Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] automatyczne otwieranie klapy bagażnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • A misie wydaje że to be dobrze działało tylko sprężyny ciut za mocne badz za chyba bardziej za dlugie,nie moga byc na maxa scisniete bo klapa za szybko się otwiera, dla tego wyginaja sie zaczepy i montowane sa inne .Na filmiku to widac ,bynajmniej tak mi sie wydaje że ma to sens

    Komentarz


    • automatyczne otwieranie klapy

      Zamieszczone przez MPJ86
      w końcu po zebraniu najważniejszych informacji z całego tematu doszedłem do wniosku, że trzeba samemu podziałać i zorganizowałem sobie sprężynki, niebieskie. w o2 combi działa to faktycznie elegancko, klapa otwiera się jak trzeba a i do zamknięcia nie potrzeba wielkiej siły. Jakby ktoś był zainteresowany, to mam jeszcze 2 zestawy na zbyciu
      Witam jestem zainteresowany jak możemy dokonać wymiany ja tobie kasę ty mi sprężyny odpisz
      pozdrawiam

      [ Dodano: Sob 20 Gru, 14 14:20 ]
      Ma ktoś jeszcze te spsprężyny do klapy bagażnika proszę o kontakt chcę je kupić. :cry:

      [ Dodano: Sob 20 Gru, 14 14:20 ]
      Ma ktoś jeszcze te spsprężyny do klapy bagażnika proszę o kontakt chcę je kupić. :cry:

      Komentarz


      • Witam, zaczynam montaż elektrycznej klapy do O2. Czy jest możliwość podrzucić mi schemat najlepiej z elsy zamka bagażnika Audi q5 r 8R0827505 piny, jaki sterownik (jak jest to sparowane w Audi) - nie mam elsy do Audi?

        Komentarz


        • Zamieszczone przez maszynistapaweł
          zaczynam montaż elektrycznej klapy do O2.
          Ale masz jakiekolwiek wiedze o tym, z czego chcesz siłowniki, odpowiedni zamek zadoprować do OII? Generalnie ciężko będzie bo bez dużej przeróbki klapy nic nie zrobisz, brak miejsca na siłowniki, np z Superba 2.

          Komentarz


          • tak mam plan jak bym chciał to zrobić. Części i elektrykę chciałbym zaadoptować z superba II kombi. W audi i passacie silniczki są przymocowane do dachu i odpada. Moduły w O2 zmieniam na wysokie rocznikowo by to spiąć. Nie wiem jak podłączyć te piny w zamku od audi bo nie mam schematu mam tylko schematy skód. Będzie trudno - wiem ale moim zdaniem zaryzykować warto

            Komentarz


            • Siłowniki z Superba nie zmieszczą się.

              Komentarz


              • Próbował ktoś trochę przyciąć sprężyny by siły na śruby mocowań były mniejsze i klapa troszkę wolniej się otwierała ?

                Byłbym zainteresowany kupnem takich sprężyn.
                Była Octavia I 1.9 TDi 2004 kombi 137 Km 315 Nm
                Była Octavia II 2.0 Rs Tdi 2008 kombi 170/?? 350/??
                ...
                A jest Octavia II FL 1.6 TDI 4x4 2010r. "Stara miłość nie rdzewieje" ... i jak to mówią "śpiesz się powoli"

                Komentarz


                • Zamieszczone przez koddi
                  Próbował ktoś trochę przyciąć sprężyny
                  Wtedy klapa nie będzie się otwierała, np. w niższych temperaturach, ciężki temat z tą klapa samo otwierającą. Nikt nie wymyślił jeszcze innego sposobu.

                  Komentarz


                  • Panowie znalazłem coś takiego na alledrogo. Pomijając cenę chodzi mi bardziej o sprawę wyginania zawiasów. Tutaj niby gwarancja i wszystko profesjonalnie.

                    Co o tym sądzicie i czy ktoś już tego próbował? ??
                    Link

                    Pozdrawiam.

                    [ Dodano: Pią 26 Sie, 16 11:53 ]
                    Odgrzewam kotleta. Czy ktoś widział, montował, ma w/w siłowniki?
                    Pozdrawiam
                    Ślicznotka: O2 FL :-)

                    Komentarz


                    • Witam,

                      również jestem zainteresowany zakupem tych siłowników z allegro. Niestety pomimo prób kontaktu sprzedający nie chcę odpowiedzieć na moje pytania :P

                      Także jeżeli ktoś od niego zamawiał to byłoby fajnie gdyby podzielił się opinią
                      Skoda Octavia II FL Elegance 2012

                      Komentarz


                      • No ciekawe bo komplet w dobrej cenie same silowniki KROSNo ok 60zl kosztuja.
                        Ktoś już kupił?
                        Spalanie - Motostat.pl
                        Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
                        Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
                        Sprzedam na OLX!!

                        Komentarz


                        • chyba niestety do HB nie mają bo wym kupił na próbę :wink:

                          Komentarz


                          • JachuV6, a o co go pytales :-)?
                            Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                            Komentarz


                            • piotrek_os Dokładne to o trwałość tego produktu jak i jego wpływ na elementy klapy oraz czy jest duża różnica jeżeli chodzi o trudność w zamykaniu. Dzisiaj udało mi się do niego dodzwonić. Usłyszałem tylko, że "powinno działać" i jeszcze nie otrzymali żadnej reklamacji z wyżej wymienionych powodów. Na trzecie pytanie nie potrafił albo nie chciał odpowiedzieć :roll:
                              Skoda Octavia II FL Elegance 2012

                              Komentarz


                              • Orzel720 chyba ma taki patent w nowym nabytku :diabelski_usmiech
                                Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                Komentarz


                                • Strona zniknęła, nie ma już w sprzedaży tych siłowników. ..wymiękł czy może zaczęły się reklamacje.....hmmm
                                  Ślicznotka: O2 FL :-)

                                  Komentarz


                                  • Jest to ciekawe ze znikly ale na allegro jest kolejny sprzedawca ktory je sprzedaje. Zamowilem komplet i napewno zamieszcze jakas fotorelacje z tego oraz opis i odczucia uzytkowania. Bo jestem sam strasznie ciekaw jak.dlugo to wytrzyma

                                    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

                                    Komentarz


                                    • Kolego a mógłbyś mi linka wysłać na PW? bo za cholerę nie mogę tego znaleźć. Z góry dzięki.
                                      Ślicznotka: O2 FL :-)

                                      Komentarz


                                      • Nie wiem czy to bedzie Off top ale link tutaj
                                        Link

                                        Będę montował je jutro jak tylko auto sie ogrzejej troche w garazu

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez karoldab82 Zobacz wpis
                                          Strona zniknęła, nie ma już w sprzedaży tych siłowników. ..wymiękł czy może zaczęły się reklamacje.....hmmm
                                          Zaczęły się reklamacje Swego czasu sam byłem strasznie na nie napalony jednak sprzedawca wprost mi napisał, że było "kilka przypadków" zażaleń o wyginającej się blasze.
                                          Swoją drogą cena dobra ( o połowę niższa od tamtego zestawu ) więc z chęcią poczekam na relację
                                          Skoda Octavia II FL Elegance 2012

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez greg44 Zobacz wpis
                                            Siłowniki z Superba nie zmieszczą się.
                                            a z OIII ? powinny być takiej samej długości ?

                                            Komentarz


                                            • I czy się ktoś orientuje, który moduł obsługuje elektryczną klapę? w sensie z Superba 2

                                              Komentarz


                                              • Moduł to raczej nie problem, na grubość te siłowniki się nie mieszczą nie na długość.

                                                Komentarz


                                                • hmmm muszę poszukać wymiary wszystkich siłowników i porównać. jeszcze pozostaje kwestia dopasowania zamka klapy

                                                  Komentarz


                                                  • Kupiłem i zwróciłem. Po zamontowaniu klapa unosiła się nieznacznie (około 20-30cm). Dalej siłowniki nie miały chyba siły unieść klapy,

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X