Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki czas oczekiwania na odbiór po produkcji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nie wziąłem cantona i columbusa ani amundsena - też się zastanawiam czy nie w tym rzecz, bo poza tym wziąłem prawie wszystko.
    "k..., aleś pan tu bestię postawił"

    Komentarz


    • Zamieszczone przez SS
      gdzieś mi się o uszy obiło, że Lancia chce się wycofać z rynku europejskiego
      a ja dziś usłyszałem że koniec accordem na europejskim rynku bo się nie sprzedają... :?
      O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
      GVI 1.4TSI
      LANCIA YPSILON 1.2 MPI
      tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

      Komentarz


      • Zamieszczone przez maro rs
        bo poza tym wziąłem prawie wszystko.
        to znaczy co?

        Komentarz


        • ufo, pisałem już tu w sumie wcześniej: webasto, szyberdach, aktywny tempomat, kessy z alarmem, ogrzewana szyba i fotele, przełączanie świateł, challenge, sunset, cornery i jeszcze trochę drobiazgów poniżej 500 zł/szt. No i dsg.
          "k..., aleś pan tu bestię postawił"

          Komentarz


          • I taki wypasiony zestaw w miesiąc. To ja już kompletnie nie wiem jaki jest klucz oczekiwania. Może rzeczywiście radio?
            algi
            O3 Combi 1.4TSI Elegance + AMAZING + KESSY

            Komentarz


            • algi,

              Na pewno nie radio, bo wiem że na zwykłym bolero autko 1.4 Elegance zamówione w połowie października i jak dobrze pójdzie to produkcja 2-3 tydz 2015. Także w przypadku kolegi powodem tak szybkiej produkcji jest co innego.
              jest Skoda Superb 3 1.4TSI Ambition RP 2016 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=92672
              była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Kombi MY2015 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=86583
              była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE MY2013- http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69198

              Komentarz


              • Powod jest prosty.. Diler mial auto zakolejkowane juz o podobnym configu od jakiegos czasu i po prostu zmodyfikował je sobie pod klienta szybko, bo jeszcze ciagle mogl i z tej okazji Tak szybko "sie wyprodukuje".. A tak naprawde auto musiało wisiec w kolejce juz ładnych pare meisiecy...

                Moja O3 RS

                Komentarz


                • Jak dobrze pojdzie to ja swoja odbieram jutro. Zamowiona 15.09, wyprodukowana w 45 tyg (3-7.11) i odbior 20.11. Czyli troche ponad 2 miesiace czekania

                  1.8 TSI z DSG (elegance) + amazing.

                  Komentarz


                  • Mi na 12 tydzień wyskoczyła produkcja. A zamówiłem na sam koniec października więc około 5 miesięcy czekania. około 26 marca 2015 ma być produkcja. Ale czekania wrrr.... :diabelski_usmiech
                    Octavia RS 2.0 TSI DSG White Moon..

                    Komentarz


                    • Mi dealer powiedział że na 1.4TSI najdłużej się czeka i że jak dopłacę do 1.8 to będzie szybciej więc pewnie silnik coś do rzeczy jeszcze ma...
                      algi
                      O3 Combi 1.4TSI Elegance + AMAZING + KESSY

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez maro rs
                        ufo, pisałem już tu w sumie wcześniej:
                        okey, no to masz szczęście przy takim wyposażeniu

                        Komentarz


                        • ufo,
                          jeszcze jest mała obawa czy to co przyjedzie będzie w 100% zgodne z zamówieniem, dlatego pełna radość będzie dopiero przy wyjeździe z salonu
                          "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                          Komentarz


                          • maro rs, Stąd jak wziąłeś dużo, a czegoś będzie brakowało, to dalej będziesz miał doposażoną wersje :szeroki_usmiech Więc będzie Pan zadowolony :P
                            Była O1 jest F2.

                            Komentarz


                            • Hehe, Dig Dug, nie ma opcji, wszystko jest przemyślane i potrzebne, jeden brak i nie odbieram - w sumie ponad 220 KM mam teraz i jakoś tam to jeździ, więc aż tak wielkiego ciśnienia nie mam
                              "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                              Komentarz


                              • maro rs, 220KM i jakos jezdzi? Dochodzimy do etapu kiedy majac ponizej 200KM to nawet strach pojechac do sklepu za rog po bulki rano, bo autko za słabe i moze nie dac rady spowrotem pod gore :szeroki_usmiech
                                A przed wyjazdem na autostrade hamownia, by sprawdzic czy mamy 450+ KM, co by ruchu nie tamowac przypadkiem 8)

                                Moja O3 RS

                                Komentarz


                                • krzyzakp, normalnie Stany się robią (silniki HEMI a każdy w mieście 50km/h jeździ) :shock:
                                  Pisał Sebastian

                                  Komentarz


                                  • krzyzakp, a bo jednak octa w benzynie jeździ lepiej, mimo porównywalnej mocy no i octa będzie miała pewnie 220 tylko do wymiany kół na letnie, potem kierunek CS.
                                    "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                                    Komentarz


                                    • Zamówiona 06.10.2014
                                      Produkcja 03.11.2014
                                      Odbiór 25.11.2014

                                      Komentarz


                                      • Witam, mam pytanie. Kiedy będzie już wiadomo jakie zmiany będą w MY2016?? Czy jest możliwość aby wtedy zniknął pakiet AMAZING do ELEGANCE z konfiguratora?? Gryzę się strasznie czy zamawiać już teraz czy wstrzymać się jeszcze kilka miesięcy z zamówieniem :roll: . Czy czujniki z przodu są teraz standardowo w wersji ELEGANCE?? Pozdrawiam

                                        Komentarz


                                        • Grechulek,

                                          Jeśli chodzi o czujniki to są w elegance standardem, co do konkretnych zmian to chyba jeszcze trochę zbyt szybo (MY chyba będzie w produkcji od 22tyg 2015), ale myślę że wprowadzą Mirror link i o ile nie nastąpi to szybciej to silniki TSI (1.2 i 1.4) będą spełniały Euro 6.
                                          Jeśli chodzi o amazing to raczej go nie zlikwidują bo cieszy się sporym zainteresowaniem
                                          jest Skoda Superb 3 1.4TSI Ambition RP 2016 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=92672
                                          była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Kombi MY2015 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=86583
                                          była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE MY2013- http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69198

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez Grechulek
                                            Witam, mam pytanie. Kiedy będzie już wiadomo jakie zmiany będą w MY2016?? Czy jest możliwość aby wtedy zniknął pakiet AMAZING do ELEGANCE z konfiguratora?? Gryzę się strasznie czy zamawiać już teraz czy wstrzymać się jeszcze kilka miesięcy z zamówieniem :roll: . Czy czujniki z przodu są teraz standardowo w wersji ELEGANCE?? Pozdrawiam
                                            W MY2016 to może być już nawet lift... Takie czasy... A Ty w 2014 zastanawiasz się, co może się zmienić w połowie przyszłego roku? Nieźle...

                                            Komentarz


                                            • Po prostu się gryzę czy warto poczekać czy kupić zamówić już teraz... :roll: , ale skoro MY2016 wchodzi do produkcji od 22 tygodnia to nowe cenniki i informacje co się w nowym MY zmieniło powinny już być miesiąc wcześniej, chyba, że się mylę...

                                              Komentarz


                                              • Grechulek, niekoniecznie. Cennik na MY2015 obowiązuje od 13.05.2014 i pojawił się tego dnia albo kilka dni wcześniej.
                                                رافال
                                                Spoty
                                                Cause freedom is a lonely road
                                                My O2FL

                                                Komentarz


                                                • Chyba poczekam jednak te pół roku na zamówienie samochodu... Nie chce się naciąć tak jak w 2012 gdzie gdybym poczekał parę miesięcy zamówiłbym już OIII a nie O2Fl...

                                                  Komentarz


                                                  • Grechulek,

                                                    Tylko w 2012 było wiadomo, że kończą produkcje O2 a zaczynają O3, natomiast teraz kwestia FL i jego terminu wprowadzenia nie jest tak oczywista. Powiem więcej, że jeżeli będzie w 2015 lift to będzie to szybciej na jesień (wrzesień-październik) niż od MY2016.
                                                    jest Skoda Superb 3 1.4TSI Ambition RP 2016 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=92672
                                                    była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Kombi MY2015 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=86583
                                                    była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE MY2013- http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69198

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X