Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TEMPOMAT SKODA OCTAVIA II

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • tempomat chciałem dołożyć, auto jest dokładnie z 2004 ale modelowo 2005 wersja ambiente. Czy masz może jakieś zdjęcia o co chodzi z tymi pinami i gdzie szukać "kabelka"?

    naprawdę nikt z Was nie pomoże?

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Marcin_med
      naprawdę nikt z Was nie pomoże?
      Odpisałem Ci na PW jak ten kabelek sprawdzić.

      Poza tym gdybyś zadzwonił do mnie to wiedziałbyś szybciej.

      Numer poniżej.
      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

      Komentarz


      • dzięki! okazało się, że nie mam "kabelka tempomatu" (piszę dla potomnych
        tempomat śmiga jak trzeba

        Komentarz


        • Witam.
          No i stało się... choroba się rozwija.

          MaxiDot i manetka z tempo zamontowane.

          Wielkie podziękowania dla:
          Ducker - za licznik MD już w wersji PL
          Koleś - za manetkę z tempo, ze sterowaniem tylne wycieraczki i obsługą MFA
          Spacewalker - za mistrzowskie podejście do tematu. Dla tego gościa nie ma rzeczy niemożliwych.

          Szukamy dalej... może teraz multi od superba

          Komentarz


          • Zamieszczone przez biegan84
            Wielkie podziękowania dla: Koleś -
            Cieszę się, że mogłem pomóc.
            Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
            Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

            Komentarz


            • biegan84, spoko będziemy dalej wspierać Cię w tej "chorobie"
              ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

              JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
              JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

              OCP Poznań -> Mapa Spotów

              Komentarz


              • Witam.
                Przeszukalem ten temat jednak nie znalazlem nikogo kto mialby taki modul: 1K0 953 549 CN
                Czy do tego modulu wystarcza same manetki z tempomatem+kodowanie?
                Czy takie manetki z tej aukcji beda odpowiednie?
                Link
                Manetki z aukcji maja numer 1K0 953 513G

                Komentarz


                • he.pa, wg rosstecha Twój moduł to midland więc obsługuje tempo, a co do manetki to jakiś zamiennik. Poszukaj oryginału, używka w dobrym stanie będzie i tańsza i lepsza.
                  Pozdrawiam
                  Kamil

                  Komentarz


                  • he.pa, Ta manetka z aukcji nie ma takiego numeru bo to zamiennik. Powinno tam być napisane, że wygląda jak 1K0 953 513 G

                    Na PW masz ofertę na oryginał
                    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez koleś
                      he.pa, Ta manetka z aukcji nie ma takiego numeru bo to zamiennik. Powinno tam być napisane, że wygląda jak 5K0 953 513 G
                      5K0 to manetki zespolone
                      1K0 to manetki dzielone ... i aukcja jest ok

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez spacewalker
                        Zamieszczone przez koleś
                        he.pa, Ta manetka z aukcji nie ma takiego numeru bo to zamiennik. Powinno tam być napisane, że wygląda jak 5K0 953 513 G
                        5K0 to manetki zespolone
                        1K0 to manetki dzielone ... i aukcja jest ok
                        OK. Mój błąd w numerze.
                        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                        Komentarz


                        • Witam! Mam pytanie mam Octavię II fl z 2010 r. w wersji ambiente i dostałem manetkę 1K0 953 513 G czy ktoś by mógł mi sprawdzić po nr vin czy ona bedzie pasować?

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez gibon130
                            Witam! Mam pytanie mam Octavię II fl z 2010 r. w wersji ambiente i dostałem manetkę 1K0 953 513 G czy ktoś by mógł mi sprawdzić po nr vin czy ona bedzie pasować?
                            Nie będzie pasować ta manetka. W FL są manetki zespolone 5K0953521.

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez Elmo_88
                              W FL są manetki zespolone 5K0953521.
                              Nie do końca prawda :!: bo ja mam z 2010 z kwietnia i mam pojedynczą a na zespoloną chyba zmienili jak zmienił się rok modelowy



                              CB Harry II ASC + Triflex

                              Pozdrawiam Mirek!!

                              Komentarz


                              • Moja jest z marca to może podpasuje. Uff widok po zdjęciu górnej obudowy czyli będzie pasowć ??
                                Załączone pliki

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez gibon130
                                  czyli będzie pasowć ??
                                  513 G będzie pasować. Będzie też pasować 513 F.

                                  Musisz sprawdzić w manetce kabelki. Czy żółte kabelki we wtyczce są zmostkowane?

                                  [ Dodano: Pią 07 Paź, 16 08:36 ]
                                  Zamieszczone przez Elmo_88
                                  Nie będzie pasować ta manetka. W FL są manetki zespolone 5K0953521.
                                  To zależy od rocznika. W roku 2010 była zmiana manetek z 1K0 na 5K0 czyli w tym roczniku mogą być manetki pojedyncze lub manetki zespolone.
                                  Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                  Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                  Komentarz


                                  • Tak zwróciłem uwagę na żółte kabelki oglądając wideo poradnik na jednym z popularnych portali. U mnie sa fabrycznie podpięte pod jeden pin tak że nic nie trzeba przerabiać. Jaki klucz trzeba mieć żeby odkręcić kierownicę? Czy moge zamontować manetkę i jej nie kodować bo nie mam czym i narazie jeździc z nową manetką ale z nieaktywnym tempomatem czy coś się bedzie działo ?

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez gibon130
                                      Jaki klucz trzeba mieć żeby odkręcić kierownicę?
                                      Spline M12
                                      Link

                                      Zamieszczone przez gibon130
                                      Czy moge zamontować manetkę i jej nie kodować bo nie mam czym i narazie jeździc z nową manetką ale z nieaktywnym tempomatem czy coś się bedzie działo ?
                                      Możesz. Jak nie wymieniasz modułu to możesz.

                                      Jeśli masz czujnik skrętu w kierownicy to po rozłączeniu będziesz miał na liczniku dwie kontrolki. Zgasną same po krótkiej jeździe.
                                      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                      Komentarz


                                      • Dziękuję bardzo za odpowiedź kupię dzis po pracy nasadkę spline m12 i jutro spróbuję zmontować manetkę. Co do modułu to mam nadzieję ze nie bede musiał wymieniać ponieważ posiadam nie wiem jak sie to nazywa dokładnie ale na liczniku wyswietla mi spalanie prędkość i taki tam a przyłączam opcję w manetce wycieraczek więc z tego co wyczytałem powinien obsłużyć tempomat.

                                        Komentarz


                                        • Pytanie o manetki

                                          Witam.
                                          Chciałbym dołożyć tempomat w swojej Skodzie Tour 2 - grudzień 2011 (1.6 MPI LPG).
                                          Mam komputer (spalanie, trasa itp.) i z tego co wyczytałem na początku wątku, w takiej sytuacji nie ma potrzeby zmiany modułu. Kwestia dołożenia manetek i programowanie vcds.

                                          Teraz pytanie o części, z tego co się dowiedziałem to pasuje mi taki zestaw manetek (i jeszcze inny podobnie numerowany):
                                          3T0054690
                                          Jak te manetki mają się do tych podawanych jako 5k0 i 1k0 w wątku?
                                          I czy można montować tą np.: z aukcji superbmana:
                                          Link
                                          tutaj kwestia tych końcowych literek.

                                          Czy ktoś z forum montował tempomat gdzieś w Krakowie i może polecić osobę/warsztat na taką imprezę.

                                          Komentarz


                                          • Te od superbmana powinny pasować zadzwoń do niego sprzeda ci taniej, sprawdź jaki masz moduł kierownicy dla wszystkiego
                                            Skoda Octavia II FL
                                            Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                                            https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                                            Komentarz


                                            • Re: Pytanie o manetki

                                              Zamieszczone przez prol
                                              Witam.
                                              Chciałbym dołożyć tempomat w swojej Skodzie Tour 2 - grudzień 2011 (1.6 MPI LPG).
                                              Mam komputer (spalanie, trasa itp.) i z tego co wyczytałem na początku wątku, w takiej sytuacji nie ma potrzeby zmiany modułu. Kwestia dołożenia manetek i programowanie vcds.

                                              Teraz pytanie o części, z tego co się dowiedziałem to pasuje mi taki zestaw manetek (i jeszcze inny podobnie numerowany):
                                              3T0054690
                                              Jak te manetki mają się do tych podawanych jako 5k0 i 1k0 w wątku?
                                              I czy można montować tą np.: z aukcji superbmana:
                                              Link
                                              tutaj kwestia tych końcowych literek.

                                              Czy ktoś z forum montował tempomat gdzieś w Krakowie i może polecić osobę/warsztat na taką imprezę.
                                              5K0 i 3T0 to te same manetki zespolone.
                                              Spokojnie będą pasowały. Poniżej znalazłem trochę tańsze.
                                              Link

                                              Komentarz


                                              • Witam

                                                Czy w Poznaniu lub okolicach znajduje się ktoś kto byłby w stanie ogarnąć temat tempomatu do Octavii II FL 2012 (manetka, programowanie, montaż)?? Proszę o info na PRV.

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez gibon130
                                                  Co do modułu to mam nadzieję ze nie bede musiał wymieniać ponieważ posiadam nie wiem jak sie to nazywa dokładnie
                                                  Nie będziesz musiał wymieniać modułu a to na liczniku to komputer pokładowy :wink:
                                                  Pamiętaj, żeby koła były na wprost i po odpięciu poduszki nie przekręcaj kluczyka.

                                                  prol, te z linku co pokazałeś to raczej nie do Twojej Octavii. Takie były w roczniku 2012.
                                                  Przyjedź do mnie to Ci zrobię tempo.
                                                  Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                                  Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                                  Komentarz


                                                  • Manetka zamontowana! Moduł mam 1K0 953 549 CQ. Teraz mam pytanko czy ktoś z Warszawy lub okolic mógłby mi to zaprogramować / aktywować ??

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X