Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Hak do o2 FL

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez RABIN
    Niestety jak u wiekszości problem jest z blachą na której trzyma sie gniazdo bo ona koroduje i ciezko się chowa.
    Ja przed sezonem zimowym spryskuje łącze olejem silikonowym, jak sie rozrusza to paluchem smaruje trochę jakimś smarem. Cała blaszka "chodzi" na miedzianej rurce. Jak zaśniedzieje to lipa i można urwać przy wyciąganiu gniazda całą blaszkę. Dobrze jest, jak się często nie używa haka, czasem poruszać aby nie zaśniedziało. W myśl: nieużywane sie psuje

    Pozdrawiam,

    PS. Mowa o oryginalnym haku.
    Pozdrawiam GregorS

    Komentarz


    • MVG 4109
      ECS 5C022

      mógłby ktoś podpowiedzieć czy do auta po 2010r będzie pasował któryś z modułów?
      Pozdrawiam
      Paweł

      Komentarz


      • pytanie super szczegółowe :lol:
        to nie są moduły ori do VAG
        ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
        ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
        poprzednie modele:
        ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
        ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
        O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

        Komentarz


        • A nie lepiej kupic ori modul VW za 80zl i nie gdybac. Ten integruje sie z czujnikami parkowania z ESP i td.

          Link

          Jest kilka drozszych, nawet takich z wtyczkami, a jak wtyczek nie bedzie, to na allegro jest gosc wtyczkolandia, ma wiekszosc roznych dziwnych wtyczek z pinami.
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • Nie mam ani ESP ani czujników więc po co mi to przyczepka ma być podpinana sporadycznie bez długich podrózy.

            a moduł 8EO907383 A ? moze ma ktoś schemat jego podłaczenia
            Pozdrawiam
            Paweł

            Komentarz


            • Podepnę się pod temat. Chce kupić używany ori hak do o2 fl.
              Problem w tym, że hak nie ma tabliczki znamionowej. Wie ktoś może czy jest opcja wydrukowania "kopii" tabliczki i gdzie ewentualnie taką znaleźć?

              Z góry dzięki

              [ Dodano: Pią 11 Gru, 15 23:54 ]
              To jezcze inne pytanko.
              Czy da się gdzieś dokupić taką zaślepkę ori haka?
              Załączone pliki

              Komentarz


              • Ten hak pasuje do mojej bryki ?

                Link
                Wymarzona 2.0TDI CR CFHF

                Komentarz


                • Hak holowniczy O2 kombi, czy da się jakoś ominąć moduł?

                  Witajcie,
                  Sporo w necie info o montażu haka, ale mnie bardziej interesuje ominięcie lub montaż tego modułu. Podłączyliśmy pod kable bezpośrednio, ale niestety przy lepszej przyczepce, która ma więcej lamp robi się choinka natomiast w starszej gdzie są tylko dwie lampy jest ok. Mechanik twierdzi, że musi być moduł...jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie, da się to jakoś obejść? Hak Steinhoff
                  Transport niskopodwoziowy, Holowanie pojazdów.
                  www.transportpraszka.pl.tl

                  Komentarz


                  • To ze dziala normalna to i tak cud, bo przewody do lamp masz 0,3-0,5mm2 w tej chwili i podpiecie tam czegos powinno pluc na odleglosc, a najlepiej jakby takie auto rzucilo fochem i wylaczylo wszystko co zwiazane z oswietleniem tak dla bezpieczenstwa.

                    Moze to wlasnie tlumaczy ze prosta przyczepa ze stara instalacja dziala, a cos lepszego nie.

                    Modul uniwersalny kosztuje mniej niz 150zl(7 pinowy). Modul ori kosztuje uzywany tyle samo, ale trzeba sobie udziergac wiazke do tego (100-200zl z ori wtykami, pinami itd) i dziala to normalnie z gniazdami 7 i 13 pinowymi (te lepsze przyczepy takie przeciez maja ).

                    Wiazka uniwersalna 13 pinowa to koszt 200-300zl, ale tu mamy tez np. odlaczanie czujnikow parkowania.

                    Hak moze byc obojetne jaki, ori, nowy, uzywany, moze go wcale nie byc, bo masa ma isc przez gniazdko.

                    Masz hak Steinhoffa dokup modul i po sprawie: Link + do tego przejsciowka 13->7 pin Link
                    Spritmonitor.de

                    Komentarz


                    • Spokojnie bez emocji, montowaliśmy haki w każdym moim aucie i nie było nigdy potrzeby modułu dlatego zapytałem, kupiłem już moduł i będzie po kłopocie więc tu nie było żadnych dziadowskich oszczędności tylko ciekawość.
                      Transport niskopodwoziowy, Holowanie pojazdów.
                      www.transportpraszka.pl.tl

                      Komentarz


                      • Ta ciekawosc w ekstremalnych przypadkach kosztuje tyle.co wymiana boardneza wiec zle nie ma. :wink:

                        Zrob wg przepisu i bedzie ok.
                        Spritmonitor.de

                        Komentarz


                        • Panowie chcę się upewnić czy ten hak podpasuje do mojej oktavki i moduł?

                          Link
                          Link

                          Komentarz


                          • Hak ma byc 1Z a nie 1K bo to Golf - one sie roznia. A tu szkoda, bo w sumie zestaw tani i wiazka wygladajaca na kompletna w cenie.

                            Link

                            Tak ori wyglada

                            Modul ok.
                            Spritmonitor.de

                            Komentarz


                            • Maicroft, Dzięki, czyli może ten:
                              Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl
                              lub ten
                              Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl

                              Komentarz


                              • Ten drugi ma cala wiazke i modul, moze cos tam spusci z ceny. Pomalowac sama rame i bedzie git, bo widac ze sama kula nie jezdzila za czesto, bo wyglada jak nowa, chyba ze ja ktos do zdjecia odswiezyl.
                                Tylko ustal czy to jest ori modul, czy Westfalii, chociaz jeden i drugi bedzie dzialal, tylko ten drugi nie wiem czy pozwala sprawdzac bledy w sobie.
                                Spritmonitor.de

                                Komentarz


                                • Czy Literka E zamiast F w module haka 1K0907383E zrobi jakąś różnice jeśli chodzi o montaż i samo kodowanie w OIIFL 2011r po vin 2012r
                                  Mam kpl. wiązkę hak moduł a zanim się zabiorę za montaż chciał bym się upewnić ze wszystko będzie grało.

                                  Komentarz


                                  • raczej nie zrobi różnicy
                                    ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                    ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                    poprzednie modele:
                                    ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                    ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                    O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                    Komentarz


                                    • Dzięki za szybką odpowiedź zrobi się tylko trochę cieplej to zacznę montaż pewnie się jeszcze odezwę przy kodowaniu jak napotkam na jakieś problemy może ktoś pomoże

                                      Komentarz


                                      • Cześć, odgrzeję kotleta, chcę zamontować hak pod rowery i tak, interesował by mnie odpinany, co kto z własnego podwórka może polecić, warto kupować gotowe zestawy z allegeo za 400-600 zł? czy może ktoś ma dostęp do ori w dobrej kasie
                                        Była F2 1.4 TDI 2009.

                                        Komentarz

                                        POWRÓT NA GÓRĘ
                                        Pracuję...
                                        X