Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

felgi stalowe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez wozhd
    Hej, ponawiam pytanie. Czy ktoś z was przymierzał felgi z ET50 6,5' 5*112 na 1.8 TSI? Czy nic nie ociera i ogólnie jest gites?
    a jaki rozmiar?

    jak 16' to bez problemu wrzucisz
    kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

    SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

    Komentarz


    • Zamieszczone przez LUKI
      Zamieszczone przez wozhd
      Hej, ponawiam pytanie. Czy ktoś z was przymierzał felgi z ET50 6,5' 5*112 na 1.8 TSI? Czy nic nie ociera i ogólnie jest gites?
      a jaki rozmiar?

      jak 16' to bez problemu wrzucisz
      Tak chodzilo o 16. Lecz do puki wujaśnialem już się sprzedały. Teraz patrzę w stronę felg od Passata. Tam z kolei jest ET42, powinno styknąć.
      O3 1.8 TSI Blue Race

      Komentarz


      • wozhd,

        Spokojnie ja właśnie założyłem 16' z ET 40 i szerokość felgi 7" i wygląda to dosyć dobrze bo koło wysunęło się na zewnątrz o 9mm w porównaniu do 17. Także spokojnie możesz brać z ET 42
        jest Skoda Superb 3 1.4TSI Ambition RP 2016 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=92672
        była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE Kombi MY2015 http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=86583
        była Skoda Octavia 3 1.4TSI ELEGANCE MY2013- http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69198

        Komentarz


        • Zamieszczone przez mac_aaron
          Nie wiem czy już było ale mam tu numery części do 16" stalówek (za Briskoda.net)

          6.5Jx16 ET46 dla opony 205/55 R16 (niedozwolone użycie łańcuchów śniegowych)
          5Q0601027A or 5Q0601027F

          6Jx16 ET48 dla opony 205/55 R16 (dozwolone łańcuchy śniegowe)
          5Q0601027H
          rozumiem że większe et zapewnia bezpieczne użycie łańcuchów z tego względu żę nie będzie obciearać o zakola niż o amortyzatory wtedy et powinno być mniejsze?
          fakt ze felga jest węższa ta z większym et.

          Komentarz


          • zamówiłem i założyłem wczoraj klientowi flegi stalowe z allegro , chińskie . klient chciał więc nie dyskutowałem.
            już nie raz widziałem takie felgi i w dalszym ciągu się to potwierdza , MASAKRA .
            nie kupujcie tego gówna ..
            O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
            GVI 1.4TSI
            LANCIA YPSILON 1.2 MPI
            tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

            Komentarz


            • Po czym poznać ze felga jest chińska ??
              Moja czeszka

              Komentarz


              • Zamieszczone przez dym1984
                Zamieszczone przez mac_aaron
                Nie wiem czy już było ale mam tu numery części do 16" stalówek (za Briskoda.net)

                6.5Jx16 ET46 dla opony 205/55 R16 (niedozwolone użycie łańcuchów śniegowych)
                5Q0601027A or 5Q0601027F

                6Jx16 ET48 dla opony 205/55 R16 (dozwolone łańcuchy śniegowe)
                5Q0601027H
                rozumiem że większe et zapewnia bezpieczne użycie łańcuchów z tego względu żę nie będzie obciearać o zakola niż o amortyzatory wtedy et powinno być mniejsze?
                fakt ze felga jest węższa ta z większym et.
                Tu raczej nie tyle chodzi o ET, co o szerokość 6,5 vs 6.

                Komentarz


                • Zamieszczone przez NYK
                  Po czym poznać ze felga jest chińska ??
                  po cenie . wszystkie tanie felgi na all są chińskie. ewentualnie coś w tym chińskim stylu..
                  O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                  GVI 1.4TSI
                  LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                  tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                  Komentarz


                  • Dziwię się ludziom kupującym taki chiński szajs.
                    Nie dość, że mogą być problemy związane z jakością (bezpieczeństwo!) to przecież to kolejny mały kroczek przenoszący produkcję z PL/EU do Chin. A potem narzekają, że bezrobocie.

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez elektrykprosty
                      to przecież to kolejny mały kroczek przenoszący produkcję z PL/EU do Chin. A potem narzekają, że bezrobocie.
                      popieram Cię , też staram się to ludziom czasami wytłumaczyć .
                      ale nie da się niestety , to samo się dzieje jak kupujecie np. opony w internecie żeby mieć 50 zł na komplecie taniej jak w wulkanizacji...
                      O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                      GVI 1.4TSI
                      LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                      tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez leszekmw
                        Zamieszczone przez elektrykprosty
                        to przecież to kolejny mały kroczek przenoszący produkcję z PL/EU do Chin. A potem narzekają, że bezrobocie.
                        popieram Cię , też staram się to ludziom czasami wytłumaczyć .
                        ale nie da się niestety , to samo się dzieje jak kupujecie np. opony w internecie żeby mieć 50 zł na komplecie taniej jak w wulkanizacji...
                        Ale jeżeli dziś wulkanizator nie istnieje w internecie i tam też nie sprzedaje swoich produktów i usług to nie istnieje.

                        Komentarz


                        • A nie prawda. Od dawna jeżdżę do warsztatu nieopodal, serwisuję, kupuję i wymieniam opony. Serwis nic nie sprzedaje w internecie a ma się bardzo dobrze.
                          Jeśli czymś nie podpadną dalej będę tam jeździł.
                          Cena za komplet dobrych opon z założeniem różni się od ceny z internetu zazwyczaj o kilkadziesiąt złotych (10-40). Często bywa w internecie drożej jeśli doliczyć dostawę i wymianę. W razie jakiegoś feleru łatwiej gdy jest jeden odpowiedzialny.

                          [ Dodano: Pon 11 Lis, 13 17:23 ]
                          Zamieszczone przez Prekompilator
                          Zamieszczone przez kylo76
                          Z przodu w 1,2tsi jest 288mm, 1,4 tsi 312mm, a dalej nie wiem, bo mnie nie interesowało (wymiary tarcz wg ASO).
                          1.4 ma 288 - podobnie jak 1.2, 1.8 ma 312.
                          Tył:
                          1.2, 1.4: 253,
                          1.8: 272
                          Zmierzyłem: 1,8 TSI ma z przodu 312mm.
                          Przy oryginalnej feldze alu Ilias jest ok 5mm luzu.

                          Komentarz


                          • Szybko podepnę się do tematu.

                            Do O3 1.4TSI jaki ma być indeks ładowności ??

                            Mam zamiar zakupić 205/55 R16 T albo H. Niestety nigdzie nie udało mi się odnaleźć tego indeksu a "oryginalne w skodzie" mają zawsze indeks 94.

                            Komentarz


                            • Qra, i w T i w H będą dobre . odpowiedni indeks nośności jest przypisany do rozmiaru i prędkości .
                              O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                              GVI 1.4TSI
                              LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                              tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                              Komentarz


                              • Kwestia co jest w homologacji O3. 91 czy 94 - w sumie dosc istotne jak ktos ma AC
                                Spritmonitor.de

                                Komentarz


                                • Gdyby ktos potrzebowal to w O3rs z przodu srednica tarcz 340 (17cali, mniejsze nie wejda) a z tylu 276 jesli dobrze pamietam.
                                  Mirek
                                  PL-LOP D-ROW mutex/ocfipreoqyfb/mutex

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez bubuDE
                                    a z tylu 276 jesli dobrze pamietam.
                                    źle pamiętasz

                                    272
                                    kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                                    SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                                    Komentarz


                                    • No i tyle się napisaliscie , a ja ostatecznie zimówki założyłem na te alumy które miałem z autem Stwierdziłem że 15" odpada bo wygląda słabo i jak mam wydać ponad 1000 zł na stalówki 16" i prawie 300 na oryginalne dekle to sobie trochę dołoże i będę miał na jakies fajne felgi na lato, a te skodowe zostaną na zimę

                                      Ale oponki Continental TS850 cacy, całe życie jeździłem na Dębicach i po raz pierwszy po założeniu zimówek nie słyszę różnicy ... zobaczymy na sniegu

                                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...113714#1113714

                                      Komentarz


                                      • czy do kół "rozstawie śrub 5x112. PARAMETRY: 6,5Jx16H2, ET50, średnica otworu centrującego 57mm" dam rade założyć łańcuchy jak kiedyś się zdarzy taka potrzeba?
                                        - uwzględniając wszystkie powyższe zagadnienia "obcieranie zakola, amortyzatorów, szczęk hamulcowych przy użyciu łańcuchów"

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez dym1984
                                          czy do kół "rozstawie śrub 5x112. PARAMETRY: 6,5Jx16H2, ET50, średnica otworu centrującego 57mm" dam rade założyć łańcuchy jak kiedyś się zdarzy taka potrzeba?
                                          - uwzględniając wszystkie powyższe zagadnienia "obcieranie zakola, amortyzatorów, szczęk hamulcowych przy użyciu łańcuchów"
                                          bez stresu
                                          kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                                          SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                                          Komentarz


                                          • Witam wszystkich
                                            Przeczytałem cały wątek i nie do końca w sumie znalazłem odpowiedź, więc pozwolę sobie zapytać.
                                            Czy felga stalowa ET42 będzie ok (miałem takie w Passacie B6 i chciałem przełożyć do OCIII Kombi)?

                                            Komentarz


                                            • michal_p25,

                                              jak 16x6.5 to bez problemu
                                              kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                                              SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                                              Komentarz


                                              • 6,5J 16 ET42 5X112
                                                Więc rozumiem, że bez problemu
                                                Super

                                                Komentarz


                                                • Czy do felg stalowych, będą pasować śruby oryginalne od alufelg. Cz trzeba dokupić dodatkowy komplet śrub do stalówek?
                                                  Octavia 3 1.4 Tsi Brąz Topaz Ambition+Amazing+Canton i inne dodatki.
                                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=75869
                                                  http://www.youtube.com/channel/UCgYZicxNasAMuZs6oEIQvAA

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez Łabik
                                                    Czy do felg stalowych, będą pasować śruby oryginalne od alufelg. Cz trzeba dokupić dodatkowy komplet śrub do stalówek?
                                                    Jak masz oryginalne alu skody to będą pasowały, mi pasują .
                                                    Octavia 3 - 1.4TSI

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X