Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki czas oczekiwania na odbiór po produkcji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Hej wszystkim. Jestem tu nowy i podłącze się pod temat.
    Zamówiłem wczoraj RS-a i jeszcze nie mam terminu. Widzę że nie ma zależności i ciężko wywnioskować jaki jest czas oczekiwania. Mam nadzieje że będzie na początku 2015r. i nie będę czekał 4 miesiące lub więcej bo zniosę jajko.
    Octavia RS 2.0 TSI DSG White Moon..

    Komentarz


    • Zamieszczone przez rolek1984
      Hej wszystkim. Jestem tu nowy i podłącze się pod temat.
      Zamówiłem wczoraj RS-a i jeszcze nie mam terminu. Widzę że nie ma zależności i ciężko wywnioskować jaki jest czas oczekiwania. Mam nadzieje że będzie na początku 2015r. i nie będę czekał 4 miesiące lub więcej bo zniosę jajko.
      Za tydzien przeczytasz juz cale forum, za 2 tygodnie bedziesz juz znal wszystkie filmy o rs na youtubie lacznie z litewskimi , po 3 tygodniach sciagniesz sobie na tablet/komorke aplikacje skody i bedziesz sie wczytywal z z zachwytem jakie to porzadne sruby uzyli do montazu po 4 tygniach bedzie chwila zwatpienia i zaczniesz ogladac w necie ceny golfa i cupry a potem juz przychodzi zobojetnienie i szybko zlatuje

      Komentarz


      • Yanczi, buahah zabiłeś mnie Jak byś widział co robię. Na YT znam wszystkie filmy i testy łącznie z ruskimi i niemieckimi, szukałem aplikacji na androida jakiś. Chyba pora oglądać golfa i cupre buahaha
        Octavia RS 2.0 TSI DSG White Moon..

        Komentarz


        • Yanczi, zapomniales dodac, ze w miedzy czasie przyjdzie wiadomosc typu, ''panski samochod przyjdzie nieco pozniej...jakies 5-10 tygodni''.
          nie przejmuj sie rolek1984, to norma, zaczniesz sie cieszyc jak auto bedzie stalo na placu :wink:

          Komentarz


          • Generalnie jestem cierpliwy ale w tym wypadku i jeszcze po jeździe próbnej ciężko nie znieść jajka. Widzę że w ostatnio czeka się około 3 miesięcufo,
            Octavia RS 2.0 TSI DSG White Moon..

            Komentarz


            • Yanczi ja Ci powiem że rs zamawiałem na koniec maja a odebrałem 14 października także trochę to więcej niż 3 miesiące, ale na wejściu do salonu gość od razu mi powiedział że 2015 rok mnie czeka także zapotrzebowanie mają chyba spore :-) i przyznam szczerze
              WARTO BYŁO CZEKAĆ !!!
              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=83516

              Komentarz


              • Na pocieszenie - TSI produkują znacznie szybciej niż TDI

                Komentarz


                • dj1978, dzieki
                  Octavia RS 2.0 TSI DSG White Moon..

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez dj1978
                    Na pocieszenie - TSI produkują znacznie szybciej niż TDI
                    Nie ma reguły, ja czekałem 5.5 miesiąca.
                    O3 combi 1.8TSI 245Hp 4x4 DSG
                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...258496#1258496

                    Komentarz


                    • Po jakim czasie od zamówienia salon dostaje informację o dacie produkcji?
                      Octavia RS 2.0 TSI DSG White Moon..

                      Komentarz


                      • 17 października zamówiłem, 20 października trochę zmodyfikowałem zamówienie, 21 października znałem przybliżony termin produkcji.
                        Stan na dziś - produkcja nastąpi po miesiącu od zamówienia.

                        CZY SĄ AUTA SZYBCIEJ PRODUKOWANE OD RS-ek?
                        "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                        Komentarz


                        • widuje ostatnio czerwoną rs 2 kombi.., myślałem że będzie mi sie bardziej podobała , ale ta czerwień taka lekko przygaszona.. ,jeszcze sie przyjrzę.. . może to ktoś z forum , jeździ przez Niemce..
                          O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                          GVI 1.4TSI
                          LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                          tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                          Komentarz


                          • tak, po częstych odwiedzinach mojego dilera, dziś "zaskoczył" mnie milą nowinką. od dziś, na następne 2 tygodnie dostałem CITY-GO a później, aż do odbioru mojej skody dostane następne (jeszcze nie wiem co)...to jedyna pozytywna wiadomość.
                            na dzień dzisiejszy, produkcja mojej O3 zaplanowana jest na 52tydzień, czyli dokładnie 20 tygodni od zamówienia!, czyli odbiór auta nie wcześniej jak połowa stycznia...ale teraz mnie to "wali" :twisted: , mam auto zastępcze i mogę czekać nawet do końca zimy.
                            jeszcze jedno co mi dziś oznajmił, w tej chwili jest problem z "SUN-SET"-em, przynajmniej w niemcowni.
                            to jest qrwa wszystko popieprzone w tej Mlada...mafia!!!

                            Komentarz


                            • Pojawił się "nowy" cennik od 4.11.2014. Oprócz wzrostu ceny za lakier metalizowany więcej zmian nie zauważyłem.

                              Komentarz


                              • W RS zrobili odwrotnie - podnieśli cenę auta o 600 zł, ale za to ceny lakierów obniżyli o ok. 600 zł. Czyli najbardziej stracą na tym zamawiający w kolorze białym.
                                "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                                Komentarz


                                • Żeby tylko jaj nie było z tą cena bo mam w umowie napisane że cena może się zmienić. Co prawda mam możliwość odstąpić od kupna. Mój sprzedawca mówił że mnie podwyżka nie dotyczy ale to nigdy nic nie wiadomo. Ile zaliczki wpłacaliście na RS-a?
                                  Octavia RS 2.0 TSI DSG White Moon..

                                  Komentarz


                                  • U mnie zaliczka to było 10% ceny auta.

                                    Moja O3 RS

                                    Komentarz


                                    • Witam koledzy,
                                      Po przeczytaniu kilku ostatnich stron postanowiłem opisać moją sytuację z oczekiwaniem na O3.
                                      Samochód zamówiony 02.06.2014. Octavia w wersji kombii, 1.4 TSI, wyposażenie ambition + pakiet amazing, kolor metalizowany i kilka akcesorii. Przy składaniu zamówienia mowa była o 3 miesięcznym terminie oczekiwania i pierwszą informacje jaką otrzymałem to, że odbiór samochodu powinien nastąpić pod koniec sierpnia. Ok. Przez lipiec i połowę sierpnia żadnych informacji od Skody. Po moim telefonie zostałem poinformowany, że produkcja się przesunęła i odbiór nastąpi pod koniec września - hmm... We wrześnie otrzymałem telefon, że niestety nie są w stanie podać mi terminu produkcji ponieważ nie jest on jeszcze znany. Nie ukrywam, ale zaczęło mnie to już irytować. Następny telefon to już było tylko przedstawienie nowej oferty promocyjnej (pakiety serwisowe i przedłużona 4 letnia gwarancja)- że niby warto czekać. Kolejny telefon od dealera Skody jaki otrzymałem niósł ze sobą dwie wiadomości - dobrą i złą. Zacząłem, od złej to usłyszałem to czego nie powinienem usłyszeć, czyli to, że termin został znowu przesunięty na październik. Dobrą wiadomością było, że Skoda niby się poczuwa i zostały mi przyznane Vouchery do wydania na jakieś tam drobiazgi w salonie. Vouchery doszły - powiedzmy ok. W dniu wczorajszym dostałem e-maila potwierdzającego datę produkcji - 48 tydzień, odbiór w tygodniu 50! Po blisko ponad 6 miesiącach być może odbiorę sobie swój pierwszy nowy, wymarzony samochód. Wiem jedno, że zostałem niestety zniechęcony do następnych zakupów w Skodzie. Może kiedyś mi to przejdzie, ale póki co czekam...
                                      Przy wyborze nowego samochodu odwiedziliśmy z narzeczoną kilka salonów i nie będę ukrywał, że termin 3 miesięcy to był dla mnie kosmos. W Oplu usłyszeliśmy, że np. w czerwcu na Mokkę okres oczekiwania wynosił 6 miesięcy - przynajmniej byli szczerzy, ale w dzisiejszych czasach trzeba niestety czekać na wszystko - nawet na głupi chlorchinaldin w aptece :P

                                      Komentarz


                                      • Pocisnałem mojego sprzedawce i obecnie wskoczyłem na 51tydzien produkcji.. Ciekawe czy w takim układzie uda mi sie ja odebrac jeszcze w tym roku, tuz przed sylwestrem, czy w zwiazku z tym, ze to taki goracy okres, bede musiał sobie poczekac do poczatku stycznia.. Co nie ukrywam rodzi małe kolizje z planami urlopowymi po 10tym stycznia, ale zobaczymy Najwyzej bedzie zabawa w sniegu jeszcze obecna Octavka i bedzie mozna bez stresu jej dac popalic na pustym placu gdzies

                                        Moja O3 RS

                                        Komentarz


                                        • Dominic
                                          Nie ma się co dziwić Wybrałeś najpopularniejszą wersję nadwozia z najczęściej wybieranym silnikiem Prawdopodobnie jakbyś zamówił DSG to mógłbyś jeszcze dłużej czekać :P
                                          Ale warto czekać, bo ja samochodem jestem zachwycony

                                          Komentarz


                                          • Ja mam wlasnie inofo że 12 tydzień planowana jest produkcja czyli do marca czekam z 5 miechów. Ale czasy - żeby tyle czekać.
                                            Octavia RS 2.0 TSI DSG White Moon..

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez Dominic
                                              datę produkcji - 48 tydzień, odbiór w tygodniu 50! Po blisko ponad 6 miesiącach
                                              możemy sobie podać rękę, mnie czeka to samo. zamówiłem dokładnie 2 miesiące później auto niż ty, wstępnych terminów odbioru miałem już 4...wypada tylko czekać.................cierpliwie :evil:

                                              Komentarz


                                              • może nie do końca dotyczy tematu ale częściowo rozchodzi sie i domawianie dodatków. Do kiedy można domawiać i zmieniać konfiguracje auta od zamówienia? Drugie pytanie czy ktoś z Was zamawiał navi colmbusa i jaką cene udało się wynegocjować na ten niezwykle drogi bajer?
                                                Octavia RS 2.0 TSI DSG White Moon..

                                                Komentarz


                                                • rolek1984, sadze ze grubsze zmiany (np. skrzyni, silnika) albo jakies z ktorymi w fabryce akurat krucho, moga opoznic mocno termin..
                                                  nie zmieniałem nic i nie planuje, nad konfiguracja namyslilem sie sporo przed zamowieniem. Potem pojawiały sie tylko pomysły rewolucji - np. zmiana RSa na scouta albo na Elegance 4x4 184KM, ale poupadały przez brak 4x4+manual

                                                  Columbusa bede mial u siebie, ale nie negocjowałem ceny na niego samego, tylko na całe auto. Jezeli masz juz skonfigurowane auto i chcesz go dolozyc to bym sie klocil z dealerem o conajmniej taki sam rabat jak dostałes na całe auto

                                                  Moja O3 RS

                                                  Komentarz


                                                  • Witam,

                                                    Jako iż zamierzam zakupić O3, czytam forum i już nie mogę dojść ile się czeka od zamówienia.
                                                    Z tego co zdążyłem się zorientować, najdłużej czeka się na RS'a.

                                                    Czy ktoś jest w stanie określić ile mniej więcej czeka się na bardziej przyziemną wersję jak poniżej?

                                                    1.4 140KM TSI Elegance KOMBI
                                                    -lakier metalizowany srebrny lub szary
                                                    -beżowa tapicerka
                                                    -pakiet Amazing
                                                    -SUNSET
                                                    -podgrzewane fotele
                                                    -podgrzewana przednia szyba
                                                    +kilka innych pierdół ale chyba już nie powinny wpływać na termin (a może?)


                                                    Druga kwestia to jaki rabat można mniej więcej uzyskać przy wycenie z konfiguratora na stronie na 94000zł i przyznam że to już dla mnie już za dużo (kupuję jaka osoba prywatna a nie na firmę/leasing).


                                                    Z góry dziekuję za odpowiedź a ja zmykam dalej studiować forum
                                                    algi
                                                    O3 Combi 1.4TSI Elegance + AMAZING + KESSY

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X