Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Hak do o2 FL

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czy wy też zaczepiacie dołem haka o podłożę przy byle podjeździe w górę? Jak jest z nieoryginalnymi hakami?

    Komentarz


    • ale to napewno nie jest oryginalny hak i wiazka tez nie
      za Hak ori i wiązka ori trzeba zapłacić koło 2 k PLN, może jak używka to jak wielka okazja to około 1k plus montaż ( i to jak ktoś umie i ma czas).

      Ja założyłem na wiosnę ori hak (używka) + wiązka (nie ori - nowa) + montaż to ok. 1200 pln z wszystkimi papierami typu przegląd.

      Czy wy też zaczepiacie dołem haka o podłożę przy byle podjeździe w górę? Jak jest z nieoryginalnymi hakami?
      Na razie nie, sprawdź jaki masz prześwit może springi do wymiany. Hak waży ok 15 kg. Mam MAD-y dołożone i chyba będę musiał poszukać jakichś twardszych, chociaż tragedii nie ma.

      Na razie to jakaś Astra mi się na hak zaczepiła ... ale sama :cry:
      Pozdrawiam GregorS

      Komentarz


      • greg44, w BKD nie zaczepiałem ale w RSie zaczepiam nawet wyjeżdżając z podziemnego garażu :roll:
        przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

        wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

        Komentarz


        • W tym aucie dupa wisi strasznie bo jest dluga i jest problem. Mi tez zdarza sie czasem o cos zahaczyc. Ale to przy nierownym terenie i duzych wzniesieniach
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • ja moduł kupiłem tutaj:
            Just a moment...

            Hak ori używke (ważna homologacja, i specjalne utwardzone śruby), montaż ASO CRH Zagiel Lublin razem z tylnymi głośnikami i sczytaniem pinu radia 340zl. zajęło im to więcej niż 5 godzin jak to niektórzy piszą na forum
            Mam minimalnie podcięty zderzak.
            Do pełni szczęścia potrzebowałem jeszcze adaptera z 13 na 7.
            P.S. Niestety po założeniu haka dowiedziałem się że też uderzam tyłem w przeszkody, dlatego myślę o wymianie sprężyn.

            Komentarz


            • Homologacja to jest przeciez ta tabliczka na haku. Jak hak ja ma to ma wazna homologacje.

              A robili to wiecej niz 5 godzin, bo sie im nie spieszylo. Najpierw hak, potem glosniki, to jest troche zabawy
              Spritmonitor.de

              Komentarz


              • Zamieszczone przez anthrax
                specjalne utwardzone śruby
                a to nie sa te same które trzymają belkę?
                przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                Komentarz


                • Belke trzymaja tylko te z tylu, a potem te glebiej sa nowe.

                  A ile kosztuja sruby klasy 10.9 ?? 20zl za komplet max z nakretkami, podkladkami w sklepie ze srubami
                  Spritmonitor.de

                  Komentarz


                  • chodziło mi o to, że diagnosta nie podbije przeglądu jak będzie uszkodzona lub nie będzie w cale naklejki z homologacją

                    Komentarz


                    • A tu ori hak i nie ori moduł do haka. Jak widać działa całkiem całkiem.



                      Jak właściciel zdjęcia tu zajrzy, to pewnie napisze co i jak.
                      Pozdrawiam
                      Marcin

                      Komentarz


                      • misiek^wro, witam

                        Szukam kompletnej wiązki z modułem do octavii II FL

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez anthrax
                          chodziło mi o to, że diagnosta nie podbije przeglądu jak będzie uszkodzona lub nie będzie w cale naklejki z homologacją
                          anthrax, jak widzi wypinany hak to podbije :wink:
                          przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                          wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                          Komentarz


                          • Witam,
                            Może któryś z kolegów ma schemat podłączenia ori wiązki haka do OCT II FL. Jeśli tak to prośba na prw.
                            Pozdro

                            Komentarz


                            • czy jest jakaś różnica w haku/montażu haku w O2 a O2 4x4?/scout? Szukam do swojego scout'a. Bo jak tak widzę po tych ogłoszeniach to jedni piszą że "pasuje również do 4x4" a inni piszą "pasuje do kombi" Więc jak to jest? Mogę się pchać w ten do "kombi" ?
                              Fabryka Barw :]

                              Czarna O1 rs-line tdi
                              Srebrna O2 Scout

                              DACAR.team

                              Komentarz


                              • Arti_r1, ja drążę ten temat od dawna i 100% potwierdzenia nie znalazłem. Z etki wynika że belka jest ta sama i kombi i 4x4 i hb. Inni gadają że w 4x4 coś tam przeszkadza z napędu i musi być inna, ale jaka to nie wiem. Ja się szykuję na przełożenie ori belki z hakiem od ojca hb do siebie (mam zamiar to zrobić już niebawem (czekam na znak sygnał od pomocnika). Najwyżej jedna sobota będzie zmarnowana na kręcenie zderzaków a jak podpasuje to będę miał hak :szeroki_usmiech

                                Komentarz


                                • no gdybym wiedział że kombi a kombi 4x4 to samo to już dawno bym miał, ale wtedy jakoś z tego zrezygnowałem z dwóch powodów. Ale teraz już szukam na mus :P
                                  Fabryka Barw :]

                                  Czarna O1 rs-line tdi
                                  Srebrna O2 Scout

                                  DACAR.team

                                  Komentarz


                                  • a ja hak kupiłem na allegro z wiązką dedykowaną (westfalia) i kolega mi założył i spox

                                    Komentarz


                                    • Dla potomnych: belka z liftbacka pasuje do scouta. Dziś przełożyłem do siebie z O2 ojca. Nic w scoucie nie przeszkadza, żadne napędy, haldexy czy inne dziwactwa, jest dokładnie to samo co w combi czy liftbacku, więc montaż p&p.

                                      Komentarz


                                      • Fabryka Barw :]

                                        Czarna O1 rs-line tdi
                                        Srebrna O2 Scout

                                        DACAR.team

                                        Komentarz


                                        • Założyć to juz inna sprawa,w sumie nie jest to trudną sprawa jeżeli mamy jakiekolwiek doświadczenie z mechaniką i elektryką. Akurat inwestycja w wiązkę dedykowaną to dobra opcja,popieram i będziesz zadowolony.
                                          www.sklepmartec.pl - sklep motoryzacyjny.

                                          Komentarz


                                          • Czy może mi ktoś powiedzieć czy można dokupić samą tą obracaną blachę (tudzież kpl bo pewnie są to conajmniej 2 elementy) do której jest mocowane gniazdo elektryczne.
                                            U mnie ta "kołyska" tak się zbratała z rudą, że nie idzie tego obrócić.
                                            obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
                                            wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

                                            Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

                                            Komentarz


                                            • Raczej nie, bo to czesc haka. Mozna kupic gniazdo oraz ta gume pod.

                                              Pozostaje polewac odrdzewiaczem i jak ruszy, to przesmarowac porzadnie, zeby wytrzymalo jakis czas.
                                              Spritmonitor.de

                                              Komentarz


                                              • Kurdę, nie wiem jak to dokładnie wygląda, bo przez dziurę w zderzaku nie za wiele widać, ale w O1 gniazdo miałem osadzone w płytce metalowej, a ta była przykręcona do haka.
                                                Tu powinno być podobnie tyle, że ta blacha ma możliwość obrotu.

                                                Odrdzewiacz nic nie daje, a jak próbowałem siłowo to ta blacha się wyginała.

                                                Pozostaje pewnie zdjąć zderzak i dorobić taką blachę.

                                                [ Dodano: Wto 22 Lip, 14 10:05 ]
                                                W innym temacie znalazłem to zdjęcie

                                                u mnie jest chyba to samo i niestety widać, że ta blacha jest nitowana, więc jako część "zamienna" może nie występować.
                                                obecnie Mazda 6 GL 2.5 Pb AT
                                                wcześniej O1 1.9 TDI AGR & O2 2.0 TDI BKD

                                                Markizy tarasowe, balkonowe, koszowe, rolety wewnętrzne -> www.x-mark.pl

                                                Komentarz


                                                • Mam ogromną prośbę o podpowiedz czy moduł MVG 4109 obsłuży mi autko z 2010 roku?
                                                  badz moduł westfwalia 506 727
                                                  Pozdrawiam
                                                  Paweł

                                                  Komentarz


                                                  • Panowie mam u siebie w FL kombi oryginał z fabryki i nigdy nie waliłem nim o przeszkody / zjazdy / stopnie sprężyny też od nowości do tego czesto mam mocno obciążone auto i ciągne przyczepę. Wiec coś jet nie tak.
                                                    U mnie zderzak nigdzie nie jest podcinany.
                                                    Niestety jak u wiekszości problem jest z blachą na której trzyma sie gniazdo bo ona koroduje i ciezko się chowa.

                                                    Co do przejściówke 7-13 pin są one dostepne na rynku za kilkanaście /kilkadziesiąt zł.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X