Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

NOWY ON

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez arci9
    pytanie tylko czy rumaki to wszystko...?

    może mają inne właściwości, jak chociażby myjące , czy lepiej się spala takie paliwo...
    Za wlasciwosci myjace to ja raczej podziekuje. A jakby sie lepiej spalalo to i mocy by wiecej bylo.

    Co nie znaczy, ze sa to zle paliwa, ale korzysci wynikajace z ich tankwania sa IMHO problematyczne.

    Wiec jak mam doplacac 20-30gr do litra paliwa (porownujac z NESTE) to raczej dziekuje.
    TDI 205PS

    Komentarz


    • #27
      Co nie znaczy, ze sa to zle paliwa, ale korzysci wynikajace z ich tankwania sa IMHO problematyczne.

      Wiec jak mam doplacac 20-30gr do litra paliwa (porownujac z NESTE) to raczej dziekuje.
      jakoś specjalnie nie ufam "tanim paliwom"....jednak Twoje komentarze i opisy wskazujące, że jeżdzisz i jest OK. zaczeły mnie zastanawić i myślę coby nie spróbować nestlowego paliwa :wink: za to nie nalałbym paliwa np. z Geant`a :roll:

      Dzisiaj spojrzałem na cenę w Neste i na stacji przy wisłostradzie cena była 3,25 a to w porównaniu z np. statoilem na którym się zazwyczaj tankuje (3,42) jest zauwżalna :!:

      Mikrus, a kiedy dostajesz od Neste fakturki? I czy regularnie, nie ma problemu z ich dostarczaniem , chłopaki są w miarę solidni:?: :?:

      Komentarz


      • #28
        Zamieszczone przez arci9
        jakoś specjalnie nie ufam "tanim paliwom"....
        Jesli chodzi o taniosc paliwa na Neste to wynika ona z tego, ze sa to stacje bezobslugowe. Wiec siec nie utrzymuje duzej ilosci pracownikow, programow punktowo-lojalnosciowych, itp.
        Samo paliwo pochodzi z rodzimych rafinerii. W naszych rejonach jest ono przywozone z Plocka, na polnocy Polski z Lotosu w Gdansku, itd.

        Co wazne wszystkie stacje sa wlasnoscia sieci i przez nia obslugiwane, a nie wypuszczane ajentom wiec jest wyeliminowane glowne ogniwo przekretow.

        Ja tankuje samochod glownie na tych stacjach (choc oczywiscie nie tylko) i nie zdarzylo mi sie nigdy wdepnac w gowno. Moja Skoda byla hamowana dziesiatki razy i nie zadarzylo mi sie kiedykowliek, zeby wychodzily jakies anomalie zwiazane ze zla jakoscia paliwa.

        Wiec moge z czystym sumieniem polecic te stacje.

        Jesli chodzi o faktury to nie ma problemu z ich przesylaniem. Przychodzi na poczatku miesiaca zbiorcza z miesiaca poprzedniego.
        TDI 205PS

        Komentarz


        • #29
          Jesli chodzi o taniosc paliwa na Neste to wynika ona z tego, ze sa to stacje bezobslugowe. Wiec siec nie utrzymuje duzej ilosci pracownikow, programow punktowo-lojalnosciowych, itp.
          Samo paliwo pochodzi z rodzimych rafinerii. W naszych rejonach jest ono przywozone z Plocka, na polnocy Polski z Lotosu w Gdansku, itd.
          Tak, zdaję sobie sprawę jak to działa - widocznie nie potrzebne uprzedzenie się ujawnia u mnie :wink:

          Jesli chodzi o faktury to nie ma problemu z ich przesylaniem. Przychodzi na poczatku miesiaca zbiorcza z miesiaca poprzedniego.
          to też ważna informacja, żeby były na czas - muszę zaryzykować, wszystkie formalności związane z fakturą gdy pierwszy raz tam zatankuję załatwiam na stacji, czy trzeba gdzieś się udać?

          Komentarz


          • #30
            Zamieszczone przez arci9
            wszystkie formalności związane z fakturą gdy pierwszy raz tam zatankuję załatwiam na stacji, czy trzeba gdzieś się udać?
            Z tego co pmaietam to jest kilka mozliwosci.

            Ja to zrobilem tak, ze zadzwonilem na infolinie i dostalem nr komorkowy do goscia, ktory opiekuje sie stacjami w Wawce.
            Umowilem sie z nim na jednej ze stacji o okreslonej porze (poniewaz na ogol tam nikogo nie ma, tylko przyjezdzaja co kilka godzin kontrolnie) i na miejscu podalem dane firmy i od razu dostalem karte ID, ktora wsuwasz do czytnika i po temacie.

            Jesli chodzi o platnosc to ja place karta bankowa - wpisujesz kwote maksymalna np. 150PLN i tyle pobieraja Ci z konta, a jesli nie wejdzie tyle do baku, tylko np. 140PLN to roznice zwracaja Ci na konto jeszcze tego samego dnia, albo nastepnego.

            Wiecej info pewnie bedziesz mial na Home | Neste
            TDI 205PS

            Komentarz


            • #31
              tego co pmaietam to jest kilka mozliwosci.

              Ja to zrobilem tak, ze zadzwonilem na infolinie i dostalem nr komorkowy do goscia, ktory opiekuje sie stacjami w Wawce.
              Umowilem sie z nim na jednej ze stacji o okreslonej porze (poniewaz na ogol tam nikogo nie ma, tylko przyjezdzaja co kilka godzin kontrolnie) i na miejscu podalem dane firmy i od razu dostalem karte ID, ktora wsuwasz do czytnika i po temacie.

              Jesli chodzi o platnosc to ja place karta bankowa - wpisujesz kwote maksymalna np. 150PLN i tyle pobieraja Ci z konta, a jesli nie wejdzie tyle do baku, tylko np. 140PLN to roznice zwracaja Ci na konto jeszcze tego samego dnia, albo nastepnego.

              Wiecej info pewnie bedziesz mial na Home | Neste
              dzięki - cenne wskazówki 8)

              Komentarz


              • #32
                Zamieszczone przez arci9
                Dzisiaj spojrzałem na cenę w Neste i na stacji przy wisłostradzie cena była 3,25 a to w porównaniu z np. statoilem na którym się zazwyczaj tankuje (3,42) jest zauwżalna :!:
                Na Neste na wisłostradzie jest 3,25 a kolo M1 3,11 :wink: Ja rowniez polecam paliwo z Neste tankuje tylko pod M1 i ani razu nie bylo lipy Na kazdym tankowniu na calym baku mam 15-16zl mniej niz u siebie w miescie.
                TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X