Jaki czas oczekiwania na odbiór po produkcji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Cookie
    Classic
    • 2014
    • 39

    Zamieszczone przez Himenek
    mój RS wyprodukowany, dostałem VIN
    A kiedy składałeś zamówienie...?

    Komentarz

    • Himenek
      Rider
      • 2014
      • 412

      po raz 10 piszę... na początku stycznia

      Komentarz

      • greg505
        L&K
        • 2013
        • 1239

        Zamieszczone przez Basik_
        Ta nowa kiera fajna, zawsze chciałem mieć spłaszczoną. Jak tak dalej będzie to się załapię :| ZTCW to ma być dostępna w autach z roku modelowego MY2015, a takie zaczynają chyba od czerwca produkować
        Ona tylko ladnie wyglada, jest bardzo nieporeczna
        Black magic

        Komentarz

        • Cookie
          Classic
          • 2014
          • 39

          Zamieszczone przez Himenek
          po raz 10 piszę... na początku stycznia

          Sorry ale jak tylko ktoś napisze, że odbiera to mnie trafia, że mojej jeszcze nie ma.

          Ja zamawiałem swoją RS-kę 20.listopada i cisza, dzisiaj dzwoniłem i dalej nic nie wiadomo

          Komentarz

          • Festexx
            Rider
            • 2013
            • 286

            Ja 2 tygodnie temu byłem w Zimnym w Piotrkowie i też RS był do odebrania zamówiony na początku roku
            Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Biel Candy + Amazing + Chrom + Dynamic + Canton + Amundsen + Sunset + PA 2.0 + Drive Setup + Pakiet Skórzany (3 ramienna kiera)
            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=72190

            Komentarz

            • mufel
              Ambiente
              • 2014
              • 194

              Dzisiaj dostałem informację że auto jest już w Poznaniu, zamawiane 17 lutego, jak dobrze pójdzie w przyszłym tygodniu ma być w salonie. Wygląda na to że od zamówienia do odbioru auta będzie mniej niż 3 miesiące.

              Komentarz

              • misiek85
                Classic
                • 2014
                • 29

                Zamieszczone przez mufel
                Dzisiaj dostałem informację że auto jest już w Poznaniu, zamawiane 17 lutego, jak dobrze pójdzie w przyszłym tygodniu ma być w salonie. Wygląda na to że od zamówienia do odbioru auta będzie mniej niż 3 miesiące.

                No to gratulacje... Ja zamawiałem 5 lutego i nie mam nawet terminu zamrożonego... w powietrzu wisi 20 tydzień ale czy sie utrzyma? Tego nie wiem

                Komentarz

                • martini73
                  Ambiente
                  • 2013
                  • 167

                  Zamieszczone przez Himenek
                  mój RS wyprodukowany, dostałem VIN

                  Komentarz

                  • Basik_
                    Rider
                    • 2013
                    • 667

                    Zamieszczone przez Cookie
                    Zamieszczone przez Himenek
                    po raz 10 piszę... na początku stycznia

                    Sorry ale jak tylko ktoś napisze, że odbiera to mnie trafia, że mojej jeszcze nie ma.

                    Ja zamawiałem swoją RS-kę 20.listopada i cisza, dzisiaj dzwoniłem i dalej nic nie wiadomo
                    Na pocieszenie wiedz że nie jesteś sam. Ja w podobnym czasie zamówiłem i też nic nie wiem :evil:
                    Moja biała jak welon dziewicy O3 vRS

                    Komentarz

                    • trasat23
                      Rider
                      • 2010
                      • 417

                      .......powiedzial ze moja Octavia jest Buforowana

                      to tak jakby lekarz ginekolog z miną poważną powiedział przyszłemu ojcu: "Pańskie dziecko będzie buforowane w 16 lub 17 tygodniu.
                      Jaja jak u buhaja


                      A tak poważnie, to zadałem pytanie w SAP kiedy coś będzie wiadomo, bo diler bawi się ze mną w kotka i myszkę. Mija tydzień i SAP milczy......
                      www.kawapelnaslonca.pl

                      Komentarz

                      • ijokur
                        Classic
                        • 2014
                        • 16

                        Zamieszczone przez trasat23
                        .......powiedzial ze moja Octavia jest Buforowana

                        to tak jakby lekarz ginekolog z miną poważną powiedział przyszłemu ojcu: "Pańskie dziecko będzie buforowane w 16 lub 17 tygodniu.
                        Jaja jak u buhaja


                        A tak poważnie, to zadałem pytanie w SAP kiedy coś będzie wiadomo, bo diler bawi się ze mną w kotka i myszkę. Mija tydzień i SAP milczy......
                        dam Dilerowi jeszcze tydzien czysu na poczatku Maja spytam sie czy wyrobi sie tak jak mowil ze Oktawka w 3 miesiace bedzie gotowa do odbioru.
                        zostanie mu tylko miesiac potem bede wymagal dalsze Rabaty za opoznienie.

                        Przy zamawianiu zapewnial mnie ze trzeba czekac 3 miesiace na nowa Oktavie. wiec Termin uplynie mu 4.06.2014
                        teraz jestem bez auta a potrzebuje pilnie.

                        Komentarz

                        • Qgar
                          Ambiente
                          • 2013
                          • 246
                          • Octavia III combi (5E5)
                          • CHPA 1.4 TSI 140 KM

                          Zamieszczone przez lubek24
                          Qgar co było powodem rezygnacji z "PhoneBox, Webasto, Lane Assist, Park Assist " ?
                          LA rozumiem - zbędny bajer ale Webasto w przypadku braku garażu - bezcenne!!!, PA czasem się przydaje, PhoneBox - mógłby być fajną sprawą.
                          Garaż mam, początkowo raczej myślałem o powrotach z pracy i o niemowlaku podczas przerw w trasie. Ostatecznie odpuściłem, bo 4k pieszo nie chodzi, a niemowlak rośnie i podróży tak dużo nie ma, a ja dotąd dawałem radę po pracy śnieg ogarnąć to i dalej poradzę
                          PhoneBox - przemyślałem, że aż tak dużo przez telefon nie gadam podczas jazdy, choć przy zmianie telefonu na jakąś patelnię, jakie teraz modne, to pewnie będzie trzeba telefon chować do schowka w konsoli środkowej, bo do uchwytu na multimedia, to chyba coś większego już nie wejdzie i zamiast wzmacnienia, to sygnał będzie tłumiony.
                          A PA jako automat to słabo sobie radzi - raz go "zawiesiłem" między ścianą i samochodem sąsiada w garażu, a innym razem tak mi zaparkował, że bym nie wysiadł, albo przynajmniej miałbym obite drzwi auta od sąsiadującego auta. Choć z drugiej strony boczne czujniki i pomiar miejsca do zaparkowania by były przydatne.
                          LA byłby pewnie sensowny wbrew pozorom, ale wyłączanie się przy ostrzejszym łuku to lipa, bo właśnie do takich sytuacji bym go oczekiwał - zagadałem się z pasażerem, oglądam widok, a tu zakręt atakuje znienacka... ;]


                          Zmieniałeś konfiguracje i długo czekałeś, to zrozumiałe ale jak wytłumaczyć że bez zmian od 16.11.13 do 1.04.2014 czekałem? To już historia teraz tylko szukam okazji by gdzieś pojechać - banan z gęby nie schodzi
                          Nawet biorąc pod uwagę zmiany, to i tak wychodzą 4 miesiące - czyli miesiąc więcej niż zapewnienia umowne. Przez ten czas emocje opadły i d... nie urywa, choć przyznaję, że przyjemnie się wyprzedza tym 1.4TSI na drogach krajowych - na autostradzie do szaleństw to już 1.8 potrzebne. Do tego cisza w stosunku do obecnego klekota zachwyca, no i systemy ILA, czujniki deszczu i zmierzchu spełniają swoją rolę, do ACA miałbym jakieś zastrzeżenia.
                          Niemniej jakoś tak nie mogę się już doczekać kolejnej dłuższej trasy, bo tymczasem O3 stoi w garażu a do pracy starym autkiem jak na razie jeszcze
                          Skoda O3 5E 2014 1.4TSI DSG Combi od 2014.04
                          Audi A3 8L 2001 1.9TDI MG5 5D od 2007.04 do 2014.07

                          Komentarz

                          • ryjeks
                            Rider
                            • 2010
                            • 488
                            • Octavia III combi (5E5)
                            • CHPA 1.4 TSI 140 KM

                            Jeśli ACA to aktywny tempomat (ACC) to jakie masz zastrzeżenia ?

                            Komentarz

                            • VRSmaniak
                              Drive
                              • 2014
                              • 63

                              Zamieszczone przez Cookie
                              Zamieszczone przez Himenek
                              po raz 10 piszę... na początku stycznia

                              Sorry ale jak tylko ktoś napisze, że odbiera to mnie trafia, że mojej jeszcze nie ma.

                              Ja zamawiałem swoją RS-kę 20.listopada i cisza, dzisiaj dzwoniłem i dalej nic nie wiadomo

                              ja Cię kolego pociesze, mój zamówiony 12.11.2013 roku i nadal nie mam ustalonego terminu produkcji. Jak czytam że odbierają auta ze stycznia, lutego to mam ochotę podziękować skodzie za ten samochód.
                              Zamówiona O3 RS DSG 12.11.2013
                              Odebrana 18.06.2014


                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80838

                              Komentarz

                              • Qgar
                                Ambiente
                                • 2013
                                • 246
                                • Octavia III combi (5E5)
                                • CHPA 1.4 TSI 140 KM

                                Zamieszczone przez ryjeks
                                Jeśli ACA to aktywny tempomat (ACC) to jakie masz zastrzeżenia ?
                                Trochę OT tutaj, ale:
                                1) Za późno wg mnie pokazuje auto do którego się zbliżamy przy odległości ustawionej na więcej niż min. przez co potrafi przyhamować zanim zdąży się zmienić pas by wyprzedzić
                                2) Mam wrażenie, że tylko gaz i hamulec - oczekiwałbym od takiego "mądrego" wspomagacza, że po wykryciu auta z przodu, zanim osiągnie ustawioną odległość odpuści gaz wcześniej i tak się zbliży, a nie dojeżdża do ustawionej odległości z "wciśniętym gazem" i hebel.
                                Po tych kilkuset km zastanawiam się czy by jednak zwykły tempomat mi nie wystarczył, zwłaszcza jakbym miał przez to czekać dłużej, a by mi zależało na szybkim odebraniu auta.
                                Skoda O3 5E 2014 1.4TSI DSG Combi od 2014.04
                                Audi A3 8L 2001 1.9TDI MG5 5D od 2007.04 do 2014.07

                                Komentarz

                                • mirzaw
                                  Drive
                                  • 2013
                                  • 48

                                  A testowałes aktywny tempomat w nowej Octavi?

                                  Zamieszczone przez Qgar
                                  Zamieszczone przez ryjeks
                                  Jeśli ACA to aktywny tempomat (ACC) to jakie masz zastrzeżenia ?
                                  Trochę OT tutaj, ale:
                                  1) Za późno wg mnie pokazuje auto do którego się zbliżamy przy odległości ustawionej na więcej niż min. przez co potrafi przyhamować zanim zdąży się zmienić pas by wyprzedzić
                                  2) Mam wrażenie, że tylko gaz i hamulec - oczekiwałbym od takiego "mądrego" wspomagacza, że po wykryciu auta z przodu, zanim osiągnie ustawioną odległość odpuści gaz wcześniej i tak się zbliży, a nie dojeżdża do ustawionej odległości z "wciśniętym gazem" i hebel.
                                  Po tych kilkuset km zastanawiam się czy by jednak zwykły tempomat mi nie wystarczył, zwłaszcza jakbym miał przez to czekać dłużej, a by mi zależało na szybkim odebraniu auta.
                                  Jeżdżę:
                                  Octavia III, elegance, 1.4 TSI, DSG, kombi, Biel candy, amazing, KESSY, DAB, CANTON, SUNSET, Skóra naturalna + tkanina, Aktywny tempomat, Lane Asist, Driver set up, elektryczna klapa bagażnika, sportowe zawieszenie + XDS, elektryczny fotel kierowcy, podgrzewane fotele przód, gniazdo 230V i inne...

                                  Komentarz

                                  • Qgar
                                    Ambiente
                                    • 2013
                                    • 246
                                    • Octavia III combi (5E5)
                                    • CHPA 1.4 TSI 140 KM

                                    Zamieszczone przez mirzaw
                                    A testowałes aktywny tempomat w nowej Octavi?
                                    Mam ACA w swojej O3 i po prostu używam, a nie tylko testowałem.
                                    Skoda O3 5E 2014 1.4TSI DSG Combi od 2014.04
                                    Audi A3 8L 2001 1.9TDI MG5 5D od 2007.04 do 2014.07

                                    Komentarz

                                    • Dygu
                                      Classic
                                      • 2014
                                      • 3

                                      Panowie,
                                      ja swoja octavie STV zamówiłem w listopadzie i do tej pory nie mam daty produkcji...
                                      porażka

                                      a tak na marginesie mam dostęp do 2 sztuk Octavi 3 w kombi w wersji elegance 1,4tsi oraz 2,0tdi do odbioru z dobrym rabatem

                                      Komentarz

                                      • Basik_
                                        Rider
                                        • 2013
                                        • 667

                                        Zamieszczone przez Dygu
                                        octavie STV
                                        Jest coś takiego, czy to zwykła literówka?
                                        Moja biała jak welon dziewicy O3 vRS

                                        Komentarz

                                        • Dygu
                                          Classic
                                          • 2014
                                          • 3

                                          Literowka mialobyc STW

                                          Komentarz

                                          • NYK
                                            Drive
                                            • 2013
                                            • 76

                                            20.12.2013 Zamówiona
                                            24.04.2014 Wyprodukowana
                                            Moja czeszka

                                            Komentarz

                                            • jerryx
                                              Ambiente
                                              • 2010
                                              • 149

                                              Moja zamówiona 18.04 dziś się dowiedziałem ze planowana produkcja w22 oby się juz nie zmieniło to będzie u mnie w połowie czerwca
                                              Była Octavia 2 1.9 TDI jest Octavia 3 1.4 TSI :-)

                                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80144

                                              Komentarz

                                              • nikolakis
                                                Ambiente
                                                • 2013
                                                • 137

                                                Zamieszczone przez Dygu
                                                Literowka mialobyc STW
                                                a co oznacza stw?
                                                '15 O2fl liftback 1,4 mpi 80 km
                                                '13 O3 liftback 2,0 tdi dsg 150 km
                                                '10 A4 b6 avant 2,5 V6 tdi 163 km

                                                Komentarz

                                                • Dygu
                                                  Classic
                                                  • 2014
                                                  • 3

                                                  Station wagon czyli po polskiemu kombi :-)
                                                  Wczoraj tez zdalem sobie sprawe, ze dzis mija 8miesiac od dnia w ktorym zamowilem RSa w tdi dsg i nawet nie mam planowanej daty produkcji, a dealer juz mi powiedzial ze sie nie zalapie na MY2014 czyli nie zostanie wczesniej wyprodukowana niz po 22tyg,

                                                  Komentarz

                                                  • Maicroft
                                                    Moderator
                                                    S_OCP MemberModeratorr
                                                    • 2004
                                                    • 25757
                                                    • Audi

                                                    Jak juz to Octavia Estate
                                                    Spritmonitor.de

                                                    Komentarz

                                                    Pracuję...