Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[OII FL] kierownica multifunkcyjna

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Multifunkcja już jest

    Dzisiaj pozbyłem się plastikowej kiery - w miejsce której wylądowała nowa multifunkcja :lol:
    Całość elegancko i szybko zamontował kolega Enriquez . Polecam. Banan na twarzy gwarantowany :lol: . Wcześniej wymiana gałki zmiany biegów i hamulec ręczny w skórce. Teraz czas na kolejne doposażenie : zegary i bt . :shock:
    Załączone pliki
    Octavia 2FL Family plus HB

    Komentarz


    • kierownica multifunkcyjna założona, kupiona u Superbman , montaż Krzynol. Krzynol pełna profeska i doświadczenie, pół godzinki i zrobione działające!!
      Auto 5km/h ładniejsze , trzyma się wolant sympatyczniej !! Wszystkim potrzebującym polecam moda i pomocników również!!
      Załączone pliki
      NOWA TWARZ http://www.wrzuta.pl/obraz/x1NMSALRtR/
      Bilstein B4+tarcze ATE PD+klocki ATE - SUPER ZESTAW !!
      Wojtisek - bokiem do przodu to jest to !!!!
      171 KM ; 402 Nm obr/min
      Nie sztuką jest zabić muchę przednią szybą, sztuką jest zabić ją boczną...

      Komentarz


      • Potwierdzam, dużo ładniej wygląda. Wymieniałem także kierę w swojej i dużo dużo lepiej się ją teraz trzyma
        ______
        xxx

        Komentarz


        • To jeszcze licznik MaxiDOT i bedzie zestaw jak się marzy. Cos to piszac, mam jedną benzynę / diesla. do wyboru

          Komentarz


          • no to co się nie chwalisz?
            mam 3 kupców na to ...
            Pozdrawiam
            Marcin

            Komentarz


            • no to masz zaklepane .
              ja myslałem ze Ty tylko SuperBy robisz

              Komentarz


              • dziś dla odmiany 3 octavie
                Pozdrawiam
                Marcin

                Komentarz


                • spacewalker Ty to czarodziej od liczników jesteś Mój kodowany zdalnie działa jak należy dzięki Tobie
                  ______
                  xxx

                  Komentarz


                  • Noto sukces udalo mi sie rozwiazac problem moich kierunkowskazow.

                    Pokrotce opisze jaka byla przyczyna, moze komus przyda sie ta wiedza.
                    Przyjzalem sie dokladniej manetce i okazalo sie ze wlaczenie kierunkow polega na podaniu okreslonej rezystancji na jedno wejscie sterownika (ok 0,7 kOhm prawy i 2,3 kOhm lewy) a nie (jak mi sie wydawalo) "zwarcia lub rozwarcia" na 2 niezalezne wejscia. Jak powiazac ze soba taki sposob sterowania i "dziwne" zachowanie moich kierunkow, to nasuwa sie wniosek ze gdzies mogla powstac niepozadna rezystancja.
                    Po przeczyszczeniu sciezek plytki sterownika (szczegolnie w okolicach przylacza manetki) kierunki zaczely dzaialac popranie.

                    Tempomat uruchomiony i dzialajacy, teraz nastepnna w kolejnosci bedzie kiera multifunkcyjna

                    Komentarz


                    • dajcie pare wsakzówek. Jak , gdzie , czym i za ile taki maxi-dot ??
                      NOWA TWARZ http://www.wrzuta.pl/obraz/x1NMSALRtR/
                      Bilstein B4+tarcze ATE PD+klocki ATE - SUPER ZESTAW !!
                      Wojtisek - bokiem do przodu to jest to !!!!
                      171 KM ; 402 Nm obr/min
                      Nie sztuką jest zabić muchę przednią szybą, sztuką jest zabić ją boczną...

                      Komentarz


                      • Maxi dot wylądował na pokładzie

                        No i tak mój klasyk otrzymał nową szafę . Teraz pozostał jeszcze tylko bt i będzie komplet.
                        Całość zamontowane u Enriqueza no i o ile dobrze pamiętam przy wydatnej pomocy Spacewalkera. Super robota
                        Załączone pliki
                        Octavia 2FL Family plus HB

                        Komentarz


                        • Re: Maxi dot wylądował na pokładzie

                          Zamieszczone przez zyziek7
                          ...
                          Całość zamontowane u Enriqueza no i o ile dobrze pamiętam przy wydatnej pomocy Spacewalkera. Super robota
                          sza-cun

                          Komentarz


                          • Link
                            A taką do OII przed liftem można zamontować ? Mam znajomego,który robi na szrocie.Kilka gratów moge sobie zabrać tylko,że jedna to O II po lifcie a druga to O III. W OIII kółko jest takie jak na zdjęciu z allegro.Problem jest taki,ze wystrzeliła poduszka.Może da się to jakoś ogarnąć.

                            Komentarz


                            • ja też chce mieć pl-menu w maxi ...
                              ______
                              xxx

                              Komentarz


                              • Witam.
                                Panowie dzisiaj założyłem kierownice multi i wszystko działa oprócz tępomatu.
                                Sterownik kierownicy mam z literką H
                                Adres 16: Ko3o kierownicy (J527) Plik etykiet: Brak
                                Oznaczenie elementu SW: 8X0 953 501 B HW: 5K0 953 569 H
                                Komponent: LENKS.MODUL 016 0140
                                Weryfikacja: FF010018 Numer seryjny: 20130930301778
                                Kodowanie: 589A140000
                                Kod serwisu: WSC 00049 770 00119
                                Zbiór danych ASAM: EV_SMLSNGVOLWS A01004
                                ROD: EV_SMLSNGVOLWS_SK35.rod
                                VCID: 3972BE7409C8

                                MFL:
                                Oznaczenie elementu SW: 3T0 959 537 A HW: 3T0 959 537 A
                                Komponent: E221__MFL-URO H07 0011
                                Kodowanie: 830000

                                Nie znaleziono b3edów.
                                (według ROSS-TECH obsługuje tez tępomat) i skopiowałem kodowanie ze starego sterownika (bez żadnej literki) plus dodanie opcji multi.
                                Ja mam VCDS'a 10.6.5 PL i w tym nowym sterowniku nie ma w ogóle opisanych bitów w bajtach.Jedyna różnica jest taka że w starym sterowniku w bajcie 2 są tylko bity do 4 i właśnie w 4 bicie jest lista do rozwinięcia i zaznaczenia czy jest lub nie ma tępomatu.
                                Ma może ktoś pomysł jak uruchomić ten tępomat u mnie ?
                                Albo może ma ktoś ten sterownik z H i może zrobić zrzut ekranu jak to jest opisane.
                                KOMAND

                                Komentarz


                                • Właśnie dołączę się jest szansa na PL menu w maxi dot ?? 2fl
                                  OCTA

                                  Komentarz


                                  • KOMAND1306, a czy tempomatu nie koduje się czasem w silniku? Cytuję wypowiedź kolegi _tm_ w innym temacie


                                    [gebek napisał/a:
                                    rrysio,zadnych kabli nie potrzeba.
                                    Tylko manetka i kodowanie...przynajmniej w mojej tak bylo :szeroki_usmiech


                                    No dobra. Wszyscy piszą, że tylko manetka i kodowanie. Ale jak to zakodować ?
                                    Zamontowałem manetkę, ustawiłem kodowanie w module kierownicy, ale z tego co wyczytałem to trzeba jeszcze ustawić kodowanie w module silnika ? Niestety mój VCDS (908) nie ma etykiet dla mojego modułu i nie wiem co mam ustawić .

                                    EDIT: Zrobione. Dla potomnych:

                                    1. TDI koduje się poprzez wybranie funkcji 11 (CODING II) i wprowadzenie kodu 11463
                                    2. TSI koduje się poprzez wybranie funkcji 7 (CODING) i ustawieniu bitu nr 0 w bajcie nr 6
                                    SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                                    ​​​
                                    Grzegorz

                                    Moja Ambitna Czarnula

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez kerajnt
                                      Właśnie dołączę się jest szansa na PL menu w maxi dot ?? 2fl
                                      jest , jak Hardware pociagnie.
                                      Autoscan z licznika wklej i bedzie wiadomo

                                      Komentarz


                                      • -------------------------------------------------------------------------------
                                        Address 17: Instruments (J285) Labels: 5K0-920-xxx-17.clb
                                        Part No SW: 1Z0 920 843 K HW: 1Z0 920 843 K
                                        Component: KOMBI H20 0420
                                        Serial number: 00000000000000
                                        Coding: 110F01
                                        Shop #: WSC 73430 790 00064
                                        ASAM Dataset: EV_Kombi_UDS_VDD_RM09 A04089
                                        ROD: EV_Kombi_UDS_VDD_RM09_SE36.rod
                                        VCID: 408FA68BDB76181ED43-8015

                                        No fault code found.

                                        -------------------------------------------------------------------------------

                                        Pociagnie PL?

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez KulfonP
                                          -------------------------------------------------------------------------------
                                          Address 17: Instruments (J285) Labels: 5K0-920-xxx-17.clb
                                          Part No SW: 1Z0 920 843 K HW: 1Z0 920 843 K
                                          Component: KOMBI H20 0420
                                          Serial number: 00000000000000
                                          Coding: 110F01
                                          Shop #: WSC 73430 790 00064
                                          ASAM Dataset: EV_Kombi_UDS_VDD_RM09 A04089
                                          ROD: EV_Kombi_UDS_VDD_RM09_SE36.rod
                                          VCID: 408FA68BDB76181ED43-8015

                                          No fault code found.

                                          -------------------------------------------------------------------------------

                                          Pociagnie PL?
                                          99,99% uciągnie.
                                          weryfikacja tego nieszczęsnego 0.01% po rozebraniu .

                                          Komentarz


                                          • Hej, po zakupie kabla do kierownicy multifunkcyjnej okazało się, że mam złą wtyczkę, więc poszukuję szerszej wtyczki do kabla - 1K0971584C.
                                            Czy ktokolwiek miałby możliwość zakupu gdziekolwiek takiej szerszej (po liftingu) wtyczki?
                                            Załączam fotki gniazda w kierownicy (szerszego) i wtyczki w kablu (węższej), którą muszę wymienić na kompatybilną z gniazdem (szerszą).
                                            Załączone pliki
                                            Było: Oct2FL doposażony Mint 1.2TSI
                                            Jest: starszy diesel na B.

                                            Komentarz


                                            • zyziek7, czy Twój licznik z maxi-dotem jest oryginalny? Na forum piszą, że oryginalny ma srebrną ramkę między zegarami a ten na zdjęciu nie ma. Czy to jest jakiś składak (o ile można coś takiego złożyć)? Czy pamiętasz jakie było oznaczenie tego licznika? Też chcę kiedyś założyć licznik z maxi-dotem.
                                              SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                                              ​​​
                                              Grzegorz

                                              Moja Ambitna Czarnula

                                              Komentarz


                                              • blackpw, 4E0 971 978 B - 6 zł w ASO
                                                ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                                ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                                poprzednie modele:
                                                ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                                ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                                O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez georgg
                                                  zyziek7, czy Twój licznik z maxi-dotem jest oryginalny? Na forum piszą, że oryginalny ma srebrną ramkę między zegarami a ten na zdjęciu nie ma. Czy to jest jakiś składak (o ile można coś takiego złożyć)? Czy pamiętasz jakie było oznaczenie tego licznika? Też chcę kiedyś założyć licznik z maxi-dotem.
                                                  Kolego ja mam oryginalny w wersji elegance i srebrne ramki są tylko dookoła obrotomierza i prędkościomierza.
                                                  KOMAND

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez georgg
                                                    zyziek7, czy Twój licznik z maxi-dotem jest oryginalny? Na forum piszą, że oryginalny ma srebrną ramkę między zegarami a ten na zdjęciu nie ma. Czy to jest jakiś składak (o ile można coś takiego złożyć)? Czy pamiętasz jakie było oznaczenie tego licznika? Też chcę kiedyś założyć licznik z maxi-dotem.
                                                    Licznik nie ma ramki srebrnej pomiędzy zegarami ponieważ wymieniony został licznik , obudowę zostawiłem swoją. Sama srebrna ramka nie świadczy o tym że licznik ma maxi dota. Przerabiałem długo temat i widziałem sporo zegarów z ramką ale okazywało się że były bez maxi - więc nie kieruj się tym kryterium (ważny jest nr licznika - końcówka 943 z maxi, 903 bez maxi) U mnie jest maxi dot oryginalny tylko bez ramki - co chyba jest bez znaczenia. przykład - 1Z0920903B - bez maxi , 1Z0920943B z maxi dot
                                                    Octavia 2FL Family plus HB

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X