Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

er-es nówka sztuczka - wrażenia

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • marlej108,
    no i pogodziłes chłopców i dobrze bo juz myslałem że niedługo pobiją mi się tutaj a zawzięte to... Pozdrawiam JA też bym RS zapierda.....i wszystkich maruderów nadrodze wyprzedzał jak pachołki no cóż oczywiscie z rozsądkiem :diabelski_usmiech
    [b]SPOT OLSZTYN ostatni piątek miesiąca godz.19.00 parking przed TP SA

    Komentarz


    • onyx73, marlej108, co jest :?: :!:
      koledzy juz dawno zakonczyli spory, wiec o co idzie :?: :?
      saport techniczny baj DGW
      była BKD+DSG '05 120kkm
      była BXE '08 190kkm
      no i nie ma :-)

      Komentarz


      • Zamieszczone przez marlej108
        natomiast Piotr_T ...
        dorosnij... :|

        Komentarz


        • panowie, ostatni raz -
          saport techniczny baj DGW
          była BKD+DSG '05 120kkm
          była BXE '08 190kkm
          no i nie ma :-)

          Komentarz


          • Chciałem już coś napisać ale ugryzę się w język bo mnie też by się dostało :szeroki_usmiech

            Jedno co mogę napisać to potwierdzić prawie wszystkie spostrzeżenia miecz'a.
            Miło się czyta to co samemu by się napisało o jeździe RS. Ja niestety mam problemy z wyrażaniem na piśmie swoich spostrzeżeń ... zawsze wszystko co pisałem to krótko i zwięźle :szeroki_usmiech


            miecz'u pisz dalej bo samemu jestem ciekaw co mnie czeka :szeroki_usmiech


            Oczekuje:
            Superb III L&K 2.0 TSI 280KM 4x4 DSG - niedługo będzie

            Obecnie:
            Citigo Style ASG
            Kymco Downtown 300i ABS

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Kaszana
              Dane z bardzo dokładnego testu z Link
              1 bieg - 62 km/h
              2 bieg - 99
              3 bieg - 143
              4 bieg - 192
              potwierdzam:
              1 - 60 km/h
              2 - 100 km/h
              3 - 140 km/h
              4 - doszedłem do 180 km/h więcej u mnie na wsi nie ma gdzie się rozpędzić

              Komentarz


              • Nie sprawdzałem jeszcze prędkości maksymalnej, tylko przez chwilę ( była pusta droga )
                pozwoliłem sobie na 210 km/h.

                Komentarz


                • nie było minie tochę a tu widze że zrobiła się niezła awanturka :wink: w/g mnie owszem , można jeżdzic szybko po śniegu jeżeli sie zna swoje możliwości i samochodu i umie się przwidywać co może być za paręset metrów i nie trzeba mieć do tego przeróżnych systemów wspomagania / wiadomo - jak są to jeszcze lepiej / . ale przyglądając się waszej dyskusji zwróciłem uwage na inną rzecz - nie jeden z nas jeżdzi bardzo szybko po suchym 200 km/h i więcej - chociaż by kolega Kaszana post wyżej i jakoś nie widać głosów oburzenia że to wariacka jazda , gówniarska itd. a np.przecierz z takich 200 droga hamowania , możliwość wykonania jakiś manewrów / szczególnie gwałtownych / jest równie niebezpiczna jak przy jeżdzie 100 po śniegu { piszę tu z dużym uogólnieniem ,mam nadzieje ze wiecie o co mi chiodzi } tak więc najlepiej niech każdy z nas jeżdzi najlepiej jak potrafi , najbezpieczniej a jeżeli ktos ma z tym problem / z szybka jazdą / to niech jeżdzi z prędkościami które uważa dla siebie za bezpieczne. fakt , na naszy gównianych drogach jest mnóstwo wypadków ale nie jestem przekonany że w większości są one spowodowane dużą prędkością / może ktoś ma jakieś dane ? / , stawiam jednak na pijanych i w durzej mierze na stan techniczny samochodów . z mojego podwórka - jakyście widzieli na czym ludzie przyjeżdżają / opony / to poiwnienem dzwonić od razu po policję i do kryminału z nimi . kończę bo trochę sie chyba rozgadałem i życzę wszystkim szczęśliwej drogi
                  O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                  GVI 1.4TSI
                  LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                  tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                  Komentarz


                  • Leszku - ten lekki konflikt został już jakby zażegnany. Nie ma chyba sensu zaczynać tego od nowa.

                    Temat zamykam, chyba, że ktoś będzie chciał napisać coś ciekawego w temacie RS, a nie w temacie brawurowej jazdy.

                    W razie czego proszę o priv – byle nie z żalami…
                    TDI 205PS

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X