Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Multifunkcje mam i ja :)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • pytanie czy jest komunikacja ze sterownikiem multikierownicy
    ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
    ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
    poprzednie modele:
    ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
    ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
    O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

    Komentarz


    • Chyba jest:

      Adres 16: Koło kierownicy Plik etykiet: 5K0-953-569.clb
      Oznaczenie elementu: 5K0 953 501 BA HW: 5K0 953 569 H
      Komponent i/lub wersja: LENKS.MODUL 014 0140
      Kodowanie: 5182104000
      Kod serwisu: WSC 00020 999 12345
      Zbiór danych ASAM: EV_VW360SteerWheelUDS A03004 (VW36)
      ROD: EV_VW360SteerWheelUDS.rod
      VCID: 6ADB74A98D7FEE149F-803E
      2 - ilość znalezionych błędów. Oto one:

      335876 - Magistrala danych układu napędowego
      U0002 00 [009] - brak komunikacji
      Potwierdzony - Testowany od skasowania kodów błędów
      Ramka zamrożona:
      Stan błędu: 00000001
      Priorytet błędu: 6

      Częstość błędu: 1
      Link błędów: 239
      Przebieg: 198324 km
      Data: 2099.14.17
      Czas: 20:36:07

      365080 - Jednostka sterowania (przyciski obsługi) w kierownicy
      U108E 00 [009] - brak komunikacji
      Potwierdzony - Testowany od skasowania kodów błędów
      Ramka zamrożona:
      Stan błędu: 00000001
      Priorytet błędu: 6
      Częstość błędu: 1
      Link błędów: 239
      Przebieg: 198324 km
      Data: 2099.14.17
      Czas: 20:36:07


      Komentarz


      • Sterownik wymieniłeś. A robiłeś jakieś kodowanie VCDSem?
        Bo mi to wygląda na niezakodowane.
        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

        Komentarz


        • Potrzebujesz inną manetkę z prawej strony. Mogę wysłać odpowiednią.
          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

          Komentarz


          • Widać całkowity brak komunikacji z sterownikiem w kierownicy, może wiązka lub sterownik w kierownicy a nawet sterownik koła kierownicy trzeba sprawdzić pierwsze połączenia. Ja mam trochę inne kodowanie: 108A140000

            Komentarz


            • U mnie jest zamontowany sterownik z końcówką E a ty masz z H. E nie ma czujnika kata skrętu a H tak to może być powód jednego z problemów.

              Komentarz


              • Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
                Sterownik wymieniłeś. A robiłeś jakieś kodowanie VCDSem?
                Bo mi to wygląda na niezakodowane.
                Robiłem, w sterowniku z końcówką H wybierałem różne platformy, ale przyciski były martwe. Może to one są popsute? Pokombinuję jeszcze.

                Komentarz


                • Zamieszczone przez jasiek2905 Zobacz wpis
                  Widać całkowity brak komunikacji z sterownikiem w kierownicy, może wiązka lub sterownik w kierownicy a nawet sterownik koła kierownicy trzeba sprawdzić pierwsze połączenia. Ja mam trochę inne kodowanie: 108A140000
                  Może i tak. Wiązki mam dwie, na obydwu tak samo. Może faktycznie sterownik.

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
                    Potrzebujesz inną manetkę z prawej strony. Mogę wysłać odpowiednią.
                    Mam zespolone. Wymieniałem kiedyś, by mieć tempomat.

                    Komentarz


                    • Ok. A obecnie masz komputer pokładowy z manetki?
                      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                      Komentarz


                      • Jeżeli nie ma komunikacji z kierownicą to tylko może działać z manetki, bo raczej komunikacji z kierownicą nie ma.

                        Komentarz


                        • Komputer obsługuję z manetki. Wczoraj chciałem jeszcze raz przełożyć sterownik kierownicy, ale zaszwankował vcds więc odpuściłem.
                          A jest ktoś, kto by mi sprawdził ten sterownik, wiązkę, kierownicę, czy to w ogóle sprawne? Oczywiście nie za darmo.

                          Komentarz


                          • Witam wszystkich serdecznie. Potrzebuję pomocy w temacie doposażenia mojej O2 FL w multifunkcyjną kierownicę oraz bluetooth ( radio SWING, maxidot ) - proszę o polecenie sprawdzonego elektronika, który mógłby wykonać dla mnie taką usługę - najlepiej z okolic Warszawy ale niekoniecznie, priorytetem jest solidność. Jeżeli któryś z kolegów ma doświadczenie w tym temacie, wie jak to wykonać i chciałby sam się tym ewentualnie zająć to proszę o kontakt. Byłem u jednego Pana z polecenia, który podpiął samochód do komputera sprawdził program i stwierdził, że bez problemu da się to w moim konkretnym przypadku wykonać. Niestety od 2 miesięcy mimo kilku rozmów dalej nie doczekałem się wyceny także odpuszczę sobie już tego Pana i jego usługi. Proszę o komentarze i pomoc. Z góry dziękuję i pozdrawiam

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez Fransla Zobacz wpis
                              najlepiej z okolic Warszawy ale niekoniecznie, priorytetem jest solidność
                              Przyjedź na Śląsk. Zrobię Ci to.
                              Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                              Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                              Komentarz


                              • Witajcie. Chcialbym dorzucic do swojego potworka kierownice multi, maxidot i tempomat
                                Czytałem ze musi byc kierownica 5L0. znalazlem takie kierownice z Rapida:
                                Jedna z 5L0, przyciski niby jak na Waszych zdjeciach ale maja numer 5E0419685A a druga kierownica z Rapid Sport z takimi samymi przyciskami ale numer kierownicy to nie 5L0
                                Pomożecie?
                                Załączone pliki

                                Komentarz


                                • Numer przycisków jest od spodu. Nie widać go. Musiałbyś wyjąć ramkę z przyciskami żeby zobaczyć czy będą pasować do O2. Ja mam takie przyciski i kierownicę też. Ramki do wyboru, piano black, biała, srebrna.
                                  Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                  Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                  Komentarz


                                  • dzieki koledze koles multifunkcje mam i ja naprawde super robota goraco polecam

                                    Komentarz


                                    • dzieki koledze koles kierownice multifunkcyjna mam i ja naprawde super robota goraco polecam

                                      Komentarz


                                      • Wie ktoś z jakich modeli kierownice z multifunkcją będą pasować i działać w o2 przedlift? Rs, 2008 rok, ma maxidota i tempomat.
                                        Chciałbym ją u siebie założyć i z tego co widzę, kiery z multi z o2 przed fl czy też fl są praktycznie nie do dostania.
                                        Widziałem też jak niektórzy do liftów zakładali kiery z chyba yeti które wyglądają jak te z o3, da się taką założyć do przedlifta? Nie ukrywam że taka podchodzi mi najbardziej.
                                        Byłbym też mega wdzięczny jak by mi ktoś podał jaki sterownik trzeba dokupić żeby wszystko działało, łącznie z podświetleniem i rolką od głośności (Gdzieś wyczytałem ze w przedliftach może być problem żeby ta rolka działała przez to że fabryczna multi miała głośność na przyciski, jest to w ogóle do zrobienia?)
                                        Poza kierownicą i sterownikiem, czy potrzebuje czegoś jeszcze?
                                        Dzięki

                                        Komentarz


                                        • Zadzwoń to odpowiem na niektóre pytania.
                                          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                          Komentarz


                                          • Czy taka kierownica będzie pasować do O2 fl ?
                                            5J0 419 091 D (Fabia II Lift `11)

                                            11111.jpg
                                            22222.jpg
                                            www.SPAmobile.pl

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez no_fear Zobacz wpis
                                              Czy taka kierownica będzie pasować do O2 fl ?
                                              5J0 419 091 D (Fabia II Lift `11)
                                              Będzie. Wiązkę mam jeśli byś potrzebował.
                                              Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                              Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                              Komentarz


                                              • będę się odzywał
                                                to teraz muszę skompletować brakujące części układanki - prawe przyciski, wiązkę (właśnie), prawa manetka (zwykła?), sterownik...

                                                Mam Maxidota, BT...
                                                www.SPAmobile.pl

                                                Komentarz


                                                • Mam sterownik 5K0 953 549 C - czyli zmiana na 5K0 953 549 E ?
                                                  www.SPAmobile.pl

                                                  Komentarz


                                                  • E będzie ok
                                                    ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                                    ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                                    poprzednie modele:
                                                    ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                                    ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                                    O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X