Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki czas oczekiwania na odbiór po produkcji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez kecaj
    Na placu w Swarzędzu lub u innego dealera, ewentualnie mieli już takie zamówione. (nie namawiali Ciebie abyś coś domówił lub czegoś nie brał?)
    Robiłem własny konfig więc mało to prawdopodobne, kierownik serwisu przy mnie sprawdzał czy aby czegoś podobnego nie ma w PL. Generalnie mało to teraz istotne

    Komentarz


    • Jak tak dalej pójdzie, to aut zamówionych i nieodebranych na placu będzie tyle, że w wakacje szykuje się niezła wyprzedaż. Będzie można wybierać i przebierać do woli. Swoją drogą Skoda sama sobie strzela w kolano! :roll:
      www.kawapelnaslonca.pl

      Komentarz


      • Zamieszczone przez cobra2002
        mufel jak tam z twoim terminem produkcji....pytales dealera ??
        Wczoraj dzwoniłem, ale nie mam konkretnej odpowiedzi, pytałem czy mogę dołożyć jeszcze pakiet serwisowy, okazało się że trzeba to zmienić w konfiguratorze, co prawda inny sprzedawca z Wrocławia mówił mi że przed odbiorem auta wystarczy zapłacić 2400 i tyle, ktoś z was miał taką sytuację.

        Komentarz


        • witam,

          kolego mufel,
          właśnie wróciłem z salonu, bo załatwiałem papierki i pakiet serwisowy oraz przedłużenie gwarancji załatwiłem od ręki + inne dodatki np. matę wygłuszającą maski za jedyne 100 pln, system siatek za 150 pln a listwy progowe za 110 pln + 250 listwa tylna no i chlapacze za 90 pln .
          nie trzeba nic kombinować w konfiguratorze.

          Swoją drogą zaskoczyli mnie mówiąc, że mają już informacje o transporcie z Poznania do salonu i że auto mogę obejrzeć w sobotę, a przecież poskładali ją 6 dni temu u pepików.

          A jak ktoś szuka wypasionego combi w 2.0 TDI z N1 to mają na placu od rączki bo ktoś się im wycofał z zamówienia ( rocznik 2013 )
          O3 combi 1.8TSI 245Hp 4x4 DSG
          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...258496#1258496

          Komentarz


          • Zamieszczone przez lubek24
            witam,

            kolego mufel,
            właśnie wróciłem z salonu, bo załatwiałem papierki i pakiet serwisowy oraz przedłużenie gwarancji załatwiłem od ręki + inne dodatki np. matę wygłuszającą maski za jedyne 100 pln, system siatek za 150 pln a listwy progowe za 110 pln + 250 listwa tylna no i chlapacze za 90 pln .
            nie trzeba nic kombinować w konfiguratorze.

            Swoją drogą zaskoczyli mnie mówiąc, że mają już informacje o transporcie z Poznania do salonu i że auto mogę obejrzeć w sobotę, a przecież poskładali ją 6 dni temu u pepików.

            A jak ktoś szuka wypasionego combi w 2.0 TDI z N1 to mają na placu od rączki bo ktoś się im wycofał z zamówienia ( rocznik 2013 )
            dziekuje za informacje. Pozdrawiam

            Komentarz


            • Zamieszczone przez mufel
              Zamieszczone przez cobra2002
              mufel jak tam z twoim terminem produkcji....pytales dealera ??
              Wczoraj dzwoniłem, ale nie mam konkretnej odpowiedzi, pytałem czy mogę dołożyć jeszcze pakiet serwisowy, okazało się że trzeba to zmienić w konfiguratorze, co prawda inny sprzedawca z Wrocławia mówił mi że przed odbiorem auta wystarczy zapłacić 2400 i tyle, ktoś z was miał taką sytuację.
              Ja zmieniałem pakiet z 120 000 na 60 000 i także się dowiedziałem, że trzeba to zrobić przed tym jak samochód wejdzie do produkcji. Potem już nie ma takiej opcji. Choć jest to dla mnie dziwne. Przecież chodzi tylko o wstawienie gdzieś pieczątki. Pytałem dilera, czy może do pakietu 120 000km wkładają trwalsze części. Ale on nie wiedział ! :idea: albo nie chciał powiedzieć.
              www.kawapelnaslonca.pl

              Komentarz


              • Zamieszczone przez trasat23
                Ja zmieniałem pakiet z 120 000 na 60 000 i także się dowiedziałem, że trzeba to zrobić przed tym jak samochód wejdzie do produkcji. Potem już nie ma takiej opcji. Choć jest to dla mnie dziwne. Przecież chodzi tylko o wstawienie gdzieś pieczątki. Pytałem dilera, czy może do pakietu 120 000km wkładają trwalsze części. Ale on nie wiedział ! albo nie chciał powiedzieć.
                Z tego co kojarzę ta gwarancja dodatkowa jest dopisywana do VINu w systemie.
                Jeśli auto do systemu wchodzi po produkcji to miałoby to sens :roll:

                Komentarz


                • Zamieszczone przez trasat23
                  Pytałem dilera, czy może do pakietu 120 000km wkładają trwalsze części. Ale on nie wiedział ! :idea: albo nie chciał powiedzieć.
                  Jakby tak chcieli rozbijać produkcję to byłby to dodatkowy koszt zarówno po kieszeni jak i czasowy.Nie słyszałem, żeby jakaś marka tak robiła. Każde auto jak jedzie po linii produkcyjnej składane jest z tych samych części.
                  Moja biała jak welon dziewicy O3 vRS

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez JacekRS
                    Zamieszczone przez mufel
                    Znalazłęm fajna sztukę
                    Link jaby ktoś wolał brać od ręki, ja w podobnej konfiguracji płacę mniej więc poczekam, ale przez to ogłoszenie miałem trochę przemysleń
                    RS mógłby iść jeszcze z centa w dół, ale te zwykłe octavki to takei kangury, że normalnie ręce opadają, zauważyłem, że Rapidy i Superby też takie kangurowate są. Ciekawe czemu?
                    Szczerze to octavia nie jest autem pięknym bo takim poprostu być nie musi, Jeśli chodzi o RS to rzeczywiście wygląda lepiej, ale czy jest piękny, według mnie nie. Skoda to tania marka samochodów uzytkowych do codziennego użytku, dobra jakość do ceny, ale ładne to są jak dla mnie ferrari maserati oraz niektóre modele marek premium. Także dyskusja że coś jest kangurowate a coś nie jest śmieszne. To poprostu auta do jazdy dla Kowalskiego, dla mnie taka forma jest ok, co do rs to tak naprawdę tą nazwę powinna być przeznaczona tylko dla tsi, jak dla mnie wersja tdi powinna mieć jedynie nazewnictwo stylizacji rs.

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez mufel
                      Zamieszczone przez cobra2002
                      mufel jak tam z twoim terminem produkcji....pytales dealera ??
                      Wczoraj dzwoniłem, ale nie mam konkretnej odpowiedzi, pytałem czy mogę dołożyć jeszcze pakiet serwisowy, okazało się że trzeba to zmienić w konfiguratorze, co prawda inny sprzedawca z Wrocławia mówił mi że przed odbiorem auta wystarczy zapłacić 2400 i tyle, ktoś z was miał taką sytuację.
                      dziwne coś, bo pakiet serwisowy czy wydłużoną gwarancję mogłem zamówić spokojnie do 2-3 dni przed odbiorem auta - ważne by to było przed fakturowaniem! Po zafakturowaniu auta przez dealera w systemie Skody już nie ma tej możliwości - taka sytuacja jest często spotykana przy autach z placu. Gorzej, że ponoć zdarzają się potem problemy z gwarancją, która leci od dnia sprzedaży przed dealera - gdzieś o tym czytałem (może nawet na OCP).
                      Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez mufel
                        Zamieszczone przez JacekRS
                        Zamieszczone przez mufel
                        Znalazłęm fajna sztukę
                        Link jaby ktoś wolał brać od ręki, ja w podobnej konfiguracji płacę mniej więc poczekam, ale przez to ogłoszenie miałem trochę przemysleń
                        RS mógłby iść jeszcze z centa w dół, ale te zwykłe octavki to takei kangury, że normalnie ręce opadają, zauważyłem, że Rapidy i Superby też takie kangurowate są. Ciekawe czemu?
                        Szczerze to octavia nie jest autem pięknym bo takim poprostu być nie musi, Jeśli chodzi o RS to rzeczywiście wygląda lepiej, ale czy jest piękny, według mnie nie. Skoda to tania marka samochodów uzytkowych do codziennego użytku, dobra jakość do ceny, ale ładne to są jak dla mnie ferrari maserati oraz niektóre modele marek premium. Także dyskusja że coś jest kangurowate a coś nie jest śmieszne. To poprostu auta do jazdy dla Kowalskiego, dla mnie taka forma jest ok, co do rs to tak naprawdę tą nazwę powinna być przeznaczona tylko dla tsi, jak dla mnie wersja tdi powinna mieć jedynie nazewnictwo stylizacji rs.
                        Powiedz to tym co jeżdza Loganami. Zejdz na ziemie, wiem ze nie mam A4 albo 5er'a. A frustracje wyladuj gdzie indziej. Ktotu powiedzial, ze to klasa premium, albo samochod sportowy? Chociaz wersje WRC Skody są/byly
                        "Seks: Śniadanie mistrzów" - James Hunt

                        Komentarz


                        • na pewno ładniejsze niż Multipla

                          Komentarz


                          • Jak dla mnie to RS w kombi jest fajnym autem, zwłaszcza z przodu bardzo mi się podoba i wolę takie ostre kształty niż np okrągłości mazdy 6.
                            Moja biała jak welon dziewicy O3 vRS

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez JacekRS
                              Zamieszczone przez mufel
                              Zamieszczone przez JacekRS
                              Zamieszczone przez mufel
                              Znalazłęm fajna sztukę
                              Link jaby ktoś wolał brać od ręki, ja w podobnej konfiguracji płacę mniej więc poczekam, ale przez to ogłoszenie miałem trochę przemysleń
                              RS mógłby iść jeszcze z centa w dół, ale te zwykłe octavki to takei kangury, że normalnie ręce opadają, zauważyłem, że Rapidy i Superby też takie kangurowate są. Ciekawe czemu?
                              Szczerze to octavia nie jest autem pięknym bo takim poprostu być nie musi, Jeśli chodzi o RS to rzeczywiście wygląda lepiej, ale czy jest piękny, według mnie nie. Skoda to tania marka samochodów uzytkowych do codziennego użytku, dobra jakość do ceny, ale ładne to są jak dla mnie ferrari maserati oraz niektóre modele marek premium. Także dyskusja że coś jest kangurowate a coś nie jest śmieszne. To poprostu auta do jazdy dla Kowalskiego, dla mnie taka forma jest ok, co do rs to tak naprawdę tą nazwę powinna być przeznaczona tylko dla tsi, jak dla mnie wersja tdi powinna mieć jedynie nazewnictwo stylizacji rs.
                              Powiedz to tym co jeżdza Loganami. Zejdz na ziemie, wiem ze nie mam A4 albo 5er'a. A frustracje wyladuj gdzie indziej. Ktotu powiedzial, ze to klasa premium, albo samochod sportowy? Chociaz wersje WRC Skody są/byly
                              Frustracja?? według mnie opis zgodny z realiami, sam mam skodę i szczerze nie widzę dla niej alternatywy dlatego też czekam na nową, ale wypisywanie że coś jest kangurem a coś nie to dla mnie śmieszne, nawet najbardziej doładowany RS to dalej Skoda.

                              Komentarz


                              • Dzisiaj się dowiedziałem , że kwoty produkcyjne dla Polski na ten rok RSów się skończyły i dealerzy maja powiedziane aby nie przyjmowali juz zamówień, chyba , że ktoś chce czekać rok to tak. Powiedział mi to dyrektor salonu w którym zamawiałem swojego RSa, który do dzisiaj nie ma dalej daty produkcji , jutro ślę ponownie maila do centrali, jak nie będzie pozytywnej odpowiedzi to niestety rezygnuje.
                                RS Stage 2 335/450

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez bob_best
                                  ponoć zdarzają się potem problemy z gwarancją, która leci od dnia sprzedaży przed dealera
                                  A od kiedy miałaby "lecieć" ? Chyba od momentu sprzedaży auta, tak ?

                                  Zamieszczone przez Basik_
                                  Jak dla mnie to RS w kombi jest fajnym autem, zwłaszcza z przodu bardzo mi się podoba i wolę takie ostre kształty niż np okrągłości mazdy 6.
                                  A jest jakaś różnica patrząc od przodu pomiędzy kombi a liftback ?
                                  OII RS BMN - 205KM@435Nm by R-Performance :-)
                                  SPRZEDAJĘ NA OLX: http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1G8sP/

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez looker
                                    Zamieszczone przez bob_best
                                    ponoć zdarzają się potem problemy z gwarancją, która leci od dnia sprzedaży przed dealera
                                    A od kiedy miałaby "lecieć" ? Chyba od momentu sprzedaży auta, tak ?

                                    Zamieszczone przez Basik_
                                    Jak dla mnie to RS w kombi jest fajnym autem, zwłaszcza z przodu bardzo mi się podoba i wolę takie ostre kształty niż np okrągłości mazdy 6.
                                    A jest jakaś różnica patrząc od przodu pomiędzy kombi a liftback ?
                                    A co to ma dorzeczy? Chodzi mi o całą bryłę auta, że w kombi wygląda dużo spójnej i bardziej drapieżnie, muskularnie A, że sam przód bardziej mi się podoba to napisałem.
                                    Moja biała jak welon dziewicy O3 vRS

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez adamwo
                                      Dzisiaj się dowiedziałem , że kwoty produkcyjne dla Polski na ten rok RSów się skończyły i dealerzy maja powiedziane aby nie przyjmowali juz zamówień, chyba , że ktoś chce czekać rok to tak.
                                      A wiadomo co z normalnymi wersjami ?

                                      Zamawiając dzisiaj szacunkowo wiadomo kiedy produkcja ?

                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez looker
                                        Zamieszczone przez bob_best
                                        ponoć zdarzają się potem problemy z gwarancją, która leci od dnia sprzedaży przed dealera
                                        A od kiedy miałaby "lecieć" ? Chyba od momentu sprzedaży auta, tak ?
                                        tyle, że np. auta z 2013 roku często są w systemie sprzedane już w 2013 roku, a Ty kupujesz dajmy na to końcem stycznia 2014 - miesiąc gwarancji w systemie już leci. Niejednokrotnie właśnie do wyprzedawanych aut nie dawali możliwości wykupu przedłużonej gwarancji - ja się z tym spotkałem.
                                        Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

                                        Komentarz


                                        • dostałem informacje, że samochód zaplanowany na 16 tydzień. Póki co nie jest zamrożony. zobaczymy jak to będzie

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez bob_best
                                            Zamieszczone przez looker
                                            Zamieszczone przez bob_best
                                            ponoć zdarzają się potem problemy z gwarancją, która leci od dnia sprzedaży przed dealera
                                            A od kiedy miałaby "lecieć" ? Chyba od momentu sprzedaży auta, tak ?
                                            tyle, że np. auta z 2013 roku często są w systemie sprzedane już w 2013 roku, a Ty kupujesz dajmy na to końcem stycznia 2014 - miesiąc gwarancji w systemie już leci. Niejednokrotnie właśnie do wyprzedawanych aut nie dawali możliwości wykupu przedłużonej gwarancji - ja się z tym spotkałem.
                                            Też, jak się orientowałem przed zakupem w sprawie przedłużenia gwarancji, to dostałem informację, że może to być tylko na etapie zamówienia, tzn. że przed produkcją auta informacja ta musi być w systemie. Wygląda to tak, jakby miało to związek z głośną sprawą celowego postarzania towaru. W normalnym aucie wstawiają "coś", co ma się popsuć, dajmy na to za 26 miesięcy, a w aucie z przedłużoną gwarancją, np. ten element wstawiają z żywotnością 50 miesięcy. Wiem, że to szyte grubymi nićmi, ale musicie przyznać, że coś w tym jest. Dlaczego do auta z placu nie ma takiej opcji? :diabelski_usmiech
                                            Pzdr
                                            Pzdr, Fredy
                                            Silnik w mojej O3 smaruje olej

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez Fredy.PW
                                              W normalnym aucie wstawiają "coś", co ma się popsuć, dajmy na to za 26 miesięcy, a w aucie z przedłużoną gwarancją, np. ten element wstawiają z żywotnością 50 miesięcy.
                                              To u mnie zapomnieli dać inny silnik, bo wymieniali na tej przedłużonej gwarancji :wink:

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez Fredy.PW
                                                jak się orientowałem przed zakupem w sprawie przedłużenia gwarancji, to dostałem informację, że może to być tylko na etapie zamówienia, tzn. że przed produkcją auta informacja ta musi być w systemie
                                                Pzdr
                                                Nie zgodzę się. Ja przed zamówieniem dostałem informację, że na Life Plus mogę zdecydować się najpóźniej przed wystawieniem faktury. I tak właśnie zrobiłem. Auto produkowali bez wiedzy, że przedłużę gwarancję.
                                                O3 1.4 TSI DSG Elegance + Amazing

                                                Komentarz


                                                • Jakby tak było to ktoś już dawno by się tym zajął

                                                  Komentarz


                                                  • Ja również dostałem od sprzedawcy informacje ze mogę dokupić przedłużoną gwarancję w momencie odbioru auta.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X