Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Hak do o2 FL

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • krzynol, taniej niz go kupuje to raczej sprzedawac nie bede. Jeden lubi miec polskie rodzime produkcje ze srednio dzialajacymi zamiennikami modulow, drugi woli wszystko jakby to fabryka zamontowala, trzeci ma zdolnosci i dosztukuje calosc po uzywkach z allegro. Co czlowiek to inna droga wyborow i ja to szanuje.

    Ja nikomu pistoletu do glowy nie przykladam - daje tylko mozliwosc zakupu tego za 1/2 ceny ASO - a to chyba w takim razie jest bdb cena? Nie wiem, mam robic 400 km i sprzedac po cenie zakupu? Prosze bardzo, ale pierwej w totka wygram i takie uslugi charytatywnie bede swiadczyl, tylko prosze o zwycieskie numerki

    Felgi tez mam za 3400, kupisz na allegro za 2000 kpl z 5mm guma, na ktorej rownie dobrze zaraz wyskoczy bombel. U mnie masz 8komacosik gume nowa z paskami i kikutami, made in Dunlop czy cos i nowke felge ori wywazona itd z dekielkami i srubami. Zero opcji ze opona zrobila nawet 1 metr na aucie. Co kto lubi. Mozesz wydac 5000 zl za taki set w ASO, mozesz 3400 u mnie. Gwarancja taka sama.
    Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
    Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
    ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

    TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


    Komentarz


    • ja założyłem sterownik, podłączyłem do auta i CAN
      robi się to sympatycznie, bo jest łatwo i dużo miejsca
      i działa, teraz szukam w dobrej cenie haka

      w oryginale (kombi) do zamocowania sterownika trzeba:
      nakrętkę - 171201969 - 1zł
      tulejkę - N90541001 - 1,5zł
      wkręt - N90965202 - 0,5zł

      tu sterownik Błąd 404 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

      [ Dodano: Sro 07 Mar, 12 18:05 ]
      Michał, ja nie twierdze że to osobiście Ty masz drogo, tylko że ogólnie mod jest drogi w nowym i w oryginale, bynajmniej dla mnie
      ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
      ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
      poprzednie modele:
      ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
      ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
      O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

      Komentarz


      • Zamieszczone przez misiek^wro
        Naturlich.

        Error 404 (Not Found)!!1


        Tutaj pare fotek - dawaj nastepne
        Misiek chyba nie zrozumiałem Ciebie. Myślałem, że masz sam hak bez modułu. Ja wcześniej podałem link do haka z alledrogo za 500 PLN i myślałem, że Ty mówisz że sam hak masz za połowę tej ceny. Ale Baran jestem. Jak można taki haczyk za 250 PLN kupić. No nic trochę się zajarałem tą ceną więc chyba wezmę ten za 5 stówek.
        Pozdr

        Komentarz


        • lampion, Ja mam tylko ORI graty w ofercie - ori i glownie staram sie miec nowe.
          Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
          Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
          ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

          TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


          Komentarz


          • Zamieszczone przez krzynol
            przy parktroniku masz:
            CANL-K pomarańczowo brązowy
            CANH-K pomarańczowo brązowy

            misiek^wro, 1200 to bardzo dużo za hak
            krzynol nie pomyliłeś się w tych kolorach? Jeśli nie to jak mam rozpoznać do którego powinienem się wpiąć, żeby lipy nie było? Czy może to nie ma znaczenia?
            Na stronie 6 zrobiłem fotkę jak to u mnie wygląda może to Ci jakoś pomoże.

            Komentarz


            • pewnie że pomyliłem ops:

              przy parktroniku masz:
              CANL-K pomarańczowo brązowy
              CANH-K pomarańczowo zielony
              ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
              ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
              poprzednie modele:
              ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
              ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
              O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

              Komentarz


              • ja założyłem sterownik, podłączyłem do auta i CAN
                robi się to sympatycznie, bo jest łatwo i dużo miejsca
                i działa, teraz szukam w dobrej cenie haka
                krzynol - nie wiem jakiej ceny oczekujesz, ale kilka propozycji z alledrogo (tylko oryginalne)
                1. za 380 zł
                2. za 240 zł - bez kluczyka
                3. za 400 zl

                może coś tobie przypasuje.

                Komentarz


                • linki się dublują
                  to są ceny jakieś w miarę ludzkie
                  ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                  ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                  poprzednie modele:
                  ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                  ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                  O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez krzynol
                    linki się dublują
                    powiedziałbym nawet że tryplują - pierwsze 3 to to samo...

                    ja kupiłem u miśka komplet, za więcej niż oferuje teraz, ale to pewnie było od innego dostawcy; leży póki co w garażu - z chronicznego braku czasu na montaż...
                    Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem...

                    mój szkodnik

                    Komentarz


                    • No tu .... cena fajna , a gdzie reszta ?? koło tysiaka się zamknie ?? tylko nie pokazujcie używanych części , bo chytry 2razy traci ...ja sie wyleczyłem

                      Komentarz


                      • gruto, ale to jest do jakiegoś innego samochodu:
                        ...POSIADAM W OFERCIE ORYGINALNY SCODY HAK HOLOWNICZY ...
                        ...DO MODELU: SCODA OCTAVIA II ... :lol:

                        Komentarz


                        • cysterniarz, tylko hak ?

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez krzynol
                            pewnie że pomyliłem ops:

                            przy parktroniku masz:
                            CANL-K pomarańczowo brązowy
                            CANH-K pomarańczowo zielony
                            Krzynol jeszcze proszę o jedną poradę, a mianowicie te przewody, które opisałeś........ jeden z nich znalazłem a drugi jest pomarańczowo-czarny. Jak na zdjęciu poniżej. Moje pytanie jest takie czy to są te dwa, którym zrobiłem fotkę? Jeśli nie to jak mogę sprawdzić czy dobrze wybrałem? Aha i jeszcze jedno czy jeśli (zakładamy że trafiłem) podłącze się do nich równolegle to nie będzie to wywoływało jakiegoś błędu? Czy te kable po CAN-ie to wszystkie są do wszystkich modułów?

                            Kurde, ale się uzewnętrzniłem ciekawe czy ktoś mnie zrozumie :roll:

                            [ Dodano: Czw 08 Mar, 12 21:04 ]
                            Zamieszczone przez gruto
                            cysterniarz, tylko hak ?
                            Gruto czy nie lepiej dołożyć 120 PLN i masz taki jak podałem kilka postów wcześniej z homologacją "e" i odpowiednią wytrzymałością? Jak sam się przekonałeś chytry 2 razy traci. Lepiej 120 dołożyć niż 380 być w plecy . Nawet jak weźmiesz ten hak co ja podałem i do tego kupisz moduł za 100 PLN co go podawał krzynol i od niego weźmiesz wtyczki do tego modułu to zamykasz się max w 700 PLN (nie wiem ile krzynol powie za wiązkę).
                            Jeżeli zakładasz, że możesz wydać 1000 na założenie haka i innych pierdół to jeszcze Ci zostanie na przegląd
                            Załączone pliki

                            Komentarz


                            • UWAGA!
                              Wczytałem się w schematy i jest różnica między O2 i O2FL

                              w O2 do parktronika dochodzi magistrala CAN komfortu
                              pomarańcz-brąz i pomarańcz-zielony
                              i tę magistralę potrzebujemy do O2 dla ster. haka

                              w O2 FL do parktronika dochodzi magistrala CAN napędu
                              pomarańcz-brąz i pomarańcz-czarny
                              i stąd nie pociągniemy do modułu haka magistrali
                              trzeba po prostu wziąć z innego miejsca (i tak idziemy progiem do przodu)
                              proponuję wpiąć się w wiązkę idącą w przednim progu do tylnych drzwi, albo z przodu gdzieś
                              ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                              ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                              poprzednie modele:
                              ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                              ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                              O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                              Komentarz


                              • o fuck

                                Komentarz


                                • no bez przesady
                                  roboty więcej na 15minut tak naprawdę i 2x3m przewodu więcej
                                  ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                  ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                  poprzednie modele:
                                  ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                  ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                  O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                  Komentarz


                                  • To co fabrczny hak nie ma homologacji e ?? A co z wytrzymalosci, a niech on ma wbite i 3000kg na haku, jak auto ma 1600kg

                                    Jak ma sie chowac calkiem pod zderzak to tylko ten fabryczny, no nic nie poradzimy
                                    Spritmonitor.de

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez krzynol
                                      UWAGA!
                                      Wczytałem się w schematy i jest różnica między O2 i O2FL

                                      w O2 do parktronika dochodzi magistrala CAN komfortu
                                      pomarańcz-brąz i pomarańcz-zielony
                                      i tę magistralę potrzebujemy do O2 dla ster. haka

                                      w O2 FL do parktronika dochodzi magistrala CAN napędu
                                      pomarańcz-brąz i pomarańcz-czarny
                                      i stąd nie pociągniemy do modułu haka magistrali
                                      trzeba po prostu wziąć z innego miejsca (i tak idziemy progiem do przodu)
                                      proponuję wpiąć się w wiązkę idącą w przednim progu do tylnych drzwi, albo z przodu gdzieś
                                      No to miałem nosa lepiej się pięć razy zapytać niż raz spie.........
                                      Czyli reasumując w O2 FL muszą być te kolory, które podałeś wcześniej? Czyli CANL-K pomarańczowo brązowy; CANH-K pomarańczowo zielony.

                                      [ Dodano: Pią 09 Mar, 12 11:04 ]
                                      Zamieszczone przez Maicroft
                                      To co fabrczny hak nie ma homologacji e ?? A co z wytrzymalosci, a niech on ma wbite i 3000kg na haku, jak auto ma 1600kg

                                      Jak ma sie chowac calkiem pod zderzak to tylko ten fabryczny, no nic nie poradzimy
                                      Maicroft źle mnie zrozumiałeś. Oryginał pewnie ma homologację "e" ale nie o to się rozbiega. Koledzy podawali przykłady z alledrogo i tam wykładnikiem była cena. Jeże jesteś w stanie dać 1000 PLN za hak to nic innego nie stoi na przeszkodzie. Musisz jednak zdawać sobie sprawę z tego, że samochód się starzeje, a przy ewentualnej odsprzedaży to jeszcze ktoś Ci powie, że nie wiadomo co ciągałeś tym samochodem i na pewno silnik jest zajechany i albo Pan zjedziesz z ceny albo dziękuje. I gó...... będzie go interesowało, że dałeś za hak 1000 PLN bo go używałeś rekreacyjnie.

                                      Komentarz


                                      • Linki już zaktualizowane. Jeden usunięty - sprzedany.

                                        powiedziałbym nawet że tryplują - pierwsze 3 to to samo...
                                        nie myli się ten kto nic nie robi

                                        Notoryczny brak czasu i pośpiech.

                                        Mea Culpa

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez lampion
                                          Czyli reasumując w O2 FL muszą być te kolory, które podałeś wcześniej? Czyli CANL-K pomarańczowo brązowy; CANH-K pomarańczowo zielony.
                                          tak jest
                                          ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                          ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                          poprzednie modele:
                                          ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                          ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                          O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                          Komentarz


                                          • Panowie,

                                            Moduł haka ma symbol 1K0 907 383 Po tym ciągu cyfr pojawiają się litery. Jest dowolność w literze, czy ma to jakieś znaczenie?

                                            Czy np kupując moduł wraz z wiązką wyszarpaną z Passata - podejdzie kablologia do OII?

                                            Komentarz


                                            • hej
                                              podalby ktos jaki numer ma wiazka?
                                              i czy jest jakas roznica miedzy nr haka 1Z0 803 881 (golf) a 1K0 803 881 (octa)
                                              7.3LPG/100 ~ 60km/h

                                              Komentarz


                                              • Witam mam dość dziwne pytanie do osób które mają zamontowane te moduły do czujników parkowania . A mianowicie czy po podłączeniu haka holowniczego (wiązki elektrycznej)czy moduł ten "brzęczy"?. Pytam się bo od pewnego momentu zniknął mi prąd w wiązce haka i nie mogę się doszukać co się stało a wcześniej nie zwróciłem tej uwagi na "brzęczący"moduł.

                                                Komentarz


                                                • Hak O2

                                                  Witam.
                                                  Chciałem założyć hak do O2. Mam już hak i moduł 1K0907838D wraz z kostkami ale nigdzie nie mogę znaleźć żadnego schematu. Czy ktoś z kolegów mógłby mi pomóc i udostępnić taki schemat ewentualnie jakiś link do strony ze schematem.
                                                  Dziękuję i pozdrawiam.
                                                  Było 1,9TDI 4x4,
                                                  Jest 2,0 TDI DSG

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez Olsen21
                                                    na "brzęczący"moduł
                                                    Zazwyczaj w takim przypadku jest słabe podłączenie zasilania z masą pojazdu.
                                                    DigiTech PROMOCJA na chiptuning ZOBACZ
                                                    www.chiptuning.katowice.pl
                                                    DIAGNOSTYKA, CHIPTUNING, HAMOWNIA OBCIĄŻENIOWA

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X