Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Felgi 18"

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez msz07
    W zasadzie chyba już zdecydowałem
    jest tak ......
    Fele zostają saryjne, cztli 17".
    Kolor ........ i tu zaskoczenie, totalna zmiana ........ zobaczyłam i się zakochałem. Będzie biały i czarne okno dachowe. Nie pamiętam kto ale jest w showroomie.
    No chyba że jeszcze mi się zmieni
    To pewnie o mnie mowa ops: gratuluje wyboru, koniecznie dołóż pakiet chrom, bo wbrew temu co tu niektórzy piszą, z białym wygląda naprawdę nice
    Moja OIII: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69729

    Komentarz


    • #27
      Właśnie to że większość moich znajomych mówiła, że czarna to właśnie kolor prezesa, elegancja, dostojność i takie tam pierdy odciągnęło mnie od tego koloru
      Mimo swoich latek, wolę coś oryginalnego. Nie mówię, że czarny nie jest super, nadal mi się podoba ale biały z tym czarnym dachem jest w mojej opinii niesamowity.
      Padero tak to dzięki Tobie. Mam u Ciebie dług Myślałem o białej co prawda ale nie byłem zdecydowany. Gdyby nie ten dach to pewnie byłby czarny
      Teraz muszę pojechać zmienić zamówienie, już drugi raz zresztą, ale choćby nawet miało się przeciągnąć to i tak to zrobię.
      A chromik to koniecznie (oczywiście jest zamówiony) nawet gdyby był niewidoczny to i tak bym wziął. To dla mnie jeden z ważniejszych elementów wyposażenia.
      A jak kiedyś spotkam białą oktawkę z czarnym dachem w Wawie i rej. WA to Padero zatrzymam Cię i Ci osobiście podziękuję

      Komentarz


      • #28
        msz07, Dzięki za miłe słowa i cieszę się, że furka się podoba. Tak naprawdę ta kombinacja (biała+czarny dach) to wymysł mojej żony, bo początkowo też miała być czarna, ale że czarna była poprzednia więc jest biała , oczywiście w opcje wchodziła tylko opcja z dachem, bo bez, biała to taka zwykła flotówka bez urazy dla nikogo.

        I pamiętaj koniecznie LEDy i przeciwmgłowe w wersji BLACK :szeroki_usmiech to może kiedyś zrobimy jakiegoś spota w Wawie i foto sesję blizniaczek :wink:
        Moja OIII: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69729

        Komentarz


        • #29
          Padero wersja elegance + amazing jest więc ledziki i black-y oczywiście są. Do tego pakiet dynamic i jeszcze kilka dodatków.
          Z takich, które dadzą jeszcze trochę rasowości (szczególnie białej) to sunset i spoilerek na klapie bagażnika, no i oczywiście chromik
          Co do spota to jestem na tak ...... niestety jeszcze chwilka, termin odbioru mam na początek września no ale jak już odbiorę ........ to będzie ogień

          Komentarz


          • #30
            Zamieszczone przez msz07
            no ale jak już odbiorę ........ to będzie ogień
            W pełnym tego słowa znaczeniu, wszak to 1.8 :wink: Ja szybki będę przyciemniał we własnym zakresie, jak zamawiałem to sunset nie był dostępny, ta lotka na tylną klapę też mi chodzi po głowie :roll:
            Moja OIII: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69729

            Komentarz


            • #31
              Za tą lotkę to w zasadzie płace dwa razy, bo jest ona w standarcie w 1.8 a w pakiecie dynamic też jest więc musze ich w skodzie jeszcze pogonić Jak wysępie bo właściwie powinienem mieć dwie to i jedna odstąpie

              Komentarz


              • #32
                To jest taka sama lotka jak w RS?
                Paseratti B8 1.8 TSI DSG

                VW Jetta 1.2 TSI

                Komentarz


                • #33
                  Zamieszczone przez msz07
                  Za tą lotkę to w zasadzie płace dwa razy, bo jest ona w standarcie w 1.8 a w pakiecie dynamic też jest więc musze ich w skodzie jeszcze pogonić Jak wysępie bo właściwie powinienem mieć dwie to i jedna odstąpie
                  Byłbym bardzo wdzięczny, jak dostaniesz drugą to biorę na 100%, daj info na priva jak będziesz wiedział coś więcej w tym temacie.

                  Prim, W RSie jest już taki trochę większy spojler, a to jest tylko taka cienka listwa na sam rant klapy
                  Moja OIII: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69729

                  Komentarz


                  • #34
                    podoba mi sie te 180KM-ÓW poczujesz moc;D
                    http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
                    była:2006 octavia 1fl 101KM ATD
                    2001 octavia 1fl RS 180KM AUQ
                    JEST
                    megane 3 rs 2.0T niby 250Km a chyba więcej
                    octavia 1FL kombi 1.9TDI 4X4 ATD
                    octavia 2 2.0TDI BKD

                    Komentarz


                    • #35
                      padero, czyli coś w rodzaju dyskretnej elegancji :wink:
                      Paseratti B8 1.8 TSI DSG

                      VW Jetta 1.2 TSI

                      Komentarz


                      • #36
                        Prim, Dokładnie

                        a tak wygląda na białej: Skoda Octavia III | 1.8 TSI Elegance, Candy-Weiss, Leder sat… | Flickr
                        Moja OIII: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69729

                        Komentarz


                        • #37
                          Padero jak się uda ją uzyskać to już ją masz ...... będę próbował, bo właściwie teraz zdałem sobie sprawę, że faktycznie dwa razy płacę za to samo.
                          Ten mój sprzedawca w sierpniu wraca ale bedę próbował wcześniej ich pocisnąć, bo i tak muszę zmienić zamówienie. Nie wspomnę już o kierownicy. W dynamic jest owszem trójramienna ale bez obsługi radia i tel. więc i tak muszę za to znowu dopłacić.

                          Adi747, no jara mnie te 180 km, do tej pory jeździłem passatem 140 km, więc jeśli skoda to musiało być 1.8. Właściwie zastanawiałem się nad konfiguracją 1.4 + dsg ale jednak te 7.3 do sety wygrało

                          Komentarz


                          • #38
                            A fotele z pakietu dynamic są takie jak w RS? nigdzie nie mogę znaleźć zdjęć tych elementów
                            Paseratti B8 1.8 TSI DSG

                            VW Jetta 1.2 TSI

                            Komentarz


                            • #39
                              Prim. Są podobne ale nie identyczne i takie wypasione. w konfiguratorze jak je wybierzesz to w małym okienku wnetrza delikatnie je widać.

                              Komentarz


                              • #40
                                No własnie ot jedyne miejsce... mało widać.. rób koniecznie zdjęcia po odbiorze !!!
                                Paseratti B8 1.8 TSI DSG

                                VW Jetta 1.2 TSI

                                Komentarz


                                • #41
                                  będą będą, jak tylko odbiorę

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    Zamieszczone przez msz07
                                    jednak te 7.3 do sety wygrało
                                    Zdajesz sobie sprawę, że tę przewagę 1.8 poczujesz dopiero od 4 krpm wzwyż? Był to główny powód, dla którego wybrałem 1.4

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      prekompilator .......... może i tak ale jednak poczuję

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        Zamieszczone przez Prekompilator
                                        Zdajesz sobie sprawę, że tę przewagę 1.8 poczujesz dopiero od 4 krpm wzwyż? Był to główny powód, dla którego wybrałem 1.4
                                        Ciekawe masz poczucie humoru
                                        Pozdrawiam
                                        Marcin

                                        Komentarz


                                        • #45
                                          no raczej że ma ciekawe ;D ale tam gdzie passat TDI kończył żywot 1.8tsi dopiero zaczyna podobno 1.8tsi w o3 chodzi tak jak 2.0 200km w O2RS
                                          http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
                                          była:2006 octavia 1fl 101KM ATD
                                          2001 octavia 1fl RS 180KM AUQ
                                          JEST
                                          megane 3 rs 2.0T niby 250Km a chyba więcej
                                          octavia 1FL kombi 1.9TDI 4X4 ATD
                                          octavia 2 2.0TDI BKD

                                          Komentarz


                                          • #46
                                            Zamieszczone przez Enriquez
                                            Zamieszczone przez Prekompilator
                                            Zdajesz sobie sprawę, że tę przewagę 1.8 poczujesz dopiero od 4 krpm wzwyż? Był to główny powód, dla którego wybrałem 1.4
                                            Ciekawe masz poczucie humoru
                                            Pochwały kieruj do księgowych VAG. Ja tylko piszę jak jest - to nie mój wymysł.

                                            [ Dodano: Wto 16 Lip, 13 21:46 ]
                                            msz07,
                                            Jak poczujesz ro OK, bo ja jeżdżę raczej na niższych obrotach - nawet w obecnej fabii bez turbo - więc bym tę większą moc poczuł może raz na pół roku.

                                            [ Dodano: Wto 16 Lip, 13 21:49 ]
                                            Zamieszczone przez adi747
                                            no raczej że ma ciekawe ;D ale tam gdzie passat TDI kończył żywot 1.8tsi dopiero zaczyna
                                            Powinieneś to jeszcze przemnożyć przez proporcję przekładni głównych.

                                            Komentarz


                                            • #47
                                              nie po to kupuje sie mocną turbo benzyne żeby jeżdzić na niskich obrotach bynajmniej ja nie po to kupiłem i mam zamiar kiedys mieć mocniejszą ale koniec OT
                                              http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
                                              była:2006 octavia 1fl 101KM ATD
                                              2001 octavia 1fl RS 180KM AUQ
                                              JEST
                                              megane 3 rs 2.0T niby 250Km a chyba więcej
                                              octavia 1FL kombi 1.9TDI 4X4 ATD
                                              octavia 2 2.0TDI BKD

                                              Komentarz


                                              • #48
                                                Ja jak 4 lata temu kupiłem passata 140 km to wydawało mi się że idzie jak przeciąg (9,5 do 100), koleś, mój zaufany mechanik opowiadał jak jeździł tym 170 i był zachwycony (ok. 8.5), ja nie miałem okazji. Teraz będzie 7.3 więc musi być ogień niby sekunda to niewiele ale wiem że odczucia są bardzo namacalne

                                                Komentarz


                                                • #49
                                                  msz07, Będzie rakieta 100% :szeroki_usmiech
                                                  Moja OIII: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69729

                                                  Komentarz


                                                  • #50
                                                    IMHO 1.8 to fajny kompromis między RS a 1.4. Zarówno finansowy jak i z przyjemności z jazdy.
                                                    Nie wiem, Prekompilator, jak chcesz porównać osiągi 1.8 z 1.4. RSa też chcesz przyrównać, bo na wolnych obrotach to właściwie to samo?
                                                    Pozdrawiam
                                                    Marcin

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X