Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Octavia Tour

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Wracając do Octavii Tour... jakieś 2 tygodnie temu tatuś kupił sobie właśnie Octavie Tour Plus (z tego co mi wiadomo wyposażenie jak w AMBIENTE) w budzie Combi i z dieleskiem 90km... Opcji DRIVE nie ma odkąd wszedł Tour.. Innych też nie... jest Tour Tour Plus, Buisness i RS.. i tak zostanie.. teraz weszła wersja promocyjna :wink: ICE.. Możliwe opcie w promocji ICE to Tour i Tour Plus a ICE różni sie tym że ma klimatyzacje manualną... A cała jazda poelga na tym że cena wercji Ice Tour Plus jest dokładnie TAKA SAMA jak cena Tour Plus z dołożoną klimą... Więc jak dla mnei to g... a nie wersja promocyjna.... :twisted: :lol:
    BEST Czesci i artykuly motoryzacyjne

    Było O1 jest O3

    Komentarz


    • #77
      Zamieszczone przez Qulek
      Więc jak dla mnei to g... a nie wersja promocyjna.... :twisted: :lol:
      Napewno nie ma tam czegos wiecej? Nie wiem jak jest teraz ,ale jak ja kupywalem byla wersja ambiente i ambiente ICE. W ICE bylo z klima manualna i cena byla tak sama jak ambiente plus klima manualna ,tylko ze w ICE w cenie klimy dawali jeszcze poduszki boczne k
      TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
      SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
      SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

      Komentarz


      • #78
        Qulek... Dokładnie.

        Najlepsze sa nowe cenniki... Najtańsza wersja ma ptaszka nawet przy ESP :lol:

        O kredycie 30/70 w przypadku Fabii nikt nigdy nie słyszał... W cenniku jest do dzisiaj :evil: :roll:
        www.soft-car.pl
        www.chiptuning-gdansk.pl


        - Chiptuning silników benzynowych oraz diesla
        - Wyłączanie DPF
        - Hamownia Obciążeniowa

        Komentarz


        • #79
          Napewno nie ma tam czegos wiecej?
          Na 100% ... To jest normalne Tour + klima i wychodzi dokładnie na to samo.. Ale tu w sumie nazywa sie Tour Ice no i sorka jest jedna różnica.. Jest znaczek ICE :wink:
          BEST Czesci i artykuly motoryzacyjne

          Było O1 jest O3

          Komentarz


          • #80
            Jednak kupic jest lepiej wersje ice. Jak po roku bedziesz ja wycenial, do ubezpieczenia, to wersja ice bedzie na pewno drozsza, a za fakt, ze sobie dolozyles klime, ci wartosci nie podniosa. Wtedn sposob jakby co to ci oddzadza rowniez za klime, a nie wersje gola.

            Maciek

            Komentarz


            • #81
              Wersja ICE z 2002r miala 4 poduszki, a Ambiente z 2003 ma tylko dwie. Tak wiec jednak jakies roznice moga byc.
              "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
              Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

              STOP ECO-TERRORISM!

              Komentarz


              • #82
                Zamieszczone przez Mufon
                Z jednym sie zgodze, jesli chodzi to oba samochody sa kompaktami.
                Jednak glownymi rywalami audi sa BMW 1/compakt czy mercedes SportCoupe, a nie skoda czy golf. Mam nadzieje ze czujesz roznice.
                Oba auta są zbudowane na płycie kompaktowej tylko że Octa na bagażnik rodzinny! A porównanie A3 i Octy jest uzasadniaone ze względu na identyczną konstrukcje, silniki itp. Generalnie różną się prestiżem. Jeśli ktoś chce pokazać innym że ma dużo kasy to kupuje Audi jeśli ktoś patrzy praktycznie kupuje Octę. Za Audi A3 z takim motrem i wyposażeniem musiałbym dorzucić pewnie z 40 kzł i jeszcze w bagażniku nie zmieściłbym rodziny na wyjazd na narty. A tapicerka w Octcie mi odpowada. Wybieram Octę. Ale jest demokracja...
                Była: O1 + B6, Turbo ARL, SMIC by Ali soft virus by Zoltar. Jest www.terracan.pl i Croma JTD

                Komentarz


                • #83
                  Zamieszczone przez Masmo
                  Jeśli ktoś chce pokazać innym że ma dużo kasy to kupuje Audi jeśli ktoś patrzy praktycznie kupuje Octę. Za Audi A3 z takim motrem i wyposażeniem musiałbym dorzucić pewnie z 40 kzł i jeszcze w bagażniku nie zmieściłbym rodziny na wyjazd na narty. A tapicerka w Octcie mi odpowada. Wybieram Octę. Ale jest demokracja...
                  generalnie wyszedlem z tego samego zalozenie wybierajac nowa octe ;-)
                  oczywiscie bralem tez wstepnie pod uwage nowe A3 ale zebym mial wypas porownywalny do octy to na dobry poczatek ~30kzl trzeba bylo wiecej dac :evil:

                  wiec mimo mlodego wieku mam w du.. taki lans i patrze z praktycznego punktu widzenia k
                  A4 B7 TFSI Quattro S-Line by MT | O2 2.0TDI by MT | Jeep XJ 4.0L | PF 125p 1971

                  Komentarz


                  • #84
                    Zoltar-> Jaki model w podstawowym wyposazaeniu ESP w najnowszym cenniku? Czy sie zgrywales?

                    Komentarz


                    • #85
                      Zamieszczone przez mjaza
                      Zoltar-> Jaki model w podstawowym wyposazaeniu ESP w najnowszym cenniku? Czy sie zgrywales?
                      Z tego co wiem ESP jest w standarcie w Octavii Combi Adventure 4x4 (tylko)

                      Jednak cena ww auta jest jak dla mnie chora :shock: 99900 za PD105 :shock: a i tak jeszcze troche rzeczy trzeba dolozyc zeby bylo chocby jak w elegance
                      A4 B7 TFSI Quattro S-Line by MT | O2 2.0TDI by MT | Jeep XJ 4.0L | PF 125p 1971

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X