Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] [2.0TDI] [BKD] Swap hamulców na RS 312 / 286 mm

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dzieki. To chyba w poniedziałek wracając z roboty podjadę.

    [ Dodano: Sro 30 Mar, 16 22:09 ]
    Zamieszczone przez navigator
    Tylko zwróć uwagę jakie bierzesz, bo obecnie (od MY 2010)jest BOSCH 272/10 a nie LUCAS 282/12.. (czy jak kto woli 286/12 :zlosnik: )
    jak to je w koncu z tym 282/286 raz widze ze w piosie tarcz sa 282 a na rysunku 286.
    Nie oge znaleźc konkretnej info.

    Szukam jarzm 282 albo 286 chetniej te wieksze wiadomo...zmiana ze standardowych 256

    ite 286 maja miec 12 czy 8 czy 10mm szerokosci...
    Spalanie - Motostat.pl
    Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
    Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
    Sprzedam na OLX!!

    Komentarz


    • Panowie czy tył 288 podejdzie pod 15''?
      MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

      KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

      Komentarz


      • Zamieszczone przez marcin607
        Panowie czy tył 288 podejdzie pod 15''?
        Czytaj forum :wink:
        Zamieszczone przez Maicroft
        Felgi od 16" w gore
        Poza tym po modzie na tyle to raczej wyląduje 282 :wink:

        Komentarz


        • Zamieszczone przez mrfazi
          Zamieszczone przez marcin607
          Panowie czy tył 288 podejdzie pod 15''?
          Czytaj forum :wink:
          Zamieszczone przez Maicroft
          Felgi od 16" w gore
          Poza tym po modzie na tyle to raczej wyląduje 282 :wink:
          ops:
          MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

          KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

          Komentarz


          • albo 286m
            Spalanie - Motostat.pl
            Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
            Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
            Sprzedam na OLX!!

            Komentarz


            • podpowiecie jakie tam powinny być wymiary w tych 312 na przód, żeby to pasowało? chodzi mi np. o średnice otworu centrującego

              Komentarz


              • Zamawiasz po prostu 312mm jak!od RS. W kazdym zaprzyjaznionym sklepie ci to dobiora.
                Spalanie - Motostat.pl
                Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
                Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
                Sprzedam na OLX!!

                Komentarz


                • nie o to chodzi, mam praktycznie nowy komplet na starym aucie założony i nie wiem, czy jest sens się bawić w przeróbki, jak i tak nie podejdzie.. ale coś mi się wydaje, że w skodzie jest 65, a tam mam 68. ;( pewnie nie ma żadnego patentu, na pierścień centrujący do tarcz? ;/

                  Komentarz


                  • grgr00, a tak poza nawiasem, przeczytaj ten wątek, jest tego naprawdę niewiele a wszystko się wyjaśni :wink:

                    P.S. Wiele osób robiło tego moda i nie zadawało tak trywialnych pytań.

                    Komentarz


                    • a widzisz tam gdzieś odpowiedź na to trywialne pytanie? to nie chodzi o mod, tylko o dokładnie wymiary tarczy, bo skoro jest 65mm, to chyba nie da rady założyć 68 i traci sens modyfikowanie na siłę? Mam po prostu praktycznie nowy zestaw zimmerkow i ferodo ds i chciałem ewentualnie przełożyć, ale jak to nie będzie pasowało, to póki co nie mam potrzeby dodatkowego inwestowania w jarzma/mechanika/większe hamulce.

                      Komentarz


                      • grgr00 średnica otworu centrującego to 65mm

                        a tarcza to 312x25
                        kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                        SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                        Komentarz


                        • no i tyle mi wystarczy, utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że to nie zagra, dzięki. :wink:

                          Komentarz


                          • grgr00, otwór centrujący w RSie i w zwykłek octavii jest dokładnie taki sam - stąd zdziwienie kolegów o co ci chodzi
                            przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                            wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                            Komentarz




                            • Koledzy jak zdjąć te gume?

                              Nie idzie tego sciagnac jest jakis patent na to? Z kazdej strony ciagnilem i nic trzyma jak by przyklejone,
                              Spalanie - Motostat.pl
                              Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
                              Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
                              Sprzedam na OLX!!

                              Komentarz


                              • siemi1, najprościej to pomiędzy tłoczek a zacisk (tam gdzie pracuje tarcza) drewnianą deseczkę a w miejsce przewodu hamulcowego podaj sprężone powietrze (ok.1,0bar) - tylko nie wkładaj palców pomiędzy deskę a tłok/zacisk, bo będziesz miał płetwę
                                Pozdrawiam,
                                Grzesiek


                                Była: O2@MY07@BXE / O2FL@MY10@BXE
                                Jest: O3@MY13@CHPA / B7@MY12@CFFB


                                Bartek "Dedon" 05.06.1988 - 07.08.2011[*]

                                Komentarz


                                • Przeciez tloczek wyszedl, a gumka jest zapieczona, wiec albo pusci albo kubel i tyle.
                                  Spritmonitor.de

                                  Komentarz


                                  • No właśnie się zapiekła chyba macie pomysł czym to spsikać aby dało się zdjąć?

                                    [ Dodano: Pon 05 Wrz, 16 23:38 ]
                                    Ma ktos foto jam ten zacisk wyglada bez tej uszczelki, ma ona taki twardy pierscien i jestem ciekaw jak koge to ew podwazyc albo rozwali.
                                    Spalanie - Motostat.pl
                                    Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
                                    Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
                                    Sprzedam na OLX!!

                                    Komentarz


                                    • Na allegro kliknij w reperaturka zacisku hamulcowego to zobaczysz.

                                      Jeden pierscien wchodzi w rowek w tloczku, a drugi zewnetrzny pierscien na gumce wchodzi w rowek w zacisku.

                                      Wez za gumke chwyc i pociagnij jakbys chcial ja do srodka wsadzic. Jak jest zapyziala ze nie chce puscic to i tak bedziesz ja musial wymienic, to kosztuje 30zl za komplet, wiec dramatu nie ma.
                                      Spritmonitor.de

                                      Komentarz


                                      • Dogadałem się z ziomkiem co mi wypiaskuje i pomaluje, ze mi ot już zdejmie Dzięki za pomoc po weekendzie wrzucę update i pewnie jakiś fotostory.
                                        Spalanie - Motostat.pl
                                        Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
                                        Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
                                        Sprzedam na OLX!!

                                        Komentarz


                                        • siemi1 a jaki kolor wybrałeś :?:
                                          kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                                          SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez LUKI
                                            siemi1 a jaki kolor wybrałeś :?:
                                            I tu mnie masz, zdecydowac sie nie moge jak beda gotowe do malowanie bedize mi "malarz " robił cisnienie to podpresja coś wybiore dalej nie wiem co by najfajniej wygladało.

                                            Nie wiem czy nie zostanę przy czerwonych ... jaskrawy zieonly zonie sie nie podpoba wiec odpada... a czy cos innego do mojego autr pasowac bedzie to cięzko stwierdzic...
                                            Spalanie - Motostat.pl
                                            Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
                                            Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
                                            Sprzedam na OLX!!

                                            Komentarz


                                            • siemi1 czerwone
                                              kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                                              SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                                              Komentarz


                                              • A ja pytanie z innej beczki kiedyś przemierzając autostradę naszych sąsiadów natknąłem się na rs ale z zaciekawi które wyglądały jak gti chodzi mi o tą osłonę były jakby zakryte i teraz pytanie czy blacha od gti podejdzie do mojego zacisku mówię tu o fabrycznym zacisku vrs . Gość miał właśnie zamiast gti vrs

                                                Komentarz


                                                • Koledzyt czy ma znaczenie czy heble or TDI czy TSI?
                                                  Mogfe kupić tylne zaciski wraz z jarzmami pod tarcze 282mm ( Octavia RS 2,0T 2009r)
                                                  Spalanie - Motostat.pl
                                                  Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
                                                  Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
                                                  Sprzedam na OLX!!

                                                  Komentarz


                                                  • Tył 286mm i nie ma znaczenia czy TSI, czy TDI, co najwyżej mogą różnić się kolorem, czerwone lub zielone dla Skody lub nielakierowane lub czarne dla VW, Audi.


                                                    Czeski Knedliczek z Meksykańską Papryczką Chili
                                                    CBTA 2.5 MPI 170 KM, KPF 5S Man.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X