odrabiac....to co wydali na kampanie wyborcza itd.....
                      Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez piotrek_os
                        Juz po wyborach wiec pora na podniesienie ceny paliwa..... wiec ciekawe kiedy beda odrabiac....to co wydali na kampanie wyborcza itd.....
                        Pewnie niedługo. W końcu idzie zima, a więc można będzie podnieść cenę paliw tłumacząc, że dodatki zimowe do paliw niesamowicie poszły w górę... :twisted:
                        Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
                        MOJA FURKA

                        Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

                        Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez Eidos71
                          można będzie podnieść cenę paliw tłumacząc, że dodatki zimowe do paliw niesamowicie poszły w górę...
                          u mnie na Orlenie chyba już poszły w górę... bo PB95 z przedwyborczego 5,09 podskoczyła wczoraj na 5,17
                          SPOT Poznań:
                          .....
                          ruszyć (_)_) i przyjeżdżać !!! ZAPRASZAMY


                          Error 503 Wojtas Unavailable :P

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez Wojtas_Poznań
                            Zamieszczone przez Eidos71
                            można będzie podnieść cenę paliw tłumacząc, że dodatki zimowe do paliw niesamowicie poszły w górę...
                            u mnie na Orlenie chyba już poszły w górę... bo PB95 z przedwyborczego 5,09 podskoczyła wczoraj na 5,17
                            a ON już 5,15zł
                            AGR 112KM, 232Nm
                            Subaru Impreza GH 2.0 150KM

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez piotrek_os
                              Juz po wyborach wiec pora na podniesienie ceny paliwa..... wiec ciekawe kiedy beda odrabiac....to co wydali na kampanie wyborcza itd.....
                              mówisz i masz :cry:
                              Wyborcza.pl
                              Jeśli jedziesz szybciej niż ja, jesteś wariatem.
                              Jeśli jedziesz wolniej niż ja, jesteś debilem

                              Komentarz


                              • W sumie POlacy wybrali drozyzne! Tylko, ze nie wszyscy! Ale niestety za tą wiekszosc teraz bedzie terzeba placic!
                                Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez piotrek_os
                                  W sumie POlacy wybrali drozyzne! Tylko, ze nie wszyscy! Ale niestety za tą wiekszosc teraz bedzie terzeba placic!
                                  mówisz drogo więc jedź za granicę i nie do Niemiec ale wystarczy jechać na Słowację, Czechy, Węgry itp. tam jest paliwo jeszcze droższe a nie powiedziałbym że zarobki naszych sąsiadów z byłego demoludu są znacząco większe niż Polaków.
                                  Zgadzam się że ceny paliw są wysokie ale na tle Europy i tak są niższe i czy u władzy jest PO czy inna opcja polityczna to nie ma to większego znaczenia bo z "Pustego w próżne to i Salomon nie naleje" więc może zamiast narzekać czas się zmienić z typowego narzekającego Polaka na bardziej optymistycznego Polaka i czekać na poprawę kursu złotego do walut obcych
                                  jest

                                  było

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez adamza
                                    mówisz drogo więc jedź za granicę i nie do Niemiec ale wystarczy jechać na Słowację, Czechy, Węgry itp. tam jest paliwo jeszcze droższe a nie powiedziałbym że zarobki naszych sąsiadów z byłego demoludu są znacząco większe niż Polaków.
                                    Mówisz rację adamza.

                                    Potwierdzam cenę paliwa w Czechach, przy obecnym kursie korony względem złotówki paliwo tutaj jest o około 10% droższe niż w Polsce.
                                    korespondent zagraniczny Kytutr / Bydlątko w kolorze Red Corrida

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez adamza
                                      Zamieszczone przez piotrek_os
                                      W sumie POlacy wybrali drozyzne! Tylko, ze nie wszyscy! Ale niestety za tą wiekszosc teraz bedzie terzeba placic!
                                      mówisz drogo więc jedź za granicę i nie do Niemiec
                                      a dlaczego nie do Niemiec?? Sam placisz za paliwo? Czy sluzbowe auto i paliwo? Bo ja toche inaczej patrze na to np. na emerytów, rencistów....ze maja niecały 1 tys i muszą żyć, a zeby nie odbiegać o powyzszego tematu "ceny paliw" ile oni litrow kupią juz nie wspomne o innych wydatkach. Bo wszystko co kupujemy np. czeklade, TV itp to jakos musi trafic do sklepu....a ceny rosna. Czytałem gdzies na necie jak Niemcy sie wypowiadali, ze juz duzo taniej w sklepach jest u nich niz co wczesniej jezdzili na zakupy do nas!

                                      [ Dodano: Wto 11 Paź, 11 13:42 ]
                                      kytutr, jaka jest minimalna płaca w Czechach w przeliczeniu na Zł?

                                      [ Dodano: Wto 11 Paź, 11 13:47 ]
                                      Ropa :: Ceny surowców - Bankier.pl patrzac na notowania to raczej w obecnej chwili nie powinno byc najdrozsze paliwo, a jednak jest!
                                      Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez piotrek_os
                                        kytutr, jaka jest minimalna płaca w Czechach w przeliczeniu na Zł?
                                        8000 Kè brutto, czyli (po dzisiejszym kursie korony w NBP 0,175 PLN za koronę) 1400 PLN, netto wychodzi z tego 7120 "kaèek", czyli 1246 PLN.

                                        Info o minimalnej płacy na stronach czeskiego Ministerstwa Pracy i Spraw Socjalnych: Chyba 404
                                        Czeski kalkulator płac netto/brutto (gdyby ktoś chciał rozpocząć pracę w ÈR ): Stránka nenalezena
                                        korespondent zagraniczny Kytutr / Bydlątko w kolorze Red Corrida

                                        Komentarz


                                        • kytutr, jeszcze niedawno sie jezdziło na zakupy po piwko itd....ale Euro widac swoje zrobiło
                                          Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez piotrek_os
                                            a dlaczego nie do Niemiec?? Sam placisz za paliwo? Czy sluzbowe auto i paliwo?
                                            tak sam płacę za paliwo i boli mnie każda wizyta na stacji bo miesięcznie ok 1 tyś wydaję na dojazdy do pracy itp. tak więc piotrek_os, co teraz powiesz. Trzeba zacisnąć zęby i iść dalej. Taniej raczej nie będzie i nie ma co o tym marzyć.
                                            Ja zanim pojadę tankować to się staram zorientować w cenach na okolicznych stacjach i tankując np na ST1 w Sosnowcu kupuję taniej niż na okolicznych stacjach. Ostatni zakup był 95 Pb za 5.06 zł
                                            jest

                                            było

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez adamza
                                              tak sam płacę za paliwo i boli mnie każda wizyta na stacji bo miesięcznie ok 1 tyś wydaję na dojazdy do pracy itp.
                                              patrząc na podpis, przebiegi i spalanie, to tak słabo ekonomicznie wybrałeś auto na dojazdy do pracy :?
                                              ale za to mam nadzieję, iż dynamika i przyjemność płynąca z jazdy rekompensuje wydatki paliwowe.
                                              Jeśli jedziesz szybciej niż ja, jesteś wariatem.
                                              Jeśli jedziesz wolniej niż ja, jesteś debilem

                                              Komentarz


                                              • Zorr, jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma Miałem zamówioną 1.4 TSI ale dealer zawalił więc brałem co było na placu bo miałem wyjazd na wakacje do Chorwacji a patrząc na zużycie paliwa to różnica max 1 litra a przyjemność większa. Diesla nie chciałem na tamten czas brać bo auto miało być na 2 lata (wyszło że zostanie na dłużej) i różnica w cenie się rozkładała na te 2 lata. Być może następny będzie na ON ale dziś jest Pb
                                                jest

                                                było

                                                Komentarz


                                                • ceny wczoraj ze stacji z Mielca (orlen przy wjeździe od Tarnowa - stacja partnerska nie koncernu)
                                                  PB95 - 5,29
                                                  ON - 5,19
                                                  LPG - 2,79

                                                  Ogólnie to w Mielcu paliwo nie należy do najtańszych - dzięki temu że mam gaz w aucie to na paliwo wydaję około 450zł miesięcznie.

                                                  Komentarz


                                                  • U mnie gaz:
                                                    - tesco 2,74
                                                    - shell 2,79
                                                    - orlen 2,85

                                                    Na gazie czuć różnice w jakości paliwa i tak najdroższe okazuje się najgorsze.
                                                    mkII 20VT (600h worked)
                                                    Roooooomster

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X