Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O3 RS czy Golf7 GTI

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • ale jak ktoś chce rodzinne auto z bagażnikiem dużym to zostaje nam tylko 1 pozycja

    Komentarz


    • Jeszcze focus kombi by podszedł.
      "k..., aleś pan tu bestię postawił"

      Komentarz


      • Zamieszczone przez maro rs
        większe hamulce - czyli z przodu takie same jak w RS, w tyłu większe (bez pakietu z przodu w golfie są mniejsze niż w RS)
        o3 rs 340/272
        7gti 314/300
        7gti pp 340/310
        kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

        SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

        Komentarz


        • Kolejny test pokazujący dużo lepsze przyśpieszenie w O3 RS /DSG/ niż wg danych katalogowych
          Co ciekawe Zacharowi też tak wyszło, choć śmiał się, że pewno dostał do testów "wersję specjalną"

          Test - filmik
          Test - artykuł, jest też o spalaniu, pracy skrzyni DSG i nieodpadającym znaczku RS /tym razem, bo w dieslu w końcu bardziej trzęsie :wink:/.


          P.S. To jak przyśpiesza Golf GTI nie mówiąc już o Leonie Cupra :twisted:

          Komentarz


          • To po sofcie O3 RS poleci jeszcze szybciej.

            Komentarz


            • Zamieszczone przez metrotest
              Kolejny test pokazujący dużo lepsze przyśpieszenie w O3 RS /DSG/ niż wg danych katalogowych
              Co ciekawe Zacharowi też tak wyszło, choć śmiał się, że pewno dostał do testów "wersję specjalną"

              Test - filmik
              Test - artykuł, jest też o spalaniu, pracy skrzyni DSG i nieodpadającym znaczku RS /tym razem, bo w dieslu w końcu bardziej trzęsie :wink:/.


              P.S. To jak przyśpiesza Golf GTI nie mówiąc już o Leonie Cupra :twisted:
              Przecież to jest ta sama RS co testował Zachar, wiec może to jest jakaś "wersja specjalna" :wink:

              Komentarz


              • Dziś - w zasadzie przed chwilą - pomierzyłem swoją do licznikowych 100 (pełny spontan na moim osiedlu, launch control, lap timer, kilka pomiarów) - czasy od 5,9 do 6,6 w zależności od nawierzchni i nachylenia.
                5,9 było na drodze nachylonej leciutko w dół, 6,6 dość mocno w górę. Ciężko u mnie w okolicy o idealnie poziomą ulicę, a jak pisałem było to zupełnie nieplanowane.

                Jestem miło zaskoczony, jest fajnie, a gdyby nie to mielenie w miejscu na jedynce mogłoby być jeszcze bardziej fajnie.
                "k..., aleś pan tu bestię postawił"

                Komentarz


                • cholera 6s to naprawdę szybkie auto. niewiele jest "cywilnych" aut z takim butem...
                  O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                  GVI 1.4TSI
                  LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                  tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X