Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wszystko o Vag-Com'ie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Dziękuję bardzo koledze SYLWKOWI za programik.... dostałem VAG COM-a 409-1, mam pytanie kupiłem ten oto interfejs link poniżej czy to dobry zakup? proszę o radę..Mam O1 AEE z 2000rokuops: Pozdrawiam
    http://www.allegro.pl/item152739440_promocja_interfejs_obd2_vag_kkl_vw_a udi_seat_skoda.html

    Komentarz


    • #77
      piotrekpruszcz, Nieodpowiem Ci, bo nie otwiera mi się ta stronka;(. Ja mam interfejs kkl od viaken-a i u mnie z nim działa poprawnie.
      1.8 TSI - 160KM

      Komentarz


      • #78
        W opisie aukcji jest OBD2 VAG KKL VW/AUDI/SEAT/SKODA i to jest aukcja viaken-a w opisie jest napisane, że współpracuje z VAG COM-em 409-1 chciałem się tylko upewnić czy wydaje 95 zł na darmo czy nie..... Ale wnioskuje, że powinno działać..

        Komentarz


        • #79
          Mam ten sam i działa.
          1.8 TSI - 160KM

          Komentarz


          • #80
            Tak, bedzie dzialac
            Spritmonitor.de

            Komentarz


            • #81
              Dzieki wielkie za pomoc.

              Komentarz


              • #82
                nawiasem wkońcu sie wybiore do viakena i bede mógł zaofreowac dobrą oferte na ich wyroby

                Komentarz


                • #83
                  Cciałem kupić kaelki do swojej O2 1,6 FSI i dowiedziałem się że muszę mieć z CAN'em
                  i taki kabel kosztuje 500zł lub za 250 komputer diagnostyczny.
                  Czy ktoś z kolegów może potwierdzić lub zaprzeczyć, że do mojego autka tylko taki kabelek pasuje?

                  Komentarz


                  • #84
                    To juz wiemy od 3 lat. Niestety OII ma pelnego CAN-BUSa i kabelek musi byc z tego obsługą.

                    Nie wiem jak FSI, ale 2.0TDI BKD zwyklym kablem KKL moge polaczyc sie tylko z silnikiem.

                    Tester diagnostyczny pozwala odszukac bledy i skasowac bledy, czyli to co potrzebuje 90% wlascicieli takich aut. Jak ktos chce juz sprawdzic parametry on-line lub dokonac adaptacji chocby radia Stream to juz mu sie nie uda.

                    BTW Te kable z CAN-BUSem obsluguja ponoc VAG-COMa 6 :szeroki_usmiech
                    Spritmonitor.de

                    Komentarz


                    • #85
                      Zamieszczone przez Maicroft
                      Jakiego masz tego win2k??? Jaki SP. Czasem wlasnie w tym systemie sa klocki, bo to nie jest system typowo do zabawy, a szkoda bo dziala nieraz lepiej niz XP. Z W2k3 jest to samo, pierwsze wersje mialy mase bledow
                      U mnie wszystko chodzi na XP i VAG alpha 0.81.Jest jedno ale w menadzerze urządzeń trzeba znależć port com1 .Potem kliknąć akcja,właściwości i w ustawieniach portu ustawić liczbę bitów na sekundę na poziomie 19200.Bez tego nie idzie.
                      Witek

                      Komentarz


                      • #86
                        Czy do Palmtopa podłączy sie jakiś interfejs (np. te co są dostępne na allegro)
                        Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                        Komentarz


                        • #87
                          Czy ma ktoś może program vag-com4.09 lub starszy ale pod usb, bo nie mam w laptopie wejścia pod com-a i mam problem?? :?
                          Rozum każdy ma, ale nie każdy go używa.

                          Komentarz


                          • #88
                            Mam dqa pytanka do kolegów Fachowców.
                            1. co to za kod 17987 kod odczytany na silniku 2.0 litra OI - wydaje mi sie że coś z przepustnicą.
                            2. Nie działa mi Vag com w mojej OI 1.9 AGR nie widzi interfejsu auta ,a jeszcze z 2 miesiące temu dzaiłał , a ukolegi jak widać w pytaniu nr. wszystko działa.
                            Z góry Dziekuje .

                            [ Dodano: Czw 01 Mar, 07 10:47 ]
                            Co do pytania drugiego już nie wazne problem rozwiązałem zapomniałem że jest coś takiego jak bezpiecznik od złącza djagnostycznego i to on był spalony.
                            [b]SPOT OLSZTYN ostatni piątek miesiąca godz.19.00 parking przed TP SA

                            Komentarz


                            • #89
                              Witam! posiadam "Interface diagnostyczny OBDII - VAG USB" mam pytanko czy ktoś posiada programik polski vag 4.9 na usb lub polski vag com 607.3 na usb, jeśli mółbym prosić o przesłanie na maila byłbym wdzięczny.

                              Komentarz


                              • #90
                                OBDII to mowi malo, ale IMO Vag w wersji 6 nie ruszy na nim, chyba ze to interfejs z obsluga CAN-BUSa
                                Spritmonitor.de

                                Komentarz


                                • #91
                                  Nie can busa nie ma jeśli 6 nie pójdzie to może jakąś wcześniejszą wersję polską

                                  Komentarz


                                  • #92
                                    A musi byc polski?? Dzialaja angielskie wersje 3 i 4. Polska mam w wersji chyba 1.x i tez chodzi.
                                    Spritmonitor.de

                                    Komentarz


                                    • #93
                                      Może być angielska dzięki

                                      Komentarz


                                      • #94
                                        Niesmialo spytam czy ktos gdzies widzial VAG-COMa w wersji 6.xx z dodatkiem poza strona Ross-Techa :wink:


                                        Jak patrzylem u nich to nowa wersja 7 bedzie bardzo ciekawa
                                        Spritmonitor.de

                                        Komentarz


                                        • #95
                                          Maicroft, a jaka wersja byla ostatni polska lub z mozliwościa spolszczenia, aha musi chodzic z kablem od viakena .
                                          DACAR.team

                                          Komentarz


                                          • #96
                                            Ja mialem jakas 1.x i chodzila, w sumie do naszych aut to wiele sie nie zmienilo od kilku wersji. A polska wesja to jest chyba 3 wersja z RossTecha
                                            Spritmonitor.de

                                            Komentarz


                                            • #97
                                              Maicroft, a możesz taka zapodać koledze :?: :?: :?:
                                              DACAR.team

                                              Komentarz


                                              • #98
                                                Czy mógłbym prosić o ten tajny pliczek do wersji 4.09
                                                lub ewentualnie do wersji 3.11 (na email)
                                                Dosyć już sprawdzania i oglądania, teraz czas na zmiany
                                                a bez pliczku w trybie "read only" to raczej ciężko
                                                ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                                ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                                poprzednie modele:
                                                ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                                ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                                O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                                Komentarz


                                                • #99
                                                  może nie na temat ops: , ale jaki Vag-Com proponowali byście do mojej Octavi I 1,6 BFQ model 2007 roku kupiony w 2006
                                                  pozdrawiam
                                                  roberta
                                                  pozdrawiam
                                                  roberta

                                                  Skoda SuperB 1,4 TSI iV Hybryda

                                                  http://chomikuj.pl/Roberta9

                                                  Komentarz


                                                  • roberta, z obsługa can bo z tego co pamiętam masz już can wszystkie info znajdziesz tu Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X